Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98601) KROK640 válasza hcl (#98589) üzenetére


KROK640
veterán

Ebben is igazad van, de az elhangzott állítást akkor is kb kizártnak tartom. De ha mégsem, akkor menjen és jelentse fel őket... Bár inkább ne, most belegondoltam, hogy mennyire hiányzik az embernek az, ha egy ilyen gomba feljelenti, még ha alaptalanul is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98602) KROK640 válasza Gyuri27 (#98590) üzenetére


KROK640
veterán

mosmé?' mer' nem modnom azt, hogy 50-es svájci pap orvos vitrinben tartott VGAja volt, és 59-be gyütt? :D
Ugynamá'... tavaly azt mondogattam, hogy jövőre ilyenkor milliomos leszek. És tessék, van egy 3080-am, egy 3060-am és egy RX570-em is. Ez tavaly ilyenkor amellett, hogy kb elképzelhetetlen lett volna, a "nagyon gazdag" kifejezés jutott volna először eszembe.

Igen, nézegettem én is, a Vega56 pedig eléggé érdekes kártya is. Kár, hogy sokat fogyazstós, melegedős, mert elég érdekes cucc amúgy.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98603) KROK640 válasza BiP (#98593) üzenetére


KROK640
veterán

Azért mert az RTX3060 már úton volt, mikor jött az RX570. Egy nappal lett korábban, mint a 3060. Eredetileg nem is akartam már, de nagyon jó vétel volt, dobozzal és mindennel, egy bő 10-essel olcsóbban mint korábban mindenféle 4-8GB-ás doboz nélküli lehajtott szarok. Mindig is szerettem volna egy 8GB-os RX-et, kicsit hagy örüljek, hogy van :)
Túl nagy őrizgetés nincs rá, szerintem hamarosan úgyis kelleni fog itt valakinek helyben ilyesmi... Szerintem még Tivadar is lecsapna rá, csak nincs kedvem 8 részletbe 25-ért eladni ;]
De még mindig itt a lehetőség, Gyuri mond rá egy 45 ezer + postát :P és már vihetné is, de Trailblazer egy 50-es ajánlattal igyekszik lecsapni a kezéről, Astroboy pedig 60-at licitál, hogy demonstrálhassa a "GPU-mazochista" kifejezést... ;]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98604) KROK640 válasza koby11h (#98600) üzenetére


KROK640
veterán

egyszer jól írja, egyszer meg rosszul?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98605) Gyuri27 válasza KROK640 (#98602) üzenetére


Gyuri27
félisten

Finomhangolva az is tud 180watt körül. Persze ha a szíve ki van taposva akkor 220+.
Na elég volt a mellé vaker. Küldöd a kártyát? De mán most a postát se fizetem. :N :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#98606) Trailblazer válasza KROK640 (#98603) üzenetére


Trailblazer
addikt

Kösz, de megfogadtam, hogy AMD-t soha többet. Na lehet anyázni. :P

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#98607) Chaser válasza KROK640 (#98603) üzenetére


Chaser
titán

én huszonhatba' elviszem, küldöd előre és ha minden tetszik utalom az árát, pk természetesen a tiéd :K
ha valami nem tetszik nagy duzzogva megtartom de egy ft-ot nem kapsz a sérelemért amit elszenvedtem, az időről nem is beszélve : )
deal? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98608) KROK640 válasza Gyuri27 (#98605) üzenetére


KROK640
veterán

Azért az sem kevés. Viszont eléggé izgalmas konstrukció. Egy Radeon VII-et is szívesen kipróbálnék :D
na de elég volt a vakerből, ha már a postát is én állhatom, kezd megérős lenni :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98609) KROK640 válasza Chaser (#98607) üzenetére


KROK640
veterán

na ez is má' micsoda ajánlat... tök jól hangzik, de csak ha legalább öt részletbe fizeted ki :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98610) Chaser válasza KROK640 (#98609) üzenetére


Chaser
titán

jah igen az kimaradt, meg kérek egy év gart, és törésre is legyen érvényes meg túlfeszelésre is :K
engem nem versz át, nem ma keztem' :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98611) Top cat válasza Chaser (#98610) üzenetére


Top cat
őstag

Arra is kérjél garit, ha belevizelsz. ;]

(#98612) BiP válasza Chaser (#98607) üzenetére


BiP
nagyúr

nem házhoz hozva kéred? Akkor Te troll vagy :)

(#98613) Astroboy válasza Top cat (#98611) üzenetére


Astroboy
őstag

....vagy ráülsz.

