Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62151) vasi89


vasi89
addikt

Hali,

Webshopos vásárlás esetén hogy működik pontosan a 14 napos cseregarancia? Bevszem a telefont a papírjaival egy üzletbe és mondom mit szeretnék helyette?

(#62152) thomas77 válasza atala (#62128) üzenetére


thomas77
senior tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=cellmapper.net.cellmapper

A neve: cellmapper
Samsungon, Huawein, iPhoneon a szervizmenüben látható a sáv száma. Xiaomi nem találtam erre más megoldást.

(#62153) atala válasza thomas77 (#62152) üzenetére


atala
addikt

Köszi, ez sokat segített. Most már legalább látom az okát, hogy otthon miért olyan gyenge a térerő. 510 méterre vagyok a toronytól. Bár, ahogy elnézem, vannak helyek aki dupla ilyen távolságra vannak.
Viszont azt nézem, hogy a frekvencia 1896 MHz, tehát itt nem B20-at használ. Majd ha utazok, megnézem máshol mit használ.

[ Szerkesztve ]

(#62154) darvinya


darvinya
titán

Múltkor itt oltottak, hogy nem lehúzás 30-ra módosított kártyásoknak megrendelhető dolgai.
Közlöm velük, hogy de igen, lehúzás!.
Mert eddig minden hónapban 14-én volt fordulóm, most minden 2 hónapban 1 nappal csökken.
Hogy megértsék, ma(13-án) aktíváltak mindent újra.!
Ez így tök jó, hogy havonta máskor lesz forduló és erre külön kell figyelni, de ennek költségét b@szik állni a szolgáltató, inkább lehúz rólam még 1 napot is.

Ráadásul még hamis SMS-ekkel is bombáznak, legyen nagyobb az átverés/lehúzás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62155) erahurka


erahurka
félisten

Na megjött a számla és nem tartalmazza az HBO GO díját. :DDD

(#62156) aprokaroka87 válasza darvinya (#62154) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem is ma vonta le azt amit eddig 14.-én vonta, ha jól sejtem innentől 13.tól-12.ig tart majd a 30 nap.
Bár majd kiderül.

(#62157) kurion válasza vasi89 (#62151) üzenetére


kurion
senior tag

Szerintem te a 14 napos elállásra gondolsz, telefont papirjaival beviszed és ők vissza veszik, azonnal nem fogsz tudni másik telefont venni. Kell pár nap az átfutásra.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#62158) asdf_ válasza darvinya (#62154) üzenetére


asdf_
veterán

Szerintem összedobjuk neked azt az évi 5 (öt) napnyi gigászi magasságokba hajló összeget, ha befejezed a siránkozást.

(#62159) thomas77 válasza atala (#62153) üzenetére


thomas77
senior tag

Az utolsó előtti sorban láthatod a sáv számát. Most mobilról vagyok, így nem tudok képet beszúrni, de a távolság fölött az is ott van.
Én 1092 méterre vagyok a toronytól 4 pálcika térerővel. Megy a net, de mi nagyon sokan vagyunk ebben a cellában, ezért nem túl acélos...

(#62160) Viktor0610 válasza thomas77 (#62159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem használod mobilon is asztali nézetben az oldalt?
Akkor a linked is kattintható lenne. :P

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#62161) lm83 válasza darvinya (#62154) üzenetére


lm83
őstag

Csakúgy mint egyszer csak a bkv bérlet is 30 napos lett, havi helyett...
Nem értem ezt a 30 napot, miért nem 31? :F
A 12-ből mindössze 5 hónap 30 napos, és 7 31 napos...
Legközelebb már 28 napos lesz minden havi dolog, mert annyi napos hónap is van? :F

(#62162) #08205312 válasza lm83 (#62161) üzenetére


#08205312
törölt tag

van már olyan, igaz nem nálunk, hanem a szomszédban.

