Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#78548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letöröltem az appot a Mi Box 3-ról, elindítottam a castot a telóról, appból, továbbra is jó.

Samsung Galaxy A54

(#78552) snooze válasza Viktor0610 (#78551) üzenetére


snooze
veterán

ugy jo is lesz,irtam is!!!de kimondottan cc-n nem jo..

most igy ugyanugy az appot használod,csak kivetitve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#78553) tomp


tomp
félisten

Megnéztem én is.
Nvidia Shield TV Pro-n és TCL TV-n is.
Mind2 Android TV-t futtat amelyen a MyTV app nincs telepítve azaz a Chromecast built-in app módban indítja a MyTV-t.
Nem csúszik a hang!
Azaz itt konkrétan a hardveres CC-vel lehet gond ami a Google szerverével kommunikál.
Gondolom a Telenornál is azért nem tudnak róla mivel Android TV rendszerre küldik ki a Castot ami bár ugyan azt a streamet kapja mint a hardveres CC de így nem jelentkezik a hiba.

snooze
Miért használná az appot? Mi box Android TV-s! Nincs semmilyen app kép türközése! Hidd el! Ugyan úgy kikapcsolhatja a telefont is. Menni fog tovább!

[ Szerkesztve ]

(#78554) Viktor0610 válasza tomp (#78553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No, akkor csak előrébb vagyunk a sok teszttel. :D

Samsung Galaxy A54

(#78555) snooze válasza tomp (#78553) üzenetére


snooze
veterán

ha cc hibás lenne,akkor minden csatorna hangja csuszna,upc- directnél is,és nem csak nálam,hanem az ismiknél is..én általában meccseket nézem,de az ismim néz mást is a spileren,és azt mondja,hogy van amikor meg jo,de nagyon ritkán..

android tv-nél a mytv appot használ..nem?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#78556) tomp válasza snooze (#78555) üzenetére


tomp
félisten

Én arra tippelek, hogy valami nem okés a kodekben ami csúszást eredményez.
Stable vagy preview fw van a CC-n? Melyik generáció?
Android TV-re elérhető a MyTV Otthon nevű app a Play Áruházból. Ha telepítve van akkor a mobil app azt indítja el.
Ha nincs telepítve akkor viszont az Android TV-n lévő Chromecast appot indítja el.
Chromecast built-in app: "Ez az alkalmazás tartalmazza a Beépített Chromecast Android TV-hez platformot."

[ Szerkesztve ]

(#78557) snooze válasza tomp (#78556) üzenetére


snooze
veterán

cc2 és cc3 nekem,ismiknek cc2 és cc3 is vegyesen..
somatom itt irta,hogy ultran neki is csuszik..

GO Gunners!!!

(#78558) Somatom válasza tomp (#78556) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem, hogy hw, vagy firmware probléma lenne, mert az enyémen is késik a hang és úgy tudom, hogy neki nem Ultrája van.

Szerk.: Lekéstem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78559) tomp válasza Somatom (#78558) üzenetére


tomp
félisten

Oké viszont szoftveres Chromecaston indítva nincs hiba!
Mi Box, TCL TV, Shield TV-n is tökéletes.

Amúgy mostanában a Cast mint Google szolgáltatás eleve f0s. HBO GO Android TV-n akadozik/szaggat. Vagy ha nem akkor a minősége nem megy VGA fölé. Android TV-s appból viszont jó.
Szóval nem csak a MyTV szenved...

[ Szerkesztve ]

(#78560) snooze válasza tomp (#78559) üzenetére


snooze
veterán

de mint irtam más minden jo rajta,yt is,upc direct,stb..

GO Gunners!!!

(#78561) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Annyira unalmas már ez a téma, hogy én is kipróbáltam. :D Google Pixel 4a + CC3, nincs csúszás, jól működik.

Szerk.: Honor 8-asat használok elsősorban erre, ott is jó.

[ Szerkesztve ]

(#78562) MadMancs válasza bedibazsa (#78561) üzenetére


MadMancs
veterán

Dettó.
S20+ és Philips Android TV (Bulit In) szintén pipa.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#78563) snooze válasza MadMancs (#78562) üzenetére


snooze
veterán

android tv nem egyenlö cc..😊😊szezon-fazon..

bedibazsa:spiler1?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#78564) bedibazsa válasza snooze (#78563) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Igen, megnéztem. Én ritkán használom a TV-t, spilert meg soha, de nincs vele baj.

