Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4903) slashing


slashing
senior tag

Huh én csak mint alternatíva említettem meg, mondtátok a dune-t meg a popcornt, mindkettőt megnéztem a popcorn csúcsmodellje meg is tetszett (dune-t néztem youtube-on valahogy meglehet csinálni majdnem ugyan olyanra mint az xbmc csak éppen olyan tetű lassan hozza be a képeket+filminfot a filmek mellé hogy inkább nem venném meg) jött a popcorn (140ezer) benéztem a popcorn fórumra és amiket ott olvastam hát az megdöbbentő volt... ezek alapján én inkább szenvedek egy htpc-vel mint várni a csodát és a frissítéseket. Egy win7+xbmc szerintem veri mindegyiket és ha odafigyel az ember akkor nem fog 30-60 wattnál többet enni... én pl. kaptam távirányítót is az alaplap mellé a netről leszedett program egyből belőtte az xbmc-hez....
Egyedül eddig a film info volt az amivel kicsit pöcsölnöm kellett de azzal is csak azért mert én úgy akartam hogy a film mellett legyenek az infok(könyvtárban) és ne kelljen egy esetleges összeomlás után újra scrappelni a filmeket...

csak azért írtam ilyen hosszan mert a rendes médialejátszókkal is rengeteget szívnak emberek főleg, ha egyszer használta valaki az xbmc-t akkor a legtöbb médiaplayer felülete használhatósága gyorsasága tuti hiányozni fog neki....

Persze igaz az hogy a htpc nem az az összedugom és készen vagyok ez igaz, akinek nincs ideje kedve hozzáértése az tényleg jobban jár egy médiaplayerrel... pl. sógoromnak tuti azt ajánlanám én meg htpc-zek. Ki-ki maga döntse el... amúgy sem ebbe a topicba tartozik a téma

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.