[ Szerkesztve ]

(#62163) Viktor0610 válasza lm83 (#62161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A bérlet tutira nem jó példa, mert hónapok óta 13-ától érvényes a bérletem.
Szerintem ezt a metodikát követi a Telenor is, de most nem tudom csekkolni.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#62164) vasi89 válasza kurion (#62157) üzenetére


vasi89
addikt

van 14 napos cseregarancia is náluk ami majdnem ugyan az csak nem a pénzt kéred vissza hanem másik készüléket. Nem elállni szeretnék.

(#62165) Syl válasza lm83 (#62161) üzenetére


Syl
nagyúr

>Legközelebb már 28 napos lesz minden havi dolog

Az egyik gyógyszerem 28 darabos kiszerelésben van és azt mondják rá: havi adag.
Én meg nézek, hogy wtf...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#62166) 4Grider válasza vasi89 (#62151) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem a leírásban benne van a kérdésedre az összes válasz:
A telenor.hu-n megrendelt, igénybevételi díjat utólag fizető, tarifahűséggel kötött (számlás) és feltöltőkártyás előfizetéssel vásárolt mobiltelefonokat és táblagépeket az előfizetés aktiválástól számított 14 naptári napon belül leadhatod a Telenor Értékesítési Pontokon, és ez után a készüléket azonos vagy – amennyiben az érték különbözetet a cserekészülék átvételekor megfizeted – magasabb vételárral rendelkező mobiltelefonra vagy táblagépre cserélheted. A csere keretében pénzvisszafizetést nem lehet érvényesíteni, és alacsonyabb értékű készülékre történő cserére sincs lehetőség. Részletvétellel történt vásárlás esetén a csereérték a készülék teljes vételára. A cseregarancia a telenor.hu netshopon keresztül vásárlásra jogosult lakossági és az üzleti előfizetőkre egyaránt érvényes.

Cseregaranciát készülékenként egyszer, valamint – egy előfizető nevén lévő több előfizetés esetén – előfizetőnként évente kizárólag egy alkalommal lehet kérni. Amennyiben például egy időben vagy 1 éven belül 2 készüléket vásárolsz, a cseregaranciát csak az egyik készülékre tudod érvényesíteni.

A cseregarancia érvényesítésére akkor van lehetőség, amennyiben a terméket gyári csomagolásában, a rövid ideig tartó rendeltetésszerű használattal szükségszerűen együtt járó elhasználódás nyomait leszámítva sértetlenül (pl. mechanikai sérülés – karc, törés stb. – és beázás nyomai a készüléken nem találhatók), működőképes állapotban, az eredeti blokkal vagy számlával együtt átadod a Telenor Értékesítési Pont munkatársának.

A cseregaranciával akkor tudsz élni, ha a cserére vonatkozó igényedet az előfizetés aktiválástól számított 14 napos határidőn belül bejelented számunkra.

Az Értékesítési Ponton munkatársaink a készülék állapotát a helyszínen szemrevételezéssel ellenőrzik, és amennyiben minden szükséges feltétel teljesül (és a személyes ügyintézés időpontjáig nem telt el a 14 napos határidő), a cseréről egyidejűleg intézkedik.

Amennyiben a készülék nem sértetlen állapotú, akkor a készülék cseréjét nem tudjuk teljesíteni. A szavatossági, jótállási kötelezettség alá tartozó hiba javítására az általános szabályok szerint kerül sor. A sérült készülék cseréjére díjköteles javítást megrendelése esetén nincs lehetőség.

(#62167) vasi89 válasza 4Grider (#62166) üzenetére


vasi89
addikt

igen, ezt olvastam de pont az érdekelne, hogy valóban így működik e. Vagy megkeresik a módját h mégse kelljen nekik ezt teljesíteni?

(#62168) 4Grider válasza vasi89 (#62167) üzenetére


4Grider
nagyúr

Le vannak írva a feltételek. Csak valamelyik feltétel hiányában tagadhatják meg a cserét.
Inkább az a kérdés, hogy neked meg fogja-e érni ráfizetéssel cserélni az eszközt...

