Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) mivett válasza dedike (#2000) üzenetére


mivett
csendes tag

tessék??? ezt nem értem

(#2002) dedike válasza mivett (#2001) üzenetére


dedike
addikt

Most ezen mit nem lehet érteni? A hozzászólásod elküldése utáni 5 percen belül van egy piros "szerkesztés" gomb. Azzal tudod a hozzászólásodat módosítani!

Idézet innen: (gondolom olvastad!)

ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

Jó szerencsét!

(#2003) LEGIOX válasza beers (#1995) üzenetére


LEGIOX
tag

Bevált, két előfizum van, egy kalandlövész és egy DPI. Szerintem mindegyik jó, ráadásul mindkettőbe INGYENES a belépés, jók a percdíjak, nem lehúzós kóklerflották. Ja, és én kapom a számlát.

[ Szerkesztve ]

(#2004) LEGIOX válasza mivett (#1998) üzenetére


LEGIOX
tag

Ha a napokban léptél be a kch kóklerflottába, akkor még nem lehet olyan túl sok tapasztalatod :-) Hidd el, hamarosan hívni fog egy csomó agyamputált mlm ügynök hogy rádsózzon egy láboskészletet, vagy egy biztosítást :(

[ Szerkesztve ]

(#2005) mivett válasza LEGIOX (#2004) üzenetére


mivett
csendes tag

te mióta vagy KCH tag?? Mikor léptél be és mennyi idő múlva kezdtek el téged hivogatni edénykészletekkel kapcsolatban??? Gondolom már van tapasztalatod ez ügyben. Milyen termékeket akarnak rámsózni, Milyen edény készletet stb... Kérlek informálj ..
köszönöm.

(#2006) mivett válasza LEGIOX (#2003) üzenetére


mivett
csendes tag

leírnád ide a kalandlövész és a DPI flotta tarifáit??

Érdekel mert azt hallottam, hogy a kCH a legolcsóbb jelenleg a piacon.... Ha jobb a másik kettő akkor egyből átlépek... de tényleg érdekel...
köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#2007) dedike válasza mivett (#2006) üzenetére


dedike
addikt

Csak neked: [link].

Egyébként te is nagyon jól tudod, hogy -elvileg- nem publikusak a flották díjai, valamint, mint mindig, ez most is a barátod!

Jó szerencsét!

(#2009) mivett válasza dedike (#2007) üzenetére


mivett
csendes tag

nem tudod itt lerni?

Más is irogat itt flotta tarifákról sztem ha tényleg olyan szuperek akkor oszd már meg velem..persze csak ha olcsóbbak mint a KCH...

(#2010) mivett válasza dedike (#2007) üzenetére


mivett
csendes tag

A link-re reagálva elnézést az esetleges nem normális beszédért de szeretném ha velem is normálisan beszélnének itt a fórumon és nem rágalmazna meg senki olyan hülyeségekkel ami csak lejáratásnak minősül sztem. Azért mert valakinek valami nem tetszik az még semmit nem jelent, hisz lehet, hogy több 1000 embernek meg bejön.

PLD Nekem sem tetszik a Skoda octavia és mégis rengeteg fut belőle az országban és nem ócsárolom soha senkinek. Lehet, hogy egy nagyon jó kis autó csak valamiért nekem nem jön be. ENNYI.

Azért mert valakinek nem szimpi a KCH flotta , attól még nagyon jó lehet hisz több ezren használják már az országban...

[ Szerkesztve ]

(#2011) LEGIOX válasza mivett (#2006) üzenetére


LEGIOX
tag

Kérlek.

A kalandlövész flottában bruttó 17,5 Ft minden hálózatba + 50 MB adatforgalom
Havidíj bruttó 3250 Ft, ebből lebeszélhető 2810 Ft.

A DPI (bruttó)

csúcsidő 20 Ft, kívül 15 Ft ( Telenor, vezetékes )

25 Ft 20 Ft ( más mobil )

Havidíj 2750 Ft, ebből lebeszélhető 2500 Ft.

A DPI már nem egy nagy durranás, de a rokonaim, barátaim, ismerőseim 80 %-a ebben van. De a legfontosabb, hogy egyiknél sem kell belépni vásárlói klubba, vagy fogyasztói csoportba, nincs egyszeri, éves, havi tagdíj lehúzás.

