Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Firefoxban hol lehet beállítani, hogyha letöltötte a fájl fel kínálja, azt a lehetőséget megakarom-e nyitni? Vagyis letöltés után ne keljen mindig bemenni a letöltés mappába ha megakarom nyitni a letöltött fájlt.

(#63452) movax válasza qwertly (#63451) üzenetére


movax
őstag

Csak a letöltőnyílra kell kattanni és ott van a lista tetején.

De egyébként a Beállításokban: Általános és a fájltípusok, ott kell Always ask-re állítani a kívánt kiterjesztéseknél.

[ Szerkesztve ]

(#63453) Gyurka6 válasza mpo (#63450) üzenetére


Gyurka6
őstag

Előbb próbáld ki... A speciálisra jön elő az ugrás vissza.

Gyurka

(#63454) qwertly válasza movax (#63452) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm működik a dolog :C :R
Üdv:

(#63455) mpo válasza Gyurka6 (#63453) üzenetére


mpo
veterán

Biztos?
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#63456) Gyurka6 válasza mpo (#63455) üzenetére


Gyurka6
őstag

Igen, nálam, ezért kérdezem. Az általam feltöltöttnél az ugrás vissza mellett nincs más gomb, és nem is jön elő.
Ezt írja ki: (ami az általam közölt képen is olvasható)
A probléma valószínűleg a weboldallal van, és semmit sem tehet a megoldása érdekében. Értesítheti a weboldal rendszergazdáját a problémáról.

Gyurka

(#63457) VIPowER válasza Gyurka6 (#63456) üzenetére


VIPowER
senior tag

Katt a Speciálisra, kivétel hozzáadása. Ha elsőre visszaugrik ide, akkor még egyszer.

(#63458) Gyurka6 válasza VIPowER (#63457) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szevasz!
Köszi, ugyan nem segít sajnos, úgy látom már túlzásba vitték a biztonságot.
A 85.0.2(64bites) verzió van telepítve, ugyan más miatt lett a vivaldi telepítve, de engedi megnyitni.
Nálad melyik verzió fut?
Közben megoldódott, az előzményeket és a mentett oldalakat töröltem.

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#63459) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Miért dobja ki ezt a YouTube firefoxban? De csak ott, Chrome, Edge, mobilon a YouTube - ban a videók mennek rendesen, firefoxban meg ezek az üzenetek ugranak elő sok videónál. És ezek a videók semmi különös, semmi olyan tartalom. Mi baja a firefoxban?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63460) ledgeri válasza snakebait (#63459) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Első körbe Süti és Cache törlés, hátha beragadt valami, ..... , Z-ed részt mert csak nem Chromium amit nyomni kell..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63461) snakebait válasza ledgeri (#63460) üzenetére


snakebait
senior tag

Mondatod második felét nem értem...

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63462) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! Egy régebbi FF verziónál volt egy olyan kiegészítőm, hogy a jobb egér klikkre felugró kis ablakban milyen műveleti lehetőségek jelenjenek meg (ha jól emlékszem, soronként egy-egy ikon is segítette a könnyebb áttekinthetőséget). Nem tudja valamelyikőtök, hogy melyik kiegészítő ez?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#63463) snakebait válasza ledgeri (#63460) üzenetére


snakebait
senior tag

Egyébként nem segített a süti és cashe törlés,hiba továbbra is fennáll,de csak foxiban.Ezek szerint nem a You Tube korhatáros beállításaival van gond,hanem foxival,csak nem tudom mi a jó fene :((( :W

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63464) Matthewus


Matthewus
őstag

Elvileg YouTube feature, hogy a beágyazott korhatáros videókat nem engedi lejátszani, csak a YouTube-on.

(#63465) Fire/SOUL/CD válasza snakebait (#63463) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha lehetséges (publikus a videó amúgy) privátba megosztanád a linkjét?
Ránézek, mert ha nálam simán megy, akkor jó pár dolgot ki lehet zárni.

