Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64701) Syl válasza SamSem58 (#64698) üzenetére


Syl
nagyúr

Én a nyáron, a 89 "nagy design újításakor" készítettem egy userChrome.css-t és az azóta is hibátlanul működik. Egyik frissítés után sem kell mókolnom a rókával ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64702) SamSem58 válasza Syl (#64701) üzenetére


SamSem58
aktív tag

userCrome.css nálam is van, az előzőt még júliusban csináltam, ám a 91-esre frissítéskor baltázott azt figyelembe venni a róka! Szögletes lapfülekkel és a réginek a minimum duplája könyvjelző távolságokkal indult!

Samsem

(#64703) Syl válasza SamSem58 (#64702) üzenetére


Syl
nagyúr

Érdekes. Nálam a 89-re gyártott pár módosítás még most a 93-ban is megvan. Egyik frissítés sem babrált el benne semmit.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64704) Cs1csó válasza Syl (#64703) üzenetére


Cs1csó
félisten

Scriptekkel lehet működik de az about config-ot telibexarja.

(#64705) Gyusssz


Gyusssz
csendes tag

Sziasztok,

Azt mi okozhatja, hogy Firefoxban a TikTok Live videók néhány perc után akadozni kezdenek, majd teljesen megállnak, és a CPU használat ilyenkor az egekbe szökik? Ugyanez a probléma különböző konfigurációkkal, verziótól függetlenül, teljesen szűz, portable, és addonok nélküli telepítés esetén is jelentkezik. Chromium alapú böngészőkkel próbálva viszont nincs semmi gond a Live videókkal.

(#64706) Syl válasza Cs1csó (#64704) üzenetére


Syl
nagyúr

Az könnyen meglehet.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64707) karlkani


karlkani
aktív tag

Sziasztok!

Néhány napja szívat a Firefox, azt hittem, hogy a 93-as valamit szétbarmolt a profilomban. Eddig soha, semmilyen gondom nem volt, pedig kizárólag Firefoxot használok. Néha betöltenek az oldalak, melyeket új lapon nyitok meg, de legtöbbször csak, ha ráfrissítek. Meguntam, vissza akartam tenni egy régebbit, de profilmentésem nincs (régi), az meg csak új profillal indulna nehogy baj legyen (kizárt). feltettem a legújabb bétát, ugyan az a helyzet. Alig használok kiegészítőket, persze az egyik kavart be, ami szintén a napokban frissült, hogy rohadna meg... :DDD

CHANGES

Version 19.2  (awaiting release)

• Fixes the problem of some pages being displayed as blank.

Azért vicces, mert eddig nem volt ilyen jellegű problémám. Még jó, hogy megoldották :W

(#64708) karlkani válasza karlkani (#64707) üzenetére


karlkani
aktív tag

Na, így fél óra használat után azt kell mondjam, hogy sokkal gyorsabb lett a Firefox működése, mint bekapcsolt Zoom Page WE-vel. Ráadásul mióta sz@rakodik, állandóan elfogyott a memória, kézzel kellett kilőni a böngészőt, vagy feladatkezelőben a ~1,5-2 GB-ra meghízott firefox.exe-t. Volt emiatt többször állókép, meg anyázás. Mióta likvidáltam, 70-75% fölé nem megy a memóriahasználat, szóval még azt is kiegészítő okozta nálam...

Aki esetleg hasonlóval találkozik, ott is ez a kiegészítő lehet a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#64709) Cs1csó válasza karlkani (#64708) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem is voltak problémáim azzal a kiegészítővel, pedig az egyik legkomplexebb beállításokkal bíró kieg. Helyette a FIXED ZOOM amit használok, faék egyszerű. Érdemes a Zoom Page WE lecserélése előtt RESETELNI a beállításokat. A Fixed Zoom nem tud ilyet ellenben stabil.

(#64710) Cs1csó válasza Syl (#64703) üzenetére


Cs1csó
félisten

Arra van valami opció, hogy a felső sáv ahol a megnyitott oldalak vannak a tab-ok, kicsit "keskenyebb" legyen?

