Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Kékes525 válasza junior11 (#59000) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát elég későn született meg. Legalább jó lesz? Azért erre kíváncsi vagyok. Jelezzétek vissza.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59002) ledgeri válasza Pityu. (#58978) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem azóta van, mióta elterjedtek a nem 16:9-s videók, és a fullscreen videóról való legörgetés opciója... Még windows mobilon is Edge-n át is csinálja!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#59003) C64 válasza Kékes525 (#59001) üzenetére


C64
őstag

Műxik!!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#59004) Kékes525 válasza C64 (#59003) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha ez mindenkinek jó, akkor már csak azok maradtak, akiknél valamelyik beállítással ütközött a javítás. Ezek gondolom már elég kevesen vannak. Én is ilyen voltam, de engem már ez nem érint, mert újratelepítettem a Firefoxot úgy, hogy minden könyvjelzőmet és addonomat (azok beállításával együtt) áttudtam vinni az újra. Így gyakorlatilag mintegy 1 óra alatt ott folytathattam a böngészést mint előtte és lett egy friss profájlom. Ráfért a frissítés, mert például a rar tömörítésű profájl mentéseim már egyenként 200 MB-osak voltak. Most csak 80 MB-os egy mentés. Persze a profájlon belül is törölhettem volna a feleslegeket, de legalább így a beállításaim is frissültek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59005) Pityu. válasza ledgeri (#59002) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csinálja igen,bár ritkán hál isten.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59006) Vakegérke válasza junior11 (#59000) üzenetére


Vakegérke
veterán

A verziószámok ESR-en is stimmelnek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59007) tibaimp válasza junior11 (#59000) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, remélem beválik!! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#59008) Frawly válasza Kékes525 (#59004) üzenetére


Frawly
veterán

Néha nem is árt új profilt kezdeni. Kb. fél-egy évenként. Ha túl régi és túlhízott egy profil, az elkezdhet furcsa bugokat okozni. Pl. csak ablakban jön elő a böngésző, hiába használod mindig teljes képernyőn, meg bizonyos weboldalakon előjöhet hibás renderelés, jelszót nem jegyez meg, stb..

Az új profilra épp úgy át lehet vinni a könyvjelzőket, újra fel lehet telepíteni ugyanazokat az addonokat. Egyedül a jelszavak exportálását nem tudom, volt erre régen addon, de a Webrender/Quantum ággal már nem megy.

(#59009) Kékes525 válasza Frawly (#59008) üzenetére


Kékes525
félisten

" Egyedül a jelszavak exportálását nem tudom, volt erre régen addon, de a Webrender/Quantum ággal már nem megy."

Nálam az is egyszerű volt, mert 0 jelszót kellett átvinnem. ;] KeePasst használok. Amúgy az is megoldható, ha valaki Firefox Quantumot használ: FF Password Exporter

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59010) Frawly válasza Kékes525 (#59009) üzenetére


Frawly
veterán

Igen, régen ezt használtam addon formájában, de a Quantum óta nem megy. Viszont ez megy, ahogy nézem, mert natív alkalmazás, nem addon.

Amit még az előbb kifelejtettem: amiatt is megéri néha új profilt kezdeni, mert a böngésző is gyorsabb lehet tőle.

[ Szerkesztve ]

(#59011) junior11 válasza Vakegérke (#59006) üzenetére


junior11
veterán

Passz, nem használok régebbi verziót, csak megosztottam, hátha segíthet valakinek.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59012) Kékes525 válasza Frawly (#59010) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyetértek, ezért sem sajnáltam a munkát az új telepítéssel.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59013) Vakegérke válasza junior11 (#59011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, majd tesztelem a lehetőségeket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59014) #79715584


#79715584
törölt tag

Régi YouTube kinézet visszaállítása about:config-ban 2 bejegyzés hozzáadásával:

preference name: general.useragent.override.youtube.com
preference value: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:64.0) Gecko/20100101 Firefox/42.0

Nálam most nincs fent a Firefox, de aki úgy gondolja, nézze már meg, hogy működik-e! :)

[ Szerkesztve ]

(#59015) NGA


NGA
addikt

Kis segítséget kérek. Hogy lehet elmenteni egy addon-t? A Flash Video Downloader-t nem találom fent, de az egyik gépen még fent van.

