Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98551) TeeBee73 válasza KROK640 (#98530) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem a bal csuklóm cseszték szét a CT-n, mikor a kontraszt anyagot akarták beadni. Igaz, 1* szúrt a nővérke, de nem a vénát találta el, forgatta a porcban, és tönkrevágta az idegeket is. Egy kávéscsészét még elbír a bal kezem, de egy tányér leves már nem fér bele, az már fáj, ha emelem.

MOD: #98536: aprokaroka87: [link] :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#98552) cof válasza TeeBee73 (#98551) üzenetére


cof
veterán

Nekem a bal csuklóm cseszték szét a CT-n, mikor a kontraszt anyagot akarták beadni. Igaz, 1* szúrt a nővérke, de nem a vénát találta el, forgatta a porcban, és tönkrevágta az idegeket is. Egy kávéscsészét még elbír a bal kezem, de egy tányér leves már nem fér bele, az már fáj, ha emelem.

:Y

Durva sztori, mennyire perelted be őket a "megnyomorításért"?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98553) hcl válasza TeeBee73 (#98551) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mikor? Ismerek olyat, akinek ilyesmi rendbejött.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98554) Tikakukac


Tikakukac
titán

Űzzük az előre utalást ezerrel aprón, mikor fogjuk azt is ilyen hevesen kiírni és büntetni, mikor utánvétes csomagokat nem vesznek át?

Ja, tudom, az nem megkárosítás, mert üzlet nem jött létre :))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98555) hcl válasza Tikakukac (#98554) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kb... de mondjuk az első büntetőjogi, az át nem vétel meg nem. :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#98556) caprine


caprine
aktív tag

Telokat nézek, na ott is van azért sok sötét. Leírja, hogy töröt a kijelző és feltesz 1 képet a hátoldaláról. Normális? Meg a sok szépséghibás készülék közben meg keresztbe törve a kijelző.

A multkor egy srácnál AIO coolert néztem, 2 képet rakott fel, a zárt gyári dobozt (ki a francnak kell ilyen kép :W ), meg a nyitott dobozt de minden be volt zacskozva, magyarul a termékről semmit se láttál. Írtam is a srácnak, hogy te ha autot árulnál akkor azt úgy raknád fel, hogy 1 kép a garázsról, 1 meg a lefoliázot autoról????

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#98557) cof válasza caprine (#98556) üzenetére


cof
veterán

Telokat nézek, na ott is van azért sok sötét.

Azt én is, és azt bírom mikor leírja hogy repedt az érintő de működését nem fojássojja be az bittos.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98558) TaaT válasza caprine (#98556) üzenetére


TaaT
veterán

"Telokat nézek, na ott is van azért sok sötét."

Ááá dehogy. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#98559) Top cat válasza caprine (#98556) üzenetére


Top cat
őstag

Megmondta, hogy törött a kijelző, mit akarsz még? ;] A hátuljáról nem beszélt, ezért azt lefényképezte. :D

(#98560) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Wheeler dealers ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#98561) hcl válasza caprine (#98556) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"meg a nyitott dobozt de minden be volt zacskozva, "
Nem bontatlan volt? :D

Amúgy... az én J5 2015 kijelzőeladásom után már elvileg mindent láttunk :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98562) Top cat válasza Trailblazer (#98560) üzenetére


Top cat
őstag

Kilométeróra állása 3000. :DD Jól visszatekerték ezt az E-osztályút.

(#98563) Trailblazer válasza Top cat (#98562) üzenetére


Trailblazer
addikt

Életszerű is egy huszonéves verdánál! :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#98564) Top cat válasza Trailblazer (#98563) üzenetére


Top cat
őstag

Életszerűbb lenne, ha km helyett CsE-t írt volna. ;]

(#98565) envagyok válasza hcl (#98555) üzenetére


envagyok
veterán

Biztos?
Egy szerződés jön létre az eladó és vevő között.
A vevő kéri az árut és utólag átvételkor fizetné a postai költséget.
Ha nem veszi át a csomagot, megszegi a szerződést, és az okozott kárért anyagi felelőséggel tartozik.
Kérdés az, hogy azért a kb 4000Ft-ért a mai világban érdemes-e bármit lépni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98566) hcl válasza envagyok (#98565) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az max. polgári jogi eljárás lehetne, de az meg aztán abszolút nem a megérős kategória.
Ha nem fizetsz valamiért, az viszont csalás, ami BTK.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98567) Chaser válasza envagyok (#98565) üzenetére


