Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64651) junkhead válasza Cs1csó (#64650) üzenetére


junkhead
aktív tag

Köszi, meg is oldódott.
Decentraleyes-t kilőttem és minden ok.

(#64652) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Ránéztem a böngésző biztonsági dolgaira és minden érték jó lett kivéve ez a tls-v1-2.

Ez az oprendszer TLS, SSL beállítása miatt lehet. Egyszer valami miatt át kellett állítanom az alapbeállítást, hogy jól működjön, de már nem emlékszem mihez kellett.
Itt miket érdemes kipipálni, hogy biztonsági szempontól is megfelelő legyen, de minden működjön normálisan?

(#64653) ledgeri válasza nyugis21 (#64647) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez a fórum nem olyan mint a többi nagy féle fórum motor. Ott az Új azt is használhatod, vagy a lap alján a "Hozzászolok"-ot, mert az a témához, és nem az előző hozzászólásra vonatkozik. Csak a rendezettsége végett ajánlott a Válasz írása, vagy emberke megnevezése a hsz-ben ha már valakinek megy a válasz, vagy ha úgy is sokakra reagálsz -régebben egyszerűbb volt, de mostanra ez is romlott...
De ha neked ezek nincsenek akkor másbajok vannak már

Az akamai egy óriási giga webkiszolgáló, terminulógusokkal bajban vagyok, de lényegében képzeld el azt, hogy pl az intel weboldala nem egy giga főszeróról tölt be globálisan mindenkinek, hanem, pl megyénként vagy egy akamai szerver, amin az intel bárli, hogy legyen oda irányítva a megye forgalma, de tartalma egyezzen meg a fő akamai szerveres tartalommal, amit meg az intel kezelget, ha jön valami módosítás. (nem pontos, de a megértéshez elég) kb...
A googleusercontent, meg mint neve írja a google felhasználóinak tartalma. Ublock origint használva láttam, hogy ez a profilképektől, talán a youtube-thumbnaileken át sok mindent lefedhet, másik irányból meg van egy csomó féle szolgáltatás, aminek másféle szervertípus kell, és ez egy féle ami jó ilyesmi képek, hasonlók kiszolgálására (újfent: ha használod a ublockot, megérted)

Alapból a FF semmi olyat nem tölt be, ami ennyire specifikus eléréseket kíván- szerintem.

Egyébként:
Azért lényeges, amit Syl írt, mert -juj de nagy boldogság- szinte minden kereső mező a csak beírt de nem le-enterezett keresésekről is már küld adatot a kereső felé, betű leütésenkét, csak hogy élvezetes legyen....
Én nekem ez kimaradt, mert már kikapcsoltam, de ha pl amint megnyitod a böngésződ, é a kurzor egy ilyen keresőmezőbe ugorva vár, akkor lehet, hogy ez elég ahhpz, hogy létre jöjjön a kapcsolat. Sajna a FF abból él meg manapság, hogy alapértelmezett keresőmotorok a Gugli, amazon meg hasonlók... de legalább még létezik, és 2 perc kigyomlálgatni őket.

Názz rá sly javaslatára. Ha nem megy, írj, és akkor jöhet a profil reset, vagy csere, ha alap profillal is megmarad, akkor egy hardened profil, vagy akár egy reinstall is friss telepítővel.... Ha ezek után is, akkor meg a géppel lehet valami huncutság... De sorjában, először a kereső motorok!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64654) Valaki26


Valaki26
csendes tag

Firefox legfrissebb verzió. 92.0.1 64bit
Sűrűn Facebookon illetve az Instagramon nem tölti be a képeket,talán a ~20.frissítés után. Van mikor nem,hogy a képeket,de kb semmit sem tölt be Facebookon. Most már elég idegesítő. Kiegészítők nélkül is ugyan ezt csinálja. Van erre megoldás vagy másik böngészőt kell keresni?