(#64711) karlkani válasza Cs1csó (#64709) üzenetére


karlkani
aktív tag

Én is pont ezért használtam. Ránézek majd, köszi az ajánlást. :)

(#64712) Syl válasza Cs1csó (#64710) üzenetére


Syl
nagyúr

Mármint a tabok magasságát szabályozni?
Nem tudom, nálam Mac-en a
:root {
    --tab-min-height: 24px !important;
}
elég "keskenyre" szabja.
Persze van mellette pár egyéb módosítás is (pl. tab fülek vannak (mint régen), nem pedig "gombok")

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64713) Cs1csó válasza Syl (#64712) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszönöm, kipróbálom! Igen arról van szó főleg a jobb felső sarokban ahol a bezáró X van ott látszik, hogy milyen bazi széles, pazarlás persze értem őket mert így akár két soros szöveg is kifér a tabra pl. jutub zene stb. de nekem nem jön be(ez a lekerekítés nem zavar - tehát hogy kerek vagy sem - de a széles tab igen)

(#64714) karlkani válasza Cs1csó (#64709) üzenetére


karlkani
aktív tag

Két profilom van, mindkettőnél visszaállítottam a méretezést, mielőtt le lett tiltva / törölve a kiegészítő. Az egyiknél visszaállt arra, ami a Firefox beállításokban látható, a másiknál mindig 150%. Beállítom pl.: 133%-ra, majd frissítem az oldalt, visszaáll 150%-ra. Ötlet?

(#64715) Cs1csó válasza karlkani (#64714) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tedd fel a Zoom Page WE-t és állíts be valami értéket indítsd újra a böngészőt, aztán reseteld és megint indítsd újra a böngészőt. Hátha ez segíteni fog.

Úgy gondolom, hogy a következő telepítésnél az about config-ban fogom beállítani amit én használok érték, nekem ez a 140-es nagyítás - ugye ez valamiért nincs benne 133 után 150 - amúgy nem értem miért nem lehet GYÁRILAG kb. 5-10 lépcsőben ugrálni. :F (osszeomlana a téridő kontínum.?

[ Szerkesztve ]

(#64716) karlkani válasza Cs1csó (#64715) üzenetére


karlkani
aktív tag

Ezen már túl vagyok. Ha egy nyitott tabnál ctrl+0-t nyomok beáll a beállításokban beállított értékre, jelen esetben 133%-ra. Miután frissítem az oldalt visszaáll 150%-ra, de csak ennél a profinál.

(#64717) DS39


DS39
nagyúr

aktuális firefox verzió térközeit, és tabjait az alábbi oldal segítségével lehet testre szabni, hogy hasonló legyen mint régebben:
https://www.userchrome.org/firefox-89-styling-proton-ui.html

[ Szerkesztve ]

(#64718) karlkani válasza Cs1csó (#64715) üzenetére


karlkani
aktív tag

Csak összejött. Profilban, az extensions mappában ott volt a Default FullZoom Level. Böngészőből törölve lett, amikor a Zoom Page WE-re váltottam annak idején, innen nem törölte. Töröltem, böngésző indításnál már a beállításokban beállított nagyítással jelennek meg a lapok. :)

(#64719) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy a toolbar sort meglehet csinálni kétsorosra?

.

(#64720) sb


sb
veterán

Sziasztok!

Keresgéltem de nem találtam semmi érdemi megoldást arra ha sokat ír a Firefox disk-re.
Onnan indultam, hogy meg volt nyitva 30-40 fül és feltűnt, hogy egy nap alatt sikerül kb. 40-50GB-ot összehoznia a háttérben hagyva.

Amit azóta próbáltam:
- Tabok bezárása.
- Sessionrestore mentési időintervallumának átírása (fél órára)
- Addonok letiltása.
- Troubleshoot mode-ban indítás. (addon + egyebeket is tilt)
- Firefox reset (új profilt csinál és csak pár adatot restore-ol, minden mást eldob + beállítások is resetelve)

Nem oldotta meg egyik sem.
Elindul üresen és 150MB írással kezd. (Ez Troubleshoot mode-ban 10-15MB csak de onnan ugyanúgy folyamatosan ír tovább.)
Reset után új profil, addonok mind letiltva, 1-2 fül van csak nyitva és 1 óra alatt kiír 1GB-ot így is.

A sok fülre még mondtam volna, hogy talán normális is lehet, de 1-2 fülre biztosan nem az.
Meg egyébként többre sem kéne, hogy az legyen. Ha nem is 30-40 füllel, de régen is nyitva volt 5-15db és soha nem volt ez a nagyságrend. Emlékszem, hogy SSD-re váltás miatt még anno, nagyon régen néztem az írást és napi 10GB-ban kimerült a teljes Win10 használat, appokkal, swapfile-lal együtt.
Ehhez képest csak a Firefoxtól 10GB-os, órás szinten 1GB-os nagyságrend az nagyon sok szvsz.

