Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98901) envagyok válasza envagyok (#98900) üzenetére


envagyok
veterán

Hardveraprón pc-t hirdetni kb olyan, mint autószerelőknek használtauto.hu-s áron autót, és bolti áron alkatrészt kínálni. :DDD

Sok ismerősnek, havernek szoktam segíteni régi cuccát éladni, újat összeválogatni.
Ide is fel szoktam tenni őket, de már teljesen lemondtam erről.
Ismerősi körben, jófogáson simán elvisznek mindent, itt még egyet se sikerült eladni.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98902) koby11h válasza envagyok (#98901) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ok, felrakom az Optiplex-eket a jófogásra is, de minden idióta kérdést bemásolok ide is! :)
Tegnap pont ezen járt az eszem, de nem akartam magam szívatni... :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98903) envagyok válasza koby11h (#98902) üzenetére


envagyok
veterán

Itt is el tudod adni, csak olcsóbban, mint külön-külön mindent.
Meg itt azt se értékelik, hogy telepítve beállítva adod

Sokszor veszek itt komplett pc-t, félkonfigot, ha vmi olyan van benne, amit gyűjtök
Kiárulva a számomra szükségtelen cuccokat gombokért megmarad, ami kell.

Ilyen a hardverapró

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98904) koby11h válasza envagyok (#98903) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tudom, csak a hülye kérdések száma itt a jófogáshoz és a marketplace-hez képest kb. 0% :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98905) hcl válasza envagyok (#98900) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"és a szinte eladhatatlan fekvőházas kivitel."
Ahhoz képest volt, hogy csak ház+tápot simán vittek ilyen mini fekvőből, ami nem brand, de SFF méret volt :)

"Rizikós, mert ha feldobja a táp vagy a lap a pacskert, ", akkor kicseréled a tápot.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98906) cof válasza hcl (#98905) üzenetére


cof
veterán

Ahhoz képest volt, hogy csak ház+tápot simán vittek ilyen mini fekvőből, ami nem brand, de SFF méret volt :)

Azt persze, mert HTPC-nek is ideális.

akkor kicseréled a tápot.

Főleg ha valami speckó, mint tope Dell gépénél, ezért nem kell senkinek itt ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98907) envagyok válasza hcl (#98905) üzenetére


envagyok
veterán

Ha utánanézel, mennyiért van új dell hp táp, lap, magadhoz nyúlsz.
Használtat bontottan meg nehezen találsz, meg maceräs.

Persze anyámnak én is egy fekvő fujitsu 4. Gen i5-öst vittem, netezni, csak hát az 10k volt +4k a 8gb ram, és 3k a 120gb ssd.
De 25k felett már van 'normális' is, olyan árkategóroában nem fekvő brandet keresgélnék.

Van ismerős, aki nagyüzembe nyomja, mindig panaszkodik, hogy nem mennek a fekvő brandek, kínjában már felállítva fotózza :DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98908) tope válasza envagyok (#98900) üzenetére


tope
addikt

Én érteném, de akkor miért nem ennyibe kerülnek a gépek?
Mutass 1 gépet ami olcsóbb mint az enyém, 16 GB memória, m.2 feltétel és Ryzen proci. ;] (bruttó kisker ár)

[ Szerkesztve ]

(#98909) envagyok válasza tope (#98908) üzenetére


envagyok
veterán

Kevés brand gép van ryzen procival.
De ez még nem jelenti azt, hogy sokat ér.
Én is tudnék feltenni több száz olyan cuccot, ami senki másnak sincs eladó, mégse vinnék el.

Itt van 50-ért igaz kevesebb rammal, és ssd nélkül, de azt kipótolva is olcsóbb, és bőven jobb választás, mert házat hűtőt fel lehet használni másban hatékonyabban.
[link]

Az a baj különben hogy a Ryzen viszonylag új cucc, itthon még mindenki tartogatja, mert mindenre elég.