(#64655) csako válasza Valaki26 (#64654) üzenetére


csako
veterán

Nekem is ez volt a 92-es bétával, esetleg csinálj biztonsági mentést a profilodról és utána tedd fel a 93-as béta/dev verziót, nekem mintha kevesebbszer vagy egyáltalán nem fordulna már elő.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#64656) movax válasza Valaki26 (#64654) üzenetére


movax
őstag

Nem tapasztalok ilyesmit, ugyanez a verzió, uBlock is van.

(#64657) ledgeri válasza movax (#64656) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Facebookon pont nem sokminden van amit az uBlock szűrhetne... van 2 főkiszolgáló, egyik 3, másik 5 aldomainnel... Mindkettő egy kézben... ott már tök mindegy mit csinálsz....
Nem úgy mint akármelyik junka oldal, ami minimum 2 reklámos, 2 tracker, facebook, insta, google (kb 3 féle képpen), stb stb modulokat töltögetne be... csak a miheztartás végett nagyon sok hivatalos (pl vakcina reges) helyen van recapcha modul, az meg ugrik a gstatic.com-ra.... gondolhatod, hogy melyik a legnagyobb követő domain a neten...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64658) Krystal_s válasza Krystal_s (#64652) üzenetére


Krystal_s
addikt

Erre senki nem tud valami megoldást? Nem az említett Windows ssl, tls beállítás az oka. A böngészőknek saját biztonsági beállításuk van erre és a Firefox is támogatja, ezért nem értem egyik gépen miért lett piros az a tls v1-2, de ugyanígy piros Chrome és Opera alatt is.

(#64659) nyugis21 válasza Syl (#64648) üzenetére


nyugis21
kezdő

Természtetesen, csak a kacsa van, keresőszolgáltatás elől pipa kivéve és ugyan úgy a kereső javaslatok elől is.

Nekem a video kamunak tűnik, egy weboldal legalját mutatja, valamilyen lista legvégét, de jobb oldalt látszik, hogy legalább négy képenyőt lapozhatna felfelé a teljes listához, és azt se tudom, milyen "log"-ról beszél.

Itt van egy egyszerű példa, bármikor ellenőrizhető bármelyikőtök által:

1. FF72 portable letöltve portableapps-ról és telepítvé egy alkönyvtárba.
2. win7 elindítva, task manager, majd resource monitor elindítva
3. FF72 elindítva
4. várakozás, amíg a jobb oldali grafikonokon a cpu, hdd, memória grafikonok kezdeti ugrándozása megszűnik
5. internet csatlakoztatva
6. fél perc elteltével képernyőkép készítve.(a személyes adatok kivágva)
(Nincsen kk-be beírva semmilyen webcím, ezeket már üres képernyővel, pusztán az internetcsatlakozás megjelenésével létrejövő kapcsolatok vannak ott.)
Amig nincs internetkapcsolat, addig csak a képen látható alsó három sor jelenik meg

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64660) ledgeri válasza nyugis21 (#64659) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ránéztem fővonalas FF-el és tényleg. Még sokmindent-kikapcsolt-FFprofile.com-os és társais, követő-herélt beállítások mellett is.

Amire ezt látva gondoltam, hogy a FF is a google-től szedi a safebrowsing adatokat, és talán az csatlakozik, de akkor sem egyértelmű, hogy miért a usercontent dolgokhoz. "Good catch!" részedről!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64661) ledgeri válasza ledgeri (#64660) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Próbaképp ránéztem Brave-re, az csak pár IP címre megy... az lehet megint bármi.
Megnéztem a TOR-t is, az meg egy logikailag hasonlónak nevezett clinets.your-users.de-re megy... Lehet, hogy a ff enginnek kell valami hasonló, vagy hasonlót kiszolgáló... passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64662) Syl válasza nyugis21 (#64659) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát ez szomorú. Úgy tűnik ma már nincs kémmentes böngésző :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64663) DS39 válasza Krystal_s (#64658) üzenetére


DS39
nagyúr

Mi ez az ellenőrző oldal?
És amúgy ez okoz problémát az oldalak működésében?
IIS Crypto nevű programmal be tudod ezeket állítani. (Bár nem tudom, hogy egy desktop pc-n erre szükség van-e, mert ezt szervereken szokás módosítani)

(#64664) Krystal_s válasza DS39 (#64663) üzenetére


Krystal_s
addikt

Ezt a tesztet néztem.
Firefox, Chrome, Opera. Mindháromnál az az egy rész piros.
A másik gépen zöld.

