Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64051) movax válasza snakebait (#64047) üzenetére


movax
őstag

ÉÉÉééééééés megvan a működő kód. Előtte ki kell kapcsolni a browser.proton.config-ot az about:configban.

Itt a kód.

Ilyen lesz:

[ Szerkesztve ]

(#64052) Grg válasza DS39 (#64048) üzenetére


Grg
tag

...de ez is olyan érthetetlen dolog számomra...

Mert valakiknek biztos ez tetszik, és akkor ez a jó irány... :(

Ez kb ugyanolyan, mint az új Fb, vagy az új YT kinézet, a régi bevált már régi volt, kellett valami változás, aztán hogy ez adott esetben a többségnek nem jön be az le van ...va. Majd megszokjuk úgy sincs más...

Jót mosolygok mindig, hogy a fenti újítások után kb. azonnal megjelentek a régi kinézet visszaállító kiegészítők, meg egyéb mókolások. Amik többsége persze csak ideig óráig működik, de szerencsére YThoz van ami elég komoly, és működik a mai napig.

(#64053) Bodor válasza movax (#64051) üzenetére


Bodor
veterán

Tényleg működik, köszi! :R

Akkor számomra már csak az hiányzik, hogy a könyvjelző eszköztár ne csak egy soros legyen...

(#64054) movax válasza Bodor (#64053) üzenetére


movax
őstag

És hogy az urlbar ne növekedjen meg kattintásra. :)

(#64055) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Ha rákeresek az oldalon ctrl+f -fel valamire, de az adott kifejezés nem látszik (de ott van az oldalon), akkor nem lehetne valahogy hogy ennél a kis filigrán zöld vonalnál láthatóbb legyen merre keressem?
Ebben a példában a roaming szóra kerestem rá.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#64056) snakebait válasza movax (#64051) üzenetére


snakebait
senior tag

Ok, köszi, hogy utána jártál és megosztottad, csak az a bajom,hogy olyan rég volt, hogy ezt a mókolást megcsináltam (alulra kerüljenek a fülek), hogy most nem is tudom a menetét. Ott van az a bizonyos kód, ha jól tudom a reddit oldalon a pirossal írott😊☺️ és nem is tudom mit kell vele csinálni. Valami rémlik mintha C++ szöveg szerkesztőbe bemásolni, majd valamire átnevezni és felül írni vele valahol valamit. Bocs, de nem emlékszem. Valaki leírná a menetét? ☺️

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#64057) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Nem biztos hogy a mozilla hibája, de amióta újraraktam a win10-et, a google keresések külföldi oldalak magyarra fordított verzióit dobálják föl állandóan. Mintha a chrome-ban lennék és be lenne kapcsolva az automata fordítás. Mi a baj?

Nem minden vándorút céltalan...

(#64058) movax válasza snakebait (#64056) üzenetére


movax
őstag

Beírod, hogy about:support, ott megkeresed a Profile foldert és megnyitod. Ott létrehozod a chrome mappát, majd oda Notepad-del létrehozol egy sima szövefájlt userChrome névvel, .css kiterjesztéssel. A fájlba bemásolod a kódot, mentés, bezár.

Beírod, hogy about:config, megkeresed azt, hogy toolkit.legacyUserProfileCustomizations.stylesheets és true-ra állítod.

Firefox restart és kész.

(#64059) snakebait válasza movax (#64058) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm szépen. Csináltam ezt már régen, csak elfeledtem a menetét. Van is ott már egy ilyen fájl, mert most is alul vannak a fülek.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#64060) -szabi- válasza lck (#64020) üzenetére


-szabi-
őstag

Most frissült, ez kellett, köszi.

(#64061) bul07


bul07
nagyúr

W8.1-ről váltanék W10-re és akarnék csinálni egy komplett Firefox mentést
Ahogy olvasom Mozbackup már nem működik(régen én is ezzel csináltam)

Tudnátok nekem ajánlani valami programot vagy módszert az egész mentésére, majd W10-en visszaállításra.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64062) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én pont most sináltam egy Win reinstallt, és én a "kimentem a könyvjelzőket, kimentem az előzményeket, esetlemg még a session store-t meg az addon listámról lövök egy képet és nulláró az egésze(ket) újraépítem" utat választottam (és pl alapból ajánlom, mint a mentés egyk backupja).
Ha neked többmindened van amit átvinnél akkor meg a teljes profil mappa "jobb klikk másolás" részével megoldhatod, hogy mindenednek legyen másolata- amit ha szerencsés vagy csak be kell másolni... (egy fokkal bonyolultabb.. de nem vészes

Egyébként meg: [link] [link] [link] ezek (és minden megjelenő link az oldalakon) átolvasása után képben leszel.