(#78565) tomp válasza snooze (#78560) üzenetére


tomp
félisten

Na mert minden szolgáltatás ugyan azt a kodeket használja? Nem!
A MyTV Caston az MPEG-DASH protokollt használja.
Mobilon HLS-t.
Azt nem tudom, hogy Caston "avc1.640029, mp4a.40.5" vagy "avc1.640029, mp4a.40.2" típusban adják e.
Youtube meg VP9 vagy VP9.2-t használ WebM formában Caston is...

Android TV gyakorlatilag egyenlő a hardveres CC-vel mert ugyan azt a kódot futtatja az Android TV-n futó Chromecast app. Csak nincs hozzá limitált hardver ami sok korlátot szab...

[ Szerkesztve ]

(#78566) MadMancs válasza snooze (#78563) üzenetére


MadMancs
veterán

Béépített Chromecast.
Elvileg ugyanaz. Cast Bulit In a teljes neve.
Édesanyámnak vettem CC3, majd meglesem jövő hétvégén ha nem felejtem el.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#78567) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Ismerősömékhez mobilinternet lenne használva 4G-s routerrel "fő" internetként a házban, mivel nincs megfelelő vezetékes alternatíva.

Telenornál pontosan mi a neve a szolgáltatásnak, vagy SIM kártyának, amely alkalmas erre a használatra? (Magyarán nincs 1db eszközhöz, movbilhoz kötve a kártya használata).

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78568) Viktor0610 válasza KubanitoS (#78567) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hipernet Home+ csomag kell neked.
Összefoglaló. ;)

Samsung Galaxy A54

(#78569) bul07 válasza KubanitoS (#78567) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg
Korlátlan mobilnet a Hipernet hálózatán
vagy
Otthoni net, amit magaddal is vihetsz

Vagy az eszközre gondoltál
Routerre

Ajánlanám a Flottás fórumot (Összefoglaló elolvasása javallott, táblázat megnézésével együtt), már ha még nincs megkötve a előfizetés
5500Ft magasságában vannak korlátlan adat sim-et adó flották(Hűség nélkül)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78570) KubanitoS válasza Viktor0610 (#78568) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm, úgy néz ki a Telenor nem az én szolgáltatóm, mivel nincs korlátlan opció. Erre a flottára ránézek, köszönöm a segítséget mind a kettőtöknek!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78571) trec12 válasza KubanitoS (#78570) üzenetére


trec12
addikt

SZIP Mobilinternetre nem jogosult az ismerősöd?
Jogosultság ellenőrzés

[ Szerkesztve ]

(#78572) Diák66


Diák66
őstag

Üdv!

Tud rá valaki magyarázatot, hogy a Home+ M díjcsomagom számlájában miért szerepel My TV adatforgalom hívások száma: 2 db adatforgalom: 19.18 Mb és 0 Ft-os tételként? nem használtam MyTV-t, tudtommal nem is vagyok rá előfizetve. Nem kértek érte semmit, de azért na.....

(#78573) Viktor0610 válasza Diák66 (#78572) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nemrég volt szó erről.

Samsung Galaxy A54

(#78574) Diák66 válasza Viktor0610 (#78573) üzenetére


Diák66
őstag

Köszönöm...bár ez így furcsa nekem. De hát legalább 0 forint. Viszont amit hiányolok, hogy a havi forgalmazott adatmennyiségemet nem tartalmazza a számla.