;] ;]

(#98614) TaaT válasza KROK640 (#98587) üzenetére


TaaT
veterán

Békéscsaba, egy darab plazma hely van a városban. 10 alkalomból 1-2 amikor nagyon eltolják a szúrást, 1-2 amikor nagyon jól szúrják, a többi kb elmegy.

Én kívülállóként szemlélem ezeket a dolgokat, nem adok se vért, se plazmát.

Give them hell Ukraine!

(#98615) homerhamm válasza berek21 (#98598) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, értem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98616) KROK640 válasza TaaT (#98614) üzenetére


KROK640
veterán

Az a plazmacenter lesz! Ők asszem a vidékieknek még utazási térítést is adnak.
Igen Békéscsabán is csak egy van. De Debrecenben pl négy cég összesen öt állomáson gyűjt plazmát. (ezen sorokat is az egyik céges pólójában ülve gépelem)
A Statisztikája a haver csajodnak meg kb helytálló, tudok Debrecenben is olyan helyet ahol ez a stat, ezzel nagyjából az ottani plazmacentert is betudom mérni, hogy hová tegyem. Meg ugye ember függő is, mert Debrecenben is tudok olyan helyet, ahol ha már X vagy Y jött szúrni már féltem, mert tudtam, hogy elég nagy eséllyel roppant kellemetlen/fájdalmas kör lesz, meg volt olyan is, akinél tudtam, hogy minden a legnagyobb rendben lesz.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98617) KROK640 válasza Chaser (#98610) üzenetére


KROK640
veterán

Na! Egy ilyen garit kérjél nekem is! kösz ;)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98618) Top cat válasza KROK640 (#98616) üzenetére


Top cat
őstag

Szóval így, véráldozatok árán lett VGA-d? ;]

(#98619) Chaser válasza Top cat (#98611) üzenetére


Chaser
titán

most hogy mondod, ha már ennyit kiadok érte... ;]

BiP
azért telhetetlen nem vagyok, jó nekem postán is - amit ő fizet persze :d -

KROK640
majd kérek neked is a sikeres üzlet után : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98620) Gyuri27 válasza KROK640 (#98608) üzenetére


Gyuri27
félisten

Manapság a 400-500 wattot evő vga-k világában sok 200?

Na hogy lássad ember vagyok nem asszony. Gondolok egy számra 1-től 10-ig.
Ha eltalálod akkor fizetem a postát. Ha nem akkor te fizeted. Ha mellé se sikerül tippelned akkor még valami apróságot rakhatsz a csomagba a vga mellé.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98621) sh4d0w válasza Gyuri27 (#98620) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen rezsiárak mellett? Persze, hogy sok.

Nem mellesleg attól, hogy sokan kútba ugranak, nem muszáj mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#98622) Gyuri27 válasza sh4d0w (#98621) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most ha magamból indulok ki napi max 1-2 óra game. Az se hardcore.
Egy akármilyen vga mondjuk 150 watt (talán 120-130). Azaz napi max 100 wattot spórolnék. Ez azért nem a világvége szerintem.
Már persze ha 200 wattból számolunk vissza. Nyilván 400-500 wattnál és 4+ óra gaménál az azért más.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98623) CJ4567 válasza Gyuri27 (#98620) üzenetére


CJ4567
veterán

V56 teljesítményéert szerintem sok a 200W, abba belegondolva, hogy egy 1070/1660S/1660Ti-nál nem sokkal gyorsabb, de azért többet fogyaszt, főleg az utóbbi kettőhöz képest.