Szóval wtf?? Van erre bármi?

szerk: A vicc, hogy még a disk cache is tiltva van, átraktam ram cache-re próbaképp de ez sem segített. Google egyetlen releváns problémát dobott: file jogosultsági kérdés profil könyvtárban de ezzel nincs gond. Azokat írja folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#64721) ledgeri válasza sb (#64720) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mik voltak a nyitott tab-okon?
az about:cache segíthet picit a felderítésben.

Én már magamnak állítgattam dolgokat (csak a cache-t át másik lemezre) és látom, hogy pl jópár órányi FHD youtbe (a saját csak erre használt profiljával) simán feltölti a neki általam megadott 5gigás cache-t. Szóval valamelyest, ha használva van, akkor használva van...
Ha van rá kapacitásod, akkor full új pröfillal (kivágod a profilmappád, és elrakod jó helyre) is ránézhetnél, hátha olyan dolog ragadt be, amit átvisz a reset.
Esetleg lehet, hogy új FF-ot kéne telepíteni (a nagy 50-70 megás telepítővel kiválaszthatod, hogy hova menjen.. lehet, hogy a telepítéssel, és nem a profilokkal van baj, de ez csak a leírásod alapján lévő tipp)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64722) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

1. A konténerek mit csinálnak?
Olyan mint egy másik privát mód?

2. Illetve nem tudom ki használ eset-et, de van egy ú.n. ESET Netbank- és tranzakcióvédelem, ami elindít egy külön ff-ot.
2a. Ha chrome lenne az alapértelmezett böngészőm, akkor chrome-ot indítana el?
2b. Itt milyen extra beállítások vannak a ff-on belül? (pl gondolom azért teszik zöld keretbe, hogy ne teljes képernyőn legyen, hogy ne tudják a képernyő felbontását)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#64723) movax válasza ArthurShelby (#64722) üzenetére


movax
őstag

Külön szálakon intézik az adatforgalmat, nincs átjárás közöttük cookie- és history-szinten, így pl. a GoodleAds vagy a Facebook nem tudja követni a böngészésed, ha külön konténerekben futtatod őket. De az is előny, hogy pl. több Google-profilt tudsz használni egy böngészőben, külön fülekben (pl. magán gmail, céges gmail).

(#64724) sb válasza ledgeri (#64721) üzenetére


sb
veterán

A reset utáni, addon nélküli tesztben 1db ph volt nyitva.
Youtube, ilyesmik előtte sem voltak... 4-5 oldalnál is inkább vmi statikus vagy max egy webshop. De az se frissül azért sokat vagy van tele minden sz*rral.

De visszatérve az egyszál ph-sra, ott is megvolt a nagy írás.

About:cache-t néztem, de cska azt, hogy a disk cache aktív-e. Letiltottnak írta még eredetileg.
A teszt alatt aztán aktív lett mert a reset ezt is nullázta. Szerintem amúgy minden FF beállítást nullázhat...

Addon téma is kérdéses, mert ez megfordulta fejemben, hogy pl adblock-ot is letiltva épp ronthat is a helyzeten. De igazából mivel ugyanúgy sokat ír addonok nélkül mint velük, ráadásul nem reklámmal telenyomott oldalakon is, így sztem nem ez lesz a gond.
Valami alapvető probléma lehet. Reinstall lesz de kérdés, hogy ott mi biztosítja, hogy minden eltűnjön ha vmi mégis ott maradt eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#64725) ledgeri válasza sb (#64724) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát vagy mész a registribe bányászni vagy elég az, hogy ha az említett full telepítővel telepíted, és nem a default helyére, akkor minden máshova hivatkozik ( :F talán biztosan, talán nem biztosan). Profillal ugyanígy- ha más a neve mappája, akkor az elég lehet...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64726) ceia


ceia
őstag

Sziasztok! Ha sok tab van megnyitva, és nincs már időm feldolgozni mindet, úgy szoktam megoldani, hogy feladat kezelőt hívok ctrl+alt+del-el, és onnan kinyírom a Firefoxot. Így a övetkező indításkor felajánlja az összes volt tab helyreállítását. De mi van, ha legközelebb sem akarok foglalkozni vele, hanem csak majd valamikor, és addig is jobb lenne üres Firefoxot nyitni? Nem lehet ezt valahogy kimenteni, és amikor akarom, azt az állapotot a sok tabbal visszatölteni?
Magában a Firefoxban nem találok ilyen lehetőséget. Pedig ha erőszakos bezárásra el tudja menteni, el kéne tudnia szép szóra is, nem igaz? Vagy tudható, hova menti, milyen fájlban? :F

        it's more fun to compute

(#64727) NeoPampalini válasza ceia (#64726) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Valahogy így:

