Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97201) sh4d0w válasza Chaser (#97194) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mi tobb, ha rakattanok a linkre, a bolt oldalan meg egy ezressel olcsobbra is jon ki.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#97202) BiP válasza KROK640 (#97187) üzenetére


BiP
nagyúr

a használtan is 110 ezer ft (pl egy 3060-as) még mindig nem épp baráti ár egy VGAért, a mai magyar árak és fizetések mellett,
Ha azt nézem, hogy a nagy vga árbumm elején indult a kártya, és akkor a gyorsak és ügyesek 168e-ért tudták megcsípni az igazán alkalmi, egyszeri, és akkor megismételhetetlen egyedi ajánlatot az alzán, és mindenki őket irigyelte, mert innentől csak felfelé ment az ára, ahhoz képest a 110e (úgy, hogy sokáig 200 alatt nem kaptál 3060-ast) szerintem igencsak jó. (a csúcson a 6gigás 1060 is többe került az aprón, és annál ez igencsak jobb cucc)
És ha azt nézem, hogy ez xx60-as létére erős kártya, fullhd-ra több, mint elég, szerintem mai szemmel sem rossz a 110e érte. (év eleji/tavalyi szemmel meg különösen jó).

[ Szerkesztve ]

(#97203) Chaser válasza sh4d0w (#97201) üzenetére


Chaser
titán

igen, linkeltem is azóta, egy 40 értékeléses bolt árulja
hát sok sikert aki ilyen helyről akar venni ilyesmi cuccot :)

BiP
az a vga bumm sokkal hamarabb volt, és 160e körül volt ott 3060ti is : )
de mivel az a helyzet van ami, a ft is szutyok lett, használtan 100e-ért sok garral teljesen oké az ár egy 3060-ért - mert volt annyiért már bőven, és most is van -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97204) KROK640 válasza sh4d0w (#97193) üzenetére


KROK640
veterán

"Arukereso segit... es nem kell hozza fel perc" - zseniális, hogy ez nekem nem jutott eszembe ... Kár, hogy valós készletek valós árait akarom. Na mindegy

" eszemben sincs szponzoralni a hulyesegedet" - szép példája a nagy pofa visszatolatésénak. Nem mintha elfogadtam volna, de jó látni, hogy már elvi szinten is hátrálsz ...

"korabbi sirdogalasodnak az egvilagon semmi ertelme nem volt" - tehát volt olcsó VGA, csak te sem tudtad, hogy hol....értem én ... LOL

"akkor nem vettel uj videokartyat, most sem teszed" - hm, az mutatja az emberségemet, hogy tudok-e új VGA-t venni? Kissé libertalista vagy, de oda se neki ... talán majd egyszer felnövök hozzá, ha veszek vadi új VGA ...
Ugye leborulsz előttem, ha megteszem?? (nyilván, mást nem tudsz tenni, ha nem akarsz ebből bukóval kijönni)

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97205) BiP válasza Chaser (#97203) üzenetére


BiP
nagyúr

tényleg, Ti volt az, az jött előbb, nem a sima. Na, szóval a Ti, az volt 168ért Alzán, és mindenki verte magát, hogy neki nem jutott ennyiért, mert amúgy a gyakorlatban 190 felett voltak inkább, amikor kijött, és utána se ment le. (mert igen, már benne voltunk a bummban - először úgy írtam, hogy közepén, de aztán átírtam elejénre. Hát, tényleg nem az elején voltunk akkor már, valóban).
Ettől még tartom, hogy szerintem ez a 100-110e körüli ár már bőven elfogadható egy előző gen 60-as kártyáért. Főleg azok után, amilyen poklot átéltünk VGA terén.

Amire viszont határozottan emlékszem, hogy szomszédnak a bumm/hiány előtt pár hónappal vettünk kártyát, és akkor örültünk, hogy 150-ért volt neki 2060-as, és hogy kapott egyáltalán. Akkor alakulgatott a nagy hiány. Bár ezt akkor még nem tudtam, így akkor azt jósoltam neki, várjon ki januárig, kijön az új gen, lenyomja a régiek árait. Türelmetlen volt, azonnal kellett neki. És neki volt igaza/szerencséje, nem sejtettem, hogy mi jön.

[ Szerkesztve ]

(#97206) koko52


koko52
veterán

Valakinek fekete Nike teli légtalppal?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#97207) TaaT válasza koko52 (#97206) üzenetére


TaaT
veterán

De csak fekete jó. :K [link]

Give them hell Ukraine!

