Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) cekkk válasza Zeki (#9400) üzenetére


cekkk
veterán

Ennek se lesz szerintem sok értelme, mert ha ugyan olyan percdíjaik lesznek mint másoknak akkor minek menj hozzájuk.

Bár ez a hsz tetszett:

Dojcsák Dániel HWSW

szerintem úgy kellene csinálni, hogy a benzinárral együtt minden csütörtökön változnak a percdíjak is :D :C :C

(#9402) Zeki válasza cekkk (#9401) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amit a következő javított, hogy minden szerdán és pénteken. :)

Sok értelme csak akkor lesz, ha rendesen a bluemobile alá megy.
Különben lögybölés.

[ Szerkesztve ]

(#9403) cekkk válasza Zeki (#9402) üzenetére


cekkk
veterán

Az oké, csak itt a hangsúly a sűrű változtatáson volt inkább, mint, hogy pontosan mikor is változtat árat a MOL :D

(#9404) finifene válasza ottoyes (#9398) üzenetére


finifene
csendes tag

Na, ma sikerült! Élnek és elég kedvező a flottájuk csak sajna kiderült, nem közvetlenül velem szerződik a szolgáltató. Ergo van kaució és nyilván a belépési díj... De ha a voda nem ad nekem egy még kedvezőbb ajánlatot, lépek és szerintem ide.. Egyébként nem tudom, konkrétan melyik cég flottája, de az a&c-nél is eladó ugyanez a flotta.....
Minden esetre szimpatikusak és segítőkészek voltak!! :)

(#9405) mezzanine81


mezzanine81
csendes tag

Ugye azért ezt a cikket is olvastátok?
[EU roaming]
Nem eszik olyan forrón azt az olcsó EU roamingot...

[ Szerkesztve ]

(#9406) Sanyi2007 válasza mezzanine81 (#9405) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

:R Sejtettem hogy itt ebben is lesz valami mutyi :D

(#9407) stefi68


stefi68
addikt

Üdv!

Rendszeresen olvasom a fórumot. Itt derült ki számomra is hogy milyen változások várhatók.
Jelenleg egy Vodás (zárt) flottában vagyok. Az itt szerzett infók alapján visszakerestettem a párommal az előző számlákat és kiderült, hogy mi is kaptunk értesítést 2 hónappal ezelőtt az október 1-jei változásokról (perc alapú számlázás, hálózaton belüli lebeszélhetőség).
Itt szinte csak a Vodafone van a hozzászólásokban említve a változások kapcsán.

Van arról infó, hogy a Telenor is tervez ilyesmit?

Van egy Telenor-os flotta amihez csatlakozhatnánk. Igazából nem ezzel foglalkoznak. Céges flottának indult és pár év alatt több száz tagra növekedett, haverok haverjai stb.
Nem is tudnak ilyen változásokról. Ebből is látszik, hogy nem ezzel foglalkoznak. :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9408) andatti válasza cekkk (#9401) üzenetére


andatti
senior tag

Én nem hwsw cikket olvastam, hanem pcworld-öt, itt azt írja, hogy alacsonyabbak lesznek az árai, mint a T-mobilé, legalább egy kicsivel, valamint
ráadásul a vállalat saját törzsvásárlói programjának tagjai ezen felül 30 százalékos kedvezményben részesülhetnek.

Szóval hétfőn majd kiderül, hogy mennyi az annyi, és azok valószínű jobban járnak, akik eddig is a Mol ügyfelei voltak tankoláskor, mert 30% azért nem kevés... Amúgy sincs értelme a tesco, vagy a blue mobil fölé tenniük az árat, mert akkor többe kerül a marketing kampány, mint ami kis plusz haszon lenne rajta... Persze tudom, hogy benzinárban pedig épp a mol árai magasak, így aki árérzékeny volt eddig is, az nem tankolt náluk, nincs törzsvásárlói kártyája se és másutt olcsóbban tud tankolni, az a telefon miatt nem lesz mol vásárló. Mert ahhoz sokat kell sakkozni, hogy átlag felhasználásnál megéri-e a 30% kedvezmény miatt a magasabb díjon venni a benzint... :) Még az is lehet, hogy valamilyen komparatív előnyre törekszik a mol, így az se érdekli, ha ezen a telefonos bizniszen vesztesége van... (persze lehet, hogy elrontottam és kompetitiv-et kellett volna írnom...) :)

(#9409) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Most van friss információm, azok számára akiket érint, az L-es és XL-es flottacsomagok a Royalon belüli flottáknál nem változnak okt.1-től. Marad a bármilyen irányba lebeszélhetőség és a másodperc alap az L-es csomagnál, a korlátlannál pedig a minden irányban korlátlan. Mai, friss információ, Vodafone ügyfélszolgálaton személyesen megerősítve.

