Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) homerhamm válasza TaaT (#97150) üzenetére


homerhamm
addikt

komojj érdeklödök jelentkezenek

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#97152) Top cat válasza homerhamm (#97151) üzenetére


Top cat
őstag

De e-mailben, mert telefonon nem elérhető. ;]

(#97153) envagyok


envagyok
veterán

Egy Intel Core I7 4790K processzorban mi ér 40000ft-ot, hogy szinte azonnal jegelték itt?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97154) Chaser válasza Trailblazer (#97147) üzenetére


Chaser
titán

( :

hülyét kapok a postától ;]
adott egy 100x50x20cm-es csomag 12kg-val
70e-re biztosítva törékenyként, másnapi kézbesítéssel
erre a táblázatuk alapján postán maradóra 4,5e, házhoz 6e ft körül számoltam
a címirat kitöltő szerint 6e, illetve 6,8e-re jön ki a matek
benéztem valamit a táblázatban :F

szerk:
envagyok
az élmény, hogy veszel egy "ezer éves" cpu-t amit hasonló korú lapba lapsz
a cpu-nál nem tudhatod hogy hajtották szét, de elmondhatod van egy korájheted' - ami ma már i3 kategória :d -
és reménykedhetsz, hogy a csoda kombód még egy darabig élni fog
minden másra ott a mastercard : )

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97155) envagyok válasza Chaser (#97154) üzenetére


envagyok
veterán

Persze jó kimaxolni a 1150-et, azért nagy duzzogva 20k környékét talán érhet, de 40-ért szerintem simán lehet találni ryzen3-5+lap kombót, ami tisztább szárazabb érzés, és a ddr3/ddr4 váltás se gond, mert amennyiért elmegy x gb ddr3, kb annyi az ugyanannyi ddr4

De itt egy tegnapi hirdetés 30000ft helyben:
Belépő félgép - AMD Ryzen 5 1400 + Asrock A320M-DGS + 2x4 GB DDR4 2400 MHz

Ez nemcsak fiatalabb, hanem fejleszthető is..

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97156) Top cat válasza envagyok (#97153) üzenetére


Top cat
őstag

40K? Szinte ingyen volt. ;]

(#97157) Csupingo válasza Top cat (#97156) üzenetére


Csupingo
veterán

Ez foglalattal együtt van, azért drágább.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#97158) KROK640 válasza berek21 (#97123) üzenetére


KROK640
veterán

Ez a TV-s nagyon komoly, főleg a nem szállítás indoka xD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97159) Top cat válasza Csupingo (#97157) üzenetére


Top cat
őstag

Csak így írta, hogy 1150-es foglalatba való és az ilyenek közül, ez a legerősebb.

(#97160) KROK640 válasza koby11h (#97124) üzenetére


KROK640
veterán

Itt a faluban is tudok olyan embert, akitől akármikor megkérdezhetnéd, épp az előbb ivott egy-két/sok kört, de legalábbis bevágott 1-2 pohárkával ... Teljesen mindegy, hogy mikor van.

Egyébként szerintem az lehet, hogy bevágott a haverokkal/egyedül 2 sört meg két felest, és remek ötletnek tűnt a TV meghirdetése, aztán azt hiszi, hogy egy ilyen "jó" ajánlatra 5 perc múlva lecsapnak, és jönnek érte/kérik azonnal.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97161) Csupingo válasza Top cat (#97159) üzenetére


Csupingo
veterán

Bocsánat, akkor félreértettem. Viszont foglalat nélkül nem tudom, miért ilyen drága.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#97162) Top cat válasza Csupingo (#97161) üzenetére


Top cat
őstag

Hátha talál egy madarat. :D

(#97163) KROK640 válasza Trailblazer (#97134) üzenetére


KROK640
veterán

Főképp Bregenzben, de Lindauban is sokat voltam. Emellett volt sok hegymászás és túra. Kicsit körbenéztem jobban az környéken, átnéztem Svájcba, voltam kicsit Liechtensteinben, valamint Bludenz, Kaprun, Kitzbühel (Kitz titkai sorozat megvan?) Schladming, Graz, Bécs ...

... és ööö igen ... VGA-t valóban nem vettem.