(#64665) nyugis21 válasza ledgeri (#64660) üzenetére


nyugis21
kezdő

"Good catch!" részedről!

Most egy kissé elegem van egyebek miatt, úgyhogy nem bánnám, ha két dolog teljesülne:

1. Valaki csináljon és töltsön fel egy video-t releváns helyekre angolul és magyarul is (vagy legalább angol felirattal), hogy egy sima mezei win7 (win10?) tiszta telepítés után portable (húú, miért nincs ennek még mindig jó magyar neve?) FF akármilyen verzióval bemutatva a lépéseim alapján, hogy böngésző off-line állapotban elindítva milyen helyi protokra kapcsolódik, majd ahogy létrejön az internet kapcsolat, hogyan és milyen webes linkeket nyit meg egymás után anélkül, hogy a böngésző a webre csatlakozna.
(lehet linux alatt is, ha van ott hasonló webes kapcsolati elemzési lehetőség külön ablakban?)

2. Tömeges, vagy csoportos bocsánatkérések off-ban, legalább valamji olyasmit, hogy "bocs véntrotty, mi csak pofázunk és megszoktuk, hogy csak mi értünk mindenhez", stb. de lehetne fokozni is. ;]

Na, megyek körülnézni, mert két napja megint nem volt időm semmire, mert mindenki rámszáll, hogy "neked úgyis van időd." :W

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64666) ledgeri válasza nyugis21 (#64665) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rákérdeztem mozilla supportnál. és ezt a linket adták: [link] az hogy ebből az opció-pakkból melyik lehet, még nem tudom, rákérdeztem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64667) nyugis21 válasza ledgeri (#64666) üzenetére


nyugis21
kezdő

szerintem csak mellébeszélnek. Azért javasoltam a video közzétételét, mert akkor bizonyítva lesz, hogy googleuser és amazonaws és 1e100 net és más weboldalakkal vannak kapcsolatok, és akkor kénytelenek lesznek reagálni érdemben.

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64668) ledgeri válasza nyugis21 (#64667) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor kérdem, hogy mi tart vissza téged egy OBS letöltésétől?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64669) Cs1csó válasza ledgeri (#64668) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#64670) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

about:config-ban hol lehet beállítani, hogy teljes keretben induljon a böngésző, ne egy kis kockában?
Nem a fullscreen módot keresem...
Azért lényeges configban beállítanom, mert egy Linuxos gépen kell.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#64671) DS39 válasza Krystal_s (#64664) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam mind zöld. (nem mókoltam ezt a gépen sosem)
nézd meg a lenti progival, hátha helyre tudod rakni, azt ami el lett állítva nálad a problémás gépen.

(#64672) ledgeri válasza nyugis21 (#64659) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kapott válasz? Címek (shift+ctrl+j [Browser Console] seítségével jelennek meg)
I did that and noticed that we load "detectportal.firefox.com", which is an alias for "prod.detectportal.prod.cloudops.mozgcp.net." We use "*.mozgcp.net" as the domain for the content we store in Google Cloud Platform, similar to how we use "*.mozaws.net" for stuff we run on Amazon Web Services. It's not "Google", it's just rented server capacity. If I do a reverse lookup of the IP address it translates to 82.221.107.34.bc.googleusercontent.com which is one of the addresses you saw.