(#59016) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ez mitől lehet,google képkeresőjébe húztam be képet és ezt dobta.Más böngészőben pl edgében nincs gond.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59017) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Vásároltam egy Tenda márkájú routert aminek a kezelőfelületét a tendawifi.com vagy megcímezve azt, alapesetben a 192.168.0.1 címen lehet elérni. A problémám az, hogy a Firefox nem tölti be az oldal és a címsáv elején egy pirossal áthúzott lakat látható, mondván a "kapcsolat nem biztonságos" Hol vagy hogy lehet engedélyezni, hogy a vélt és és minden bizonnyal nem valós veszély ellenére mégiscsak töltse be az oldalt mert én nem találtam? A Microsoft Edge minden gond nélkül megnyitja.

(#59018) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Találtam egy jó kis fordítót,eddig S3 translatét használtam de ugye egy ideje megszüntették a támogatását a firefox-hoz de még működött.Aztán el kezdett szarakodni nem minden oldalt fordított,vagy gyors fordítás mikor kis keretben jelent meg a fordítás ott már fordítani sem akart hanem kiírta,hogy kapcsolati hiba.Kipróbáltam pár fordítót de most ez lett a tuti befutó.
Mate Translate , hivatalos oldala

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59019) Kékes525 válasza NGA (#59015) üzenetére


Kékes525
félisten

C:\Users\--felhasználói fiók neve--\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\--profile könyvtár neve (ez egyedi azonosító)--\extensions

Ahol az xpi kiterjesztésűek az addonok. A megfelelőt kimásolod, betenni pedig a kiegészítőknél (about:addons) ==> fogaskerék ==> Kiegészítők telepítése fájlból.[kép] Ha nem találod, akkor a USER könyvtáron belül egy *.xpi keresést csinálsz. Nálam a keresés egy része így néz ki:

Az Everything-el a legegyszerűbb a keresés.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59020) kranazoli válasza Fandango (#58993) üzenetére


kranazoli
senior tag

Nyugodjál megfele.

A Ghostery profi kezekben van:

Ghostery© is a Cliqz company. Learn more about Cliqz.
©Cliqz International GmbH, a wholly-owned subsidiary of Cliqz GmbH. All rights reserved.

https://cliqz.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Cliqz

"Cliqz is a web browser developed by Cliqz GmbH. It is a fork of the Firefox web browser with privacy-oriented changes, among which are a crowdsourced anti-tracking mechanism and an in-house search engine embedded within the browser, utilizing its own index of web pages to produce suggestions within the address bar dropdown menu rather than on separate pages. The browser's developers argued that other privacy-focused search engines may still pass the user's IP address to third-party search providers.[citation needed] Cliqz is available as a desktop and mobile web browser as well as an extension for Firefox itself.[3][4]

Cliqz is majority-owned by Hubert Burda Media. In August 2016, Mozilla, developer of Firefox, made a minority investment in Cliqz. Cliqz plans to eventually monetize the software through a program known as Cliqz Offers, which will deliver sponsored offers to users based on their interests and browsing history. However, these recommendations will be processed locally based on a remote repository of offers, with no personally identifiable data sent to remote servers.[4]

On 15 February 2017, Cliqz International GmbH, a wholly owned subsidiary of Cliqz GmbH, acquired the privacy-oriented browser extension Ghostery.[5][6] "

"(#58992) Syl válasza Matthewus (#58989) üzenetére
Syl
(PH! nagyúr)

A Cliqz német kézben van és ők kicsit komolyabban veszik az adatvédelmet."

Agreed!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#59021) Pityu. válasza Kékes525 (#59019) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hogy hogy így néz ki a böngésző meg színes az egész?Bocsi csak a képen láttam,van valami kiegészítő amivel meg lehet tuningolni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59022) Fandango válasza kranazoli (#59020) üzenetére


Fandango
veterán

"which will deliver sponsored offers to users based on their interests and browsing history." (ez pontosan az amit írtam, hogy a fizetett tartalmakat átengedi)

De azt hiszem befejeztem a veled való társalgást.