UI: Akkor ezek szerint a Youtube fiókban a korlátozott mód az ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#63466) snakebait válasza Matthewus (#63464) üzenetére


snakebait
senior tag

Ezt most nem értem,vagyis értem csak azt nem,hogy én a You Tube-on akarom nézni,hol máshol nézném?
Megosztom a linkjét,publikus a videó persze...
https://www.youtube.com/watch?v=IlmX9VZcPRc&t=31s&pbjreload=101

Fire/SOUL/CD Nem is kapcsolgattam a korlátozott módot YT fiókban (nem is tudom hol kell).De mondom csak firefoxban csinálja ezt,ha be lenne kapcsolva akkor másik böngészőben sem játszaná.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63467) Matthewus válasza snakebait (#63466) üzenetére


Matthewus
őstag

YouTube-on is csak akkor megy, ha belépsz, és a felhasználói profilod alapján elmúltál 18 éves. Nálam Edge-ben sem megy bejelentkezés nélkül.

(#63468) snakebait válasza Matthewus (#63467) üzenetére


snakebait
senior tag

Belépek persze,mert belépés nélkül nem megy,ezt tudom. És elmúltam 18...51 :Y
Az előbbi link valamiért nem jó,hátha majd ez :B
(1) KODI-XBMC alapok 1. - YouTube

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63469) Matthewus válasza snakebait (#63468) üzenetére


Matthewus
őstag

Tehát a probléma bejelentkezés mellett is fennáll?

(#63470) Fire/SOUL/CD válasza snakebait (#63468) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam EDGE alatt sem lehet lejátszani, amíg be nem lépek YT-re, utána ez jelenik meg, majd a "megértettem blabla" gombon kattintva már megy a videó.
Ha ez nem menne nálad, akkor azt próbáld meg, hogy a Google fiókban a személyes adataidat nézd meg, itt is a születésnapod dátumát. Ha itt valami kamu dátumot adtál meg a fiók létrehozásakor, ami miatt YT szerint nem vagy 18, akkor ez lehet a gond.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#63471) snakebait válasza Matthewus (#63469) üzenetére


snakebait
senior tag

Igen,bejelentkezés után is fennáll.De csak firefoxban.Chrome,Edge,Internet Explorer-ben jó,és mobilon is jó.
Fire/SOUL/CD - Megnézem Google fiókban is mindjárt,de feltételezem ha ott nem jó volna beállítva akkor másik böngészőben sem engedné szerintem.
Szerk.; és jók az adatok a google fiókomban,születési dátum is... :B

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63472) csako válasza snakebait (#63471) üzenetére


csako
veterán

Harmadik féltől származó sütik nincsenek blokkolva? Vagy más youtube-ra, követésre vonatkozó kiegészítő van esetleg?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#63473) snakebait válasza csako (#63472) üzenetére


snakebait
senior tag

I dont care about cookies kiegészítőm van Firefoxban és az uBlock Origin,de ezeket most YT-on kikapcsoltam és így sem jó.
Harmadik féltől süti blokkolást meg nem hinném,ugyanis azt sem tudom hol kell állítani :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63474) Fire/SOUL/CD válasza snakebait (#63473) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Próbáld meg Safe módban (FF-ben menü/Súgó/Újraindítás letiltott kiegészítőkkel) indítani az FF-t, akkor nincs semmi kiegészítő(le lesznek tiltva és próba.
Ha így sem oké, akkor nem kiegészítő okozza a gondot.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#63475) Sonja


Sonja
veterán

Senki nem olvassa el a További információ-ra kattintva, hogy miért is van ez?! Akkor leírom. Sajnos az EU-ban létrejött egy új "törvény", és most már igazolni kell az EU-n belül, hogy valóban elmúltál 18 éves. Ehhez nem elég csak egy születési dátum már, hanem vagy bankkártya, vagy valamilyen okirat (pl. személyi) scannelt változata kell ehhez!