[link]

(#64728) ledgeri válasza ceia (#64726) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha csak ad-hoch lenne "üres lap kell" igényed, akkor arra ott a privát böngészés.
Ha sűrűn jönnek létre "tab pakjaid" amiket nem feltétlen kevernél, akkor ajánlom a könyvjelzőzést.
Ha utóbbin továbblépve előjön, hogy leválasztanál dolgokat (banki sütik ne keverdjenek a youtube-bal-féle), akkor két külön profil, amit ajánlok.
Ha utóbbit párhuzamosan is használnád, akkor meg két FF telepítés is kell.

Ennek az erőltetett bezárásnak veszélye a fájl korrupció esélye, és, hogy -ha jól emlékszem- a tabok mentése sem azonnali, hanem a 1-2-5 percenkénti (about configban paraméterezhető), lehet rövidebb is, de még így is megvan az esélye, hogy "ezt még megnyitom, aztán megyek"-kell épp nem mentődik el amit szeretnél.

Ezen az úton én szépen végig haladtam már, most van 4 ff telepítésem, és 5-6 profil amit vegyesen használok:
egy fő,
egy amin váltogatom a profilt aszerint, hogy "nem követhető" módban akarok mozogni, vagy pont, hogy kell egy nyitottabb profil mint a többi,
egy youtube-nak -pont a tab halmozódás miatt -és nem kell máshova a gugli süti,
és egy ami arra van beállítva, hogy bármilyen gépes böngészős linkmegnyitás azt nyissa (mert pont utáltam, hogy volt nekem is 1000+ tabos sessionöm, és egy játék béli, a többitől semmiben sem különböző gomb böngészőt nyitott...)

Szóval lehet alkotni, amit szeretnél elérhető!

NeoPampalini iránya azért bajos, mert ott ki kell vágni a fájlt a helyéről, majd külön mappába rakni, ahol vagy azt vagy a mappát át kell nevezni, ha többet használnál, visszarakásnál meg visza.... akkor már könyjelző, ami ugyanez, és a nevezősdije könnyebb.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64729) Krystal_s válasza ceia (#64726) üzenetére


Krystal_s
addikt

Mielőtt bezárnád...
Jobb klikk bármelyik tabon - Összes lap kiválasztása - megint jobb klikk és Lapok könyvjelzőzése. Így az összes megnyitott tabot egy könyvjelző mappába menti, amiből majd egyszerre megtudod őket nyitni (Mindegyik megnyitása) akkor, amikor akarod.

(#64730) ArthurShelby válasza movax (#64723) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Köszi az infót :R

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#64731) modflow


modflow
veterán

Ezt az oldalt hogyan lehet megnézni Firefox-al?
[www.releases.com]

Gondolom nem csak én nézem, de hogy az oldal hibás lenne nem találok semmi nyomot.
Már böngészővel jó...

(#64732) Intruder2k5 válasza modflow (#64731) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

2021. október 16.-ám lejárt az SSL tanúsítványa. Ha felveszed a kivételek közé, akkor meg tudod nézni az oldalt. Megnyitáskor Speciális, majd alul Kockázat elfogadása és továbblépés.

[ Szerkesztve ]

(#64733) modflow válasza Intruder2k5 (#64732) üzenetére


modflow
veterán

Nekem nem engedi.
Konkrétan kiírja, hogy semmit se tudok tenni, nem tudom kivételhez se adni... :F

(#64734) Intruder2k5 válasza modflow (#64733) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmmm, passz! Az aktuális 91.2.0esr (64 bites) verzióban megy, én ezt használom.

(#64735) -ZeeZee- válasza modflow (#64733) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nekem engedi, 93.0.

(#64736) Grg válasza modflow (#64733) üzenetére


Grg
tag

Nekem is enged, 93.0, 32bit. Igaz a Kaspersky szól, hogy lejárt a tanusítvány, de "saját felelősségre" tovább tudok lépni.

(#64737) modflow válasza Grg (#64736) üzenetére


modflow
veterán

Igen, tényleg jó, mert szerintem megújult a tanúsítvány. :)

(#64738) DS39 válasza modflow (#64737) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, mától 1 évig érvényes a tanúsítvány az oldalon.
Gyanítom nem csak neked volt emiatt problémád, és jelezték nekik.