(#59023) Kékes525 válasza Pityu. (#59021) üzenetére


Kékes525
félisten

Nincs, az Windows tuning volt (gondolom a barnás színre gondolsz). A róka a színek egy részét átveszi a rendszertől, jelen esetben a fehért, amit nagyon nem szeretek, hogy minden fehér (még a Dark témával is), ezért néhány fehér színt átállítottam a látott színre. Ez sok programban látható, sajnos nem mindegyikben, mert néhány saját jogon követi a Windows fehér színvilágát. Amúgy nálam a Firefoxnál a sötét téma van bekapcsolva.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Colors
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\Colors

Itt állítgattam át a színeket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59024) Pityu. válasza Kékes525 (#59023) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi szépen :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59025) Kékes525 válasza Pityu. (#59024) üzenetére


Kékes525
félisten

Gondolod átküldhetem konkrétan a registry változtatásokat is. Az RGB színskála segítségével tudod a megfelelő színeket beállítani, ha mást szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59026) Pityu. válasza Kékes525 (#59025) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké,jöhet :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59027) Kékes525 válasza Pityu. (#59026) üzenetére


Kékes525
félisten

Privátban elküldtem, a javasolt RGB színválasztást megkönnyítő segédprogrammal együtt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59028) csako


csako
veterán

Nos, Firefox "küzd" a verzió visszaváltás ellen (downgrade), lehet hogy ez is a 67-essel jött be, de most mióta a dev már 68-on van tuti, mert vissza akartam rakni a 67-eset egy idegesítő hiba miatt a következő béta verzióig, de amikor visszakerült, már nem indult el többet normális módon. Startkor egy üzenettel fogadott, miszerint régi verziót észlel (ezt még hosszabban taglalja, csak már nem emlékszem többre belőle), és az adatok védelme érdekében két lehetőséget adott: Kilépés vagy Új profil létrehozása.
Ha --allow-downgrade -del indítottam, akkor pedig eltűnt a témám + nem töltött be egyetlen weboldalt sem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#59029) Kékes525 válasza csako (#59028) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez akkor lenne elfogadható, ha teljesen hiba nélkül jönnének az új verziók. Azonban az eddigiek alapján ez nem mindig valósul meg.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59030) Cs1csó válasza Pityu. (#59018) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kipróbáltam, és nálam volt amit nem akarózott neki teljes oldalasan lefordítani, kb. azt tudja mint a Simple translator.

(#59031) Kékes525 válasza Pityu. (#59018) üzenetére


Kékes525
félisten

" de ugye egy ideje megszüntették a támogatását"

Nem, nem szüntették meg a támogatását, csak a hivatalos (AMO) site-ról törölték.

Itt megtalálhatod a legújabbat, ami már trükközés nélkül használható: Why S3.Translator web extension was removed of AMO ?

Erre klikk [kép] És a hozzászólásoknak között ott a 6.25-ös. Ha nem találod itt van: s3translator-6.25-an+fx.xpi

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59032) nubreed


nubreed
veterán

A Ublock Origin mellett szükség lehet még Disconnectre szerintetek? Vagy a UO tudja már azt, amit a Disconnect is?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#59033) Kékes525 válasza nubreed (#59032) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem, mert tudja használni a Disconnect filtert. Kapcsold be az uBlock-nál és OK. Innét telepíteni tudod az összeset: FilterLists, [kép]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59034) Cs1csó válasza Kékes525 (#59031) üzenetére


Cs1csó
félisten

Okés de még mindig nem tiszta mi a gond, valami félreértésről olvasok és hogy meg fogja oldani kb. egy éve próbálja megoldani, most akkor mi van? Más fordító program készítők tudják AMO kompatibilissá tenni, neki miért nem megy?? Van kismillió alternatíva én tuti nem használom.