#97135 Astroboy : Igen, valszeg aznap értem haza.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97164) Trailblazer válasza KROK640 (#97163) üzenetére


Trailblazer
addikt

Sebaj, én vettem helyetted is. 3060-ból 3060 Ti lett. ;] Külföldön 30 éve nem jártam.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97165) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Helyi socket 1151 v1 MSI alaplap+7700K proci, cirka 70k helyett 110k-é'. A hülyének is megéri.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97166) envagyok válasza Trailblazer (#97165) üzenetére


envagyok
veterán

70?
3 gennel fiatalabb, kb. ugyanilyen erős i3-10300 lappal simán megvan 50-60-ból, és a 7. Gennel ellentétben fejleszthető is.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97167) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#97168) Chaser válasza envagyok (#97155) üzenetére


Chaser
titán

retronak még nagyon harmatos, teljesítményben meg már nagyon elavult maiakhoz képest, szóval nekem ez érthetetlen
nem az hogy ennyiért hirdetik, hanem hogy megveszi valaki

berek21
mótvá'
de még mindig rúg üt :K ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97169) hcl válasza Chaser (#97154) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tök mindegy, a valós díjszabásuk randomgenerátorral mehet... Nekem nagynéha annyi a posta, mint amennyinek kéne... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#97170) Chaser válasza hcl (#97169) üzenetére


Chaser
titán

átpörgettem ötször, de mindig ugyanazt a matekot dobja...lehet hetente/naponta változik a matek? :d
no mindegy, ha bemegyek megkérem lesznek szívesek elmagyarázni mégis hogy jött ki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97171) Trailblazer válasza envagyok (#97166) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezt csak én becsültem, de nem vagyok Ármester, úgyhogy elnézést kívánok! :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97172) hcl válasza Chaser (#97170) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, szerintem a kalkulátor jó, de a postások... ööö

Mutogatni való hater díszpinty

(#97173) envagyok válasza Trailblazer (#97171) üzenetére


envagyok
veterán

Persze lehet hogy igazad van, mert az i7 brandnek felára van, nem kicsi...
Azért egy vérpistike sokkal jobban tud villogni a haverok előtt, hogy i7-es Gamer gépe van, mintha bevállalná, hogy i3-assal játszik :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97174) Cs1csó válasza envagyok (#97173) üzenetére


Cs1csó
félisten

Aki komolyan veszi azt hogy játék gépet épít az az összképet fogja nézni:
1. mivel akar játszani, milyen felbontáson, Hz-en stb.
2. ehhez milyen VGA kell
3. ezt a VGA-t milyen CPU "hajcsa" ki.

Ennyi, csak azért, hogy "ihét" legyen a gépbe fölösleges azt venni.

(#97175) BiP válasza Cs1csó (#97174) üzenetére


BiP
nagyúr

Aki komolyan veszi, az eleve nem arcoskodik azzal, hogy kórájhét van a dobozon.

(#97176) Cs1csó válasza BiP (#97175) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na mondjuk igen.

(#97177) Trailblazer válasza envagyok (#97173) üzenetére


Trailblazer
addikt

Meg a másik: én közvetlenül néztem kb. a különböző generációs intel i7-ek mezőnyében, és nem a relatív teljesítmény ár/érték szempontjából, amiben persze neked van igazad. És persze az sem biztos, hogy a becslésem megállja a helyét, max hellyel-közzel.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97178) KROK640 válasza Trailblazer (#97164) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon jól tetted :)
Minnél több FPS-t kívánok neked gyönyörű grafikán :)
Majd nekem is eljön az ideje az új VGA-nak...

(nekem az utazás az életem része, a nagy hobbi... idén januárban tudtam, Kitbühelbe el kell menni ... naná, hogy kellett :D - nincs ezzel baj, csak a gép csak a második a sorrendben - erről még szeretek gépezni, és kell fejleszteni, kell új VGA, csak nem mindenek felett)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97179) Trailblazer válasza KROK640 (#97178) üzenetére


Trailblazer
addikt

Abban nincs hiba, sikerült az undervoltot is megoldani. Nekem ez így kellően erős és csendes is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97180) koby11h válasza Chaser (#97154) üzenetére


koby11h
aktív tag

vaterafutar.hu mai árakkal ez PM 4771 Ft, házhoz pedig 5830 Ft, bár ott nincsen másnapi kézbesítési lehetőség, de hétfőn feladva a kedd PM szinte biztos.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#97181) envagyok válasza koby11h (#97180) üzenetére


envagyok
veterán

Én ekkora cuccot már inkább jófogás háztól házig küldenék.
3390ft
Felteszed hirdetésként, vevő megrendeli, jön a futár címre, másnap ott van

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97182) sh4d0w válasza KROK640 (#97163) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azert ez nagyon furi: korabban te is, meg envagyok forumtars is sirt, hogy a szemet minerek es scalperek miatt nem tudtok VGA-t venni, most lenyegesen alacsonyabbak az arak, megsem vettel (envagyokrol nem tudni, mi az abra... meg nem is erdekel).