(#2012) nggabi válasza LEGIOX (#2011) üzenetére


nggabi
nagyúr

mindig fikázzátok a dpit de ezt sosem értettem h miért.

nekem aki 3k körül beszélek havonta bőven megfelel, amiket itt láttam azokban mindig van vmi lehúzás ami által hiába 10ft a percdíj a végén ugyanott vagyok... ha nem többet fizetnék...

egyetlen jó alternatíva lenne a katolikus de ott a belépési díj, ill ha haverom bevinne a Ts belső mátrixába... csak a trémobillal vhogy nem szimpatizálok :)

"szenyor dzsíííí"

(#2013) LEGIOX válasza nggabi (#2012) üzenetére


LEGIOX
tag

Dehogy fikázom :-) Kb 8 éve használom, szerencsére akiket gyakran hívok jórészt dpi-sek. Egyéb hívásra használom a kalandlövészest. Lehúzós flotta nem érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#2014) #32577792 válasza mivett (#2008) üzenetére


#32577792
törölt tag

na figyelj!
1: sztem már moderátor jelezte feléd, hogy használd a szerkesztés gombot, ha 5 percen belül eszedbe jut még valami, ennek ellenére telepostolod a topicot.
2: olvasd el a fórumszabályzatot még egyszer, mert amikor regisztráltál, már megtetted.
nem teszünk ki nevet, telefonszámot

(#2015) mivett válasza LEGIOX (#2011) üzenetére


mivett
csendes tag

Háát a kalandlövészes 17,50 és a DPI 20-25 ft-os percdíj nagyon messze van a KCH
10 ft nettótól. Nagyon messze. Nem is értem mi ebben a vonzó. Egy normál publikus díjcsomaggal is tudsz már 18-20 ft-os percdíjjal beszélni.
Sztem tarifákban még mindig a KCH flotta vezet az országban.

Ha nem lehet akkor nem fogok ide elérhetőségeket írni , ha valakit érdekel akkor írjon privát üzit és ott megadom a KCH ügyintézőjének az elérhetőségeit.

Ezek után még mindig ajánlom a KCH-t. Sőt ....

És még egyszer kihangsúlyozom, hogy ez azoknak a legmegfelelőbb akiknek a tel.számlája havi 5-6 ezer vagy e feletti.
Természetesen aki nagyon keveset beszél 2-3 ezer havonta annak nem érdemes váltani.
De nekem pld. a párommal együtt 20-27 ezer volt régen a tel. számlánk és 20ft -os percdíjunk volt. Könnyen ki lehet számolni , hogy nekem 10 Ft-os tarifával ez mit jelent havonta. 50% vagyis havi 10-13 ezer ft minusz minden hónapban.!! Nekem nagyon szuper....

[ Szerkesztve ]

(#2016) dedike válasza mivett (#2015) üzenetére


dedike
addikt

Egy normál publikus díjcsomaggal is tudsz már 18-20 ft-os percdíjjal beszélni.

Ez melyik szolgáltató melyik díjcsomagja? :U

Jó szerencsét!

(#2017) nggabi válasza mivett (#2015) üzenetére


nggabi
nagyúr

te sose unod meg?

a 20ft-os percdíj jah elérhető perc alapon...

kíváncsi lennék h a kch-nál mik vannak, gondolom belépési díj meg éves díj is van...

így mindjárt nem is 10ft a percdíj :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2018) mivett válasza dedike (#2016) üzenetére


mivett
csendes tag

Voda . Kérdezz utána!

(#2019) mivett válasza nggabi (#2017) üzenetére


mivett
csendes tag

Nincs semmi féle belépési díj! Egyszeri éves díj van ami nekem 4000ft volt, meg a páromnak is 4000ft volt. Ennyi. Ez sok?? havi szinten ez 330 Ft. Ez sok? Sztem ez semmi ahhoz képest amennyivel kevesebb lesz a tel.számlám.

Hát majd mindenki eldönti, hogy ér-e neki ennyit.

Semmi más egyéb költség nincs!!!

Jah és amióta beléptem a KCH flottába egyetlenegy levelet és telefont sem kaptam különféle termékbemutatókra meg hasonló baromságokra.