Chaser
titán

a kérdés az, ha vkinek annyira uv kell, akkor mért nem fizetteti ki vele az eladó előre? ha nem fizeti ki felőlem mehet ahova akar, nekem bevált : )
valamikor ezer éve ilyen pár ezer ft-os tételnél a srác ragaszkodott az uv-hez, amiatt regelt be vegyen valamit tőlem, levezettem neki hogy megy ez nálam, kifizette az uv-t, akkor valami 1500ft körül, a cucc amiket vett meg olyan 5e ft volt...az vicces volt mondjuk :d 1500-öt el mert utalni, de 6,5e-t már nem ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98568) hcl válasza Chaser (#98567) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én kifizettetném, de olyankor már annyira nem akarja megvenni :D
Amúgy a PH privát üzenet-felülete arra is ugrik, az utalás szó lehet a tirggere :D

"az vicces volt mondjuk :d 1500-öt el mert utalni, de 6,5e-t már nem ;]"
Ja :D
Az is vicces, amikor elmagyarázod neki, hogy ha UV-t, akar, az 2700Ft körül van pl., csomagként 1600, Foxpost 1500... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98569) Chaser válasza hcl (#98568) üzenetére


Chaser
titán

jaja el szoktam mondani az árakat is, meg az uv kétszeresét kérem már rég, ha elfelejtené átvenni kompenzáció mert x ideig nem férek hozzá a saját cuccomhoz
mondjuk koppkopp, mindig átvették - mindig ki is fizettettem a pk-t, max törzsvevőknél nem -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98570) envagyok válasza Chaser (#98569) üzenetére


envagyok
veterán

Én az utánvét fétiseseknek annyit teszek, hogy felrakom jófogásra háztól házig szolgáltatással.
3400ft, de az a vevő baja
Ott elviszik és vissza us hozzák a csomagot, ha a vevő nem venné át, és csak siker esetén vonják le a beérkező összegből a szállítási ktg-et

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98571) hcl válasza Chaser (#98569) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ne nekem nem egy szívatott meg. Ha UV-hoz ragaszkodik, akkor majd vesz onnan, ahol elég balekok hozzá.

@envagyok : Amilyen idióták szaladgálnak, fel se fognák sztem, hogy akkor vegye meg Jófogáson :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98572) Chaser válasza envagyok (#98570) üzenetére


Chaser
titán

az is jó megoldás, ha nagyon űzném biztos használnám, de most csak elvétve van már valami eladó motyóm

hcl
nekem nincs gond vele ha fizetik az árát előre, illetve a dupláját
ha meg nem vegyen vesu mástól amit akar, nekem az sem gond

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98573) envagyok válasza hcl (#98571) üzenetére


envagyok
veterán

Kicsit döcögősen, de mindenkinek sikerül azért.
Egyébként kb minden 6. csomag jön vissza.
Azon is gondolkodtam már, hogy vállalom az utánvétet, de ott rászámolok a postaktg-re 1000ft felárat amolyan biztosításként.
Ez 1 küldésnél, ha visszaküldik, bukta, de átlagot kell nézni, úgy meg megéri már.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98574) hcl válasza envagyok (#98573) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Minden 6. :Y
De úgy, hogy ki is fizette előre? :D :DDD :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#98575) Chaser válasza envagyok (#98573) üzenetére


Chaser
titán

nem egyszerűbb elkérni a pk-t?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98576) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Felteszek egy csukló-vérnyomásmérőt.
Facebook goes brrrrrr, me' healthcare product-ba tettem :D
Írtam nekik, hogy WTF, majd ha visszadobják, felteszem electronics-nak...

Mutogatni való hater díszpinty

(#98577) envagyok válasza hcl (#98574) üzenetére


envagyok
veterán

A jófogás háztól házignál senki se fizet előre.
Gondolom annak is azért 3400ft a díja, hogy fedezze a sikertelen oda-vissza szállításokat.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98578) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98579) KROK640 válasza Gyuri27 (#98543) üzenetére


KROK640
veterán

Hát... nem terveztem eladni, de ha a posta mellé még küldesz úgy 45 ezer* jómagyar ft-ocskát is (vagy annak megfelelő euro-t), akkor hirtelen megszűnik köztem és a kártya között kialakult mély érzelmi kötelék :D sőt, belátom, hogy a jelenlegi RTX3080 és RTX3060 mellett nincs is nekem szükségem még egy RX570-re is ... :D

* Jó durva, hogy ugyanennyiért van RX580 is, 4 ezerrel drágábban meg RX590 :Y

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98580) KROK640 válasza berek21 (#98545) üzenetére


KROK640
veterán

Ottó pálya? Kevés volt az Óda ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98581) KROK640 válasza TeeBee73 (#98551) üzenetére


KROK640
veterán

Ez mikor történt?
Merthogy egy idő múlva elmúlhat.
ha pedig nem, akkor beszélni kell betegjogi képviselővel és be kell perelni őket.