Looking at other things we load at startup according to the Browser Console I see "aus5.mozilla.org", which is currently pointed at prod.balrog.prod.cloudops.mozgcp.net, whose IP address maps to the other host you saw 201.181.244.35.bc.googleusercontent.com

aus5.mozilla.org is used for Firefox software update checks detectportal.firefox.com is used to detect [captive portals]

Röviden, FF-nak kellő cucchoz bérelt szerók címe.
Diskurzus link

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64673) nyugis21 válasza ledgeri (#64668) üzenetére


nyugis21
kezdő

Egyrészt nem tudom, mi az az OBS, másrészt nem tudom, miért kellene letöltenem.

Ha arra céloztál, hogy miért nem csinálok én videot, egyszerű a válaszom:
nem használok social media-t, így nem tudom sehol se közkinccsé tenni.
A képeket megcsináltam, de azokat se tudom hova közzétenni, csak ide töltöttem fel a végeredményt.

Ha az segítség lenne, megcsinálhatom a képeket újra lépésről lépésre egy gépen és kiteszem ide, a néhány képet szöveges összekötéssel videóra konvertálva bárki feltöltheti.

2. ide írom, mert a fórum csak egy választ engedélyez nekem naponta:

Köszönöm, hogy foglalkoztál vele, érdekes választ adtak, először tagadták, majd mellébeszéltek, majd közölték, hogy a kuglijúzer az egyik címük fedőneve, az "1e100 net" pedig egy kugli által használt vicces weboldal, ami, ha jól értem az angol szöveget, szerintük nem kell foglalkozni vele, hogy ők is a kuglis weboldalt használják, poénos magyarázat. ;)

[ Szerkesztve ]

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64674) Krystal_s válasza DS39 (#64671) üzenetére


Krystal_s
addikt

Közben az Informatikai kérdések topikban is megnézték páran. Voltak többen, akiknél szintén piros lett. Sőt úgy néz ki ez nem is baj, mert így biztonságos. Pl egy másik ilyen tesztoldal írja, hogy:
Your SSL client is Probably Okay.
Version
Good - Your client is using TLS 1.3, the most modern version of the encryption protocol. It gives you access to the fastest, most secure encryption possible on the web.

(#64675) Intruder2k5 válasza Krystal_s (#64652) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én Firefox ESR-t használok, nálam mind zöld: [kép]
Az említett internet beállítás rész így néz ki: [kép]

(#64676) olasz61


olasz61
tag

https://tv2play.hu-n nem játsza le valamiért a videókat.

(#64677) Intruder2k5 válasza olasz61 (#64676) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Passz! Alul a kis ablakokban megy, ha fölé viszem az egeret, egyébként meg...
"A videó megtekintéséhez regisztrálnod kell, vagy ha már van fiókod, kérjük lépj be."

(#64678) Syl


Syl
nagyúr

Megjött a 93.0, szerencsére nem csapta szét a userchrome.css beállításaimat.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64679) ledgeri válasza nyugis21 (#64673) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A probléma meg nem értése nem egyenlő a tagadásával. Ezt írom mind a linkelt diskurzus, mind a #64665 második felével kapcsolatban.

Ha annyira szeretnéd, hogy közkincsé legyen téve ez az információ, akkor tégy érte. Ha meg neked nem éri meg regisztrálni infó osztó oldalakra, akkor ne vedd zokon, hogy másnak nem éri meg a te infódat megosztani.

A ublock origin-t továbbra is jánlom, azon keresztül látod, hogy a meglátogatott oldalak miként épülnek fel, és lényegében mi is a net struktúrája. Használatával kitisztulhat, hogy mire is vetült fény... Ha nem kielégítő számodra ez a válasz, akkor utánajárhatsz méllyebben az említett címeknek, és útba eső privacy policy-knek... Vagy válaszhatsz egyéb böngészőket.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64680) Syl válasza ledgeri (#64679) üzenetére


Syl
nagyúr

Plusz egy lehetőség: le kell tölteni a forráskódot, átnézi (netán módosítani) és lefordítani :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64681) ledgeri válasza Syl (#64680) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64682) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!
Megtenné valaki hogy (pc/w10) meglátogatná a Lidl lapot?
Nálam egy ideje a cookiebot.com betöltésekor lefagy. Csak ezzel az oldallal van gondom.