Ezért jelenlegi új alkatrész árak, -kb. 30% az irányadó. (Szerintem)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98910) Chaser válasza Gyuri27 (#98896) üzenetére


Chaser
titán

meg van ott más is, csak összedobtam egy gépet gyorsba' ami jobb és vannak benne új cuccok és nem sokkal drágább

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98911) hcl válasza envagyok (#98907) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

és @CoF : Múltkor néztem használtat, lehet találni.

"Persze anyámnak én is egy fekvő fujitsu 4. Gen i5-öst vittem, netezni, csak hát az 10k volt"
Aha :DSzóval annyira szar :D

"kínjában már felállítva fotózza :DDD"
Ami amúgy a többségének teljesen normális használata, mert úgy van kitalálva, hogy állni is tud.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98912) Top cat válasza hcl (#98911) üzenetére


Top cat
őstag

Múltkor néztem használtat, lehet találni.
Igen, csakhogy az használt. Ki tudja meddig húzza az is. :D

(#98913) hcl válasza Top cat (#98912) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Bármi másból is igaz ez a használt dolgokra.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98914) Top cat válasza hcl (#98913) üzenetére


Top cat
őstag

Így van.

De egy normál tápot bármikor vehetsz újat, garisat a boltból. Egy brand gépbe való új táp viszont GTK. :D

(#98915) tope válasza envagyok (#98909) üzenetére


tope
addikt

Az 50-est én is néztem, azt elfogadom pariban van, igaz nem brand gép, mondjuk 8 GB memória + 256 GB m.2 SSD-vel már nem mondanám olcsóbbnak...

Mindegy, a használt árak alapján lőttem be az enyémet, olcsóbban ilyen gépet nem láttam, szóval nem hiszem hogy drágán adnám, a többiek adják akkor drágán...

(#98916) envagyok válasza hcl (#98913) üzenetére


envagyok
veterán

Azért mikor x év után elkezdenek a speckó tápok pusztulni, én nem sok értelmét látnám a használt brand táp vásárlásnak.

A 4. Gen i5 10k-t megért, mert akkoriban annyiért mentek a procik, és 17k-ból szerintem a legjobb ár értéket hoztam ki a lehető legfiatalabb cuccból anyunak.

Múltkor 3 raklap brand 2-3-4 genes táp vagy laphibás gépet toltak be a darálóba, senki se kapkodott érte, még kilós áron se.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98917) hcl válasza Top cat (#98914) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"De egy normál tápot bármikor vehetsz újat, garisat a boltból. "
Az megint dárágbb, mint a használt.

@envagyok : "Azért mikor x év után elkezdenek a speckó tápok pusztulni, én nem sok értelmét látnám a használt brand táp vásárlásnak."
Én de, mert nem feltétlen pusztulnak, és nem mind.
Azért amit látok, a cégnél lehúznak ezek 5 évet kb. 0-24 használattal, megveszi őket valaki,és ott is elmegy még jópár évet. Vannak pusztulós szériák, de nem en bloc az egész SFF táp szcéna dobálja el magát azonos időben. És ennyi erővel az ATX méretű tápokkal is ugyanígy vagy ennyi idő után...
Ezekkel tisztában kell lenni vásárláskor, azaz megér-e neked egy SFF méret és halkság ennyit?
Illetve a brand gép nem egyenlő az SFF mérettel, megjegyzem, tower, tiny. USFF, ilyesmik is vannak (a tower kivitelekben sokszor ATX táp).

"Múltkor 3 raklap brand 2-3-4 genes táp vagy laphibás gépet toltak be a darálóba, senki se kapkodott érte, még kilós áron se."
Hol? Mert kilós áron a proci is megérte volna :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98918) envagyok válasza hcl (#98917) üzenetére


envagyok
veterán

Sajnos már a legtöbb towerben se.
Hp 2-3-as i5 : atx tápméret, de csak 12v csatik 12 pin alaplapira.
Fujitsu 6. Gen pffff :(
Ezek csak amiket láttam.
Meg mikor visszahozza az egyszerű user, hogy hát most végre vett rendes videókarit (értsd: külső tápos), és nem ad képet pedig jó.
Okosabbja tápot is vesz mellé, aztán hozza, hogy: nééddd nem lehet bedugni az alaplapba.
Aztán oldjam meg :))