No Sana No Life

(#98624) koby11h


koby11h
aktív tag

Vegyetek inkább Radeon HD 6770-et, szerzek ha kell... Annyit fogyaszt mint egy "rendes" kártya, de cserébe lassú!
De ahogy a mondás tartja, nincs kevés fps, csak túl nagy felbontás! :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98625) Gyuri27 válasza CJ4567 (#98623) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezektől 5-10%-al gyorsabb. De vegyük azt hogy egál.
1070 150 watt, 1660s 125 watt 1660ti 120 watt (nyilván nem az oc verziók). Az 1660-ak 6 gigások. És ezeket nem látod 50 alatt meg 50 környékén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98626) Chaser válasza Gyuri27 (#98625) üzenetére


Chaser
titán

1660s-ből tegnap láttam 45e-ért jegelve egy év bolti garisat régebbi tagtól, nem a legjobb modell de elmegy így
ezeket leviszed 100w-ra max néhány %-ot veszít a teljesítményéből
1650-et 75-ről levittem 60-ra alig változott valami, kivéve hogy a venti alig kapcsolt be utána :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98627) Gyuri27 válasza Chaser (#98626) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az 1650 kb 70%-al gyengébb mint az 1660s. Nem egy kategória.
Az hogy egy darab volt annyiért nem releváns.
A vegát is bőven lehet alul etetni (ahogy az 5xx szériát is meg a többit).
Szóval nálam ez nemigen érv. Nyilván ha napi 8 órát vergődnék gaméval az más tészta lenne.
De még mindig ott a 6 giga esete.
Azért az nv szépen csöcsre futtatott mindenkit a 6, 12 meg ilyen okos vram kiosztásokkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98628) Chaser válasza Gyuri27 (#98627) üzenetére


Chaser
titán

tök mindegy, jól alulfeszelhetőek, vagy elég csak tdp-t letolni ahogy én szoktam
jó hát nem tökéletes, de ki lehet fogni jó áron is
ezek úgyis max 1080p-re jók, oda még elég a 6gb, ritka mikor nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98629) KROK640 válasza Top cat (#98618) üzenetére


KROK640
veterán

Mások véráldozatai árán ;]

#98619 Chaser : Most nevetsz, de az sosem felejtem el, amikor Tibi haverom bevizelt a kocsmában a pult előtt, mikor meglátta az új árakat ;] Azóta nemigazán lehet lecsalni, hiába modnom neki, hogy a kis performanszát már bitos elfelejtették :D

Ami pedig az üzletet illeti, nosza menj és köss egy sikereset :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98630) KROK640 válasza Gyuri27 (#98620) üzenetére


KROK640
veterán

Manaség nagyon el vannak menve a fogyasztások, az egyszer biztos. Ettől persze még a 220W nem kevés ...

Hát egy üveg whiskeyt gondoltam a csomagba tenni, de nem tudom, hogy szereted-e... Na jó, legyen, íme a tippem : 12. :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98631) KROK640 válasza Gyuri27 (#98627) üzenetére


KROK640
veterán

6 giga esete szerintem sem szép, de tegnap nyugtattak meg itt nagyon okos emberek a fórumon, hogy fullHDben meg annyi is elég lenne (szerintem nem, csak idő kérdése mikor jön olyan játék aminek nem lesz elég, ha még nincs ilyen).
A 12-vel szvsz nincs gond, csak azt nemtudom, hogy miért nem lehett a 3070-re is akkor minimum annyit rakni?
Az igazi csöcsrefutás az a 970 volt, és a 3,5GB VRam esete.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98632) Gyuri27 válasza KROK640 (#98631) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már most is van game aminek kevés. De lassan a 16 giga ddr is.
Aztán ott a 12 giga ram az is szopatós mikor a game enné a 16-ot.
Most lehet azt mondani, hogy ez a Hogwarts, de ahogy ezek optimalizálnak ez lesz a trend szerintem.
Szóval na. Nv szopatás és csók.

Nem kell olyan lötty. Csoki legyen. Kávés, lukas, mogyorós, marcipános stb-stb. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#98633) CJ4567 válasza KROK640 (#98631) üzenetére


CJ4567
veterán

3070-re a memóriabusz miatt nem tudtak 12GB-ot tenni, 256 biten 4/8/16 amit rá tudnak tenni a kártyára. Az más kérdés, hogy miért nem tudtak 16GB-ot rátenni kicsit többért ;]

Gyuri27: Volt 1070-em, nem tagadom, néhol jól jött a 8GB rajta(főleg modolva), de ha megnézed a mai játékokat is, még mindig tartják magukat a 1660-ak, néhol már túl is lépnek a 1070-en. Lassan meg olyan státuszba kerülnek már azok a kártyák is az újabb játékokban, hogy valahol butítanod kell a 60FPS-hez(viszont meglepően jól tartják magukat, Hogwartsban a 1070 is még tud 60-at közepes grafikán), ott meg már elég a 6GB.