Mondhato, hogy csak azert sirdogaltal a nagy publikum elott, hogy keltsd a feszultseget?

https://www.coreinfinity.tech

(#97183) Chaser válasza koby11h (#97180) üzenetére


Chaser
titán

köszi, ez értelmesebb, de vakerán nem vagyok már

envagyok
ott még igen : ) majd ránézek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97184) koby11h válasza Chaser (#97183) üzenetére


koby11h
aktív tag

vaterafutar.hu-hoz semmi nem kell :)
envagyok-nak van igaza, a jófogás háztól-házig-gal olcsóbb

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#97185) Chaser válasza koby11h (#97184) üzenetére


Chaser
titán

képben vagyok rendesen : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97186) KROK640 válasza Top cat (#97156) üzenetére


KROK640
veterán

Az ilyenek miatt döntöttem tavaly előtt CPU csere helyett lap+CPU+RAM csere mellett, és jobban is jártam :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97187) KROK640 válasza sh4d0w (#97182) üzenetére


KROK640
veterán

Természetesen, hiszen unalmas életemet mi mással dobnám fel, mint egy kis utazással közösségi izgatással és feszültségkeltéssel?
Az véletlenül se forduljon meg a fejedben, hogy talán a használtan is 110 ezer ft (pl egy 3060-as) még mindig nem épp baráti ár egy VGAért, a mai magyar árak és fizetések mellett, - vagy az, hogy a még nem vettem, nem jelenti azt, hogy nem is tervezek - , mert még a végén megvádolhatnának azzal, hogy diverzek a nézeteid és nem csak egy biten tudsz gondolkodni. :)
De ha már itt tartunk : történesen nézelődök VGA fronton is, elsősorban a 3060-as a kiszemelt, jó lenne valahogy helyben megcsípni, de 23-án az egyetlen amit találtam a környéken (és fel is vette a telefont) az egy olyan 3060-as volt amihez se garancia, se doboz, kishibás mert a táp csatlakozójánál meg volt törve ("működését nem folyásollya be!" állítólag) cserébe a 110 ezres piaci ár helyett mindössze 115 ezer ftot akart érte az illető. Ezért valahogy nem éreztem a kéztetést, hogy rohanjak érte, pedig mindössze néhány utcányira volt tőlem.
(BTW 95-ért van a közelben RX6600 is, most látom a "márket pláccon" de a "péhán" is lehet találok)

Ami a minereket illeti, pedig netto energiapocsékolás a semmiért ment, és most talán sokan rá is jöttek arra, amit éveken keresztül írtam, hogy ez az egész cripto és nft egy hatalmas nagy scam pedig én már mikor megmondtam! :K
Ami a scalpereket illeti, egy másik kártékony faj, mert egyiknek sem kenyérre vagy megélhetésre kellett, hanem pusztán kapzsiságból és a másikkal való kitolásból csinálták.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97188) sh4d0w válasza KROK640 (#97187) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem fordul meg, miutan a legolcsobb RX6600 119 rugoert van ujonnan, boltbol, garanciaval, de te meg mindig a hasznalt piacot nezed ue. arkategoriaban.

Inkabb az az ember erzese, hogy te igazabol nem akarsz vasarolni (gondolom a piaci folyamatok (inflacio, forint arfolyama, low kategoria kivezetese a gyartok altal) nem fojjasojjakbe az arakat), csak sirdogalsz.

https://www.coreinfinity.tech

(#97189) Chaser válasza KROK640 (#97187) üzenetére


Chaser
titán

volt már aprón 100e-ért 3060 és ti is bolti garral, szerintem lesz is még ( :

olyan 3060-as volt amihez se garancia, se doboz, kishibás mert a táp csatlakozójánál meg volt törve ("működését nem folyásollya be!" állítólag) cserébe a 110 ezres piaci ár helyett mindössze 115 ezer ftot akart érte az illető
felmerül bennem a kérdés, mért hívtad fel? :d
azt ne mondd hogy nem volt kiírva se az ár, se a nincs gar ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97190) Zolás válasza Chaser (#97189) üzenetére


Zolás
addikt

Elég sok hirdetés van, ahol hiányoznak az alapvető infók. Gari van, de szerbiába! Köszi. Vagy van gari, de megbontotta a kártyát, mert újra pasztázta. Vagy új dobozos a kártya, még ki sincs bontva, de gari az nincs.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#97191) KROK640 válasza sh4d0w (#97188) üzenetére


KROK640
veterán

Nem tudom, hogy te hol találsz 119 ezerért RX6600-at, nekem most egy félperces keresés után nem sikerült 137 ezer alatt találni, de akkor elmesélem a matekot : - lehetőség szerint NVidiát szeretnék (csak akkor nem, ha az AMD egyértelműen sokkal jobb választás) ezt a 3XXX-es széria fejlettebb technológiai tudása miatt (DLSS és a többi), valamint a 12GB VRAM miatt, és végül de nem utolsó sorban, a cripto mizéria körüli viselkedés miatt is inkább az NVidia felé húzok... - ami egyébként pl a 3060-asnál úgy néz ki, hogy újonnan a legolcsóbb amit találtam 185 ezer (de van 230-ért is), használtan 110 ezer környéke. Persze ha kipótolod a különbséget azonnal rendelek egy vadi új 3060-ast és mindenki örül :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97192) KROK640 válasza Chaser (#97189) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon remélem én is.

