Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) ledgeri válasza Krystal_s (#63900) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerencsére ez az egyik alternatív capcha... ez még a jobbik a kettő komolyabb (nem google) közül. Erre nem tudok mit mondani.. Sütik? bár ha meg úgy van beállítva akkor minden rálépéskor kérheti...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63902) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Próbálkozom egy policies.json fájl létrehozásával amibe telepítendő addon-okat is tennék. Meg tudnátok mondani, hogy hogyan tudnám kideríteni egy addon-nak a legújabb letöltési URL-jét azaz, hogy mindig a legfrissebb verziót töltse le?
Pl: ublock-nak ez: https://addons.mozilla.org/firefox/downloads/latest/ublock-origin/latest.xpi, illetve az "ublock-origin"-t kicserélve a linkben megy a noscript is. Viszont pl. az xBrowserSync-el meg pár másikkal ezt már nem tudom megoldani, mert ha beírom a böngészőbe, ott a fájl nem található hibát kapom. Ha jobb klikkel kimásolom az addon letöltési oldalán az "+ Add to firefox" gombról a linket az meg ahogy néztem az aktuális verziójú addon-t tölti le csak. Valakinek lenne esetleg ötlete?

Előre is köszi!

El Psy Kongroo

(#63903) Véreshurka válasza Véreshurka (#63902) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Meglettek! Így már tárgytalan. Az xBrowserSync pl. xbs-ként szerepel az adatbázisban.

El Psy Kongroo

(#63904) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Könyvjelzőim között vannak olyan elmentett lapok, hogy a kis ikonképe a weblapnak nem jelenik meg. akkor se ha ráklikkelek és betölti a lapot. Töröltem a Firefox Cache de nem segített. Esetleg tudtok megoldást?

(#63905) farkas-j


farkas-j
őstag

Nálam most hibátlanul működik a Youtube-on az S3 magyarra fordítása.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#63906) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Amióta frissített a firefox 88.0.1-re (64bit), azóta nem tudok belépni a google fiókomban. Ha a google.hu oldalról próbálok belépni, nem történik semmi, csak ugrik egyet a bejelentkezés felirat és annyi. YT-n sem tudok belépni.
Viszont ha közvetlen az email gombra kattintok, megnyílik a gmail pl.
Operán semmi gond, minden működik rendesen. Meg ff-on is működött, mielőtt ráfrissített volna... Másnál jelentkezett ilyen?

(#63907) Cs1csó válasza SkyLine3000 (#63906) üzenetére


Cs1csó
félisten

:N
Esetleg próbáld futtatni letiltott kiegészítőkkel, úgy teszteld.

(#63908) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Srácok helpet szeretnék kérni. Frontmotion befejezte az ESR-ek MSI-s kiadását? Jóideje nincs már új :(

Mozillánál csak exe formában van, anno szívtam az átalakítással és nem lettek jók. :R

[ Szerkesztve ]

(#63909) Rimuru válasza KaiotEch (#63908) üzenetére


Rimuru
veterán

[link]

Vigyázat, csalok!

(#63910) SkyLine3000 válasza Cs1csó (#63907) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Majd megpróbálom, de a másik notin simán be lehet jelentkezni mindenféle trükközés nélkül az egyel régebbivel. Azt még nem engedtem frissíteni. 87.0 van rajta. Nem is fogom addig, míg ez javítva nem lesz.

(#63911) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Talán tudtok segíteni.
Egy ideje a FF-ban a Startlapnál van egy Új a menü fül. FF-ben kicsit nem jó helyen van nekem [kép], Chrome vagy Edgeben máshol van. [kép]
Át lehet ezt az Új a menü fület tenni/helyezni a FF-ban oda ahol az Edgeben is van? Vagy ha nem akkor el lehet tüntetni?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#63912) Rimuru válasza Jenne (#63911) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt a startlapnal kellene jelenteni es nekik megcsinalni hogy ff alatt is jo legyen.
Amugy pl adblockkal el tudod tuntetni.

Vigyázat, csalok!

(#63913) Mikiller válasza Jenne (#63911) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Nálam most jobb oldalt van a többivel egy szinten. Lehet már javították.
Vagy esetleg vedd nagyobbra a lapot ctrl+egérgörgővel hátha jó lesz. Nekem akkor szoktak szétesni a menük az oldalakon, ha így állítgatok.

[ Szerkesztve ]

(#63914) Grg válasza Mikiller (#63913) üzenetére


Grg
tag

Nálam még rosszul jelenik meg, viszont ha 110%-ra nagyitok akkor jó lesz.