(#62169) Anybody válasza #81733120 (#62139) üzenetére


Anybody
csendes tag

Nekem, mikor megrendeltem az ügyfélszolgálat váltig állította, hogy függő. Ezért írtam be.
Bevallom nekem eddig bejön. Van mellette vodás s8 is, de a Telenoros dolgok kellenek, pld hbogo és tsai. AnTuTu a Samsung j6-tal megegyezik, amit a családban használunk. De ott mindkét slot függő.
Mobilarena tesztet nem találtam róla.
Sőt a J6-ot is lehúzták itt tesztben, a felhasználó imádja :)

Ildi

(#62170) thomas77 válasza Viktor0610 (#62160) üzenetére


thomas77
senior tag

Korán reggel, buszon zötykölődve örültem, hogy ezt is összehoztam. De jogos, amit írsz.
Viszont screenshotot akkor sem tudok beszúrni, mert nem jpg-ben menti a telefon, vagy tallózni nem lehet. Nem is emlékszem, mi volt vele a baj, amikor utoljára próbáltam...

(#62171) asdf_ válasza lm83 (#62161) üzenetére


asdf_
veterán

Nem nyert, a BKV berlet az a vasarlas napjatol a kovetkezo honap n-1. napjaig ervenyes (jo, oke, ugyanaznap hajnali kettoig, de ez az ejszakai buszozokon kivul senkit nem erint), fuggetlenul attol, hogy hany napos a honap. Tehat ha januar 5-en megveszed a berletet, akkor decemberben is ott tartasz, hogy 4-en jar le, es 5-en kell ujat venned.

1.4. A havi bérletek tetszőleges kezdőnappal válthatóak, érvénytartamuk egy hónap, az adott hónap adott napjának (kezdőnapnak) 0 órájától a következő hónapnak a kezdőnappal megegyező napjának 02 órájáig érvényesek. (Például a hónap 10-étől váltott bérlet a következő hónap 10-én 02 óráig érvényes, a február 1-jétől váltott március 1-jén 02 óráig, a március 31-étől váltott május 1-jén 02 óráig érvényes és így tovább).

(#62172) vasi89 válasza 4Grider (#62168) üzenetére


vasi89
addikt

ja a lényeg kimaradt, hogy ugyan olyan készüléket szeretnék. Nem akarok itt offolni de a mate20pronál vannak kijelző problémák és maga a huawei javasolta, hogy cseréltessem ki így mert egyenlőre még nincs hivatalos állásfoglalás.

(#62173) darvinya válasza asdf_ (#62158) üzenetére


darvinya
titán

Küldheted évi ≈100eFt-ot.
Várom privát üzenetedet, amiben megbeszéljük pénz.

(#62156) aprokaroka87

2 havonta 1 nappal előbb fogja levonni, feb.-ben ebből 2 napot kapnánk vissza, de mivel 1x lesz hóvégi levonás emiatt 2 nap eltűnik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62174) 4Grider válasza vasi89 (#62172) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, a lényeg kimaradt. Ezt cseregarancia során nem fogják cserélni. Erre is vonatkozik egy rész ui. a feltételek között, amit viszont nem írtam meg, mert elfelejtetted leírni az okot. Ez a rész:
A szavatossági/jótállási kötelezettség alá tartozó hiba javítására az általános szabályok alapján kerül sor.

[ Szerkesztve ]

(#62175) vasi89 válasza 4Grider (#62174) üzenetére


vasi89
addikt

A telefonos ügyfélszolgálaton is azt mondták, hogy vigyem vissza 14 napon belül és kérjem a cserét ugyan ilyenre.

(#62176) 4Grider válasza vasi89 (#62175) üzenetére


4Grider
nagyúr

Remélem megjegyezted a hívás pontos idejét. Majd ne felejts el a hívásra hivatkozni.