(#97208) Gyuri27 válasza Chaser (#97203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Casa bótba kell nézelödni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#97209) Chaser válasza BiP (#97205) üzenetére


Chaser
titán

163e-ért volt a gw ghost, utána jött 186-7e-ért az inno ájcsill', teteje meg valahol 220k körül, pár ezerrel többért meg 3070
ha 150e-ért vette a 2060-at ott már erősen bumm volt, előtte sokkal olcsóbban osztogatták
most egy 100e ft több év garral teljesen oké egy 3060-ért

Gyuri27
mi casamucasa? :d

sos-ben kellene egy video feltöltő oldal, de olyan aminél feltolom egyben a fájlokat mint képeknél és linkelem a mappát
létezik ilyen?

szerk:
meglett

Top cat
:R igan az, leesett

sh4d0w
járjon utána aki akar :d részemről, nekem ez ahhoz drága hogy több éves sok száz értékelés nélkül ilyet vegyek tőlük
de aki vesz vesz, nincs vele gondom

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97210) sh4d0w válasza Chaser (#97203) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Utána lehet járni a cégnek, pont Neked mondjam?

https://www.coreinfinity.tech

(#97211) sh4d0w válasza KROK640 (#97204) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Álmodozzál csak

https://www.coreinfinity.tech

(#97212) Top cat válasza Chaser (#97209) üzenetére


Top cat
őstag

sos-ben kellene egy video feltöltő oldal, de olyan aminél feltolom egyben a fájlokat mint képeknél és linkelem a mappát
létezik ilyen?

Gugli drive? ;]

(#97213) Gyuri27 válasza Chaser (#97209) üzenetére


Gyuri27
félisten

Casekirály te zsákos zsák. 300 eurótól vannak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#97214) Chaser válasza Gyuri27 (#97213) üzenetére


Chaser
titán

backi :d
videóztam az eladni való monitort, már a lélek is kiment belőlem
az is rohaggyon meg aki kitalálta a videózást, bt-t meg mailt és monitort ;] - tudom én vagyok láma : ) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97215) Cs1csó válasza Chaser (#97214) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csinalj effekteket pl. áttünés, beúszás persze ez diszkrét zenére esetleg zöld háttér előtt majd utána kicserélni pl. mint ha egy csillagok háborúja díszletben lennél. Magadat is kicserelhetned egy digitális Avatarra, hogy ne egy fogatlan, kopaszodó, pocakos kis törpét lásson az eladó ;]

[ Szerkesztve ]

(#97216) Gyuri27 válasza Chaser (#97214) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ember nem filmet forgattál. Csak bekapcsoltad telón a kamerát.
Oké értem, hogy azért átkapcsolni a hátlapira nem egyszerü. :DDD
Arra azért vigyázz hogy ha lógnak a mogyorók ne pont szembe állj mert visszatükrözödik. Oszt csak a köbányai szopófantom jelentkezik. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#97217) Cs1csó válasza Gyuri27 (#97216) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem a látványtól az újpesti xopofantom is elmetrózna hozzá. :DDD

(#97218) CJ4567 válasza KROK640 (#97191) üzenetére


CJ4567
veterán

Én a 3060-nál a 12GB VRAM-ra úgy tekintenék, mint szép extra, de nem egy olyan dologra, mint ami miatt kifejezetten 3060-at vadásznék, mert a kártya ereje hamarabb elfogy (kivéve nagyon extrém esetekben), mint kelljen a 12GB VRAM.

Tudom, hogy a textúra beállítások a legtöbb játékban ingyen vannak, ameddig bírja a VRAM, viszont a legmagasabb minőségű textúrák vagy kb. arra jók, hogy elmondhasd, hogy na igen, erre kellett a sok VRAM, miközben ugyan úgy néz ki, mint eggyel lentebb véve, vagy pedig magasabb(1440p, vagy akár 4K) felbontásokon lesz látható az előnyük, ahol meg már a kártya ereje lehet a szűk keresztmetszet.

No Sana No Life

(#97219) envagyok válasza sh4d0w (#97182) üzenetére


envagyok
veterán

"Azert ez nagyon furi: korabban te is, meg envagyok forumtars is sirt, hogy a szemet minerek es scalperek miatt nem tudtok VGA-t venni"

Én erre nem így emlékszem.