(#78575) Landsmann válasza Diák66 (#78574) üzenetére


Landsmann
addikt

Számlarészletezőben meg tudod nézni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#78576) Stonerice válasza Stonerice (#78511) üzenetére


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Napokban próbáltam megosztani a telenoros netet routerral.
Most jöttem csak rá hogy a telefonon módosítva hozzáférési pontok menüben az ip-t ipv6 ra állítja automatikusan a telenor. Átraktam ipv-4 re amit a Voda is használ illetve amit én is megtudtam hotspotként osztani.
Már működött is. Viszont nem tudom a routert hogy lehetne beállítani úgy hogy ipv6 al is működhessen.
Ennek akkor lesz jelentősége ha esetleg más szolgáltatóhoz kerülök vagy kapok veszek egy modemet ahol nem férek hozzá a beállításokhoz.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#78577) Diák66 válasza Landsmann (#78575) üzenetére


Diák66
őstag

Hát nekem a részletező alatt nincs semmi. :( Viszont most látom, a "számlakép" alatt van HTML, valamint PDF lehetőség. A kettő között van különbség, a HTML-ben ott van az adatforgalom (PDF-ben ez kimarad), más kérdés, hogy kB-ban (köszi, köszi, legközelebb bitben legyen megadva...légyszi! Úgy sokkal hosszabb lesz a számsor ;] )

(#78578) Landsmann válasza Diák66 (#78577) üzenetére


Landsmann
addikt

A html és a pdf-nek ugyanazt az adatokat kellene mutatnia.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#78579) aprokaroka87 válasza Landsmann (#78578) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pedig most én is megnéztem, és a html verzióban benne van a dolog amiről ír.

(#78580) Landsmann válasza aprokaroka87 (#78579) üzenetére


Landsmann
addikt

Valóban. Érdekes.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#78581) Tommy-1998


Tommy-1998
tag

Sziasztok!
Volna egy kérdésem azzal kapcsolatban, hogy szeretnék szolgáltatót váltani, de 2 éve úgy hoztam ki telefont részletre, hogy előleget kellett befizetnem, és ebből az előlegből még maradt fent egy csomó pénz, ezt gondolom valahogy kifizetik nekem, vagy mi történik ilyenkor? Válaszokat előre is köszönöm!

(#78582) Viktor0610 válasza Tommy-1998 (#78581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két éve fizeted az előfizetést, és még van az előlegből? :F
Ennyire keveset fizetsz havonta?

Amennyiben megszünteted/elhordozod az előfizetésed, átváltasz kártyásra, a jóvá nem írt előleg túlfizetésként megjelenik az egyenlegeden, és visszaigényelhető -pl. bankszámlára.

Samsung Galaxy A54

(#78583) Tommy-1998 válasza Viktor0610 (#78582) üzenetére


Tommy-1998
tag

Már csak a havídijat fizettem, az előleget meg a számla végösszegéből vonják le havonta kb 1500 ft-ot így jó hogy maradt még belőle :U

(#78584) VD


VD
őstag

MYTV másnál is döglődik. Az alkalmazás megnyitása után egyik csatorna sem töltődik be.

(#78585) Somatom válasza VD (#78584) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam tökéletes. Egy osztrák kamionparkolóban nézem a Bazi Nagy Görög Lagzit. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78586) yanna válasza Somatom (#78585) üzenetére


yanna
őstag

Tettél rá Windexet, azért jó. ;)

(#78587) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Előre szólok hogy nem igazán értek hozzá, szóval bocsi ha marhaságot fogok írni. :)

Hálózat konfiguráció szinten a download és az upload sebességgel lehet " játszani " ?

Gondolok itt arra pl, hogy a download kap nagyobb prioritást az upload helyet.

Ugyanis fura hogy most a download sebesség eléri a 70-100mbit/sec-et, az upload meg 6-7mbit/sec per max, eddig ez megvolt mindig a 20-25mbit/sec.

70-100mbit/sec-et meg soha nem mértem még itt.

(#78588) 4Grider válasza aprokaroka87 (#78587) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te nem nagyon tudsz ezzel játszani. A szolgáltató tud, de a Telenorra nem jellemző, hogy erre költene.
A letöltési megnőhet simán attól, hogy bekapcsoltak egy újabb frekvenciát a 4G celládon.
Ha viszont be van kapcsolva a VoLTE a készülékeden, azt megpróbálhatod kikapcsolni és úgy mérni sebességet. Mert bekapcsolt VoLTE esetén Telenor hálón elég jellemző a kis feltöltési sebesség. (Mondjuk jellemzően 1-2 Mbps alatt szokott maradni VoLTE hiba miatt.)