(#59035) junior11 válasza nubreed (#59032) üzenetére


junior11
veterán

Mintha régebben úgy olvastam volna, hogy az újabb verzióknál már be van alapból építve a böngészőbe vmilyen szintű Disconnect védelem (Mozilla oldalán van is megjegyzés róla: A beépített követésvédelmet és a blokkolási listákat a Disconnect biztosítja.)

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59036) Cs1csó válasza Kékes525 (#59031) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt találtam: Well, the extension used <link rel="stylesheet" href="moz-extension://{url}"/> to inject its download toolbar styles into every page, even when that feature was explicitly disabled.

This is problematic because of bug 1372288, which is the reason why none of my extensions ever do that, and if I need stylesheets in the page, then I use either the stylesheets property of the content_scripts key, or the browser.tabs.insertCSS(…) method.

2 utat látok:

1. csinálja meg hogy AMO kompatibilis legyen
2. fejezze be

[ Szerkesztve ]

(#59037) Kékes525 válasza Cs1csó (#59034) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem hiszem, hogy kémprogram. A Chrome-on ott van a hivatalosok között. [link] Könnyen ellenőrizhető. A VirusTotal tisztának mondja. [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59038) nubreed válasza Kékes525 (#59033) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, meg is van. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#59039) Cs1csó válasza Kékes525 (#59037) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt értem, de a Chrome máshogy épül fel ott nem okoz problémát de továbbra is azt mondom ez mind mellébeszélés biztos tudja a fejlesztője, hogy a Mozilla-nak mi a baja vele azt csinálja meg és újra használni fogom. Lassan egy éve csak a tötyögés megy. Érdemi leírást, hogy pontosan mi az ami nem tetszik a Mozilla-nak és hogy ezt ő miért nem tudja vagy hajlandó javítani.

Nekem bőven jó az IM translator. Amúgy minden mindig változik fölösleges leragadni akárminél mindig van újabb, jobb, más alternatíva. Akik körömszakadtáig ragaszkodnak ehhez a kiegészítőhöz őket ugyanazok közé sorolom mint akik még mindig Windows 7-et használnak, 1-2 éves Firefox-ot, és tiltva van a gépükön az update mert így biztos jobb.

Amint újra elérhető lesz a hivatalos Firefox kiegészítők között lehet teszek vele újra egy próbát

Na ez a másik pont erről beszéltem:" Nem hiszem, hogy kémprogram." én nem hinni hanem tudni akarom, hogy nem kémprogram és erről biztosítékot is akarok és a hivatalos kiegészítők oldala egy ilyen biztosíték.

A legjobb lenne ha megszüntetné a fejlesztését, és nem hitegetné a "rajongókat" hogy "kis félreértés van" "majd megoldja" stb. lassan egy éve nem tudja vagy akarja megoldani.

Ha a szükséges változtatás némi funkció csökkenéssel járna sokan azt is lenyelnék, ha végre a Firefox oldaláról lehetne tölteni.

SŐT ez az S3 elég jó bejáratott brand akár újra is írhatta volna ezt a kiegészítőt akkor is sokan használnák.

[ Szerkesztve ]

(#59040) Kékes525 válasza Cs1csó (#59039) üzenetére


Kékes525
félisten

Ismert minden: Mozilla pulls S3.Translator and Screengrab Firefox add-ons from AMO

Azaz azért távolították el az AMO-ról mert megkérte a felhasználókat, hogy engedélyezzék a névtelen statisztikák gyűjtését (nem szükséges ezt engedélyezni). Alapértelmezésben le van tiltva a bővítményben. Én hagytam letiltva. [kép] Ja és a Thunderbird-é ott van az AMOn. [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59041) csako válasza Kékes525 (#59029) üzenetére


csako
veterán

Egyetértek. Várhatóan 21-én jön a verzióváltás, előtte akkor érdemes egy profilmentést csinálni...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#59042) Kékes525 válasza csako (#59041) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam minden nap 18 órakor automatikusan lefut egy profilmentő bat file [kép] :

cd %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\hh8nlhto.default-1557114504404\
C:"\program files\WinRar\Rar.exe" a -r -rr -dh -m5 -ag[YYYYMMDDHHMMSS] C:"\Program Files\Mozilla Firefox\"FEBE-BackUp\profile-backup.rar *.*
cd \