(#9410) odihari


odihari
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja hívtam fel a vodát, hogy nem fogadom el az okt.1-jén életbe lépő változást. Ma hívtak vissza, hogy mit tudnak felajánlani. 100 percet kaphatnék amit bármilyen irányba lebeszélhetek (ismrtette, hogy választahtok 10 vagy 50 percet is, de nyilván nem azt választom), vagy elengedik a kiegészítő havidíjat ami 490 Ft vagy megjelölhetek 1 db számot akit szintén ingyen hívhatok, mint a flotta tagokat.
Azt mondtam kis tanakodás után, hogy NEM. Kérdeztem akkor eljöhetek tőlük kötbér nélkül? közölte az ügyintéző, hogy nem tehetem meg. Kérdeztem is miért nem, hiszem ez kétoldalú módosítás és én mint másik fél nem fogadom ezt el. 3x közölte velem h nem tehetem meg majd felajánlotta h a jogászukhoz továbbítják és meglátják mit tehetek. Majd egy magasabb státuszban lévő személy felveszi velem a kapcsolatot. Felolvasott egy kötelező szöveget, hogy kijelentem ezt meg azt (tehát nem fogadom el 100 perc ajánlatukat).

Tehát most várok....

(#9411) silentkiller válasza Gizmo94 (#9409) üzenetére


silentkiller
senior tag

Megerősítem több forrásból is, a korlátlan korlátlan marad a Royalban.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#9412) SárkánySzív válasza odihari (#9410) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ha határozott idejű szerződésed van / hűségidős / akkor elmehetnek a franckarikába a leselkedő hiénák. Ha határozatlan idejű szerződő vagy akkor nem tudom, de nálunk volt 3 személy ilyen, s azt mondtam a csajénak ha nekik nem csinálják meg azt mit nekem; akkor megyünk mind az öten, s kész.
Ezért nekik hűségidőt kellett vállalniuk, s maradt minden a régiben, vagyis szerződésmódosítást kellett aláírniuk.
A határozott idejű szerződőnek ott van a szerződésében ha baszakodnak a neked nem tetsző módon módosítgatnak kötbér nélkül felmondhatsz, s még a készüléktámogatást sem kell kiperkálnod ha vettél készüléket.
Végül is Mi a 100 percet fogadtuk el, és a szerződésmódosításunk nem tartalmaz semmi olyat hogy innen, vagy onnan ketyeg a percdíj, minden marad a régiben ezt mondták; ezt többet is egyeztettem velük szóban, de papíron erre utalás, és ellen utalás nincs.
Viszont ha átbasztak akkor rájuk húzom a vizes lepedőt, hiszen a hangfelvételek megvannak, és nem alapos tájékoztatás címén feljelentem őket. Vagyis elsunnyogták az igazságot, nem mondták meg az igazságot, és a régi ügyfeleket megtartó csoportnál dolgozó operátornak meg van a neve amit most nem írok ki ide, de jobb ha csomagol a vörös kutyáktól, mert ráhúzom az összes ügyvédi kamarát.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9413) odihari válasza SárkánySzív (#9412) üzenetére


odihari
csendes tag

júniusban kötöttem a szerződést 2 évre, elvileg nekem számlázási egység nem módosul okt.1-jén, de a lebeszélhetőség vodára korlátozódna. Ha megvan az ajánlatuk jelzem a fórumra.

(#9414) SárkánySzív válasza odihari (#9413) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

El ne fogadd a korlátozást, hiszen akkor Te határozott idejű szerződő vagy.
Hogy mekkora egy szemét banda, hogy mekkora!!!