Ja, én 60-ért örültem, hogy túl tudtam adni a 1070 Strix-en :DDD Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de a végén már örültem annak, hogy valaki 60-ért elvitte, ráadásul helyben, eljött érte.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#98634) Chaser válasza KROK640 (#98629) üzenetére


Chaser
titán

már megkötöttem, leírtam privátban az adataimat, ha nem küldöd a kártyát akkor csak ki akartad belőlem csalni az adatimat és megyek a gdpr ombucmanushoz' : )

CJ4567
nyilván nem véletlen csinálták 256 bitesre, eszük ágában sem volt 8gb-nál többet rárakni, arra ott volt a 3080 "némi" felárért : )
azért a 3060-ranem volt pofájuk 6gb-ot rakni, de aztán megoldották, inkább lenyesték a sávszélt hogy tudjanak belőle 8gb-ost csinálni:d majdnem uo. áron kb 25%-kal lassabban
nah, nem hülyék az nv-nél ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98635) Trailblazer válasza Gyuri27 (#98632) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az szimplán egy rosszul optimalizált game. Dehát nem is vagyok köteles mindenféle divatjátékkal tölteni az időmet. Amivel én akarok játszani, az elmegy 8 gigás kártyán (3060 Ti-om van), és ez a jövőben is így lesz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#98636) Tikakukac


Tikakukac
titán

Laptopos kalandok az aprón 9761. felvonás:

Tökéletes a gép, nagyon megy, csak újabbat vesznek helyette. Okés. Első szemrevételezés: fél tucat csavar hiányzik és az egyik USB port kiszakadva.

Jeah. Tökéletes.

Kabaré ez már srácok, tényleg.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98637) Tikakukac válasza Tikakukac (#98636) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja igen, volt még kijelző hibás, de hibátlan gép, vízkáros, de semmi baja, 2 darab ventihibás, de amúgy tökéletes működik gépsas is.

Igen, mindegyik külön kérdésre is remek, kiváló, apróbb karcos volt. Egészen addig amíg oda nem értem :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98638) opr válasza Tikakukac (#98636) üzenetére


opr
veterán

Mostmar komolyan hihetetlen. 20kuhf koruli laposokat nezel, vagy mi? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#98639) Tikakukac válasza opr (#98638) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljesen lényegtelen, hogy ezer forint vagy 1 millió. Nem ez a gond.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98640) KROK640 válasza Gyuri27 (#98632) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, hát én is azt tapasztalom, hogy full HD-n meglehet etetni a kártyával 8GB-t, és ugye fullHD felett is van élet. De mint mondom okos emberek biztosítottak, hogy ma még a 8GB is sok, annak ellenére, hogy én sem így látom.
Van egy olyan érzésem, hogy fogok én még örülni annak, hogy 12GB-os kárdzsát vettem :D

Gondolom ebben a sorrendben :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98641) KROK640 válasza CJ4567 (#98633) üzenetére


KROK640
veterán

No igen, 12-t nem tudtak volna rátenni, 16-ot sajnálták rá, így maradt a 8GB. Viszont valahol olvastam, hogy valami orosz modder készített belőle 16GB-osat :D
Egyébként az NV eléggé igyekezett spórolni a memóriával, gondoljunk csaj a 3GB-os 1060-ra (WTF volt számomra megjelenésekor is), vagy arra, hogy rendszerint 6GB-ot pakolásztak a kártyáikra, mikor az AMD csak simán 4-ről átállt 8GBra.