Mindig volt, van, és lesz is videókártyám.
Több mint egy éve megvan már a Titan XP Star Wars Edition 12GB , 2 hónapja vettem mellé 2db Radeon VII 16GB-ost is szórakozni.
Egyik se sok embernek van.

Az meg nem sírás, hogy valaki tudatos vásárló, és nem akkor vesz, mikor 2-3× áron túl van valami árazva.

Még most vad árak vannak, emlékszem amikor a kötépkategóriás gtx960-asokat újan boltban 50k körül lehetett venni.
Mindig van valami. Járvány scalperek, bányászat, háború, forintgyengülés, karácsony.
Most épp utóbbi három.
Én mivel van bőven kártyám, nem erőlködöm, majd ha lesz értelmes áron RTX Titan vagy strix 2080ti, esetleg 3070-3080 vagy annak megfelelő erejű utód, megveszem, és a Star Wars Titan XP megy a vitrinjében fel a falra.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#97220) KROK640 válasza BiP (#97205) üzenetére


KROK640
veterán

Én meg pont ezt szívtam meg. 2020 november elején megvolt a pénzem egy 6GB-os 1660-asra, de pont akkor kezdett felmenni a VGAk ára. Mindneki azt javasolta, hogy várjak januárig, mert akkor majd lemennek az árak, így vártam. Aztán januárban, hogy majd tavasszal március-április között. 2021 március 1-én végül megrendeltem a gépemet, VGA nélkül, mondván, hogy pár hét és utána veszek VGA-t. Na azóta is várok... november 5-15 között lehetett volna venni jó áron igazán, ahogy számoltam, de akkor nagyon másra kellett a pénz.
Most konkrétan 110 ezrem van VGA-ra és valami 3060 12GB-os használt kártyát próbálok vadászni, eddig meglepően kevés sikerrel :( , bár nem nagyon szeretnék AMD-t még a végén RX6600 lesz belőle ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97221) Cs1csó válasza KROK640 (#97220) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mi a bajod az AMD-vel? Vagy te is a kizárólag "Intel+Nvidia" párost komálod? (amúgy én is de lehet hogy ha pár év múlva építek egy új gépet az AMD-AMD lesz)

(#97222) KROK640 válasza CJ4567 (#97218) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt már mástól is hallottam amit leírtál. Viszont egyrészt azért is hangsúlyozom ki, hogy 12GB, mert véletlenül sem a 8GB-os 3060-ra gondolok, ami egy ... ipari hulladék.
Másrészt az előző két és a jelenlegi VGAmnál is a VRAM miatt kerül sor a cserére (de kár, hogy ezekbe nem lehet plusz RAMot tenni mint a gépekbe), valamint azt látom, hogy a 4GB ma már abszolút belépő a 8GB pedig az általánosan elterjedt, és jó lenne valamivel kissé hosszútávosítani a kártyát. Ma még talán nincs ami kihasználja a 10+ GB VRAMot (UT 5 engine kivételével), de szeretnék relative hosszútávra vásárolni VGA-t, úgy 3-5 évig ne kelljen ezzel a kérdéssel foglalkoznom (nyilván egy idő után már az új címeknél nyilván levett részletességgel). Néztem teszteket amúgy a 3060-ról és elég erős kártyának tűnik nekem a mostani procim mellett is, hogy egy darabig elég legyen.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97223) fatpingvin válasza koko52 (#97206) üzenetére


fatpingvin
őstag

gyanús vagy te nekem hogy ezt képes voltál magyarra fordítani, nekem a parser a nyolcadik nekifutásra is errort dobott... :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#97224) KROK640 válasza Cs1csó (#97221) üzenetére


KROK640
veterán

Nem, igazából bennem nincs ilyesmi (bár úgy elegáns, ha AMD-AMD Intel meg NVidia, de nincs külön kiköütésem) igazából már mindenem volt mindennel. :D