(#62177) xviktorx


xviktorx
tag

Sziasztok!
Februárban jár le a Hipernet Home L előfizetésem. Mennyivel a lejárat előtt lehet meghosszabbítani, illetve hosszabbításban lehet-e kérni a Hipernet Home S csomagot ( a hozzá tartozó routerrel Huawei B525 ).
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#62178) prozodus válasza asdf_ (#62158) üzenetére


prozodus
őstag

NEM! Csak ha sikerül megérteni is :))
Nem volt türelmem újraolvasni, a válaszokból több derült ki :D

*************-
Im83: Ugyan melyik 5 hónap 30napos???

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62179) watford


watford
csendes tag

Esetleg e-simről hallani valamit telenoréknál?

(#62180) lugosi válasza Somatom (#62148) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, korlátlan havi mobilnet 10k-ért van náluk, illetve 7-ért ha 30% kedvezményed van más előfizetés miatt. Az már úgy közel sem olyan rossz.
A napi ezres inkább arra jó, ha rövid ideig sok mobilnet kell. Például elutazok egy pár napra és a szálláson gyenge a wifi, vagy ilyesmi. Ha ilyen egy évben 2-3 alkalommal van, akkor ezért felesleges egy több ezres havidíjú korlátlan mobilnet csomagot fenntartani, a szükséges pár napra megrendelem és addig használom.

Ahogy elnézem, a 3 szolgáltató közül talán a telekom érzett rá a legjobban arra, hogy a felhasználók nagy része mit szeretne, jók a mobilnet csomagjaik határozottan, különösen feltöltősöknek.

(#62181) darvinya válasza asdf_ (#62158) üzenetére


darvinya
titán

Lapítasz a fűben, s csak írásban van nagy, de tett semmi, azaz fizetni nem akarsz, csak más pénztárcájában kotorászni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62182) azbest válasza darvinya (#62181) üzenetére


azbest
félisten

dupla

[ Szerkesztve ]

(#62183) azbest válasza darvinya (#62181) üzenetére


azbest
félisten

nem azt ígérte, hogy ingyen használhatod egész évben a szolgáltatást, hanem az általad sérelmezett két napra jutó összegről beszélt.

Ha egy évre 100 000, akkor 548 forint miatt panaszkodsz. Na így tartsd a markodat szerintem :P

szerk: szerencsére közben kiszámoltad, hogy nem 5, hanem csak 2 napról van szó, így nem lesz 3 nap túlfizetés. :DDD

(#62184) tomp válasza watford (#62179) üzenetére


tomp
félisten

Hallottunk arról, hogy a telenor hallott a technológiáról. :DDD
A VoLTE után 2évvel talán lesz nekik is. ;]

(#62185) Somatom válasza lugosi (#62180) üzenetére


Somatom
veterán

Havi 5800Ft -ért, 2db. korlátlan netes kártyám van (főkártya + megosztó). Ennyiért egy kártyára, nem egész 6 napig lenne Telekomos korlátlanom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62186) darvinya válasza azbest (#62183) üzenetére


darvinya
titán

Arra két napra(számításod szerint) 100eFt, nem a számításod szerint párszáz Ft.
Na küldöd 100eFt-ot, vagy megint írás huszár…

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62187) watford válasza tomp (#62184) üzenetére


watford
csendes tag

pedig jó lenne, ha összekapnák magukat😊

(#62188) azbest válasza darvinya (#62186) üzenetére


azbest
félisten

uh, hogy te évente több, mint 18 milliót fizetsz mobilra... nem csoda, hogy dühös vagy a szolgáltatóra :Y

Többiek: bocs, nem etetem többet :B

(#62189) darvinya válasza azbest (#62188) üzenetére


darvinya
titán

Nem fizetek ennyit.
Csak ebbe benne van sérelem díj is, amit az az egy hónap, amiben 2x fogok előfizetni ugyanazért a szolgáltatásokért.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62190) lugosi válasza Somatom (#62185) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ennek nincs értelme, tekintettel arra, hogy publikus lehetőséget hasonlítasz flottával, havidíjast feltöltőssel, adatkártyát hangalapú előfizetéshez aktiválható opcióval stb.