#98634 Chaser : jó, hogy elküldted az adataidat, de kinek? Mert ide ugye nem jött :D
A 3060 12GBja nekem egy pozitív WTF, aztán csináltak is gyorsan belőle egy sokkal gyengébb 8GB-osat is, ami erősen kerülendő. Tiszta mák, hogy volt elérhető 12GB-os 3060, mert amúgy eléggé nagy bajban lettem volna, hogy mit is vegyek... Na ehhez képest most 10GB-ás 3080 is itt van :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98642) KROK640 válasza opr (#98638) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem is ez fordult meg a fejemben, hogy lehet h 20K körülit keres, mert az az ilyen kategória. Régebben kérdeztem is az árkategóriát, azt mondta lapozzak vissza és megtudtam, Visszakerestem, nem találtam meg, így azóta is balladai homály :( és most sme lettünk okosabbak :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98643) envagyok


envagyok
veterán

Helyi hirdető moduláris tápegységhez gyárt kábeleket:
"Friss!!Bányában a gyári kábelel 1280W fogyasztás az általam készített kábelekkel 1050W-ra csökkent,közel -20% 4hónap alatt megtérül a befektetés!"
Valaki nálam okosabb tudja, hogy ez hogyan lehetséges?
Nincs rá szükségem, csak nem látok nagy összefüggést a moduláris kábelek minősége és a 20% fogyasztáscsökkenés között. Esetleg egy nullával kevesebb, 2% még talán, de 20%? :Y

Nem először futok bele ilyenekbe helyben is:
Tag árul egy régi hardvert 2000ft-ért.
Pont friss a hirdetés, biztos hogy én vagyok az első, írok hogy megveszem, vissza is ír az eladó, hogy rendben, majd én, hogy egyeztessük az átvételt, ée rákérdezek 1-2 részletre is még.
1 napig semmi válasz, majd ír felháborodva, hogy mégis mit képzelek, más gyűjtők "segítettek" neki, hogy ez jóval többet ér, akár 3-4000Ft-ot is, szinte én vagyok a rossz, a gonosz, amiért a hirtelen kinccsé változott kis portékáját a hirdetett áron már vittem volna. Ja és persze a hirdetés már jegelve :F
Itt több emberrel is problémám lenne:
Az eladó ha gerinces, akkor az első jelentkezőnek kellene odaadnia a hirdetett motyóját, ha gerinces, akkor annyiért, amennyiért hirdeti. Ha nem az, akkor mondja azt, hogy bocsi, rádígértek, ennyit mondtak, de viheted annyiért.
Én mondjuk 1-2000Ft miatt biztos nem csinálnék segget a számból, gumicukrot a gerincemből.
De a hirdetésre jelentkező másik érdeklődővel is morális problémáim vannak, gondolom nem azzal kezdett, hogy többet ér ám a cuccod, hanem csak mikor megtudta, hogy már más megvenné, ígért rá.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98644) koko52 válasza envagyok (#98643) üzenetére


koko52
veterán

A 20% biztos kamu, de én is csináltattam kábeleket. A gyári kábel langyos volt, a gyártott hideg. Ellenállásban van a trükk meg a minőségi csatlakozón, forrasztáson, érvéghüvelyen. Jobb a kontakt. Azóta a PC-ben is kicseréltem minden kábelt.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98645) TaaT válasza envagyok (#98643) üzenetére


TaaT
veterán

Az a -20% pont annyira hihető mint ez a hirdetés.

Give them hell Ukraine!

(#98646) TaaT válasza koko52 (#98644) üzenetére


TaaT
veterán

Vastagabb kábel is lett?

Give them hell Ukraine!

(#98647) Chaser válasza KROK640 (#98641) üzenetére


Chaser
titán

dede elküldtem neked, nem dumálod ki :N ;]

envagyok
semennyiért nem csinálok shegget a számból részemről, az ilyen emberkék no comment
az a kábeles dolog aranyos, megkérném vezesse le fizikával és képletekkel hogy jön ki az a matek : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98648) hcl válasza Tikakukac (#98636) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Jeah. Tökéletes."
- Könnyített kivitel
- Az USB-t úgysem használták :D

"Teljesen lényegtelen, hogy ezer forint vagy 1 millió. Nem ez a gond."
Olcsóé' ne akarj túl jót... Most függetlenül attól, hogy az eladó görény-e. A ventihibások pl. jó felújítási alapok lehettek volna :D

@envagyok : Fogyasztáscsökkenés kábellel. WTF :D
Esetleg középen el van vágva, így 100% csökkentést ér el. :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98649) Chaser válasza hcl (#98648) üzenetére


Chaser
titán

Esetleg középen el van vágva, így 100% csökkentést ér el. :D
:C :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98650) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.