De akkor kezdem :
1. A Geforce Experience-t nagyon megkedveltem, és bár AMD oldalon is van hasonló szoftver, ez most nekem jól be van állítva, nem szívesen küldeném a levesbe, mert másik VGA...
2. A modern technológiákon (DLSS, raytracing) az AMD hátrányban van, ezt némileg olcsóbb árazással és azonos kategóriában kicsit több erővel kompenzálják, de ez a használt piacon csak kis különbséget jelent
3. Az egész cripto szar kezelése : míg az NVidia próbált bányászkártyákkal, LHR-rel, régi kártyák újragyártásával kedvezni a gamereknek, addig az AMD csak vigyorogva beseperte a pénzt, majd parasztvakításnak kiadott ilyen RX6400/6500 szintű ipari hulladékokat túlárazva. Ez volt az, amiért elhatároztam, hogy legközelebb (azaz most) csak akkor veszek AMD-t, ha nagyon-nagyon durván kedvezőbb vétel lesz.
4. 8 vs 12GB RAM, az utóbbi azért csak időtállóbbnak tűnik nekem, pláne, hogy ez lesz zsinórban a harmadik VGA-m, amit a kevés VRAM miatt kell lecserélnem.

Aztán lehet, hogy az egészet sutba kell dobnom, ugyanis 20km-es körzetben az egyetlen gari és minden nélküli túlárazott 3060 hirdetése is eltűnt, miközben több RX6600 is van, némileg olcsóbban ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97225) Cs1csó válasza KROK640 (#97224) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mind a 4 pontot elfogadom. Az utolsohoz egy kérdés ennyit számit egy ilyen nem túl erős kártyának a +4GB RAM?

(#97226) Syl válasza Cs1csó (#97225) üzenetére


Syl
nagyúr

Amennyit egy alsó kategóriás telefon kameráján a +30 megapixel? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#97227) TeeBee73 válasza KROK640 (#97224) üzenetére


TeeBee73
addikt

Vitáznék egy kicsit, ha nem haragszol.

1. GFE: Egy darabig fent volt az nV-s gépemen, most egyrészt, nemhogy hiányát nem érzem, hanem egy felesleges, 1-bites Usereknek szánt, pofátlanul, magát arcba erőltető akárminek tartom.
2: DLSS, FSR: Engem cefetül zavar, ha nem natív felbontáson látok valamit. Olyan, mint ha egy lavór takonyba belefostak volna, és még kevergetik is. RT szintén csak parasztvakítás egyelőre, tegnap néztük cimbintél a Witcher 3-at. Szépnek szép, de 3060Ti-al nem 12-15FPS-nek kellene lennie FHD/High-on. Majd 10 év múlva visszatérünk rá. (Igaz, az UE 5.1 már bíztató, ott már tudja tartani 4K-ban a 60FPS-t a 4090.)
3: Mint tudjuk, az LHR csak szoftveres vakítás volt.
4: a 12GB VRAM, ha csak játszol, és nem moddolod szét a játékot, akkor bőven sok. Ha ráerőltetsz náhány HD Texture/Effect Pack-ot, akkor meg a GPU lesz kevés.

Szigorúan, szvsz. :R

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#97228) homerhamm válasza koko52 (#97206) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, értem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#97229) CJ4567 válasza TeeBee73 (#97227) üzenetére


CJ4567
veterán

Első kettőre reagálnék, 1070, majd 3070 felhasználóként:
1. A GFE nélkül nem működik a Shadowplay, az OBS pedig GPU igényesebb, mint a Shadowplay(A Shadowplay 1-2% FPS veszteség mellett képes felvenni, OBS-nél simán 5-10% teljesítmény veszteségről lehet szó), személy szerint csak a Shadowplay miatt van még fent a GFE, meg néha jót röhögök azon, ahogy be akarja állítani a játékokat.

2. A DLSS van, hogy normálisabban tud kinézni, mint a játék natív TAA élsimítása, akár FHD-n is. CP2077, RDR2, HZD három példa erre, a CP2077-et DLSS-el játszottam, mert összességében szebb, élesebb volt a kép, mint DLSS nélkül, pedig csak 1080p-n játszom. :DDDHihetetlennek tűnik, de ez sajnos inkább a fejlesztők TAA-ját minősíti szerintem. :(

A RT egy kétélű kard, szerintem jelenleg nagyon kevés jó példa van arra, hogy na igen, ennek így kéne kinéznie, és működnie.
A Cyberpunk 2077-ben gyönyörűen néz ki, viszont DLSS nélkül atomerőmű kell hozzá, DLSS-el viszont már szépen beállítható. A Control a másik jó példa arra, hogy miként kéne kinéznie, és a Dying Light 2, Witcher 3 is nagyon jó példa, viszont számomra a "haszontalan" RT az amikor csak az árnyékokat javítja a RT, pl. Shadow of The Tomb Raider.
Ami a RT zászlóshajó teljesítmény, és kinézetben egyaránt, az a Metro Exodus: Enhanced Edition. Állejtős grafika, és AMD-n is játszható a játék. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#97230) KROK640 válasza Cs1csó (#97225) üzenetére