(#63915) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

hogyan lehetne a böngészőben mentett könyvjelzőket egy másik gépre átvinni, mármint egy másik Mozillájába "átmásolni".

köszi előre is.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#63916) Cs1csó válasza mufi (#63915) üzenetére


Cs1csó
félisten

1. szinkronizációval (a kérdés, hogy a mostani böngésző szinkronizálva van e)
2. ki kell másolni a profil mappát és rámásolni az új böngésző mappájára

C:\Users\Bazsi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\fsittuhz.default-release

Remélem valaki pontosít.

(#63917) Matthewus válasza mufi (#63915) üzenetére


Matthewus
őstag

(#63918) mufi


mufi
senior tag

Köszi mindenkinek, holnap lesz a DDAY, írok majd. :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#63919) Véreshurka válasza mufi (#63915) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Tabletről nem tudom linkelni, de ha megkeresed az xbrowsersync addon-t nálam az eléggé bevált.

El Psy Kongroo

(#63920) movax válasza mufi (#63915) üzenetére


movax
őstag

A legegyszerűbb az Import and Backup funkcióval, ami ott van a könyvjelzőkben és amit erre találtak ki. Nem kell sem sync, sem addon, sem egyéb nyakatekertség.

(#63922) Predator2


Predator2
addikt

Helló
A munkahelyem weboldalára felkerült oktató videókat szeretném lementeni valahogy. Erre keresek valamilyen programot/alkalmazást.
Létezik erre valami?
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63923) ledgeri válasza Predator2 (#63922) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egy próbát ezzel. Tudom, YT, de nekem mással is ment már. Vagy esetleg VLC... azzal még nem próbálkoztam.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63924) movax válasza Predator2 (#63922) üzenetére


movax
őstag

Attól függ, hogy miként vannak feltéve. Ha youtube-embed, akkor az url-be a youtube helyett ssyoutube-ot írsz és letöltöd. Ha nem máshonnan beágyazott, akkor Inspectorral ki lehet bogarászni a direkt linkjét a videónak és ráhúzod a FF letöltőikonjára az eszköztárban.

(#63925) farkas-j válasza Predator2 (#63922) üzenetére


farkas-j
őstag

Youtube-hoz a 3D Youtube Downloadert, egyéb videókhoz a JDownloader 2-t használom. Remek programok és mindegyikhez van magyar nyelv.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#63926) Vakegérke válasza farkas-j (#63925) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondom leszedem a JDownloader 2t, de a Panda vírusirtóm megtiltotta. Tényleg vírusos, vagy vaklárma volt a riasztás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63927) Cs1csó válasza Vakegérke (#63926) üzenetére


Cs1csó
félisten

A programot nem ismerem, de az is kérdés HONNAN szedted le.

(#63928) Vakegérke válasza Cs1csó (#63927) üzenetére


Vakegérke
veterán

A linkelt oldalról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63929) Cs1csó válasza Vakegérke (#63928) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez nekem nem túl szimpatikus, nem találtam más letöltőoldalas linket.

(#63930) farkas-j válasza Vakegérke (#63926) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálam két vírusirtó van telepítve (a gyári Defenderen kívül). Az ESET Smart Security és a Webroot PC Security. Most letöltöttem a linkről a programot és semmi riasztást nem kaptam. A programot is már vagy 2 éve használom nagy megelégedéssel.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#63931) vlevi


vlevi
nagyúr

90-es Nightliy-t láttátok már?
Jááá.
Lesz ám sírás rívás, ha ez kijön élesben :D
Fülek helyett kvázi gomboknak kinéző valamik vannak.
És kezd visszajönni a lekerekítgetés.
És valahogy minden egy kicsit nagyobb. A lapfülek tabjai, több helyet foglalnak el, satöbbi.

[ Szerkesztve ]

(#63932) Vakegérke válasza farkas-j (#63930) üzenetére


Vakegérke
veterán

és csicso82: Mivel nem tuti, inkább kihagyom. Köszönöm. hogy válaszoltatok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63933) Cs1csó válasza vlevi (#63931) üzenetére


Cs1csó
félisten

Had jöjjön! Amúgy ez törvényszerű, minden ciklikus. Volt a trapézt nadrág ugye a 70-es években de a 2000-es évek középén is divat volt a szélesebb szárú nadrág majd most a szűk nadrágok.
Ugyanígy a szögletes dizájnt megint felválthatja a kerekebb kinézet.