______________________________
Az új kinézetből nekem csak a tabok közti választóka jiányzik, és sajna a "témák, téma készítő opció, annak kvázi wikije> témák wikije úton láttam, hogy az 100%-ban megszűnt... Szóval RIP....

Csak abban valaki segítsen, hogy miként lehet a témakészítő addonal létrehozott témákat "publikálni"? Csinálnék párat, van már 4 profilom :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64063) bul07 válasza ledgeri (#64062) üzenetére


bul07
nagyúr

Gondolom nekem szólt a hozzászólás

Tehát jól értem

Megnyitom a about:support
Ott Profilmappa soron Mappa megnyitása (és bezárom a böngészőt)
Itt vissza lépek egyet és a xxxxxxxx.default mappát elmentem mert ezt tartalmazza az összes profil adatott (jelszó, könyvjelzőktől kezdve hogy milyen kiegészítők vannak telepítve mindent)

Visszaállítás meg ennyi hogy telepítem majd a Firefoxot
Megnyitom a about:support
Ott Profilmappa soron Mappa megnyitása (és bezárom a böngészőt)
És ebbe a mappába bemásolom a elmentett xxxxxxxx.default mappa tartalmát
Elindítom a Firefox-ot és elméletileg minden visszajön könyvtáraktól jelszavaktól kezdve kiegészítőkig keresztül minden

Ahogy leírtam így minden mentve lesz és visszaállítható?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64064) eax1650


eax1650
aktív tag

Hogyan lehet a legutóbbi frissítés utáni feketére változott könyvjelző oszlopot fehér/sárga mappákra visszaállítani?

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#64065) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok! Tegnap frissített a FF 89.0-ra, a Téma nálam maradt ugyan az, de a Könyvjelzők oszlop fekete lett vagy az Eszközök legördülő menüje is... stb. Szeretném visszaállítani a megszokott világos színre ezeket. Ezt hogyan és hol tehetem meg?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#64066) lufi7 válasza bul07 (#64061) üzenetére


lufi7
aktív tag

A Mozbackup nálam működik.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#64067) farkas-j válasza lufi7 (#64066) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálam is működik a MozBackup

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#64068) ledgeri válasza bul07 (#64063) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen Igen!
Mondjuk lehet, hogy pár kiegészítőt megéri majd leszedni és újrarakni, ha közben FF verziót is váltasz, csak ha olyan beállításuak, akkor a saját metódusuk alapján legyen egy mentés róluk az egész előtt [két backup jobb, mint egy :) ].
Ha nem bonyolítanál többet, akkor még csak annyi, hogy az új telepítéssel létrejövő xxxx.default mappa tartalma legyen törölve teljesen... így a tiszta...
Ha meg picit bonyolítanál vele, esetleg szeretnél több profilt, vagy csak úgy: ha feltelepül az új FF, akkor az utolsó lépésnél kiveheted a pipát, hogy automatikusan induljon el. Így még nem jön létre a profil-mappa, majd Win-gomb+R (futtató ablak) beírod, hogy firefox.exe -p . Előjön a profil manager-e a böngészőnek amiben ha csinálsz egy új profilt, akkor annak a formátuma a xxxxxxxx.általadmegadottnév lesz, és ha még azon a felületen sem indítod még el a böngészőt, de megcsináltál mindent, akkor ugyanott (vagy ha átállítod menet közben, akkor máshol) lesz a profilmappád, a megadott névvel, 1 fájl kivételével üresen, ahova megint csak bemásolod az eddigi mappádat, és kész.

Ha az egészet a meglévő profilmappád kimentésével kezded, akkor vígan lehet próbálkozni bármivel! Amíg az nem sérül, adatot nem veszíthetsz! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64069) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Hol és hogy tudom visszaállítani a róka korábbi kinézetét? A 89-estől egyszerűen a rosszullét kerülget! :Y :Y

Samsem

(#64070) sz.j válasza SamSem58 (#64069) üzenetére


sz.j
nagyúr

Link

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#64071) SamSem58 válasza sz.j (#64070) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz! :R Így már mindjárt más! :K A 89-es designjének alkotója ÓRIÁSI ízlésficamban szenvedhet! :(((

Samsem

(#64072) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Azt tudom, hogy van a végső verziós kiadásokról arhívum... Van az egyéb verziókról is hasonló? Láttam párnak tök jó ikonja volt... tudnék használni párat belőle :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64073) bul07 válasza lufi7 (#64066) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt olvastam, rákerestem a mentés szóra és az egyik hozzászólásban volt és utána nem volt cáfolat mástól
De ha működik akkor ezzel is csinlálok mentést

Több mentés megléte jobb

(#64068) ledgeri

Oké akkor jó ha jót mentettem le(majd 900MB volt a mappa)