Kilós áron?
Kb 1000ft/kg áron veszi át a komplett gépet a cég.
Egy 2,3,4 gen i5 nem igazán éri meg.
Mennyiért tudod eladni?
3k?
Megpiszkálni se érdemes ennyiért, még ha csak a procit vinnéd, mert 1000-2000Ft az is

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98919) hcl válasza envagyok (#98918) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

ATX12VO-ról hallottunk-e? Normál desktop lapokon is várható, és hát van rá adapter ATX-ről.

"Meg mikor visszahozza az egyszerű user, hogy hát most végre vett rendes videókarit (értsd: külső tápos), és nem ad képet pedig jó."
Ezt írtam fentebb. Kéne előre gondolkodni. Ez nem a brand gép hibája, hanem a useré.
BTW a külső tápos videokártya nem lehetetlen ezekbe, sok volt gyárilag olyannal.

"Kb 1000ft/kg áron veszi át a komplett gépet a cég.
Egy 2,3,4 gen i5 nem igazán éri meg.
Mennyiért tudod eladni?
3k?"
Nemtom, abból szerintem elég szép pénzt ki lehetne hozni :) Akár ha csak a működő tápokat a működő lapokkal összepakolod.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98920) cof válasza tope (#98915) üzenetére


cof
veterán

Oké, de az nem brand gép mint a tied. Összelegózhatod később bármilyen szabvány ATX táppal, házzal fillérekből.

Beárazós topikban mit mondanak rá amúgy?

Meg ha már komplett én dobnék hozzá monitort, bill. egeret aztán csak be kell kapcoslni és működik a vevőnél. Persze Kénytelen lennél árulni jófosás meg marketplace-en is amihez azért kell bátorság, addig sose vetemednék.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98921) tope válasza cof (#98920) üzenetére


tope
addikt

Én szoktam, Jófosás mondjuk az utolsó esetben, Marketplace inkább, de ott sincs semmi, kissé halott a piac.
Most a beárazós lényegtelen ilyen esetben, ha nem ér annyit, akkor hogy adja el bárki is aki többért adja mint én? Márpedig ilyen gépet csak többe látok, szóval mi a bibi a képletben...
Nem értem az egészet, ok hogy fekvő, és nem bővíthető, szerelhető, de attól még nincs drágán a használt árakat nézve, és most lényegtelen hogy mennyit kéne érjen, nincs ennyibe ilyen gép, azt kell nézni.

(#98922) cof válasza tope (#98921) üzenetére


cof
veterán

szóval mi a bibi a képletben...

Az, hogy brand. Egyedi alaplap, egyedi táp, egyedi ház.

Amit envagyok linkelt, simán dobsz mellé egy bika VGA-t jó táppal, míg a tiedbe nem, hiába tudná a proci kihajtani.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98923) Top cat válasza hcl (#98919) üzenetére


Top cat
őstag

Nem szimpi ez a 12V-Only. :(
Ha bedöglik valami tápáramkör, akkor így alaplap csere lesz táp helyett.

(#98924) envagyok válasza hcl (#98919) üzenetére


envagyok
veterán

Ha mindent pikkpakk eladnál talán, bár adózás után annyira nem szép számok jönnek ki.
A valóság viszont sajnos az, hogy kb már 10-15k környékén kellene adni egy i5 2. Gent 8g rammal hogy mennyiségben vigyék, ne havonta egyet, ezekben a hibás/teszteletlen gépekben proci van, meg 2x2 ram, és kb 6000ft veheted meg. Beleraksz még 4g-t (2k), ssd-t 4k, akkor 12-nél jársz, meg gépenként kb 2-3 óra a tesztre, telepítésre.
Ebben valahogy én nem látom a bombaüzletet.
Párom dohányboltban szakképzettség nélküli eladó, elüldögél ott, és bejelentve, tisztán napi 16k a fizuja.
Nulla rizikó, nulla befektetés.