(#64683) nyugis21 válasza ledgeri (#64679) üzenetére


nyugis21
kezdő

1. Én már öreg vagyok bohócnak, csak jeleztem a problémát, amin először értetlenkedtél, majd megdícsértél, most pedig megpróbálsz kioktatni.

Részemről ennyi, csak megjegyzem, hogy azzal, hogy ide beírtam, már nyilvánosságra is hoztam, aki akar, foglalkozik vele, aki nem, az nem.
Eszem ágában sincs semmilyen social media-nak a közelébe se menni, ahogy eddig se tettem.

2. Pár perce láttam a híreket, dilettáns csatorna nagy hangon bejelentette, hogy "A fb visszavágott", miközben az idézet alapján a cukidombocska csak a szokásos mellébeszélését mondta.
Akkor, amikor még volt valódi újságírás, ilyenkor a "sem cáfolni, sem megerősíteni" kitétel ment volna, de persze tudjuk a "Hegedűs a háztetőn" óta, hogy sokak szerint annak van esze, akinek pénze van, és a tipikus "angol-szász" kommunikáció lényege az, hogy mindenki úgy érzi, hogy az illető neki adott igazat, miközben csak mellébeszél.

[ Szerkesztve ]

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64684) Cs1csó válasza Tacsika (#64682) üzenetére


Cs1csó
félisten

Asztali PC-n nekem is előfordul hogy a reklámújság nem töltődik be olyan elmosódott nézetben ragad.

Ha nem lenne a betűk renderelése olyan rossza Chrome-ban lehet váltanék. Sajnos ma már minden oldalt a Chrome böngészőre írják.

Ki kellene próbálni letiltott kiegészítőkkel, reklámblokkolónak pedig egyet használj és az lehetőleg az Ublock Origin legyen. Jellemzően a kiegészítők zavarnak be.

[ Szerkesztve ]

(#64685) csako


csako
veterán

Felteszem a kérdést hátha: Lett egy 32" 4K monitorom, a Windowsban beállítottam a nagyítást, Firefox szépen átveszi, viszont a direktben megnyitott képeket is nagyítja (ilyenekre gondolok), ami nem tesz jót a látványnak... ezt ki lehet kapcsolni külön?
Találtam a "layout.css.devPixelsPerPx" about:config beállítást, de ezzel a felhasználói felület is összemegy.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#64686) atti1985


atti1985
csendes tag

Sziasztok!

Nálam is olyan probléma van,hogy Firefox alatt,főleg Facebookon illetve ritkábban Instagramon nem töltődnek be a képek,helyette szöveg van,de van mikor már nem csak a képek nem akarnak betölteni hanem maga a hírfolyam sem illetve tulajdonképp olyankor már minden vacak az oldalon..... Többi weboldalon nincs ilyen gond.
Kiegészítők nélkül ,tiszta telepítésű rendszere felrakva is ezt produkálja 3 gépen is.Vagy agyon frissítjük és talán 50. frissítés után helyre jön pár percre vagy mindig be kell zárjuk a böngészőt olyankor és újból megnyitni,hogy ismét pár percig (max 1 óráig) normálisan működjön.
Nem tudom mit lehetne tenni vele,de idegesítő..
93-as verzió (64 bit),de már az előző verziótól kezdve pocsék.
Például: [link]

(#64687) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Sziasztok!

