Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) akaido válasza nyugis21 (#64750) üzenetére


akaido
addikt

Oh yes, the addons.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#64752) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!
Firefox alatt nem igazán folyamatos a Youtube 60fps, más böngészővel viszont szépen fut. Mi lehet a probléma?

Give them hell Ukraine!

(#64753) akaido válasza TaaT (#64752) üzenetére


akaido
addikt

[link]
[link]
Hátha valamelyik segít.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#64754) TaaT válasza akaido (#64753) üzenetére


TaaT
veterán

Köszi, de nem segítettek. A youtube.com/html5 linkre nekem az jön be hogy a böngészőm friss és semmit sem lehet állítani.

Give them hell Ukraine!

(#64755) TaaT válasza akaido (#64753) üzenetére


TaaT
veterán

Ezzel most nagyjából elmegy [link]
De még ennél is simább pl az Edge böngészővel a youtube

Give them hell Ukraine!

(#64756) akaido válasza TaaT (#64755) üzenetére


akaido
addikt

A 93.0-ás nekem az addon-jaimat törölte. Válámi ván, de nem az igazi.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#64757) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdvözlet!

A problémám az, hogy az ellen tudok-e tenni valamit, hogy az egyik általam látogatott oldal, automatikusan "át-linkel" egy, látszólag csaló, nem kívánatos oldalra. Csak nagy nehezen tudom visszahozni az eredetileg keresett oldalt, az "Ugrás az előző oldalra" nyíl többszöri kattintásával.
A FF nálam úgy van beállítva, hogy eleve több kezdőlap van megadva, és itt az egyik oldal csinálja ezt. Adblokker van fent.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64758) mpo válasza tibaimp (#64757) üzenetére


mpo
veterán

Vagy az oldal vagy a géped fertőzött.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64759) tibaimp válasza mpo (#64758) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A gépem, az FF, más oldalnál nem csinálja ezt, ill. egyéb rendellenességet sem tapasztaltam a gépemen.
Akkor az adott oldal lehet fel van törve? Az fasza....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64760) mpo válasza tibaimp (#64759) üzenetére


mpo
veterán

Próbáld ki az oldalt másik böngészőkkel.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64761) tibaimp válasza mpo (#64760) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe :W Meglesem....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64762) mpo válasza tibaimp (#64761) üzenetére


mpo
veterán

Kíváncsi vagyok az eredményre. :)

Ha érted, akkor már elavult.

(#64763) tibaimp válasza mpo (#64760) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És valóban, az Edge írta is, hogy valami "átlinkelés blokkolva" szöveget...tehát ott is jött volna az átdobás.
A kérdés, ezt az FF miért nem teszi meg? Mármint a blokkolást.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64768) mpo válasza tibaimp (#64767) üzenetére


mpo
veterán

Így van beállítva:
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#64769) tibaimp válasza mpo (#64768) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ajaj... :U Nekem totál nincs ilyen ott.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64770) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Helló,

Win 7-esen kb. 2hete frissítettem a firefoxot 93.0 verzióra. Azóta annyira lassan tölti be az oldalakat, pl. ezt is, mintha betárcsázós netem lenne + ha hozzászólást küldök itteni topikba, 10-15mp mire beadja a frissített oldalt, de a nevek feletti ikonokat csak jóval később tudja megjeleníteni.
Vannak olyan magyar oldalak(pl. ecofamily), amit be sem tölt:
A biztonságos kapcsolat sikertelen

Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: www.ecofamily.hu. PR_END_OF_FILE_ERROR
-A megtekinteni kívánt oldal nem jeleníthető meg, mert a kapott adatok hitelessége nem ellenőrizhető.
-Lépjen kapcsolatba a webhely üzemeltetőjével, és értesítse a problémáról.

Aztán van olyan külföldi filmes oldal, regisztrálva is vagyok évek óta, amit nem tölt be, de semmi hibaüzenetet nem ír ki, csak egy üres fehér böngészőlap.

Az a vicces, hogy laptop + Win 10 + ugyan ez a Firefox simán betölti.

