Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) 4Grider válasza Lackooo84 (#41000) üzenetére


4Grider
nagyúr

Két fajta van, az egyik igen, a másikkal viszont nem lehet roamingolni.

(#41002) makoss válasza fant0mi (#40997) üzenetére


makoss
addikt

Akkor vissza a középkorba :F
Pont fordítva kéne, csak ilyennek kellene már lennie, korlátlannak, és nem 10-20ezrekért (!!) Jóval olcsóbbért

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41003) 4Grider válasza makoss (#41002) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sok helyütt kezdett el döglődni a Telenor mobilnetje a korlátlan csomagok miatt, így muszáj volt visszalépni. A mobilnet pedig soha nem volt korlátlan erőforrás, jó eséllyel még az 5G időszakában sem lesz az.

(#41004) Lackooo84 válasza 4Grider (#41001) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És a roamingost még lehet kérni?

The Truth is out there...

(#41005) 4Grider válasza Lackooo84 (#41004) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom ha leírod, hogy roaming képes simet kérsz, akkor olyat küldenek...

(#41006) makoss válasza 4Grider (#41003) üzenetére


makoss
addikt

Szomorú! :(((

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#41007) 4Grider válasza makoss (#41006) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezért tudják ennyiért adni a korlátlan mobilnet sim-et. A roaming a szolgáltatóknak nincs ingyen még az EU-ban sem.

(#41008) BazsaKing


BazsaKing
újonc

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki használja/használta a triconnect szolgáltatót ? Írnátok véleményeket?

(#41009) 4Grider válasza BazsaKing (#41008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenoros adatmegosztó kártya. Nem tudsz vele roamingolni, a Telenor ráadásul helyenként túlterhelt a méretlen Telenor MyTV és HBO miatt (is). Közel 7000 Ft-ért ebben a topikban drága.

(#41010) BazsaKing


BazsaKing
újonc

Roamingra nincs szükségem. Csak internetet szeretnék korlátlant nekem ez tűnt szimpatikusnak telenoros vagyok ahol lakok teljesen jól működik ahogy tesztelgettem. Arra lennék még kíváncsi, hogy mennyire megbízhatók, korrektek ?

(#41011) 4Grider válasza BazsaKing (#41010) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ennyi pénzért biztosan korrektek. Mivel nincs hűség, a megbízhatóság lényegtelen. Egyébként nincs ember, aki megmondja neked 100% biztonsággal, hogy egy flotta fél év múlva is tutira működik. De ha nem, akkor maximum átmész egy másik flottához, ameddig nincs belépési díj, veszteni sem vesztesz semmit...

(#41012) bollokcs80 válasza tomazin (#40980) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok! Multiflottánál egy év után hosszabbítani kell, vagy csak simán határozatlan idejű lesz?

B.Cs.

(#41013) kosmoo81 válasza RoSSo3 (#40992) üzenetére


kosmoo81
tag

A régi opciót nem is lehet már választani?
Az se sokkal olcsóbb de ha most "csak" 2 évet fizetnék 6ezer/szám akkor is 30 helyett 18ezer lenne csak...

Meg az is kérdés milyen csomagba raknak át mivel kötöttem egy éves hűséget?!

(#41014) atala


atala
addikt

A lányomnak keresek olyan díjcsomagot aminél az adat a lényeg. Telefonálni keveset szokott, de internetezni annál többet.
Olyan flottás csomag kellene amiben legalább 1 GB adat van, és a legolcsóbb.
Néztem az iQpro nevezetűt. Ott 4 GB internet van és csak 1575 Ft.
Ahhoz viszont ajánlás kell.

(#41015) bul07 válasza atala (#41014) üzenetére


bul07
nagyúr

[link] Erre tessék :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#41016) gábor-ka


gábor-ka
tag

Valoszinuleg hulyeseg, de eszembe jutott valami.
Ugyebar a Telenor mar nem ad adatmegosztot a korlatlan nethez. Mi lenne, ha elofizetnek egy nem korlatlan netre adatmegosztoval, majd X ido mulva szolok nekik, hogy tegyek at korlatlanba?

(#41017) 4Grider válasza gábor-ka (#41016) üzenetére


4Grider
nagyúr

Működhet a gondolatmeneted ha nem állítottak be erre egy triggert. Ha viszont beállítottak, akkor jó eséllyel az megakadályozza a műveletet vagy letiltja az adatmegosztót.