2014-ben lett rátelepítve a laptopomra a W8.1 ezt fogom most újratelepíteni W10-el

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64074) guftabi96 válasza Dhampir (#64037) üzenetére


guftabi96
addikt

Kíváncsi leszek rá, hogy ez meddig fog működni.
Nálam a kompakt téma -volt- az egyik ok, amiért ezt a böngészőt használom, erre már itt is megy ez az elnagyolt ui, óriási közökkel, gombokkal stb. :W
Elhiszem, hogy bizonyos eszközökön ez jó, de asztali gépen, egeret használva, amivel precízen lehet mindent csinálni én azt szeretem, ha az ui minél kevesebbet vesz el az adott weboldalból.

#KeepFightingMichael

(#64075) DS39 válasza bul07 (#64073) üzenetére


DS39
nagyúr

Abban a méretben a cache is benne lehet.

(#64076) ledgeri válasza bul07 (#64073) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szurkolok! :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64077) bul07 válasza DS39 (#64075) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tudom lehet :)
A MozBackup mentése is 573MB lett, bár azt nem tudom hogy jó e a mentés mert volt hiba üzenet
Persze csináltam még egy mentést biztos ami biztos

(#64076) ledgeri

Múlt héten telepítettem két új laptopot és kedvet kaptam hogy felrakom magamnak is(Ott is volt gond a két teljesen új gépből az egyiknek a kijelző közepén ott virított egy pixel hiba(D betű alatt[kép]), végül nem lett visszaküldve)
Na meg mostanában bajom van a youtube-al a laptopon, sokszor 100%-ra terheli a processzort és olyankor van hogy több percre megfagy a Firefox és bosszantó
Még vasárnap éjszaka dolgozok és utána 4nap szabad akkor ejtem meg ha nem jön közbe semmi

PC-n is meg kellene ejteni azon 2015-ös a W8.1 telepítés és sok sebből vérzik, például az alap Paint program el se indul, eszközkezelőben látszik hogy fut de maga a program nem indul el

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64078) Dhampir válasza guftabi96 (#64074) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, most még rendben van, mert én is eszerint állítottam be egy laptopon, de majd ki fog derülni. :)

[ Szerkesztve ]

(#64079) ledgeri válasza bul07 (#64077) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mennyire sok addonod van? Lehet, hogy ha megoldható, akkor jobb lenne 0-ról felépíteni az egészet, ki tudja miket állított mi, azalatt a 6-7 év alatt. (hacsak nem nagyon gagyi a hardver, a mai youtube szemével nézve)
Párhuzamosan is mehet a kettő:
Egy FF telepítés, több profilt is tud kezelni, ha épp átnézősdi van: felépíted az újjat, miközben le a régit. Sorban biztos vagyok benne (egyszer egyik profil fut, máskor másik, a korábbi -P-vel előhozott menüben lehet választani, párhuzamosan régen nem ment, most meg nem néztem. Viszont több FF telepítés is mehet a gépre (annyi a kulcs, hogy több helyre kell telepíteni [nem a fő download-os telepítővel, hanem a mélyebben lévő nagy méretűvel, és nem express/standard telepítést kell választani, hanem custumot/egyedit]) és akkor vígan lehet jobb oldalon egyik bal oldalon másik, és nézni, hogy mi megy mi nem, mit kell átmenteni, hogyan fut a mentésből teljesen visszaállított, hogyan a frissen települt és újraépített, stb stb. Nekem most 4 .exe-re van 4 profil... De bármelyikből lehet több még ;] Pl most van egy alap, egy amit minden nyit "alapértelemezett böngésző", egy YT/google belépett, és egy ami ad-hoch dolgoknak... Lesz még egy zenés, de az már csak profil...

Ez is mint a korábban linkelt "mi mi hol" elemek, eléggé moduláris ilyen szempontból. Ha egyszer megérted, akkor utána már könnyű.... Mentés megléte esetén, meg lehet próbálkozni, nem fog megsértődni :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64080) bul07 válasza ledgeri (#64079) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem először felrakom a mentést és megnézem mi lesz, mentés birtokában ha mégse frankó akkor majd bütykölöm

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#64081) Csatravi válasza SamSem58 (#64069) üzenetére


Csatravi
senior tag

A kinézetet
about:config, majd browser.proton.enabled bejegyzést False-ra állítod.
Viszont ez még nem oldja meg a menükben és a könyvjelzőben szereplő bejegyzésék megnövelt sortávolságát.
Ahhoz a browser.proton.contextmenus.enabled bejegyzést is False-ra kell állítani. Így már a régi sűrű sorközzel jelenik meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#64082) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#64055) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Erre van valakinek ötlete?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#64083) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Sziasztok!
Az új FF-t nagyjából beállítottam magamnak az itt leírtak szerint.
Van mégy egy probléma. Az új tab-nál az ikonok most túl kicsik lettek és a képek is csak kis betűk a legtöbb esetben. :(((
Vissza lehetne állítani, hogy nagyobbak legyenek és a kis képek a weboldalak egy képkockáját használják, mint eddig? :F