Most próbáltam a Clean reinstall-t, feldobtam a 81.0 verziót, de már azzal sem töltötte be pl. ezt az oldalt + 81.0 firefox indításakor kiírta, hogy a profil nem tölthető be, pedig elvileg az a mappa nem törlődik, se könyvjelzők, se mentett jelszavak, semmi, szóval visszaállítottam a 93.0 verziót, hogy meglegyen minden.

Valami ötlet, mi korlátozhatja le ennyire?

kössz

[ Szerkesztve ]

(#64771) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Bocs, hogy újat írok, de pl. rányomva a Szerkesztés gombra, van, hogy nem látszik a már előzőleg beírt szöveg. A fenti hsz-emhez sem tudtam ezt a hibát beírni, annyit próbálgattam, lejárt az idő.
:O :W

(#64772) tibaimp válasza mpo (#64768) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor esetleg tudnátok mondani olyan AD blocker vagy hasonló kiegészítőt, ami megakadályozza az automatikus átlinkelést?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64774) farkas-j válasza Pro Koryak (#64771) üzenetére


farkas-j
őstag

Első körön töltsd le és futtasd a Malwarebytes AdwCleaner programját. Telepíteni sem kell a futtatáshoz.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#64775) ledgeri válasza tibaimp (#64772) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Skip redirect
Neat URL

Már nem tudom, melyik pontosan mit is csinál (témán belül), de nézd meg magad, hogy a leírásuk alapján megfelelnek-e.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64776) mpo válasza tibaimp (#64772) üzenetére


mpo
veterán

Nem használok már a Noscripten kívül mást, így sincs reklám, se átirányítás.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64778) tibaimp válasza ledgeri (#64775) üzenetére


tibaimp
nagyúr

ledgeri, mpo: Köszi :R A Noscript-et feltettem, és úgy néz ki segített.

Amit viszont nem értek, és ez megint másik probléma, hogy az FF miért tiltja le az AdBlock Plus kivételével, az összes kiegészítőmet magától :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64779) KAMI911


KAMI911
Topikgazda

Hátha valaki Linux-ról van, annak érdekes lehet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#64780) mpo válasza tibaimp (#64778) üzenetére


mpo
veterán

A 93.0 (64 bites) azt a keveset ami van, nem tiltja.
Akkor szokta, ha nem felel meg a követelményeknek.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64781) KAMI911 válasza KAMI911 (#64779) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Legalább a halak több FPS-sel jelennek meg. :D
[link]

(#64782) tibaimp válasza mpo (#64780) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! Pedig az a verzióm van, amit írtál. Akkor nem tudom....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64783) mpo válasza tibaimp (#64782) üzenetére


mpo
veterán

Nekem kint van direkt elérésre, de CTRL+SHIFT+A előhozza.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64784) tibaimp válasza mpo (#64783) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, az megvan, írja is. Viszont totál nem értem, miért kapcsolja ki automatikusan a kiegészítőket. Mindegy, köszi minden segítséget :R :R Megoldottam máshogy....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#64785) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Adott egy problémám a Firefoxal. Röviden, rákattintom valamire ami azt eredményezi hogy mindent egyből letölt amire kattintok, mint például egy mailben érkezett PDF vagy valamilyen szöveges dokumentum. Viszont előtte mindig rákérdezett hogy megnyitom-e vagy a Firefoxal, vagy simán megnyitom illetve letöltöm-e az adott dolgot. Ezt az utóbbit hogyan tudom visszaállítani?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#64786) Intruder2k5 válasza Marci112233 (#64785) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Beállítások -> Általános -> Alkalmazások

(#64787) Apaxp válasza Marci112233 (#64785) üzenetére


Apaxp
senior tag

Beállítások/általános/alkalmazások

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#64788) Pro Koryak válasza farkas-j (#64774) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Átfuttatva, talált pár fájlt, karanténba helyezve. A hiba ugyan úgy fennáll.
Nod32 totalcommander: descript.ion fájlnál kiakad és csak dolgozik...dolgozik..... ezen a 2KB-os fájlon. :F