Komolyan mondom, hogy cinedog1 nek van igaza! Ő csak röhög rajtunk, és mennyire igaza van!!!
Veszel egy kibaszott alacsony előfizetést egy kicsi nettel mondjuk 50 MB. Szinte mindenütt van wifi, és ahol nincs ott használod a sajátod amire előfizetsz, van egy okostelód ott a free voip oldal regisztrálsz, feltöltöd,s telefonálsz 3 -4 Ft percdíjon.
Mi meg mit csinálunk? Kínlódunk meg egyezkedünk ezekkel a marhákkal akik megakarnak szívatni bennünket, s meg is fognak, mert olyan szerződésmódosításokat raknak eléd ami tele van ÁSZF pontokkal. Azt sem tudod mit írsz alá, ha nem tudsz fejből,s kapásból több ezer ASZF pontot, és bekezdést. S ezt direktben csinálják!!!

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9415) SárkánySzív válasza odihari (#9413) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Jahhh...
És még akkor ott a másik alkalmazás a viber. Ma délben kajálok otthon a srácommal szemben, látom a defyn beszélget jönnek, mennek az üzenetek. Ahol van wifi, és aki használja az okosán ezt az alkalmazást, azzal ingyért lehet telózni. mutatja ki az online, meg miegymás.
Huhh... kezdem érezni 50 es fejjel hogy lassan elrobog mellettem a technika... :-)

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9416) szilard28 válasza odihari (#9410) üzenetére


szilard28
aktív tag

" Felolvasott egy kötelező szöveget, hogy kijelentem ezt meg azt (tehát nem fogadom el 100 perc ajánlatukat)."

Ne beszélj velük telefonon, ha hívnak mond hogy küldjék el írásban a szerződésmódosítási kérelmüket és utaljanak át 30 e ft-ot, amely a te szerződési feltételeidben szerepel mint kérelemelbírálati díj.

(#9417) Zeki válasza SárkánySzív (#9415) üzenetére


Zeki
nagyúr

viber, fring, skype, mobilevoip.
A szolgáltatók meg tehetnek egy szívességet az okostelók és wifi világában.

(#9418) odihari válasza szilard28 (#9416) üzenetére


odihari
csendes tag

100 perc bárhova meg 500 mb nettel kibékülnék, vennék okostelót és kész. Bár ezt nyilván nem ajánlják fel.
Ok amit írtál elmondom nekik. És utána? Hova megyek? Vajon hány emberrel babrálnak ki? Sztem 90 % azt sem tudja mi változik a maradék 10%-ból a a nagyja elfogadj vmilyen ajánlatot. Én meg talán páran azt sem fogadjuk el. Elég jól jár a szolgáltató....

(#9419) SárkánySzív válasza Zeki (#9417) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... akkor olvastad :-)
fring :F :F :F ennek utána kell olvasnom...

odahari!

Kérdeztem a csajtól mikor az üzletben voltunk a szerződésmódosítást aláírni, hogy jönnek é a flottások elégedetlenkedni... mondta hogy nem igazán... hát persze mondom ha jobban elrejtenék az ASZF változást akkor Mi sem lennénk itt... mondtam is neki hogy jó sokan mennek a levesbe, mert azt sem tudják mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9420) odihari válasza SárkánySzív (#9419) üzenetére


odihari
csendes tag

őrület, senki nem tesz semmit. vagyunk itt páran a fórumon meg mi elhintjük ismeretségi köreinkben és ennyi. ez nem tétel a vodának. vmi jogilag jól összeszedett szövegezés kellene köznyelven, amit lehet postolni a közösségi portálokon is, így több személy lenne aki nem ért egyet. Bár gondolom akkor sem várhatnánk több pozitív változást. Grrrrr, annyira mérges vagyok mióta tudom a változást. Okosteló tényleg megoldás és a költségeket lehet vele csökkenteni, de sajnos nekem még van sok közeli ismerősöm akinek nincsen ilyen telója.

(#9421) SárkánySzív válasza odihari (#9420) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ahogy mondod!
Olyan helyen dolgozom ahol sok emberrel találkozom nap mint nap, sok mindenkinek említettem már, remélem sokaknak is segítettem. Gondoltam már rá hogy a facén közzé kellene tenni a dolgot de ezek a piros hiénák még feljelentenének hitelrontásért vagy valamilyen ürüggyel, így marad ez a fórum meg az ismerősök értesítése akikről tudom hogy flottások.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9422) szilard28 válasza SárkánySzív (#9421) üzenetére


szilard28
aktív tag

Homár.