[ Szerkesztve ]

(#64084) sz.j válasza Mikiller (#64083) üzenetére


sz.j
nagyúr

Na ez engem is érdekelne ... :B

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#64085) mpo válasza Mikiller (#64083) üzenetére


mpo
veterán

3 sorban összesen 24 db van, CTRL+ és 133%-ra állítottam.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64086) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,
Tud e valaki ajánlani a rókához egy értelmes letöltőt?
Nálam a Video DownloadHelper van fent, de kínszenvedés ezzel a YouTube-ról letölteni!

Samsem

(#64087) SamSem58 válasza Csatravi (#64081) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz! Megcsináltam, mert bosszantó volt, hogy a róka elhúzta a könyvjelzőket, mint a rétestésztát. :o Így már már majdnem lett, ugyanis jó lenne a füleket is lekerekíteni! :R

Samsem

(#64088) Mikiller válasza mpo (#64085) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Igen próbáltam én is, de nem lesz jobb, mert hiába nő a méret, a benne lévő kép, illetve most egy betű nem tölti ki a helyet. Sok a fehér rész benne. Pl. régen ilyen volt a Facebook és a Twitch [kép]
Most meg ilyen . [kép]

(#64089) Mikiller válasza SamSem58 (#64087) üzenetére


Mikiller
aktív tag

.tabbrowser-tab .tab-stack {
border-radius: 10px 10px 0 0;
overflow: hidden;
}
ezt másold be a userChrome.css file-ba
Nekem 10px van, de lehet nagyobb a kerekítés pl. 15-re átírva.

(#64090) mpo válasza Mikiller (#64088) üzenetére


mpo
veterán

Engem ilyen apróságok nem zavarnak, új tab és kattintok amire szeretnék.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64091) SamSem58 válasza Mikiller (#64089) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz, de erről azt olvastam, hogy létre kell hozni hozzá egy új Firefox profilt. Nem lehet valahogy az új profil létrehozását megkerülni?

Samsem

(#64092) Mikiller válasza SamSem58 (#64091) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Én nem hoztam létre újat, csak csináltam a meglévőbe egy chrome mappát és abba raktam be.

(#64093) Csatravi válasza Jenne (#64065) üzenetére


Csatravi
senior tag

Eszközök / Kiegészítők és témák. Vagy billentyűkkel CTRL+Shift+A és ott témát váltasz.

(#64094) ledgeri válasza SamSem58 (#64086) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Rókafüggetlen a youtube-dlg személyében nem jó?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64095) SamSem58 válasza Mikiller (#64092) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Létrehoztam a Mozilla\Profiles mappában a Chrome mappát, aztán abba jegyzettömbbel csináltam az általad írt kóddal egy userChrome.css fájlt. Majd a toolkit.legacyUserProfileCustomizations.stylesheets-t true-ra állítottam. És nálam semmit sem változtak a fülek, ugyanolyan randa szögletesek maradtak... :((( vajon miért?

Samsem

(#64096) Cs1csó válasza SamSem58 (#64095) üzenetére


Cs1csó
félisten

A "userChrome.css"-ben a "css" az a kiterjesztése? A korábbi TXT fájlt kell átnevezni CSS-re.

(#64097) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Plusz egy kérdés: felraktam a YouTube Video Downloadert, de egy zenés oldalon sem jelenik meg a letöltés gomb. Továbbá felraktam a Flash and Video Download kiegészítőt is, az pedig nem talál videót az oldalakon, azt írja, hogy "Nincsenek videók / Flash fájlokat találtunk"... Valamivel helyettesíteni szeretném a Video DownloadHelpert, mert amit az ingyenesen átkonvertál, az zajos, továbbá a bal felső sarokban benne van egy OCR kód! :o Vajon teljesen megzakkant a róka, vagy mi van?? :Y

Samsem

(#64098) SamSem58 válasza Cs1csó (#64096) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Igen, az user.Chrome.css fájl az css fájlként van a mappába mentve!

Samsem

(#64099) ledgeri válasza SamSem58 (#64097) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Utsó hsz-em.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64100) SamSem58 válasza ledgeri (#64099) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Basszus, lehet, hogy nekem pont hiányzik valami a két szemem közt, de nálam csak a feliratkozás és a YouTube jele jelenik meg pirossal! :W Amúgy uBlock-ot használok!

Samsem

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.