Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2550) zack válasza Kunsztler (#2548) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem egy szinten van az S4-el képminőségben, bár S4-el kicsit nehezebb volt fényképzni. G2-nek talán az optikai képstabilizátor ami az előnye, ami miatt könnyebb tű éles képet lőni.

(#2547) balika333

Nem tudod értelmezni az irományomat. :U Tiszteletben tartom a véleményedet, csak ez a recsegős hátlap dolog furi nekem, ami egészen egyedi probléma lehet.
Nem akarlak meggyőzni semmiről sem. Megsúgom, én már leírtam a véleményemet többször is. Azért mert neked nem jött be, nem kezdem elölről leírni még1x, nem érzek késztetést.
Nem befolyásol mások véleménye, és ezzel szerintem mindenki így van aki elégedett.
Egyébként az irományom arról szólt, hol érzem kérdésesnek a One-t és a HTC-t az LG és a G2-vel szemben. Ez nem ellened irányult, leírtam a mondandómban azt is mivel értek egyet, és mivel nem, kiegészítettem a garanciális félelmeimmel ami One használat alatt végig jelen volt, olvasd el még1x. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.