60 herzes monitoromat cseréltem 144-esre, és azóta firefox-ban az animációk szétesnek, villognak stb... Ha kikapcsolom a hardveres gyorsítást, akkor rendbe jön, de nem akarom kikapcsolni, mint ahogy eddig sem kellett a 60 herzes monitor mellett sem.
Ha leveszem a képfrissítést 60-herzre, akkor jó, vagy ha nvidia control panelben a felbontásnál az "ultra hd, hd, sd" felsorolásból választom ki az 1080p-t és annál csak 120 herzet engedélyez, de szintén nincs a hiba, csak ha 144 herzen van?
Ezzel mit lehet kezdeni?
Chrome-ban nincs ilyen gond.

(#64688) leviske válasza CarrGomm (#64687) üzenetére


leviske
veterán

Ha beállítod Firefoxban is a layout.frame_rate változót 144-re, akkor is villog?

(#64689) CarrGomm válasza leviske (#64688) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Ezt hol találom?
about:config-ban keresem, de ott -1 van. Azt kellene átírni 144-re?

(#64690) CarrGomm válasza CarrGomm (#64689) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Átírtam, de most is villog, meg darabokra esnek az animációk, sliderek főleg.

Bár egy fokkal jobb lett, mert miután egy oldalon végignéztem az összes slide-ot, utána már nem esik szét, de oldal betöltéskor még igen.

[ Szerkesztve ]

(#64691) leviske válasza CarrGomm (#64690) üzenetére


leviske
veterán

Igen, ott gondoltam a -1-et átírni. Érdekes. Ez Windows vagy Linux rendszer?

(#64692) AxBattler


AxBattler
félisten

Sziasztok!
Telepítettem a 93-ast, és most a könyvjelzők megint rendesen, sűrítve jelennek meg, nem olyan bénán széthúzva... wtf? Észbe kapott a Mozilla? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#64693) egykori válasza AxBattler (#64692) üzenetére


egykori
őstag

Ó, ez jó hír, mert a könyvjelzők szétzilálása miatt még a 90.0.2 verzión rekedtem, és naponta többször nyaggat, hogy frissítsem a Firefoxot.
Köszönöm!

(#64694) CarrGomm válasza leviske (#64691) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Windows

(#64695) leviske válasza CarrGomm (#64694) üzenetére


leviske
veterán

Windowson számtalan dolog bezavarhat. Első körben én megpróbálkoznék egy GPU driver frissítéssel.

(#64696) CarrGomm válasza leviske (#64695) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Az már megvolt, igazából két újabb is megjelent már azóta, mióta megvan ez a monitor. Úgy is próbáltam, hogy előtte törlöm a drivert, majd tiszta telepítés, de egyik sem segített.
Egyedül, az javított valamit, amit először írtál, így már elviselhetőbb a dolog, azért köszönöm.
Biztos firefox probléma, mert csak azzal van gond. Chrome, Edge, mindkettő jó.
Lehet majd megpróbálom teljesen törölni a firefox-ot, majd 0-ról újratelepíteni, csak megjavul. A hibaelhárítási módban nem jön elő a gond, de ha felfrissítem a firefox-ot, ugyanúgy rossz.

(#64697) Gyick


Gyick
őstag

Üdv!
Az miért van hogy a google firebase oldala nálam szétesik a firefox-al win 10 alatt?
[kép]
A developer edition is fent van és azzal jó.Reinstall sem segitett.Korábbi verzióknál is ez volt.93.0 a jelenlegi,elvileg ez a legfrisseb

(#64698) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Nálam még a 91.01-es róka van fent, érdemes e 99-esre frissíteni, vagy az megint szétbarmolja az egyedi lapfüleket és a könyvjelzők közti sortávolságot? Semmi kedvem minden frissítés után mókolni a rókával!! :o

Samsem

(#64699) Intruder2k5 válasza SamSem58 (#64698) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#64700) SamSem58 válasza Intruder2k5 (#64699) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Bocs, ezt egy "kicsit" benéztem, a 93-ast akarja rám tukmálni a Mozilla! A kérdés többi része változatlan..

Samsem

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.