Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22629) apaszka válasza szala86 (#22624) üzenetére


apaszka
veterán

Én mióta G2 tulaj vagyok ,óckodom a twrp használattól.
Csináltam egy csomó mentést,de nagyrészt nem jók! de azt mondom nem 100% os egyik sem.
Lehet,hogy én vagyok balf@sz,nem tudom.

Mikor megvettem a telót azonnal ment a ROOT,és a twrp. > persze mentés a gyári fasza rendszerről.
Aztán kipróbáltam a felx ROM ot.
Nem jött be,és vissza akartam rakni a mentést! Hát nem jött be mert be sem bootolt a teló vele!

Na szép mondom.
Ment a kdz .

Aztán készítettem több fázisról mentést! Hangtuning / kameratuning... előtt után!
Ezekből 2 maradt meg,mert a többi hulladék.
Sajna ezek a mentések sem 100%osak,mint kiderült,
Pár napja ez új Flex ROMot felraktam. Nekem nem jött be. :W

Vissza raktam a mentésemet,de random fagy a teló ! Ma 2x úgy megfagyott,hogy öröm volt nézni. Az időjárást néztem volna meg,se semmi! Lehetett tartani a bekapcs gombot ,jó sokáig.

Aztán a flip tokom felraktam melóba ,hogy kicsit azt is használjam. Lecsuktam,és vége. Megint ...

Így nem igazán merek semmit kipróbálni,várom az új gyári ROMot,a kitkat-ot. aztán meglássuk.

Az előző telóimnál,nem volt soha ilyen,hogy egy mentés szar volt. CWM-el vissza ment,és mint tükörmentéshez híven tökéletes volt ! :W

Én ebben bízom !

Szerk:

Ha elakadtam, a fiamtól kértem segítséget. Android programozásból írta a diplomáját kitűnőre! Így valszeg jól csináltam a mentéseket,amik használhatatlanok lettek nagyrészt,mint kiderült! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.