(#78589) #44932096


#44932096
törölt tag

Tegnap volt számhordozásom digitől-telenorhoz (0620-as szám került "vissza").
Volt több újraindítás.
A hiba: telekom simről hívom a 20-ast és ezt mondja be: "ezen a számon előfizető nem kapcsolható...."
Mindegy miről megy ki a hívás: wovifi, volte, 3G, 2G.
Voda mobilról és digi vezetékesről kicsöng....
1220 hibát nem észlel...
1414 hibát nem észlel....

Járt valaki hasonló cipőben?

Köszönöm

(#78590) 4Grider válasza #44932096 (#78589) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha voda felől eléred, akkor ez egyértelműen Telekom oldali probléma lesz. Próbáltad +36201234567 formátumban is hívni, nem csak 06-al?

(#78591) #44932096 válasza 4Grider (#78590) üzenetére


#44932096
törölt tag

Csak úgy szoktam hívni.

(#78592) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

minden eddigi próbálkozásom ellenére barátnőm leragadt a 20. században, alapvetően sms-ben tudok kommunikálni vele gyakran csak. Én egy vállalati flottában vagyok, gyakorlatilag a havi sms költésem kb ugyanannyi, mint a komplett előfizum díja. Esetleg nincs vmi sms kiegészítő csomag a Telenornál?

(#78593) Viktor0610 válasza Orgi (#78592) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nemigen emlékszem ilyenre, pláne nem a flottás csomagok mellé.
Sőt, a korlátlan beszédes csomagoknál sem feltétlen korlátlsn az SMS.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#78594) Orgi válasza Viktor0610 (#78593) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, ez a vicc hogy korlátlan csomagom van, de sms 25 ft/db, zokogok ezen :(

(#78595) bedibazsa válasza Orgi (#78594) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Hát de olyan nem létezik, hogy ha mondjuk nem szereti a messengert, ne lehessen használni viber-whatsappot, face time-ot, bármit, ha azzal egy rakat pénzt lehet spórolni. Anyám is ezt csinálta anno, nem válaszoltam neki, majd kénytelen volt az említett platformok egyikét használni.

(#78596) 4Grider válasza Orgi (#78594) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hívások végződtetési díja nettó 1 Ft alatt van, az sms-eké ennek 7-10-szerese...

(#78597) asdf_ válasza Orgi (#78592) üzenetére


asdf_
veterán

RCS? Ha mindkét telefon androidos és neten lóg, akkor a google elvileg megoldotta, amit a szolgáltatók nem és rajtuk keresztül ingyenes. De ehhez neten kell lógnia mindkét félnek na meg a Google Messages-t kell használni SMS appnak.
Amúgymeg meg kell nevelni :D , amikor van Viber, FB Messenger, Whatsapp, Skype, Instagram messenger és a tököm tudja még mi és mennyi, akkor nem hiszem el, hogy foggal körömmel ragaszkodni kéne ahhoz a nyomorult sms-hez.

[ Szerkesztve ]

(#78598) Orgi


Orgi
őstag

Köszi a tippeket, próbálkozom, de nincsen netje még igazán, eléggé elutasító e téren, de folyamatban van. Nincs wifi, meg mobilnet, de dolgozom a problémán, főleg ha akkor más módon nem tudom megoldani.

(#78599) martonl válasza #44932096 (#78589) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, mégpedig a Digi nyúlt mellé valamivel. Őket hívd, a számhordozási csoportjuk (ha van ilyen), megoldja.

(#78600) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van egy feltöltős kártyám, amire kaptam egy sms-t, hogy 2021.02.27-ig végezzem el az adategyeztetést. Mivel nem szeretem az ilyen dolgokat húzni-halasztani, ezért gyorsan meg is csináltam online, amiről kaptam egy visszaigazolást, hogy sikeres volt és ebben a zévben már nincs teendőm.
Ez most azt jelenti, hogy jövő év 12.29-ig érvényes az adategyeztetésem, vagy mivel nem vártam meg a jövő évi dátumot, ezért 2021-ben 02.27-ig újra el kell végeznem az adategyeztetést?

Köszönöm a segítséget :R.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.