Ha napi 25-30k bejönne belőle leadózva, na arra azt mondanám, hogy oké, inkább ez mint mondjuk egy autógyárban a soron robotolni, de az öcsém is nettó 600k felett kap elüldögélve mozdonyvezetőként a máv cargo-nál.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98925) hcl válasza Top cat (#98923) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha az alaplapon döglött meg a VRM akkor eddig is alaplapcsere vagy javítás...

@envagyok : Azt mondtad, cégnél, és 1000Ft/kg áron vettétek :) Gondolom a cég profiljába vág.
És ki mondta, hogy kéne bele bármit is tenni? :F

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98926) Astroboy válasza envagyok (#98924) üzenetére


Astroboy
őstag

"de az öcsém is nettó 600k felett kap elüldögélve mozdonyvezetőként a máv cargo-nál."
...
És az szerinted sok pénz egy ekkora felelősséggel járó munkánál?
Mert szerintem nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#98927) Gyuri27 válasza tope (#98921) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért mert az aprón az am4 lapok 50%-al drágábbak mint amennyit érnek (ugyanez konfignál és félkonfignál) és ehhez árazol még nem lesz jó vétel.
60-ért azt a vasat drágán vetted. Ezeknél brand gépnél pont nem érdekes, hogy ryzen (nyilván van olyan ahol igen). Mert ezek netre fészbukra, jutura lesz használva.
Pl megvenném anyunak, keresztanyunak. Nem kell böviteni oké. De ha mégis akkor pl milyen proci megy bele? Ha táp, lap döglik mennyi lesz a javitás? Mert sima atx, matx gépbe, akár brandba is olcsón meguszud. Igy meg én lennék a hülye. Mert a gép nem is olcsó most se. Utána meg még drágább.

Teljesitményben ugyanezt kb 70k-ból összerakod. És csak a proci, ház lesz használt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98928) Chaser válasza tope (#98921) üzenetére


Chaser
titán

Márpedig ilyen gépet csak többe látok, szóval mi a bibi a képletben...
az a bibi, hirdethetsz te valamit x összegért ha nem viszik
más is hirdethet...
meg is válaszoltad magadnak amit tegnap is próbáltam közölni, a többi használt árán lőtted be a sajátod
de félszegen kérdezem, kit érdekel ki mennyire árazza be a motyóját, mikor az új árak a mérvadók továbbra is a használtak árazásában?
na látod senkit
aztán hirdetheti más is túlárazva, az nem egyenlő azzal hogy el is adja

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98929) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98930) Chaser válasza homerhamm (#98929) üzenetére


Chaser
titán

:C
kedvem is támadt tőle venni egy ótót'..javárj:d ilyen igénytelenség után inkább szöget sem ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98931) envagyok válasza Chaser (#98928) üzenetére


envagyok
veterán

Igen.
Régi retró cuccoknál is van mikor a vastelepen kajtató ártatlan nézelődő talál valamit, aztán megnézi ebayen, hogy hú, 1000€
Igen, annyiért van eladó, de az egy éve ott van.
Keress rá barátom az eladottak árára.
Ja ott már csak 50€
Oké.
50€-ért ránézek, hibátlan, tesztelt, gyűjteményből, látszik a terméken, meg az eladón is hogy tényleg profi mind2.
Erre emberünknek a teszteletlen (persze behazudja, hogy jó, aztán mikor megkérdezem, hogy milyen operációs rendszer alatt, milyen driverrel, milyen szoftverrel tesztelte, csak tátog vagy besértődik) cuccáért 20€-t bekínálva megsértődik és duzzog, hogy csak 6k-t tud keresni rajtan, nem 390-et :D