(#62191) Somatom válasza lugosi (#62190) üzenetére


Somatom
veterán

Az volt a szempont, hogy miként jön ki olcsóbban a korlátlan net. Eddig kifejezetten a netről volt szó, ezért nem vettem figyelembe a csomagnál a hanghívás lehetőséget. Kártyás, korlátlan net egyik szolgáltatónál sincs (mármint versenyképes áron), így ezt az opciót sztem fölösleges lenne belevenni. Ha számlás, akkor korlátlan net esetén sztem tök mindegy, hogy flottával, vagy közvetlenül a szolgáltatóval szerződünk. A flottának három rizikója van. Be lehet bukni a számot, zűrösebb az ügyintézés és lehetnek "anomáliák" a számlázásban. Korlátlan netnél fix a havidíj, nem számít a szám és nincs mit ügyintézni. Ezért vettem egy kalap alá a két módot. Szívesen számításba vettem volna flottás, Telekom hálós, korlátlan netcsomagot is, de van ilyen? Mármint olyan, ami eccerű, földi halandó számára is hozzáférhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62192) lugosi válasza Somatom (#62191) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Az volt a szempont, hogy miként jön ki olcsóbban a korlátlan net."

A te válaszodban lehet, hogy ez volt a szempont, de az eredeti felvetés szerint csak az volt, hogy jó lenne ha lenne. Erre jeleztem én, hogy van.

"Kártyás, korlátlan net egyik szolgáltatónál sincs (mármint versenyképes áron)"

Attól függ, hogyan nézed. Ha egy normál (pl. maraton) nettel megvagy hosszabb távon, csak bizonyos csúcsok esetén kell a korlátlan net, akkor a telekomos 1000 Ft-os opció jó alternatíva lehet.

"Ha számlás, akkor korlátlan net esetén sztem tök mindegy, hogy flottával, vagy közvetlenül a szolgáltatóval szerződünk."

Ebben nem értünk egyet, szerintem nagyon nem mindegy. Azoknak a flottáknak, amikkel felvettem a kapcsolatot, a csatlakozási feltételei kizárták, hogy valaha is belépjek. Lényegében azért a 3 dologért, amit te is leírtál, azzal, hogy a be lehet bukni a számod dolgot úgy is értem, hogy nem az enyém a szám, pedig az nekem fontos.

"Szívesen számításba vettem volna flottás, Telekom hálós, korlátlan netcsomagot is, de van ilyen?"

Ezt nem tudom megmondani, hogy abban az értelemben, ahogy általában a flottákról szoktunk különböző topikokban beszélni, van-e. Nekünk egyszer ajánlott a telekom egy nagyon jó csomagot (anyagi értelemben volt jó), de az egyéb feltételek nem voltak elfogadhatóak, így nem éltünk vele. Így gondolom, valamilyen csak van, de ezt a változatot nem tekinteném olyannak, amihez bárki csatlakozhat, egyéb flották választékában pedig nem vagyok otthon egyáltalán.

(#62193) Somatom válasza lugosi (#62192) üzenetére


Somatom
veterán

Ha havi öt alkalomnál többször van szükség a korlátlanságra, akkor már a flottás jobban megéri. Ebbe nem számoltam bele a Maraton díját és azt a trükköt, hogy felezzük a társkártyás net költségeit. Úgy cirka a harmadik alkalomnál már olcsóbb a flottás.
Nem értem, hogy egy netes kártyánál miért gáz, ha bebukod a számot. Úgysem használod semmire.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62194) tomp válasza watford (#62187) üzenetére


tomp
félisten

Sok minden jó lenne a telenornál... :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy a PPF mire lesz képes a cégnél. Mármint a technikai szint előre fog e billenni vagy hátra.