(#9423) Sayuar válasza SárkánySzív (#9421) üzenetére


Sayuar
őstag

Én senkinek se nem reklámozom: összesen 1 vodás ismerősöm van...de azért hálás köszönet nektek az eddigi tanácsokért: ha nem tévedek ide...

(#9424) NorbiG2 válasza stefi68 (#9407) üzenetére


NorbiG2
tag

Szia. Küldenél erről a telenoros flottáról infót és mi kell a belépéshez és hogy működi ez?
Számhordozás lehetséges és saját névre szerződik az ügyfél?

(#9425) NorbiG2 válasza SárkánySzív (#9421) üzenetére


NorbiG2
tag

Én facere ki szoktam tenni az alábbi szöveget, ezért nem jelentethetnek fel a hiéna kutyák.
"Mindenki figyelmébe ajánlom, hogy az október 1-től bevezetett új telekommunikációs adó bevezetése miatt drasztikus vegzáláshoz folyamodnak a mobilszolgáltatók az alábbi módon, amit a kiküldött számlákhoz apróbetűs részként csatolnak.
Sok tarifacsomagnál a lebeszélhetőség csak HÁLÓZATON BELÜLRE lesz érvényes és a másodperces számlázást 60 MÁSODPERCES számlázási egységre fogják változtatni.
Aki nem szeretne minimum 1000 - 1500 Ft-tal többet adományozni a semmire, nézzen utána, mert ezt is ki lehet kerülni, ha figyelmes az ember és vált. Vagy tarifacsomagot, vagy ha kell, még szolgáltatót is."
Szerintem osszátok! Nem titkos ez, hisz kiküldték, igaz rejtve, csatolt fáljba, vagy apróbetűs részben, de publikus .

(#9426) stefi68 válasza NorbiG2 (#9424) üzenetére


stefi68
addikt

Privi ment....

Szóval az október 1-jei változásokról Telenor-ral kapcsolatban semmi infó?

Rákerestem a Telenor szóra itt a fórumon, de semmi változással kapcsolatos infót nem leltem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9427) NorbiG2 válasza stefi68 (#9426) üzenetére


NorbiG2
tag

Amit írtak itt, dpi marad.
Valaki mszp flottáról tud valamit? Régebben a vodkásoknál volt, most kinél van és milyen díjakkal működik?

(#9428) Sanyi2007 válasza NorbiG2 (#9427) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

szerintem náluk maradt a tradícionális vonalas telefon :D

(#9429) NorbiG2 válasza Sanyi2007 (#9428) üzenetére


NorbiG2
tag

A tekerős és a központban a néni kapcsolja a hívott számot. ;]

(#9430) Csirke válasza NorbiG2 (#9429) üzenetére


Csirke
tag

Ráadásul két szám jár hozzá, az egyikhez egy piros készülék is titkosított vonallal! :D

www.solarplan.hu

(#9431) finifene válasza stefi68 (#9426) üzenetére


finifene
csendes tag

Engem is érdekelne... Őszintén szólva minden lehetőség érdekel :)

(#9432) andatti válasza odihari (#9418) üzenetére


andatti
senior tag

nem akarok nagyon offolni, de 500 mb net kijön még drágán is 1000 Ft-ból, telenornál, ha a hálózat neked megfelelő, telefonálni meg 3-4 Ft/perc bármilyen mobilt, internet alapon... 1000 perc kijön cca.3500 Ft-ból vagy callback kb. 6-7 Ft/perc... és nem kell 1 hónap alatt lebeszélni. (csak okostelefon és dupla sim-es teló kell hozzá, de netes csomag van olcsóbban is, talán) Csak legyen egy telefonszámod. CineDog ennek a nagy tudója itt... :)
skype, viber etc. ingyenes beszéd is megoldható, csak ott ugye a másik félnél is ugyan az az alkalmazás szükséges...

T-mobil-nál mondta még annó a vezérig. Sugár András, hogy nem a beszédcélú szolgáltatásban van az üzlet, hanem az adatkommunikációban, erre mozdul el a piac... De szerintem nem olyan kicsi piac az még, hisz tavalyi adat szerint HAVONTA 7 MILLIÁRD FT a beszédcélú kommunikációra fordított összeg Magyarországon... No comment.