KROK640
veterán

:)
Az RTX3060 nagyjából 5× gyorsabb mint a jelenlegi GTX950-esem, aminek nem a sebességével hanem a kevés VRAMjával van a bajom. Ha ebből indulok ki, akkor egészen biztosan hatalmas előrelépés lesz az új kártya.
Értem én, hogy az itt az elgondolás, hogy ami ténylegesen kihasználja a 12GB VRAMot annak talán ez a GPU is kevés lesz, de mint írtam mostanság állandóan a VRAM hiánnyal van a bajom, így nem árt bebiztosítani magamat. Legfeljebb annyi történne, hogy az utolsó 2-4GB sosem lesz kihasználva, de lehetőségnek ott van.
Az AC sorozat pl nekem a Unityval zárul, az attól újabbak nem is nagyon indulnak, de a Unityben is igen csúnya dolgokat csinál már a VRAM hiány (pl a távolabbi dolgokon nagyon nagyon elnagyolt textúrák vannak, vagy semmilyenek). De a Serious SAM4 induláskor panaszkodik, hogy nincs elég VRAM majd kevesebb mint 1 perc játék után kidob Windows asztalra ... de más játékok is csinálják, ha egyáltalán elindulnak. Nagyon unom már ezt, szóval nem ártana túlbiztosítani a dolgot. A 16GB-os kártyákhoz meg bőven kevés a keretem :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97231) Cs1csó válasza KROK640 (#97230) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ja igen 950-ről váltasz!

(#97232) BiP válasza KROK640 (#97230) üzenetére


BiP
nagyúr

túlkombinálod. Vegyél 8gigás kártyát nyugodtan, mert olyat legalább kapsz is. És majd pár év múlva, amikor tényleg kevés lesz a 8giga (nem, fullHD-n nem lesz jó ideig), akkor veszel másikat.
Ha meg annyira a ram a prioritás, akkor vegyél egy 11gigás 1080Ti-t. Az is 100-110e Ft, kb. ugyanaz a teljesítményszint. Csak ugye nem friss kártya.

(#97233) KROK640 válasza TeeBee73 (#97227) üzenetére


KROK640
veterán

1. Nekem nagyon bejött, külön tetszik, hogy van egy mindenre érvényes screenshoot és videó mentő szoftverem is, ami nem külső program, hanem a rendszerrel együtt indul, és csednben mindenféle extra nélkül teszi a dolgát amikor kell. Ugyanezzel akár streamelni vagy sok más hasznos dolgot is tudok csinálni.
2. Én láttam működni, észrevehető, de annyira nem zavaró
3. Legalább alamit próbáltak tenni.
4. Szerintem pusztán a textúráktól nem lesz kevés a GPU, de persze nem lehet előre tudni. Mindenesetre kivételesen fontos feauture. A másik, hogy alternatívának mit tudok venni? 8GB-os 3060-ast? Az meg nem jobb mint a 3050, csak drágább.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97234) KROK640


KROK640
veterán

helyben XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 8GB, FELÚJÍTVA! 45000ft. De add le a rendelésed a websopban, van is hozzá link a hirdetésben, csak éppen ott már 59900ft, és akkor derül ki az is, hogy ezért még doboz sincs a kártyához... Vannak még csodák.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97235) KROK640 válasza BiP (#97232) üzenetére


KROK640
veterán

A 11 gigás 1080Ti-t is néztem, de elvettem a nagyfogyasztás és az új technológiák hiánya miatt. Pedig gyanítom, hogy hosszútávon jobban tartaná az árát mint a 3060 ...

Egyébként ha simán 8GB-ás kártya, meg AMD is lehet, nézegettem RX580-akat, durva hogy 40-45-50 környékén egy halommal ki lehet fogni belőlük.

ha eltekintek a környéktől, akkor 120 ezer körül már ki lehet fogni 12GB-os RTX3060-asokat.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97236) fatpingvin válasza KROK640 (#97235) üzenetére


fatpingvin
őstag

Krok, no offense de hadd kérdezzem már meg: te vásárolni akarsz vagy a kákán is csomót keresni?

