Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) KROK640 válasza Trailblazer (#98091) üzenetére


KROK640
veterán

Az a baj, hogy 18 évesen ez csak rosszabb lesz, és ha valaki nem veri őket alázatosra (sajnos ilyenkor már csak a verés jöhet szóba) akkor 20 éves koruk előtt ők vernek, és mennek börtönbe, ahonnan (alvilági szempontból) csak képzetebben jönnek ki :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98102) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98103) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#98104) koby11h válasza bohoc71 (#98103) üzenetére


koby11h
aktív tag

Mi folyik itt Gyöngyösön??? :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98105) Zolás


Zolás
addikt


Angol tudósok szerint, aki linuxot és discordot mer használni, az hekker a javából! Kérjük a kedves szülőket, hogy jelezzék, ha ilyen kártékony programok vannak a lurkó gépén, hogy jól eljárhassunk az ügyben. Dobd fel családtagod még ma!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#98106) hcl válasza KROK640 (#98096) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Amennyire tudom, a Gunnir csak kínában elérhető."
Mennyire gond online venni egy olyat, onnan?

@Zolás : A virtuális gépről nem beszélve :D

@bohoc71 : Elírta vagy troll? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98107) Chaser válasza hcl (#98106) üzenetére


Chaser
titán

ilyen tételnél azért ha garis gond van nem túl vidám sztem, meg egyébként is van alternatívája

jött mail a dijnettől hogy adathalászkodnak a nevükben az
djnet @ nakanochiharu.com" e-mail címről
azért jól beleválasztottak az ombrék, szép alig feltűnő szolgáltatóval :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98108) hcl válasza Chaser (#98107) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát most ha pont olyat akar :D(BTW mennyivel jobb, ha tthon dobják vissza a garit valami kamu indokkal? :DCéges telefonokat én gariztatom, de kb. a nagy részét már el se viszem, gyorsabb, ha én javítom :D )

"djnet @ nakanochiharu.com"
Aki ezt beszopja díjnetnek...

Mutogatni való hater díszpinty

(#98109) Chaser válasza hcl (#98108) üzenetére


Chaser
titán

normális helyről kell venni, nekem még nem volt ilyen visszadobás
vga-t eszembe nem jutna kinnről venni, ha csak cw-zik vágom vissza elállással, hallgassa azannya' :d meg eladni is sokkal neccesebb kínai garral

biztos lenne aki rárepülne :d ilyen marikanéni' kategória biztos
de azért felröhögtem milyen "kreatívak" az ombrék ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98110) Tikakukac válasza Tikakukac (#97973) üzenetére


Tikakukac
titán

Folytatódik a buli, a gép apróra felkerült, ha jól látom akkor meg lett tákolva két gépből.

Nos, az továbbra sincs sehol, hogy amúgy mind a két gép vízkáros volt, csak az egyik sokkal durvábban, a másiknak is van amúgy baja, amint az új vásárló bepattintja a ramot a felső slotba el is kacsint a gép.

Pokoli a helyzet, ma hívott egy srác, hogy hát szerinte őt átverte egy sok pozitívas ember. Nahát, nem mondod, mik vannak :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98111) Chaser válasza Tikakukac (#98110) üzenetére


Chaser
titán

de ennek mi értelme :F
persze tudom, de akkor is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98112) Tikakukac válasza Chaser (#98111) üzenetére


Tikakukac
titán

Roncsok feltámasztása eladásra, majd palimadár fogás. Ez a main business, de ez lassan globális, másik naaaaaaagy bejáratott üzletből hozattunk céghez gépeket és 2 hét alatt a fele ment vissza gariba és cserélgetni dolgokat. Hulló gombok, nem kattanó clickpad, ilyesmik :DDD Nevetséges.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98113) envagyok válasza TaaT (#98088) üzenetére


envagyok
veterán

Stabil a 2 csóka :DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98114) berek21 válasza mpo (#98081) üzenetére


berek21
senior tag

Meg is találtam a téged érdeklő verdát. Gyorsan csapj le rá. :K

LG Velvet eladó!

(#98115) hcl válasza Chaser (#98109) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Samsung normális helyről van talán :D (Cég veszi a szolgáltatón keresztül tíz-százasával, de őket ez nem zavarja, szerintük semmi nem garis. De a laptop+egyéb IT beszállítók is a százasával rendelt cuccokra. 8-10 éve még lesz*tak egy-egy törött kijelzőt, hiszen rendelésenként röpködtek a tízmilliók, most már brutál kukacosság megy.)

Amúgy ja, a Dödölle gépei pl. elég sz*rok mostanában elég sokat gariztatok melóban. Viszont ilyeneket, mint Tika, nem tapasztalunk. Akku, alaplap, LCD, ilyenek halnak meg. A dy kevésbé romlik, csak azok meg szállítani nem tudnak.