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98932) Gyuri27 válasza Chaser (#98928) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott lett ez elbaszva, hogy nem lett ár nézve.
Biostar 320-as lap 22k.
Ram 15k. 120-as ssd 5k alatt és mindegy hogy 2,5 vagy m.2 (többre marhára nincs szükség, de ha kell 500-as hdd). Proci használtan 12k.
Ez 54k. A házra + tápra mondanék max 6k-t (nagyon max, mármint erre a brand házra és tápra). Na ez így 60.
De ha boltból van FSP SP300-A 250W 7,5k. Ház meg bármi egy 5-ért.Ez durván 67k.
Az a brand a hátrányokkal nem ér 50k-t. Ő meg 60k-ért vette.
De ilyen a biznisz. Néha mellé nyúl az ember. Nem dől tőle össze a világ.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98933) tope válasza Chaser (#98928) üzenetére


tope
addikt

Szóval mindenki hülye, értem :D

Ennyi erővel a használt autók se érnek annyit, meg a házak se, és mégis veszik, mert nincs olcsóbban... (jó, nem volt a legjobb példa, de kicsit hasonlít)

[ Szerkesztve ]

(#98934) hcl válasza tope (#98933) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem hát.
Azaz érnek annyit, csak az ár meg az érték eltérése a kérdés.
Meg az is, hogy hol árulod.
Ebay-en csomó mindenért sokkal jobb pénzt kapsz, mint itthon. Stb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98935) envagyok válasza tope (#98933) üzenetére


envagyok
veterán

Használt autó azért iszonyat drága most, mert éveket kell várni hogy átvehess egy újat.
De alaplap bőven van azonnal elérhető

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98936) Tikakukac válasza tope (#98933) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyon kicsit hasonlít maximum, a lakás és a használt autó árak is ezer másik vérző seb miatt kenik keresztbe-hosszba az alapvető közgazdi elméleteket.

Bazeg, ne vicceljünk, anno mikor elhoztuk az Opelt a szalonból, az volt a mondás, mai napig itt van a fülemben: amin a kapun kilépsz a kocsival, instant 20% bukó.
Most meg pár hónap alatt, hogy 15 éves a kocsi, nyertünk 30%-ot.

Az mi ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98937) hcl válasza Tikakukac (#98936) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"ezer másik vérző seb miatt kenik keresztbe-hosszba az alapvető közgazdi elméleteket."
Azt nem, hogy keresleti vagy kínálati piac van... Most éppen nincs elég termék, vagy ha van, akkor lassan ér a fogyasztóhoz; meg amúgy is drága minden. Persze, hogy a használt cucc ára is felmegy.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98938) envagyok válasza hcl (#98937) üzenetére


envagyok
veterán

Az ingatlanpiac iszonyat rugalmatlan.
Az autópiacot meg szimplán manipulálják a gyártók.
Milyen érdekes hogy az áremelkedés pikkpakk beér a kiskerbe, az áresés meg hónapok, évek múlva, de akkor is csak szépen lassan .
Az ingatlanpiacot az ingyenpénz fektette be, az autópiacot meg az évekkel ezelőtti chip, stb hiány kezdte, de azóta inkább rájátszanak, hogy a 91-ben 1 millás, 2019-ben 5 millás O. Astrát most 10 milláért adhassák.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98939) Tikakukac válasza hcl (#98937) üzenetére


Tikakukac
titán

Jó ez a kereslet-kínálat dolog, azzal van a gond, ha egy piacot állam szinten is manipulálsz.

Abból vannak az olyan csodákat, amiket most is láthatsz pár speckó esetben :B

A 15 éves autóvásárlók és az új autó vásárlók között nincs metszet, ez 2 teljesen külön sztori.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98940) Chaser válasza tope (#98933) üzenetére


Chaser
titán

mindenki szeretne minél többet kapni a motyójáért
hangsúly a szeretne szón
lehetne ezen vitatkozni de teljesen felesleges, az új ára határozza meg a használtat, az hogy ki milyen mesét talál ki magának mellé huszadlagos
ha nem így lenne nem azt mondanád egy hónapja senki nem érdeklődik a gép iránt, hanem azt, hogy egy hónap alatt eladtál belőle 20-at