A másik, hogy ezek a plazmaközpontok általában jutalom helyek az EÜ-söknek, szinte mindegyik sokéves kórházi tapasztalattal kerül oda. Jobb, mert jobb a lóvé, és állandóan csak nappalosok, nem több műszakos. (és a vasárnap is szabad) Meg számos más dolog miatt is jobb mint egy kórházi nővér meló. Éppen ezért relative sokan jelentkeznek ilyen helyekre, emiatt a munkáltató is megszűri őket, eléggé alaposan. Szóval oda tényleg csak a jobbak kerülnek.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98582) KROK640 válasza caprine (#98556) üzenetére


KROK640
veterán

Szép.

Helyben árul valaki 22db RX570-est.
Kép : Egy(ik) kártya dobozáról előről, meg hátulról. Pont csak ennyi. Plusz kb nulla info, annyit tudunk, hogy nincs gar, de legalább drága a kártyának darabja is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98583) KROK640 válasza Trailblazer (#98560) üzenetére


KROK640
veterán

Szánalmas, ahogy a rommá mattult fényszórójú huszonéves pápaszemes előtt feszít késsel és napszemüveggel, igénytelen ruhában.
Abból kiindulva, hogy 5ft az ára, ami gondolom 500000 vagy 5 milla lenne, a 3000km-t minimum 3 millió km-nek kell érteni.
3 ezer km-vel 5ft-ért nem adnak autót. Még akkor sem ha a fényszóró komplett cserére szorul...
A kép arról is sokat árulkodik, hogy milyen garázsban volt tartva (egy tető alatt állt).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98584) KROK640 válasza Chaser (#98567) üzenetére


KROK640
veterán

Nálam is ugyanez volt, az RTX3060 esetében. Azt mondta az eladó, hogy részéről OK az utánvét, de csak akkor ha utalok neki 3000ft-ot erre (meg egy fajta biztosíték, hogy ne bukjon ha nem veszem át). Természetesen megtettem. A maradék 115-öt meg megkapta a postás. Persze benne volt, hogy féltéglát kapok, a nagy izgalomban kicsit meg is sértettem a dobozt az unboxing során, de attól kezdve, hogy a kezemben volt a kártya, csakis az érdekelt, hogy minél gyorsabban beüzemeljem.
Egyik oldalról az érdekelt, hogy jó-e, a másik oldalról meg az, hogy na és mit tud, milyen erős?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98585) TaaT válasza KROK640 (#98581) üzenetére


TaaT
veterán

"Szóval oda tényleg csak a jobbak kerülnek."

Kivétel erősíti a szabályt, kolléganőm tudna mesélni (rendszeresen jár plazmázni).

Give them hell Ukraine!

(#98586) Gyuri27 válasza KROK640 (#98579) üzenetére


Gyuri27
félisten

45-ért már vga-t is kapni nem egy megmókolt lelakott bányaszökevény 570-t. :DDD :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#98587) KROK640 válasza TaaT (#98585) üzenetére


KROK640
veterán

Lehet, nem mondom, hogy képtelenség, de amit az írástudatlan állított az nekem kb hihetetlen. *
Azért is írtam le, öt különböző franchise (két ország), 250+ plazmaadáson vagyok túl, plusz ebben dolgoztam 4+ évig, tehát mindkét oldalt látom eléggé.
Kolléganőd meg nem tudom, hogy hová jár (már csak személyes kíváncsiság is hajt, ha gondolod PMben oszd meg, várom a storykat, mert tényleg érdekel), de akkor el kell onnan menni. Ezek a központok iszonyúan hajtanak a donorok kegyeiért, nincs is nagyobb kitolás a donor részéről ezekkel, mintha elmegy a konkurens központba, vagy csak nem jön.