"Az Európai Unióban (EU), az Európai Gazdasági Térségben (EGT), az Egyesült Királyságban vagy Svájcban tartózkodó felhasználók
Az Audiovisual Media Services Directive (az audiovizuális médiaszolgáltatásokról szóló irányelv, AVMSD) az Európai Unió országaira vonatkozóan koordinálja az audiovizuális médiaszolgáltatásokkal kapcsolatos nemzeti jogalkotást. Mind a hagyományos televíziós műsorszórásra, mind az igény szerinti szolgáltatásokra vonatkozik. Az AVMSD-t nemrég átdolgozták, és a videómegosztó platformokra vonatkozó bizonyos szabályokkal egészítették ki.

Az AVMSD-vel összhangban megkérhetünk arra, hogy korhatáros videók nézése esetén ismét igazold a születési idődet. Érvényes személyazonosító igazolvány vagy hitelkártya képének feltöltéséhez hajtsd végre a megfelelő utasításokat. További információ arról, hogy mire használjuk személyazonosító igazolványod vagy hitelkártyád képét.

Az AVMSD-vel kapcsolatos további információt ezen a webhelyen találsz."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#63476) snakebait válasza Sonja (#63475) üzenetére


snakebait
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, DE! Mindjárt lenne is 2 kérdésem ;
1.) Akkor hol és hogyan is kell most ezt igazolnom pontosan,hogy nagykorú vagyok?
2.) Ha ezt igazolnom kellene,mert Firefox nem hajlandó bizonyos videók játszására,akkor hogy a k... életbe engedi minden más böngésző ugyan azon videók lejátszását?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63477) Sonja válasza snakebait (#63476) üzenetére


Sonja
veterán

1.) Nyomj rá a További információ linkre, ott mindent megtudsz!
2.) Ez egy jó kérdés. Nálam Chrome alatt is kéri, de én meg nem adom az adataim, inkább megkerülöm. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#63478) snakebait válasza Sonja (#63477) üzenetére


snakebait
senior tag

Ha a Te hozzászólásodban nyomok a további információra akkor megtudom a leírásból hogyan férjek hozzá a korhatáros tartalmakhoz,meg mivel hogyan igazolom magam.De a bibi az,hogy tőlem nem kér sehol semmit,hogy igazoljam magamat :F :W
Ha YT-on a nem induló videónál nyomok a további információra akkor meg a YT súgóját dobja elém arról,hogy mik is a korhatáros tartalmak. Tehát előbbre nem jutok sehogyan sem.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63479) Matthewus válasza snakebait (#63478) üzenetére


Matthewus
őstag

Nézd meg Firefox csökkentett módban, ahogy már feljebb írták vagy egy portable verzióban.

(#63480) snakebait válasza Matthewus (#63479) üzenetére


snakebait
senior tag

Csökkentett módban való indításnál,letiltott kiegészítőkkel,megy a videó :Y
Akkor valamelyik kiegészítőmet eszi a kukac ezek szerint :F
Akkor most kellene ugye kiszűrnöm őket? :F
I dont care about cookies és az uBlock Origin nem lehet,azokat már kikapcsoltam,igaz csak YT oldalon.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63481) Cs1csó válasza snakebait (#63480) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig sanszos, hogy ott a gond. Töröld le az UO-t majd böngésző restart és telepítsd újra az UO-t ezután még ALAP beállításokkal teszteld újra.

(#63482) snakebait válasza Cs1csó (#63481) üzenetére


snakebait
senior tag

Leszedtem az UO-t,vissza sem tettem és az nélkül sem megy :F Újraindítás megvolt.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63483) egykori


egykori
őstag

Olvasva az utóbbi hozzászólásokat, kapcsolódok, mert engem az bosszant, hogy a Google, Gmail ki van véve a sütitörlés alól, így a Firefox minden megnyitásakor a Google kereső a bejelentkezett fiókkal fogad kezdőlapként, mégis, ha pl. a térképen megnéznék valamit, felszólít, hogy fogadjam el a feltételeket vagy lépjek be. Hát be vagyok jelentkezve!

Írja is jótanácsként: "Tipp: Ha az elfogadás előtt bejelentkezik Google-fiókjába, megjegyezzük választását az összes eszközön és böngészőben, amelyen szintén bejelentkezett."
Sajnos ez nem igaz, vagy kilépéskor még mindig törlődik valami összetevő, ami miatt nem érzékeli a belépett állapotot.