Az a furcsa, hogy a Firefox 93.0-ra frissítése után egyből elkezdett sz.rakodni a böngésző. :W

(#64789) Marci112233 válasza Intruder2k5 (#64786) üzenetére


Marci112233
őstag

És #64787 Apaxp

Köszönöm a segítséget! Probléma megoldva. :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#64790) Pro Koryak válasza Pro Koryak (#64770) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Megoldódott, kib.szott Nod32-ben kellett a https szűrést kivenni, ill. lehetne hozzáadni url kivételeket, de nincs kedvem minden hibásan vagy nem betölthető oldalt külön megadni.

(#64791) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.

Tudnátok segíteni, hogy bizinyos oldalakon miért nem mennek a beágyazott videók?
Win10Pro-t használok (sima, nem N verzió) és Chromium alapú böngészővel (Chrome, Opera) nincs ilyen gond. Azokkal minden helyen "supported" jelzés van.

(#64792) ledgeri válasza #68216320 (#64791) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Példalinket tudnál küldeni?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64794) #68216320 válasza ledgeri (#64792) üzenetére


#68216320
törölt tag

Linket nem küldök, most nem tudom melyik oldalak voltak a melós gépemen.
Felraktam most a laptopomra és a tűzfalamon átengedtem a Firefox mellett egy "plugin-container.exe" fájlt is. Így eddig nem futottam bele olyan hibába, hogy ne ment volna video.
Mondjuk ugyanúgy "probably" az mp4/h264 és vp8 esetében.
Ha esetleg gond van akkor linkelem, ami nem megy.

(#64795) Koczka


Koczka
tag

Üdv,

Egy számítógép újraindítás után az összes Firefoxban megnyitott tab-om elveszett, hogy lehet ezeket visszaállítani ? pl: 1 nappal ezelőtti állapotra?
Firefox sync-be be voltam jelentkez

(#64796) ledgeri válasza Koczka (#64795) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A sync az két böngésző közt sync-eli ami be van állítva, és nem a szerverekre backupol. (Ha csak egy böngészőt használsz akkor nincs online mentésed!)

Keresd fel a böngésző profilmappáját (Hamburger > Segítség> még több hibaelhárítási lehetőség, vagy ezzel egyenértékű
Ott keresd meg a sessionstore-backus mappát és a sessionstore nevű fájlt és másold ki. Majd ami nem annyira régi fáj a backupsból másold át a profil-gyökér könyvtárba, és nevezd át sessionstore-ra. Régebben működött.

Ha nem tenné akkor passz, de ha nem volt sok oldalad megnyitva akkor egyesével is kimásolgathatod a linkeket a fájlokból, pl notepad++-szal vagy hasonlóval.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64797) BDave


BDave
őstag

Frissítette magát önszántából a 78-as ESR verzió 93-ra, de továbbra se tölt be normális sebességgel oldalakat, úgyhogy visszatettem a 78-asat. Nem tudom másnak is van ilyen baja? Reddit olvasható jó pár bejegyzés, de ezek szerint a Mozillához nem jut el... Pedig már pár hónapja létezik a dolog.
Azért jó lenne nem leragadni a 78-asnál mikor majd kijön a 120 :D

(#64798) KAMI911 válasza BDave (#64797) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Fejlesztői Eszközökben a Hálózat részben ilyenkor mi látszik? Más gépen is tudod reprodukálni? Valamit nem álítottál a böngészőben?Üres profillal is ilyen? A fejlesztők csak akkor tudnak róla, ha a Mozilla Bugzilla-ba bejelented a hibát, reorodukálható leírással.

(#64799) DS39


DS39
nagyúr

hogyan lehet azt beállítani, hogy a 93+ firefox esetén az urlbar és a searchbar esetén legyen kerete a mezőnek? css mókolás kellene

bónusz kérdés:
az ablak fejlécsorának háttérszíne lehet itt is a rendszertéma szerinti kék pl.? vagy esélytelen, mert tökre elbaszták már az egész böngészőt...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.