(#9433) Zeki válasza andatti (#9432) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hétfőtől jön a MOL, aki a T feltöltős csomagjait értékesíti majd, némileg brandingolva.
Ki kell várni, hátha jó net csomagjai lesznek.

(#9434) szilard28 válasza Zeki (#9433) üzenetére


szilard28
aktív tag

a remény hal meg utoljára, de szvsz bluemobil 2.0 lesz nulla extrával.

(#9435) #32577792 válasza Zeki (#9433) üzenetére


#32577792
törölt tag

MOL nem az a kifejezetten pénztárca barát szervezet,
de persze, a reményhal meg a hegylakó hal meg utoljára

(#9436) Csirke válasza andatti (#9432) üzenetére


Csirke
tag

Szép számokkal dobálózol, de pár apróság kimarad, ami azért elég fontos, és lehet, hogy aki felületesen olvassa, azt félrevezeted.
Pl. 3-4 Ft/percért tudok telefonálni olyan megbízhatósággal, hívószámküldéssel, visszahívhatósággal, mint egy normál mobil szám esetén? Eleve aktív duplasimes teló kéne hozzá (de ez megugorható probléma). Az a része viszont nekem nem elfogadható, hogy hol ilyen, hol olyan számot jelez ki a hívott félnél.
Üzleti ügyben rengeteget telefonálok, de azért szófosásom nincsen. A cégen belüli ingyenes hívásokat (havi kb. 5-10 óra) leszámítva, 7-8 óra telefonálásból kijövök úgy, hogy egyáltalán nem figyelek a hívások hosszára. Az 1000+ perces, meg korlátlan csomagok azoknak kellhetnek, akiknek a munkája a telefonálás, és nem az eszköz a munkájukhoz, vagy csak egyszerűen passzióból lógnak állandóan a vonal végén. Nekem egyikre sincs időm, de a dupla sim-es, meg viber machinálásokhoz sincs. :(
Szóval van olyan, akinek kell a 'minőség' is, nem csak a mennyiség. ;)

www.solarplan.hu

(#9437) Zeki válasza Csirke (#9436) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyan számot állítasz be magadnak a mobilevoipban, amilyet akarsz (ameilyen neked van).
A minőség okés, T-s 3G-n próbálva. Pici késés van, de ennyi. Ez megér 3Ft-ot, meg ingyen vezetékest.
Nincs kötelező leduma sem x idő alatt.

(#9438) andatti válasza Csirke (#9436) üzenetére


andatti
senior tag

1. írtam, hogy CineDog ennek nagy tudója. (én csak pc-n használom, igen nagy sikerrel).
2. Igen, megbízható, a kapcsolat létrejön, a hívószámot kijelzi, csak be kell állítani, így vissza is hívható.
3.Nem feltétlenül kell hozzá dual simes teló, ha pl. olyan telefonnal használod, ami eleve előfizetéses és van benne net, (mert a flottatagok miatt marad az előfizetés, mert olcsó a havidíj és azon felül pedig a csomagban levő internetet használja a voip hívásokra és máris nem 7-8 ezer a számla, hanem csak 4, max. 5 ezer...)
sőt, akkor sem, ha épp feltöltős a telefon és kiegészítő szolg. ként megfelelő hozzá valamilyen netes csomag.
4. sokan azért használnak dual sim-es készüléket, mert akkor nincsenek egyik szolgáltatóhoz sem láncolva... Egyébként nem kell dual aktívnak lenniük, elég a dual készenlét is, mert ha épp netezik az illető az egyik simmel, attól még a másik simre ha hívás érkezik fel tudja venni a telefont. (értelemszerűen arra az időre megszakad a net, de vissza lehet térni, ha már letette a telefont.)
5. Nekem mindig kijelezte a számomat, mindig a sajátot.
6. Tavaly, amikor elkezdtem használni 1,5 hét alatt lebeszéltem az 1000 percet, mert munka miatt muszáj volt használnom... (senki nem panaszkodott).
7. Persze, mindenkinek egyéni döntése, hogy mit használ és azt hogyan. Mivel én pc-n használom még, mert nincs okostelefonom semmit nem kell mahinálnom, de a dual sim se bonyolult és van, akinek azért kell, mert van vodás, meg T-s száma is...
8. Summa: Én is csak azért írtam, mert a flottás percdíjaknál is van olcsóbb és azon kívül is van élet... Van rokonom, aki 7 Ft-ért beszél céges mobilon, őt sem érdekli ez a 3,3 Ft-os verzió... :)

update: csak sikerült majdnem egyszerre írnunk CineDog... :) :D

[ Szerkesztve ]