Konkrét eset : A hirdetésben csak az volt benne, hogy nincs doboz meg semmi, csak maga a kártya, illetve hogy mennyibe kerül. Azért hívtam fel, mert gondoltam így 15 ezret le tudok alkudni, és 100 ezerért még jó vételnek gondoltam volna, úgysem a doboza a lényeg, de annak hiánya remek alku alap lett volna.
Csakhogy beszélgetés közben derült ki, hogy gari nincs, illetve van, csak épp a garilevél "elveszett". Hova tovább, történetesen épp pont most nem tudjuk nála kipróbálni a kártyát, mert nincs miben. Persze ha kifizetem elvihetem kipróbálni, ha mégsem jó, akkor visszaadja a pénzt... vagy nem (hanem rámfogja, hogy elrontottam, netalán még azt is kitalálja, hogy sosem látott).
Ezekután valahogy nem éreztem késztetést foglalkozni tovább az üggyel, sőt már azzal, hogy leírtam, is többet foglalkoztam vele mint amennyit érdemel.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97193) sh4d0w válasza KROK640 (#97191) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Arukereso segit... es nem kell hozza fel perc. Mindazonaltal eszemben sincs szponzoralni a hulyesegedet, mindossze ramutattam, hogy a korabbi sirdogalasodnak az egvilagon semmi ertelme nem volt, mert ahogy akkor nem vettel uj videokartyat, most sem teszed.

https://www.coreinfinity.tech

(#97194) Chaser válasza Zolás (#97190) üzenetére


Chaser
titán

ahol alapvető info hiányzik nem hívom fel személy szerint..komolytalan :) és rendszerint persze nem véletlen "felejti el" ezeket kiírni a delikvens
ha bohóccal akarok beszélni cirkuszba megyek ;]

nah posta..még csak a táp ment ki
automatába küldtem automatából, de jött mail mehet postára is
na mondom próba, mailben jött egy szám, mutatom a néninek - legfeljebb elmegyek az automatáig, 5 perc difi kb -
nem jó:d
hámondom' itt az email is, ennyit kaptam
kiderült több rendszerük van, van amelyik ezzel veszi fel, van amelyiknek a csomagazonosító kell : )
de édi volt amikor azt mondja változott, mondom tán csak nem az utóbbi 15 percben :d

KROK640
ha 3060-at akarsz repülj rá, most is va aprón 100e-ért tán' két év garos
az nv skippelte a 12gb verziót, ahogy fogynak a boltból aprós ára biztos ugrik - lett helyette 8gb-os 128 bittel cc 25%-kal lassabban, de árban szinte ugyanannyi újan -

sh4d0w
te meg ne öld már, most volt kari :U
meg egyébként is
rákerestem én is, de nem találtam olyan árban kártyát

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97195) Trailblazer válasza sh4d0w (#97193) üzenetére


Trailblazer
addikt

Felteszem, van akkora rutinja, hogy eleve az Árukeresőn nézelődött, és nem a helyi drága pécéboltban.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97196) Chaser


Chaser
titán

mielőtt valaki megkérdezné NEM GAMER PC-nek árulom, pedig a gépház RGB-s!
hinnye' :d
még szerencse, hogy csak kb kétszereséért árulja a nem gamer pc-t a piaci árának

szerk:
Trailblazer
6600-ból 117,5e-ért találtam ák-n a legolcsóbbat - ez egy 40 értékeléses bolt, mondjuk onnan max olcsó ventit vennék, vga-t biztos nem -
130e-től van alzán 6600 - és nagyobb/értelmesebb boltokban -
1-2e-rel többért meg zafír
nem tudom mennyit érhet a game ha elpattintja az ember, de ez még akár jó vétel is lehet

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97197) hcl válasza Chaser (#97196) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha gamer lenne, akkor 4x :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#97198) szebe


szebe
őstag

Na ezért örülök hogy már gamelek, és nyugodtan vehettem egy macbookot ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#97199) Chaser válasza hcl (#97197) üzenetére


Chaser
titán

a gamert meg kell fizetni :K ;]

szebe
gamelsz vagy nem gamelsz...ez itt a kérdés : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97200) szebe válasza Chaser (#97199) üzenetére


szebe
őstag

Hupsz, egy nem lemaradt :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.