(#41018) atala válasza bul07 (#41015) üzenetére


atala
addikt

Köszi!
Azt meg tudná valaki mondani, hogy ha az iQpro-nál az adat kártyát kérem, akkor az mit is jelent pontosan? Ahogy elnézem, azzal ugyan úgy lehet telefonálni is. Gondolom fogadni is. Normál sim kártyát adnak?

(#41019) 4Grider válasza atala (#41018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha adatkártyát kérsz, azzal nem lehet telefonálni. Ha beszéd célú sim-et kérsz, azzal lehet. Az adatkártya és a beszédcélú sim ugyanúgy néz ki, csak más szolgáltatások vannak rá aktiválva.

(#41020) kentucky válasza kosmoo81 (#41013) üzenetére


kentucky
őstag

Szerintem nem raknak át másikba.

(#41021) kano válasza atala (#41018) üzenetére


kano
nagyúr

Azért olvass itt egy kicsit utána az IQ-nak, hogy biztosan ez kell-e neked. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41022) Bferibörs válasza kano (#41021) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#41023) atala válasza 4Grider (#41019) üzenetére


atala
addikt

Akkor az nem lesz jó. Szinte alig telefonál a lányom, de azért szokott, így kell a hang hívás is.
Akkor valami más csomagot kell keresnem.

A táblázatban fel van tüntetve perc díj az adatkártyánál is, ez megtévesztő.

(#41024) 4Grider válasza atala (#41023) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha fel van tüntetve percdíj, az akkor nem adatkártya. Beszédcélú sim-en is aktiválható korlátlan mobilnet...

(#41025) gábor-ka


gábor-ka
tag

A beszédcélú SIM és net apn mindig kizárják egymást?

(#41026) 4Grider válasza gábor-ka (#41025) üzenetére


4Grider
nagyúr

Automatikusan nem zárják ki egymást, de vannak bizonyos díjcsomagok, amin net apn aktiváló tiltás van.

(#41027) kory24 válasza atala (#41018) üzenetére


kory24
őstag

Ha nem korlátlan netet kérsz, hanem valamelyik net csomagost, akkor azzal lehet hívást fogadni és telefonálni is.

De egyetlen hívás is aktiválja a 80+80 perces csomagot, tehát akkor már célszerű le is beszélni azt, mert azt ki kell úgyis fizetni. :)

De ha az adott hónapban egyetlen hívás /sms sem indul kifelé akkor csak a net csomag ára számlázódik.

[ Szerkesztve ]

(#41028) #94477440


#94477440
törölt tag

Hello Urak,
Elvesztem a rengetegben, egy kis segítség kellene.
Jelenleg a Telenornál van feltöltőkártyám. Az igényem 2-5GB net; 60-100perc beszéd/hó. Tudnátok segíteni melyik flotta lenne számomra a legideálisabb? Napokon belül két simes telóm lesz, ha ez befolyásol. :R

(#41029) MADcat válasza kano (#41021) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha alacsony a vérnyomása, még jól is jöhet ki belőle... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41030) antal750 válasza kory24 (#41027) üzenetére


antal750
aktív tag

Heló
Érdeklődnék,ha ez van kérve: íqpro "4 GB adat+net (150 Mbps): br.1402.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=3GB :)
Rendelnék 2db kártyát magamnak és az asszonynak,flottán belül korlátlanul lehet beszélni ha jól értelmezem.Tehát egymást ingyen hívhatjuk.Ilyenkor van még valami plusz költség,vagy valóban csak a 2x 1402 ft havidíj van??

(#41031) gingerbalm válasza antal750 (#41030) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Adatártyával csak netezel, nem telefonálsz. Ha csak net kell, az a 4 gigásban valóban 1402/kártya, de abban egy szótagnyi beszéd sincs.

(#41032) kory24 válasza antal750 (#41030) üzenetére


kory24
őstag

Az 1400ft a net ára.

De ha hívást is inditasz róla az be kapcsolja a 80+80 perces lebeszelhetőseget ami +költség (talán 1600ft körül)

Az ingyenes hívás is hívás, vsz az is bekapcsolja, de ezt célszerű flotta kezelőtől megkerdezni

(#41033) kory24 válasza gingerbalm (#41031) üzenetére


kory24
őstag

Tud róla hívni. Iqpro-nál az adatkártya nem a szó szoros értelmében adatkártya, csak akként használandó, de hívás fogadás /indításra is használható

Tapasztalatból írok, nem csak elméleti...

(#41034) atala válasza kory24 (#41027) üzenetére


atala
addikt

Így már érthető. Akkor egyenlőre marad a dominó kártya, és hozzá havi 1 GB internet.