@Tikakukac : És hogy lesz az ilyennek pozitívja?! Illetve nem lehet, hogy lehet PH accountot venni valahol pozitívakkal? :F

@berek21 : :C

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98116) KROK640 válasza bohoc71 (#98103) üzenetére


KROK640
veterán

Áfakulcs gyártás?
Az nem a mi bölcs vezérünk és barátai privilégiuma? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98117) KROK640 válasza Zolás (#98105) üzenetére


KROK640
veterán

Ezek az alapfelszerelések egy gyerek gépére :)
A Minecraft, Fortnite és a LOL csak körítés :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98118) opr válasza TaaT (#98085) üzenetére


opr
veterán

Ez nem ennyi volt kb ujonnan is, tokom tudja mar hany evvel ezelott? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#98119) Chaser válasza Tikakukac (#98112) üzenetére


Chaser
titán

hát ez az, ennek mi értelme

hcl
jah céges buli az más
azért ilyen tételeknél vicces ha így állnak hozzá

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98120) Tikakukac válasza Chaser (#98119) üzenetére


Tikakukac
titán

Sok, ingyen van kb a laptop, raksz bele bagóért leghulladékabb ssd-t és utángyártott akkut amit pajszerrel kell kiszedni olyan hulladék és eladod a piaci ár alatt 20%-al a vasat. Ez a biznisz hatalmasat megy. És működik, negatívat adni ugye nem lehet ha ilyenkor visszaveszik, ergo minden happy.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98121) hcl válasza Chaser (#98119) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi.

@Tikakukac : OK, ezekkel a kondíciókkal sem lenne gáz, ha megfelelő áron és megfelelő hirdetéssel adná... de nyilván a lényeg az, hogy olyan árban adja, mintha patika lenne.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98122) Tikakukac válasza hcl (#98121) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez konkrétan átverés:))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98123) hcl válasza Tikakukac (#98122) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az.
Pedig szép összeget kapna érte alkatrészként is, pl. a kijelző külön, stb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98124) Tikakukac válasza hcl (#98123) üzenetére


Tikakukac
titán

Sajnos nem. Ezek szutyok gépek jól fotózva. Minden elem hibás vagy karcos. Kuka, ahogy van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98125) hcl válasza Tikakukac (#98124) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fasza :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#98126) Chaser válasza Tikakukac (#98120) üzenetére


Chaser
titán

ezzel tisztában vagyok
azt nem értem mért kell ennyire elqrvultnak lenni, jóoké kell a pénz, kinek nem? de azért nem mindegy milyen áron - nekem legalábbis -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98127) hcl válasza Chaser (#98126) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:K

Mutogatni való hater díszpinty

(#98128) Tikakukac válasza Chaser (#98126) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez full általános üzleti modell több embernél is, ugye az emlékezetes rágós, használt gépházammal is ez történt, mai napig nyomja a 2 srác a nagyker kukájának eladását különféle mézes-mázos szövegekkel.

Most néztem vissza a képeket, amiket én csináltam mikor bontottam szét a vasakat, igen, jelenleg is egy legalább 1 slot hibás és még ki tudja milyen későbbi hibákat okozó vízkáros gép van úgy hirdetve, hogy ez nincs feltüntetve sehova, sőt.

Jön a dilemma: most kezdjem el tényleg töltögetni fel a képeket és kardozzak? Erre nekem nincs időm, csináltam többször is, nagyon eredménye ezeknek sajnos nem tud lenni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98129) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#98130) hcl válasza berek21 (#98129) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az a Renault tuti nem 2002-es!!! ;]

@Tika : Hova feltöltögetni a képeket? Kimoderáltat üzletrontásért, és madár mindig van, sokra sajnos nem megy az ember ezek ellen... még használtautó esetén sem nagyon lehet megfogni ezeket, pedig abban több pénz van+a hatóság is tudna lépni :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#98131) Tikakukac válasza hcl (#98130) üzenetére


Tikakukac
titán

Bárhova, eddig volt üzleti vitás topik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98132) hcl válasza Tikakukac (#98131) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja. Azt' hirdeti tovább Marketplace-n :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#98133) Tikakukac


Tikakukac
titán

Emelem a tétet: gép kinéz, kell, zsír, enyém, oké, írtak mások, de te először, tied. Tulaj azt se nagyon tudja mit árul, mondom mindenkinek jobb ha bekapcsolod, legalább azt tudjuk mit küldesz ha megvan akkor mondd és csináljuk a többi részletet.

Várok utalásra készen, mondom jahj, egy ideje keresek ilyet, ez szépen mutat majd a polcon.

Erre ír, ja eljöttek személyesen, vas eladva, bocs. Se kérdés, hogy eljönnél-e, adnál-e többet, bármi. Done.

Pusztulat ami megy az aprón. Pusztulat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98134) TaaT válasza Tikakukac (#98133) üzenetére


TaaT
veterán

Én sem egyszer jártam már így, várok a válaszlevélre hova utaljak, nagy a kuss. Mondom ebbű baj lesz more. Nézem, a cucc jegelve, kössz.

Give them hell Ukraine!

(#98135) Tikakukac válasza TaaT (#98134) üzenetére


Tikakukac
titán

Tolom itt az ipart csak ezzel a nickkel lassan 15 éve és volt anno valami kavar, azért kellett ezt újra csinálnom, de úgy 17 év lesz az összesen, tehát ilyen kezdetek kezdete óta majdnem követem a dolgokat.