(#63484) DS39 válasza snakebait (#63480) üzenetére


DS39
nagyúr

Youtube flash player gyanús.
Az minek? Nincs is más flash.

(#63485) snakebait válasza DS39 (#63484) üzenetére


snakebait
senior tag

És ott a pont :R Ki gondolta volna.Nagyon hálás vagyok,köszönöm szépen a tippet :C

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#63486) ledgeri válasza snakebait (#63461) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak arra gondoltam, hogy ha a Google google, a Youtube google, és a Chromium is google, de a FF nem, és a Gecho sem, akkor van rá esély, hogy picit megjátszák az "1-2 napig belső rendszer hiba volt" kártyát.... volt már ilyesmi...

De na #63475 hsz... talán még rosszabb!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63487) chungee


chungee
addikt

Napot!

Itt volt az IMDB keresési lehetőségem, mára eltűnt. Felmentem a FF add-ons oldalára, sok imdb-set találtam és feltepeítettem. De egyik sem tartalmazza :( Hol lehet megtalálni :F

(#63488) Matthewus válasza chungee (#63487) üzenetére


Matthewus
őstag

[link] - keresősávot lenyitod és ott lesz az IMDB hozzáadása

(#63489) chungee válasza Matthewus (#63488) üzenetére


chungee
addikt

:R Hálás köszönetem

(#63490) Mr-Pamacs válasza Rimuru (#63427) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Ez nem segített semmit. Még valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#63491) Rimuru válasza Mr-Pamacs (#63490) üzenetére


Rimuru
veterán

Windowon a distribution folder a leggyengebb policy beallitasi lehetoseg, Customizing Firefox Using Group Policy (Windows)
Ertekek: DisableAppUpdate

Vigyázat, csalok!

(#63492) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hogy tudom megnézni az előzményekben, hogy egy adott linket/weboldalt mikor nyitottam meg?
Mert ugye rendezni lehet úgy, hogy az elmúlt 1-7napban, hónapban...

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#63493) mpo válasza ArthurShelby (#63492) üzenetére


mpo
veterán

Előzmények, minden előzmény és elkezded gépelni a címét.

Ha érted, akkor már elavult.

(#63494) ArthurShelby válasza mpo (#63493) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Az ok, a cím megvan, de azt hol látom, hogy az adott címet mikor nyitottam meg pontosan?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#63495) mpo válasza ArthurShelby (#63494) üzenetére


mpo
veterán

Nézetek, oszlopok megjelenítése.

Ha érted, akkor már elavult.

(#63496) ArthurShelby válasza mpo (#63495) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ah, tényleg, király, köszönöm :R

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#63497) movax válasza ArthurShelby (#63496) üzenetére


movax
őstag

Nézem, hogy szép sunyiban kiszedték az opciókból a tabok privát ablakban megnyitását. Eddig lehetett: jobkatt a fülön és Move tab to new private window. De most már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#63498) ledgeri válasza movax (#63497) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Új privát ablakba áthúzni nem tudod?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#63499) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Üdv!

Régen használtam firefoxot. Átraktam a chrome-ból a könyvjelzőket meg a mindent is :)
Kérdésem az lenne hogy a könyvjelző ikonok nem töltenek be míg meg nem nyitom őket.
Találtam egy Checkmarks nevű kiegészítőt ami egyesével megnyitja a könyvjelzőket majd be is zárja hogy betöltsenek a könyvjelző ikonok.
Kérdés ha a gépet újratelepítem és a ff-el bejelentkezek a ff-fiókba akkor a könyvjelző ikonok is látszódnak rögtön vagy mókolni kell vele legközelebb is ?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#63500) Cs1csó válasza lakatosturbo (#63499) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt a kiegészítőt használom én is "Checkmarks"
De ha a profilodat kimásolod és a frissen telepített Firefox-ba bemásolod akkor ha igaz ugyanott folytathatod.
A profilmappát így tudod megnézni: beírod a keresősávba about:support
Ott meg tudod nyitni a profil mappát és kimásolni, elmenteni.

Persze van aki pontosabb segítséget tud adni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.