Másrészt a Macrium is mindennap menti a rendszerpartíciót.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59043) csemege86


csemege86
tag

Pár napja tapasztaltam, hogy a Facebook üzeneteimet nem tudom megnyitni. Sem az instant üzenetek nem gördülnek le, sem a "Megjelenítés Messengerben" opció nem tölt be. Ha üzenetet kapok, csak pirossal ott van fent a jelzés. Jobb esetben csak egyből megjelenik alul chat ablakban, de van (mint most a képen), hogy nem látom egyáltalán. Biztos, hogy Firefox hiba, mivel IE-ben működik.

Google, Firefox súgó nem segített. Töröltem cache-t, indítottam kiegészítők nélkül, frissítettem a Java-t. Semmi.


[ Szerkesztve ]

Andris

(#59044) Kékes525 válasza csemege86 (#59043) üzenetére


Kékes525
félisten

"Biztos, hogy Firefox hiba, mivel IE-ben működik."

:N Biztos, hogy nem biztos hogy Firefox hiba. Lehet, hogy egy reklámblokkoló miatt van. Elsőként kapcsold ki azokat és úgy nézd meg. Ha úgy sem jó, akkor letiltott kiegészítőkkel indítsd újra, ha úgysem jó akkor már lehet, hogy Firefox hiba, de ez szerintem szinte kizárt, mert másnál is kellene jelentkeznie. Ha kikapcsolt kiegészítőkkel megy, akkor egyenként kell végigzongorázni a kiegészítőkön. Ha a reklámblokkoló az oka, meg kell keresni, hogy melyik szűrő és/vagy beállítás okozza.

"indítottam kiegészítők nélkül, "

Ja hogy már így is csináltad. Akkor sem a Firefoxra gyanakszok, mert meg kell még nézni egy szűz profillal vagy egy új telepítéssel. Okozhatja egy rossz beállítás is.

Nálam tökéletes: [kép] [kép] Firefox 66.0.5 (64 bites), néhány kiegészítővel: [kép]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59045) gojko.m válasza NGA (#59015) üzenetére


gojko.m
senior tag

1)
Sajnos, valamilyen biztonsági probléma miatt törölték a hivatalos mozilla kiegészítők közül az FVD-t. De, ezen az oldalon megtalálod amit keresel: [link]
Konkrétabban: a download this .7z archive linkre kattintva ott van becsomagolva az artur.dubovoy@gmail.com.xpi fájl, amivel az FVD addont vissza tudod rakni.

2)
Van más - és szerintem jobb - alternatíva is: [link]

3)
Nem olvasod a privát üzeneteid?

(#59046) Kékes525 válasza gojko.m (#59045) üzenetére


Kékes525
félisten

+1 Video DownloadHelper szerintem is sokkal jobb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#59047) NGA válasza Kékes525 (#59046) üzenetére


NGA
addikt

Az a bajom vele, hogy 120 percenként tölthetek csak le

(#59048) Pityu. válasza Cs1csó (#59030) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem tökéletesen működik,eddig egy oldalnál volt amit nem fordított,de onnan még szöveget se lehetett kimásolni,meg amúgy akkor ott van a kisablakos fordítása.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59049) DS39


DS39
nagyúr

YouTube-on a videók végén (utolsó 10-15 mp) sokszor megjelennek ilyen boxok a képen, melyben ajánlanak más videókat. (pl. zenei videók esetén az előadó/kiadó egyéb videóit) - nem az annotations/kommentárok ezek, amik egyszerűen kikapcsolhatók.
szóval az a kérdésem, hogy ezek az ajánlások kikapcsolóhatók valahogy? akár YT-on belül, akár a böngésző reklámblokkolója segítségével?

(#59050) Pityu. válasza Kékes525 (#59031) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Most hírtelen fejből nem tudom pontosan,az utolsó 6.19 volt ami ment utána talán 6.24 de az már nem akart felmenni. 6.25 ösről szerintem még nem hallottam de majd megnézem. De ez a másik most nagyon megtetszett és bevált.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.