De ilyen koncentráltan ömleszteni a szemetet, az egészen új.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98136) KROK640 válasza TaaT (#98134) üzenetére


KROK640
veterán

Keresek RTX3080-at és kétszer is így jártam az utóbbi hetekben.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98137) hcl válasza Tikakukac (#98133) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sz@rnak ezek mindenre.
De olyan is volt, hogy elküldtem, utalt, visszajött a cucc, hogy nem vette át. :D Küldhettem még egyszer (fizette).

Mutogatni való hater díszpinty

(#98138) Tikakukac válasza KROK640 (#98136) üzenetére


Tikakukac
titán

Két alkalommal is tiéd volt a kártya írásban és mégis eladták?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98139) KROK640 válasza Tikakukac (#98138) üzenetére


KROK640
veterán

Mondhatjuk... Tárgyaltunk már ott tartottunk, hogy akkor hová utaljak? És akkor jött a nagy KUSS, majd a "bocsi eladtam másnak" részhez ugrottunk.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98140) Chaser válasza Tikakukac (#98128) üzenetére


Chaser
titán

ááááááh, el kell engedni, ha ez itt elfogadott nem minket minősít

szerk:
KROK640
utalj nekem nyugodtan, majd készítek egy rajzolt 3080-at, aztán semmi üzleti vita, az is 3080 :d
nah jó...egy dobozt beszerzek a rajzhoz, és elég lesz csak 200k...hadörüjjé' :d

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98141) hcl válasza KROK640 (#98136) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

2 embernek már eladta ugyanazt? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98142) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#98143) Astroboy válasza berek21 (#98142) üzenetére


Astroboy
őstag

Windowsfos?
Na bumm, tudja mindenki. ;]

(#98144) hcl válasza berek21 (#98142) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De kinek az arájába? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98145) nullpoint válasza hcl (#98144) üzenetére


nullpoint
senior tag

Lehet aurára gondolt, csak elgépelte. :DDD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#98146) Chaser válasza hcl (#98144) üzenetére


Chaser
titán

meKelőztél' : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98147) KROK640 válasza Chaser (#98140) üzenetére


KROK640
veterán

Rendkívül kedves vagy, de sajnos nem rajzolt kell, hanem működő. Most oda jutottam, hogy van egy harmadik akivel itt tartunk, a holnapi nap kritikus lesz, de lehet h meglesz.
Viszont ha ingyér küldesz egy dobozt, akkor nem utalok ;]

Ha már itt tartunk, van egy kedves fórumtárs ;] 172 pozitívval, aki hirdet 70-ért egy iiyama ProLite 31,5" QHD monitort, ami elkelt, feltüntette a címben is, és áthúzta a sorokat. Mindeközben az utolsó sorban azt írja, hogy "Igen, amíg a hirdetés él megvan". Hát én ettől végtelen ciklusba kerültem :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98148) Chaser válasza KROK640 (#98147) üzenetére


Chaser
titán

működik az tesa, én magam rajzolom, úgy működik az mint niagarában az ebihalakok!
csak utald a zsét tesa, nem fox csalódni, senki nem csalódott még!
grátiszban neked rajzolok egy lóPh@szt is ;]

a hirdetés meg azért maradt - és nem élő :P - mert fizetett és up-olja "magát", így többen láthatják a nem fizetőset : ) - amik mondjuk lejártak:d nem figyeltem..lol -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98149) KROK640 válasza hcl (#98141) üzenetére


KROK640
veterán

Nem, mert gyakorlatilag szólt, és egy embernek adta el, de mondjuk úgy, hogy az utolsó pillanatig legalább két vasat tartott a tűzben. Ami meglepő, hogy egyik se nő volt, pedig eddig ezt főleg nőktől láttam.
Ezzel csak az a baj, hogy amikor valaki pozitív választ ad megkeresésemre akkor csak azzal az egy valakivel tárgyalok. Nem hülyítek még 2-3 eladót, hogy kell a cucc (pedig lehet h így kéne), aztán rosszul esik, hogy ilyenkor visszajutunk a nullás pontra : keresni egy másikat, és kezdeni előről. Ez különösen az olyan szakaszokban rossz, amikor már postacímet is írtam, mert nem örülök neki, hogy egy vadidegennek kiadom a polgári nevemet, lakcímemet, és telefonszámomat bármiféle GDPR kötelezettség vagy adatvédelmi biztosíték nélkül. (De ugye e nélkül nehezen kötődik meg az üzlet, ha csak nem akarok személyesen Pestre járkálni minden üzlet miatt (oda-vissza 440km))

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98150) KROK640 válasza Chaser (#98148) üzenetére


KROK640
veterán

ÁÁÁ tázsmír ha jár mellé pitpull gizsgugyul akkor már küldheted is a számja szánot!

és ha beleraknád (átszerkesztenéd) az egyik meglévő dolgot amit elakarsz adni?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.