(#41035) 4Grider válasza kory24 (#41033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor az nem adatkártya, hanem beszédcélú sim.

(#41036) kory24 válasza 4Grider (#41035) üzenetére


kory24
őstag

Nemtudom a flotta milyen kártyának hirdeti, itt fórumon szokás adatkártyának említeni.

Én csak leírtam tapasztalat.

Még annyi, hogy működik vele net apn is.

(#41037) edk- válasza atala (#41023) üzenetére


edk-
őstag

Dual SIM?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#41038) atala válasza edk- (#41037) üzenetére


atala
addikt

Sajnos Iphone SE a telefonja. Egy sim-es.

(#41039) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

sziasztok,

érdeklődnék, hogy a szanga flottában a social és connect pass benne van a csomagban vagy a 200 mb (vagy választott csomag) adatból minden levonásra kerül?

köszönöm

(#41040) csacsi67 válasza atala (#41038) üzenetére


csacsi67
addikt

Lesz változás az EQ nál most van olyan csomag 1335 havi brutto ebben benne van ha jol tudom 230 perc bármely irámyba utánna bruttó 5 ft másodperc alapon és 100 mega net. De változnak a csomagok és bövülni fog a net . A 100 mega után lassitás van de simán tudod használni .ettöl jobb csomag gyereknek nem kell ha tud vigyázni a percekkel.

(#41041) Peter.70 válasza csacsi67 (#41040) üzenetére


Peter.70
őstag

Publikálhatnák már

(#41042) antal750 válasza kory24 (#41032) üzenetére


antal750
aktív tag

Hát elvileg hívást nem lehet.De egy másik kérdésem is lenne.Ha megrendelem az adat simet,milyen kütyübe tudnám beletenni amivel meglehetne osztani a netet mondjuk autóban vagy egyéb máshol??
Telefonon kívül persze..

(#41043) DrBubo77 válasza csacsi67 (#41040) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A kérdezőnél éppen a net lenne a lényeg. Szerinted akkor jó lesz neki egy 100 megás net csomag?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41044) kano válasza csacsi67 (#41040) üzenetére


kano
nagyúr

De igazából nem is tudjuk, hogy az EQ-nál ez a csomag megmarad-e (ha jól gondolom ez a T-s csomagjuk)?
Lapítás van a T-s csomagokról (vagy nem fognak változni?).

Itt viszont gondok vannak a számlázásukkal, ha jól halom.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41045) csacsi67 válasza DrBubo77 (#41043) üzenetére


csacsi67
addikt

Fog változás történni ma beszéltem velük 2-3 GB csomagok lesznek és a alap perc is változik 270 percre brutto 2000 körül lesz . Pont a számlázás miatt beszéltem velük valamint erre is rákérdeztem .Sajna a vodánál a 2 év hüségnél nem lesz lehetöség a készülék vásárlásra. Valamint a T fog számlázni.

kano

Tudod ezt nyomon követni nem tudom én sem mivel amikor bejött ez aT csomag egyböl beléptem az sem tudom mennyi ideig nem kaptam számlát. Én elutaltam a 20160 ft .Remélem április honapban nem 30 ezer lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#41046) gyendre2 válasza tkomlosi (#41039) üzenetére


gyendre2
tag

Nincs benne, nem is feltétlen érdemes szangát kötni szerintem, én most váltom le a héten. 4 év után.
Elavultak a csomagjaik.

(#41047) tkomlosi válasza gyendre2 (#41046) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

köszi. mivel ezek nincsenek egy flotta leírásban sem leírva, esetleg tudja valaki, hogy van olyan csomag, amiben a közösségi média és chat programok nem számítanak az adatforgalomba? az fontos lenne, hogy a szerződő fél én legyek, ne a flotta.

köszi

(#41048) fant0mi válasza DrBubo77 (#41043) üzenetére


fant0mi
addikt

Szerintem vard meg az uj EQ csomagokat, akar sajat reszre is. En is azt varom tukon ulve. Ebben a honapban publikaljak.

Szerk: nem neked akartam a valasz gombot nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#41049) vpanangin válasza gábor-ka (#41016) üzenetére


vpanangin
senior tag

Konkrétan az EQ-nál ez már nem lehetséges. Próbáltam egy hónapja, Péter tájékoztatott, hogy nem lehet.

(#41050) RoSSo3 válasza kosmoo81 (#41013) üzenetére


RoSSo3
senior tag

írtam privátot! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.