Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49084) Buckey válasza Doner (#49078) üzenetére


Buckey
senior tag

Volt róla szó, de ez állítólag "user error", ugyanis a win10 az egy tökéletes op. rendszer, aminek nincs hibája. ;] Én már kaptam ezért, most is fogok, mert a kritika az nehezen elviselhető valami.
A win10 nem szeret egyes embereket, babusgatni, szeretgetni kell, akkor talán engedi. ;]
Én is ezzel küzdök néha. Egy frissítés után hol az egyik, hol a másik gép nem lát a hálózaton bizonyos gépeket (néha még saját magát sem), minden hozzá kapcsolódó beállítás egyforma a két gépen, de hiába. Újratelepítés után érdekes módon van, hogy megfordul az egész, és ami jó volt, az romlik el. És volt olyan is, hogy pár nap múlva magától megjavul! A win10 az egy ilyen hisztis picsa, hogy azt csinálja, amihez kedve van.
No, meg legyen a rendszergizdáknak is dolguk, ne csak vakarják a zacsit egész nap. :DD ;]

Várj egy-két napot, hátha megjavul. ;) :DDD (érdekes módon, volt olyan, hogy bevált! Mint a legutóbbi nyűglődésem óta, most is magától megjavult, pedig be sem volt kapcsolva azóta a "rossz" gép a mai napig!)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.