(#62195) lugosi válasza Somatom (#62193) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Nem értem, hogy egy netes kártyánál miért gáz, ha bebukod a számot. Úgysem használod semmire."

Elbeszélünk egymás mellett, nekem hang alapú előfizetésem van, amihez mobilnetet is használok. Ezt írtam már korábban is, talán többször is már, hogy hangalapú előfizetésről van szó.

"Ebbe nem számoltam bele a Maraton díját és azt a trükköt, hogy felezzük a társkártyás net költségeit."

A maraton díját nyugodtan számold bele, mert egy évre 3500 Ft 4 giga, lesz kb havi 300, szóval lehet vele számolni nyugodtan, azért nem borítja fel a dolgokat. Társkártya lehetőségről sem beszélnék, tekintettel arra, hogy az egyetlen egy szem hang alapú előfizetéshez vásárolható opcióról beszélek még mindig, társkártyám nincs és az általam vázolt felálláshoz képben sincs, hogy kellene.

"Ha havi öt alkalomnál többször van szükség a korlátlanságra, akkor már a flottás jobban megéri."

Egyébként nem, mert a flottás net havidíját folyamatosan fizeted, tehát ha - mint ahogy írtam - egy évben néhány alkalommal van szükségem korlátlan netre, akkor feleslegesen fizetek ki egy évnyi havidíjat a flottás netért. Tehát az én példámmal élve sokkal inkább a flottás net kb. 40-60k-ja áll szemben 8-10k-val éves szinten (évi maraton költség és néhány, mondjuk 6-7 nap korlátlan opciója, amikor kell).

Akinek egy évben folyamatosan kell a korlátlan net, az szerintem valamilyen szempontból különös életet él, tehát mondjuk kamionsofőr (mint úgy tudom te), állandóan úton lévő ember, vagy a lakóhelyén nem elérhető normális net és annak a kiváltására kell a mobilnet. Én egyik körbe sem tartozok (és általában szerintem nagy tömegével az emberek inkább nem), ezért szerintem az általam vázolt verzió nagyobb tömeget fed le, mint a 2 kártyán is korlátlan nettel mobilozó ember.

(#62196) Prien válasza xviktorx (#62177) üzenetére


Prien
addikt

Kisebb csomagra nem válthatsz a hűség végéig, csak kötbér ellenében, gondolom ez egyértelmű.

Hosszabbítani 3 hónappal a lejárat előtt lehet. ( Ha azóta nem változtatták meg... )

A kevés is több a semminél.

(#62197) Somatom válasza lugosi (#62195) üzenetére


Somatom
veterán

"ezért szerintem az általam vázolt verzió nagyobb tömeget fed le"

Ha ez így lenne, akkor a HD csomagosok nem zabálták volna fel a Telenor erőforrásait és nem kellett volna megszűntetni a csomagot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62198) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok!

Akiknek utalt vissza a telenor túlfizetés miatt azokhoz szólna a kérdésem. Minden szerdán utalnak, náluk nem 4órás az utalás? Másnapra már elvileg megérkezik, ha nem 4órás utalás van náluk, nem?

:R

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#62199) 4Grider válasza sanyi0627 (#62198) üzenetére


4Grider
nagyúr

Magyarországon ha az országon belül Ft-ot utalsz, akkor a pénz egy-másfél órán belül megérkezik, ha a feladás délután fél-négyig megtörténik.
Cégek több szinten végzik az utalást. Mindig van, aki feladja az utalást, és mindig van egy aláíró. A kettő közé pedig még beépíthető néhány szint. Ha minden szint engedélyezte, az utalást az aláíró akkor indítja el.

(#62200) lugosi válasza Somatom (#62197) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor hasonlítsuk össze, hogy HD előfizető van több, vagy maraton. Komolyan kiváncsi vagyok rá. Szerintem maraton.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.