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#97237) KROK640 válasza fatpingvin (#97236) üzenetére


KROK640
veterán

Okosan akarom elkölteni az erre szánt összeget. Ha ez "kákán is csomót keres" kategóriába esik, akkor azt akarom. A lényeg, hogy a végén legyen egy olyan időtálló és gyors VGA-m, ami belefér az anyagi keretbe is, meg a számítógépházamba is. És lehetőleg RTX3060 12GB, de igazából mástól sem zárkózom el teljes mértékben, ahogy utaltam is rá.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97238) tserrof77


tserrof77
senior tag

Úgy látszik ide az Apróra is betévednek a zÜzletplaccos szintűek. De hát kellett nekem egy ilyen "elado monitor" című friss hirdetésre rákattintanom. :O :O Mindez totál topikidegen helyen, horror+Áfa áron. A másik két hirdetését meg se merem nyitni. Pláne a "tápeccség" nevűt... :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#97239) fatpingvin válasza tserrof77 (#97238) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem az usb-soros átalakító tetszett a reálisnak tippelt piaci ár tízszereséért :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#97240) tserrof77 válasza fatpingvin (#97239) üzenetére


tserrof77
senior tag

Atyám... előbb még kezdtem azt hinni hogy troll. De a "hagfal" hirdetés képeinél végképp ledobta az agyam az ékszíjat.... :Y :Y :Y :W :W :W

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#97241) PHM válasza tserrof77 (#97238) üzenetére


PHM
addikt

Basszus, miattad nem találtam, mert helytelenül, 2 cs-vel írtad a "tápecség"-et! :W
Máskor tessék odafigyelni a helyesírásra! :D

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#97242) tserrof77 válasza PHM (#97241) üzenetére


tserrof77
senior tag

ÉN kérek L-nézést :DD :DD

Ja, a polgijuk neve jó: "Brekk Lászlóné" eskü befejeztem mára, de most már tényleg sírva röhögök. Na, megyek is haza, holnap utolsó munkanap, 30-a leltár, este Aurora-koncert.

BUÉK!!! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#97243) itldj válasza fatpingvin (#97239) üzenetére


itldj
aktív tag

Wincs Eszter is van nála. :C :C :C :C
Bár a videókártya is erős.
akétdarab kácsárol hijázik egy daram csavar
és aszt lehet potol ni és kel hőpasztázni akétdarab kárcsát
és a vevőt terheli aszálitás kőlcség

[ Szerkesztve ]

(#97244) Chaser válasza Cs1csó (#97215) üzenetére


Chaser
titán

looooooooool
röviden :d

Gyuri27
majd kifejtem talán holnap, ha meg nem akkor nem : )
igazából vinnék, vidi nélkül is vitték volna, de mondom úgy a tiszta, erre becoptam...ha akarja a srác visszaküldi, nem érdekel...nem ér nekem ennyit az egész hogy rásózzak egy monitort valakire ha mégsem ezt szeretné
krok vs vga témát is megboncolom :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97245) tserrof77 válasza itldj (#97243) üzenetére


tserrof77
senior tag

Öö.... a "kőccség" az nem hosszúúú cccssééé???? :U :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#97246) BiP


BiP
nagyúr

#97242 tserrof77 Kérted, tessék:

[ Szerkesztve ]

(#97247) hcl válasza fatpingvin (#97236) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem is csak kifogásokat keres ;]

@tserrof77 : Voltak eddig is ilyenek, bár kevés :D Meg a vevők között régebben, de azok érdekes mód jobban kikoptak.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#97248) Gyuri27 válasza Chaser (#97244) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én már leirtam a miujságot. Nem kell boncolgatni. Nem értrsz a telefonhoz. Krok meg hisztizik mint egy lány. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#97249) KROK640 válasza tserrof77 (#97238) üzenetére


KROK640
veterán

A Radeon RX6XXX szériák között most Esztergomot is megveheted :)
Ráadásul a képek alapján csak VGA dobozt árul, azt viszont bitang drágán, de ha a várost megkapod akkor semmiség.
friss újonc

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#97250) KROK640 válasza tserrof77 (#97240) üzenetére


KROK640
veterán

A háttérben az a szamárfészek amin a macska is alszik, lenne az ágya?? ?
Igazán "otthonos" szobája van. Jobb helyeken a disznók megsértődnének ha ilyen ólban kéne lenniük.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.