(#9439) Csirke válasza Zeki (#9437) üzenetére


Csirke
tag

Na erről azért majd írhatnál pár szájbarágós sort. Akár privátba is...

www.solarplan.hu

(#9440) Zeki válasza Csirke (#9439) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már a számról?
A freevoideal.com oldalon több számot is tudsz hitelesíteni. Aztán használat közben azt választod ki, amelyik kell.

[ Szerkesztve ]

(#9441) O.Lajos válasza odihari (#9420) üzenetére


O.Lajos
tag

változás akkor lesz, ha elfogadod! ha nyilatkozol, hogy nem fogadod el, akkor állítólag(!) felmondhatják. ennek az ÁSZF-ben viszont semmi nyoma. :(((
a lényeg annyi, hogy abban bíznak, sokkal többen nem foglalkoznak vele, vagy eleve nem is szereznek tudomást róla, és október 1-től életbe léphet a közös megegyezés ráutalásos verziója. az más kérdés, hogy akit így "megvezettek" annak nagyrésze a határozott lejárat után elküldi őket a búsba.

ha jobban érzed magad tőle akkor híreszteld a változtatási szándékukról a nagyérdeműt, hogy mindenki nyilatkozzon, nem fogadja el a kezdeményezett változásokat és semmilyen más alkut. :DDD

(#9442) Deller2010 válasza Zeki (#9025) üzenetére


Deller2010
tag

(#9443) Zeki válasza Deller2010 (#9442) üzenetére


Zeki
nagyúr

Győztek a multik. :(

(#9444) Deller2010 válasza andatti (#9408) üzenetére


Deller2010
tag

Na, PCWorld-ék is képben vannak:

"A jelenlegi információk alapján a Mol Mobile éppen ezért tulajdonképpen nem nevezhető a Postafonhoz, Blue Mobile-hoz vagy Tesco Mobile-hoz hasonlóan virtuális mobilszolgáltatónak,"

Valódi virtuális szolgáltató egyedül csak a Tesco Mobile jelenleg, a másik kettő csak átmatricázott szolgáltatást árul, az egyik a Vodásat (Postafon), a másik meg Tré-t (Blue Mobile). Azaz a MOL Mobile (vagy mi a lesz a nevük) pont ugyanolyan lesz cuccot ad majd el, mint amilyet a Lidl a Blue Mobile-lal.

| regular IT guy |

(#9445) Deller2010


Deller2010
tag

Aki keres, váltana, vagy csak nézelődne:

itt a legfrissebb, nagyjából napra kész gyűjtemény, 27+1 ajánlattal!

i-Mobile:
okt. 1-től:
- a Wireless Office havidíja (br. 1.143 Ft) csak hálón belül lesz lebeszélhető (addig pedig 50-50%-ban Vodán belül és kifelé),
+ nem lesz díj növekedés (havidíjak, percdíjak, mobilnet), a számlázás továbbra is mp alapon történik majd! Az infok aug. 29-i keltezésűek és a Voda írásba adta!

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#9446) Zeki válasza Deller2010 (#9445) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ha véletlen megint törlődne az a flotta ajánlat letöltés, itt egy tartalék feltöltés belőle.
28 flotta ajánlat

[ Szerkesztve ]

(#9447) Deller2010 válasza Zeki (#9446) üzenetére


Deller2010
tag

Köszi! :R

| regular IT guy |

(#9448) Csirke válasza Deller2010 (#9445) üzenetére


Csirke
tag

DPI nincs benne?

www.solarplan.hu

(#9449) Deller2010 válasza Csirke (#9448) üzenetére


Deller2010
tag

Ha van róla pl. PDF alapú tarifatábla, és egyéb dokumentáció, és elküldöd, akkor szerintem simán benne lehet.

| regular IT guy |

(#9450) finifene válasza Zeki (#9446) üzenetére


finifene
csendes tag

köszi!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.