* Tudnék mesélni a tisztelt donorokról, és a nem létező szó és szövegértésükről, a különféle "trükkökről".
Volt pl egy csaj (és magyar, nem C-type), akinek az volt a taktikája, hogy plazmaadás előtt beszalonnázott/zsíroskenyerezett/olajoshal direkt (ez ugye tilos), és amikor plazma helyett "eperlekvár" jött le, az első körben leszedték a gépről, és mehetett haza, persze kifizetés megtörtént mert szúrták. Aztán mivel négy helyett egy kör volt, másnap ment máshová, így szivatott 3 központot, heti 32-36 ezeret keresve, heti 4-5 óra időbefektetéssel. Aztán ráb*szott, mert egyrészt lassan bevezetődött mindenhol, hogy zsíros plazmára nem fizetnek, (ígyis a szerelék kárba ment, mert nála sem használhatod fel újra), másrészt a vénáját annyira szétvitte az, hogy hetente 5× szúrták, hogy széthegesedett és ma már sehol sem tud plazmát adni, rendesen sem. Az élet furcsasága, hogy nagyjából képben vagyok vele, épp pénteken futottam vele össze, azóta letett erről, és rendesen dolgozik, de abban igaza van, a plazma tényleg a könnyebb élet volt.
De volt olyan eset is, hogy a kedves donor leplazmázott máshol, majd beült félóra múlva a következő helyre... ott csak donorként voltam, de épp mellettem volt, és átéreztem az orvosok és a személyzet helyzetét amikor kiderült, hogy azért haldokol a második kör végén mert félórával előtte leadott fullos 4 kört ...
Éh, tényleg reggelig (hajnal 5 óra van, inkább estig) mesélhetnék erről az egészről.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98588) KROK640 válasza Gyuri27 (#98586) üzenetére


KROK640
veterán

Hát de nekem 30-ba jött, és még idén megkéne gazdagodjak!! :P
Egyébként - a viccet félretéve - beszarás, hogy a 8GB-os RX570, 580 és 590 gyakorlatilag egy árban van. Miközben az RX580 az 570-nál kb 20%-al, az 590 az 580-nál meg 10%-al erősebb, tehát egy jó 30%-ról összességében beszélhetünk. Az árat ugyanis most néztem innen az apróról.
5000ft felárért már van 1660 Super is, ami igaz, hogy csak 6GB, de kevesebbet fogyaszt és gyorsabb.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98589) hcl válasza envagyok (#98577) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja ért. Ezer éve küldtem egyszer azzal, azóta inkább benyomom hogy nem kérek ilyet. Meg a 'fosást hanyagolom jó ideje.

@KROK640 : "Éppen ezért relative sokan jelentkeznek ilyen helyekre, emiatt a munkáltató is megszűri őket, eléggé alaposan. Szóval oda tényleg csak a jobbak kerülnek."
Munkáltatónak is mindig vannak haverjai, rokonai, így gondolom bekerülnek idióták is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98590) Gyuri27 válasza KROK640 (#98588) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Hát de nekem 30-ba jött" te se vagy egy bizniccmeen az már biztos. :N
Ha eddig nem gazdagodtál meg akkor erre felesleges időt és energiát szánni. Amúgy se ebből fogsz.

50 alatt vagy picivel fölötte ki lehet fogni vega 56-ot. Nincs miről beszélni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98591) Chaser válasza KROK640 (#98583) üzenetére


Chaser
titán

3 ezer km-vel 5ft-ért nem adnak autót.
erre soha nem jöttünk volna rá :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98592) hcl válasza Gyuri27 (#98590) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ő a vissza nem fizetett kölcsönökben jó ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98593) BiP válasza KROK640 (#98579) üzenetére


BiP
nagyúr

nincs is nekem szükségem még egy RX570-re is
Ezért nem értem, miért őrizgeted. Meg a 3060 előtt miért nem azt használtad napi kártyának, miért a 950-nel szenvedtél?

(#98594) Astroboy válasza BiP (#98593) üzenetére


Astroboy
őstag

Mert GPU-mazochista. :D

(#98595) Trailblazer válasza BiP (#98593) üzenetére


Trailblazer
addikt

Akkor még nem volt meg neki az 570 szerintem. Mintha így festette volna le a timeline-t...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#98596) Gyuri27 válasza hcl (#98592) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na most ő nem fizeti vissza vagy neki nem fizetik? Ugyanis nem mindegy. Ha az utóbbi kölcsönkérem az 570-et. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#98597) hcl válasza Gyuri27 (#98596) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ld. még "Tivadar" :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98598) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#98599) Chaser válasza berek21 (#98598) üzenetére


Chaser
titán

troll

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98600) koby11h válasza berek21 (#98598) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ja, "k"-val írja a gugyát, csak troll lehet!

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.