(#63934) ledgeri válasza vlevi (#63931) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Színekkel/témákkal miként változik?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63935) Intruder2k5 válasza farkas-j (#63930) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#63936) farkas-j válasza Vakegérke (#63932) üzenetére


farkas-j
őstag

Bocs, de a Panda víruskereső finoman szólva is pontatlan, sokat téveszt és kihagy a nemzetközi tesztek szerint.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#63937) vlevi válasza ledgeri (#63934) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tedd fel.
Én a portable nightly-t használom.
Illetve, túlzás, hogy használom.
Fennt van a portable alkalmazások között, héha unalmamban elindítom.
Témákról ne nagyon kérdezz, mert én pl. nem szeretem a sötét témát.
Nekem a fekete alapon fehér szöveg kevésbé olvasható, főleg akkor, ha nem nagyítanak rajta, mint a világos alapon sötét szöveg.
És az sem állja meg a helyét, hogy éjszaka jobb a sötét téma, mert egy böngészőben csak a kezdőoldal, gyorsindító az, ami sötét.Hozzászokik a szemed, aztán utána szinte bármelyik oldal, ahova belépsz, az egy hatalmas fehér villanással kiégeti a retinádat :)

Nagyjából ezek vannak egyelőre.
Most pl. ezt a lilásrózsaszínt állítottam be.
Nem jó. Mert csak az aktív lap "gombja" az, ami elkülönül a többitől, a nem aktív lapok csak egy sima szöveget kaptak, nem látszik, hogy azok is fülek.

Mondjuk, csináltak egy gyors témaszerkesztőt, ahol a színeket, hátteret, apróságotak összerakhatsz magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#63938) Rimuru válasza vlevi (#63931) üzenetére


Rimuru
veterán

* 89-es verziotol kezdve.

Vigyázat, csalok!

(#63939) Vakegérke válasza farkas-j (#63936) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, olyan dolog ez, mint a házasság. Csúnya az asszony, csámpás, szórja a pénzt, mégis szeretjük. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63940) Predator2 válasza farkas-j (#63925) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem Youtube videókról van szó.

Be kell lépnem a cégem oldalára (felhasználónév/jelszó párossal)
Majd ott elkezdhetem nézni a videókat. Sajnos beletekerni, megállítani nem lehet.

jdownloadert hogy tudom használni ebben az esetben?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#63941) Csupingo válasza Predator2 (#63940) üzenetére


Csupingo
veterán

A video downloadhelper-t próbáltad már? Az egy egyszerű böngésző kiegészítő. Jdownloader2-nél elvileg az oldal címét kell a vágólapra másolni, aztán vagy megjelenik egyből a programban, vagy jobb klikk az ablak közepén és új link hozzáadása. (Azt nem tudom, hogy a jdownloader2 akkor is működik e, ha nem ismeri az adott oldalt.)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#63942) ledgeri válasza vlevi (#63937) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nagyon szépen köszi! Csak az kellett, hogy tényleg megkülönböztethetetlenül (De rég írtam ezt le, juj) gombos.... Nem bejövős! Lázadjunk!
Én különösen hajlamos vagyok oldalra is kicsorogni tabokból (pl youtube videókat szeretek előre nyitni), és akkor csak pár X lesz a támpont... :(

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63943) ledgeri válasza ledgeri (#63942) üzenetére


ledgeri
nagyúr

alt="" title="" Majd meglátjuk, hogy ebbpl mi marad majd állítható... (Jobb klikk, megnyitás új lapon, ha valakit érdekelne)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63944) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!
Tudom hogy nem a topic témája ,de biztos tudtok segíteni.
Hogy tudom a Youtube-on nyilvánossá tenni a kedvelt videóimat?
Köszi!

(#63945) ledgeri válasza Shaza (#63944) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van külön youtube topic, de a kérdés is értelmetlen! Max a kedvelt (kedvencként megjelölt [thumbs up-polt]) videókból automatikusan létrejött lejátszási listát tudod publikussá tenni, vagy csak a saját videóidat. Vagy ha egyéb kombináció van a te oldaladon, akkor várom a youtube topikban a jobban, részletesebben leírt problémádat ;)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63946) Pityu. válasza Predator2 (#63940) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szia,sikerült megoldani a letöltési dolgot?Én tudok egy programot de leginkább ha érdekel privátban.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#63947) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mióta a 88.0.1 firefox verzió van fent ilyesmi szokott előfordulni.Másnak is van ilyen problémája?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#63948) Cs1csó válasza Pityu. (#63947) üzenetére


Cs1csó
félisten

:N
Nálad van a hiba, vagy inkább úgy mondom nálad alakult ki amiket megtehetsz:
- letiltod a kiegészítőket és egyenként teszteled őket
- törlöd a kiegészítőket és újratelepíted - az sokszor megoldja
- újratelepíted a böngészőt és teszteled majd folyamatos belakás során is teszteled
- lefuttatsz pár keresőt a böngészőben pl. AdwCleaner, Emsisoft EK, DrWebCureIT

(#63949) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Az 1 jelölt terület színét, hogy tudom megváltoztatni, hogy olyan színű legyen mint a 2-el jelölt terület. Az új Foxba az évek óta használt themem megváltozott.

(#63950) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Mitől lehet az, hogy pl. a lidl honlapján a képeket blur szűrővel jeleníti meg, a szórólapok linkjét pedig be sem hozza? Fent a lap címénél pedig csak forog a kerék, nem végez a betöltéssel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.