(#64739) KAMI911 válasza modflow (#64737) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Érdemes ilyenkor jelezni az üzemeltetnek, lejárt tanúsítvány, nem jó tanúsítvány.

(#64740) Syl


Syl
nagyúr

Van az about:config-ban ez a "Csak a módosított beállítások megjelenítése" kapcsoló, ami nagyon szuper. Vajon ki lehetne ebből szűrni az általam, kézzel végzett módosításokat? Mert ennek 99%-át tuti nem én babráltam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64741) farkas-j


farkas-j
őstag

A Firefox 93 saját képmentőjének használatakor :C :))

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#64742) Csupingo válasza farkas-j (#64741) üzenetére


Csupingo
veterán

Viccesek a srácok. Ha ilyen poénos hibaüzenetre volt idejük, akkor ezt arra is fordíthatták volna, hogy jobban összekalapálják a képmentőt. :)

(Mondjuk jobban szeretem az ilyen üzeneteket, mint a snassz 404-et, 503-at, qr kódot, stb. Azért mosolyt csalnak az ember arcára a nehéz pillanatban is.)

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#64743) nyugis21 válasza Csupingo (#64742) üzenetére


nyugis21
kezdő

Az még hagyján, de nálam hiába volt beállítva, hogy ne frissítse magát, egy órája mégis megtette és azonnal a weboldalához is akart csatlakozni, amikor az is le volt tiltva.

Most visszaállítottam a korábbi verziót, kíváncsi leszek, mikor és hogyan akarja újra frissíteni magát és akkor is figyelmen kívül hagyja a beállításokat, vagy már normálisabb lesz.

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64744) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Még a múlt hónap folyamán rögzítetettem két fület a böngészőben, amik sajnos bezárultak. Vissza lehet ezeket valahogy állítani?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#64745) ledgeri válasza alratar (#64744) üzenetére


ledgeri
nagyúr

sessionstore-backups mappád keresd meg, mentsd ki izibe,
és vagy megnézegeted őket pl notepad++-szal (más is okés, ami szövegfájlokkal boldogul)
vagy lemented még mellé a sessionstore-od (ha épp olyan a munkameneted), és szépen session-store-rá nevezgetve visszamásolod őket egyesével a profil-gyökérbe, hátha valamelyikben benne van az ami kell.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64746) =Thor=


=Thor=
tag

Sziasztok!

Pár napja frissült a Firefox-om.
(Amúgy ez is érdekes, hogy hosszú hetek óta szajkózta, hogy frissítsek, de én direkt nem nyomtam rá, erre egyszercsak frissítette önmagát egy elindításnál...)

Szóval a könyvjelzőknél eddig úgy volt, hogy ha el akartam menteni egy könyvjelzőt,akkor behozta helyként azt a mappát, amibe korábban már elmentettem. Ha nem volt még elmentve a lap, akkor pedig nem hozott fel mappát, rám hagyta, hogy válasszak.

Az új verzió viszont mindig azt a mappát hozza fel automatikusan az új könyvjelző helyének, ahová utoljára mentettem bármilyen könyvjelzőt.

Ez nagyon zavaró, vissza lehet ezt állítani?

[ Szerkesztve ]

(#64747) nyugis21 válasza =Thor= (#64746) üzenetére


nyugis21
kezdő

Hárommal lejjebb ugyan ezt írtam - lehet, hogy van egy "központi akarat", amikor mindent kötelezően frissíttetnek?

Én visszaállítottam a korábbi verziót, azóta nem frissítette magát, de jelzi rendszeresen, kedve vóna rá.

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

(#64748) akaido


akaido
addikt

93.0-ás verzióra frissült a Firefox, azóta az összes kiegészítőm eltűnt, rakhatom fel őket újra.... :((

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#64749) =Thor= válasza nyugis21 (#64747) üzenetére


=Thor=
tag

Valami van a háttérben, mert én az elmúlt évek alatt már többször jártam így, hogy sokáig nem frissítettem, aztán egyszer csak magától frissült...

Közben megtaláltam a neten a megoldást a könyvjelző alapértelmezett helyre, szóval tárgytalan a kérdésem...

(#64750) nyugis21 válasza akaido (#64748) üzenetére


nyugis21
kezdő

A kiegészítő az add-on?
Azok verziófüggőek, ezért nem engedem én se a frissítést, kell a lista hozzá, hogy milyen add-onok voltak, egyszerűbb lesz majd egy új verziót felrakni, mint frissítés után beállításokat újra rendberakni.

Friss Nyugis - akinek nem hagynak nyugtot.:-(

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.