Tikakukac
az ingatlanára teljesen más mese, és nem mond ellent semmilyen közgáz elméletnek, sőt...
nem most drágák a lakások, hanem régen voltak qrva olcsók, így is lehet nézni : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98941) tope válasza Chaser (#98940) üzenetére


tope
addikt

Én a piaci árak alapján lőttem be, hogy mennyibe vannak felrakva ezek a gépek, belőttem a legaljára.
Szerintem teljesen logikus következtetés.
Az hogy nézzük az új árakhoz, erre írtam a kocsi-lakás hasonlatot, persze igazad van, de a piac áraz be, nem az hogy szerintem mennyit kéne érnie. Kíváncsi vagyok, hogy akik többe adják, akkor hogy adják el, mert ha el tudják adni, akkor csak ér annyit!

(#98942) Tikakukac válasza Chaser (#98940) üzenetére


Tikakukac
titán

Hogyne mondana ellent, falusi CSOK-ban volt érintett nagyfater háza amit eladtunk. 1 hónap alatt 2 misivel nőtt a lakás ára. Ahogyan a 7 személyes kocsiknál itt is az volt a mondóka: na de a támogatás ;]

Így lett a munka, a lakás, a kocsi és nagyjából minden más szempillantás alatt drágább. Támogatás included. Aki meg nem jogosult a támogatásokra, nos, na ők elbúcsúzhattak a kocsitól, lakástól, felújítástól.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98943) fatpingvin válasza Tikakukac (#98942) üzenetére


fatpingvin
őstag

na igen. tökéletes leírása annak hogy ez a fajta támogatási rendszer hogy éri el a szöges ellenkezőjét annak amivel reklámozzák.

végülis arra nagyon jó lett hogy tovább rombolja az amúgy is szétcseszett piacot és ezzel pár haver zsebét degeszre tömje. más cél nem volt.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#98944) hcl válasza envagyok (#98938) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Az ingatlanpiac iszonyat rugalmatlan."
Itthon meg manipulált is...

"de azóta inkább rájátszanak, hogy a 91-ben 1 millás, 2019-ben 5 millás O. Astrát most 10 milláért adhassák."
Nem meglepő viselkedés azért na. :D

@Tika : "Jó ez a kereslet-kínálat dolog, azzal van a gond, ha egy piacot állam szinten is manipulálsz."
Hmmm, mint itthon? :D

"Hogyne mondana ellent, falusi CSOK-ban volt érintett nagyfater háza amit eladtunk. 1 hónap alatt 2 misivel nőtt a lakás ára. "
Nem, az csak igazolja. Ha valaminek beleszólsz az árába, akkor az változik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98945) koby11h válasza koby11h (#98902) üzenetére


koby11h
aktív tag

Jófogás nem engedte felrakni, mert nem lehet olyan kép amin leírás van a termékről :) Egy Aida64 összefoglaló.... :U

Itt meg közben elvitték hirdetett áron már mindkettőt.
Dell brand ez is, beárazósban 20-25-re árazták, 19 és 23k vitték el. Drágább gépben ssd is volt.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98946) hcl válasza koby11h (#98945) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

WTF
Az összes winyómhoz terminálos HDsentinel képet adok... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98947) koby11h válasza hcl (#98946) üzenetére


koby11h
aktív tag

Itt is volt a benne lévő hdd-ről, az nem volt baj, de az Aida64 képnél ledobta a rendszer a láncot... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98948) hcl válasza koby11h (#98947) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy csak éppen olyan ügyintézőhöz került, aki fogalmatlan.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98949) koby11h válasza hcl (#98948) üzenetére


koby11h
aktív tag

90÷ hogy ez volt... :W

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98950) fatpingvin


fatpingvin
őstag

aprón friss...

kezdő játékos gép, 40 rongyért

műszaki paraméterek szó szerint semmi, a három képből ami fel van töltve semmi nem derül ki leszámítva azt hogy egy ránézésre 2010 környéki-előtti mATX gépházban van.

a leírásból is csak annyi hogy az eladó kedvenc játékos gépe, de kevés már amire a gép kell.

elképesztő.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.