(#2020) nggabi válasza mivett (#2019) üzenetére


nggabi
nagyúr

oké köszönöm

továbbszámlázós vagy a saját neveden van? mennyi a havidíj? mennyi beszélhető le?

győzz meg :))

"szenyor dzsíííí"

(#2021) mivett válasza nggabi (#2020) üzenetére


mivett
csendes tag

Te vagy a szerződő és az előfizető is egyben, vagyis te kapod a számlát direktbe.
Nem tovább számlázós!!

havi díj nettó 2500ft ami teljesen lebeszélhető.

és bármikor felmondható ha nem tetszik mert nincs hűségidő. Sztem ez is nagyon fontos.

Mindent online intéznek , neked csak annyi a dolgod , hogy kikérd a számhordozási engedélyt a jelenlegi szolgáltatódtól. Ha nem akarsz számhordozást akkor semmi dolgod.
A KCH-nak már saját Dealer-je van a cégnél és futár visz ki mindent neked oda ahová kéred és akkor amikor neked megfelel. Korrekt.

Nekem nagyon szimpatikus csapat akárki akármit mond. A tévhittel ellentétben semmi lehúzás semmi MLM semmi köze hozzá. Nem tudom ki honnan szedte ezeket.

Sztem az emberekben van egy olyan reakciója , hogy ami nagyon kedvező áru , olcsó az tuti nem lehet igaz csak valami lehúzás. Én erre azt mondom, hogy ki kell próbálni , mivel nincs hűség ha valakinek mégsem jön be valami miatt , bármikor költségmentesen felmondhatja a szerződést és tovább áll...

Ebben tényleg nincs semmi lehúzás, rengeteg ügyfelet toboroz a KCH a Vodának és ezért kapott ilyen tarifákat.

Nyílván valamiből fenn kell tartani magát a cégnek és sokat dolgoznak ezen, hogy legyen sok ügyfél , ezért kell az éves díjat fizetni. De sztem ez sem vészes.
Akinek meg sok az tényleg keressen mást!

Hát röviden ennyi. Én biztos, hogy nem csalódtam benne....
de ha bármi szakmai kérdésed van ezzel kapcsolatban akkor én arra már nem tudok válaszolni, jobb, hogyha keresed a KCH értékesítési vezetőt. De mivel itt nem lehet akkor privátban megadom az elérhetőségeit.

Üdv

(#2022) dedike válasza mivett (#2018) üzenetére


dedike
addikt

Ha minden egyéb megnyilvánulásod annyira igaz, mint a 18-20 forintos publikus percdíjas állításod, akkor régen rossz a rád hallgatóknak! :(

Mert az elérhető tarifák közül egy(!) választható bárkinek, de ott is csak hálózaton belül áll a 20 forintos percdíj... :U
Szerintem van egy 8000 forint éves díjú klubkártya is, amit meg kell venned...

Meg azt is megemlíthetnéd, hogy ami díjakat felsoroltál, azok netto díjak, továbbá a havidíj csak hálózaton belül beszélhető le, valamint csak akkor nincs hűségidő, ha nem történik készülékvásárlás szerződéskötéskor!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2023) mivett válasza dedike (#2022) üzenetére


mivett
csendes tag

Ha figyelmesen elolvastad volna akkor láttad volna, hogy mindenhová odairtam, hogy nettó.
És persze ha valaki vásáról készüleket kedvezményesn természetesen ezért alá kell irni 2 évet. Nem kell készüléket vásárolni addig ameddig valaki el nem dönti, hogy jó e ez neki vagy sem.... ennyi

Később is lehet készüléket vásárolni és 2 éves szerződést aláírni.
Nemde?

(#2024) nggabi válasza mivett (#2023) üzenetére


nggabi
nagyúr

klubkártya? csak hálón belül lebeszélhető?

és te magad vagy az ügyintéző :))

"szenyor dzsíííí"

(#2025) LEGIOX válasza mivett (#2015) üzenetére


LEGIOX
tag

Ha még hozzáadod a kch flottához a különböző jogcímeken szedett lehúzásokat, havi,éves, egyszeri díj, mlm kártya díja, stb mindjárt nem olyan kedvező a br. 12,5 forintos percdíj pl. a kalandlövészes 17,5 forinthoz képest :-) De ha valaki rám hallgat, akkor oda lép be ahova akar :-) Én pl. nem tudnám elviselni a sok nyomulós ügynök hívását :( , és a nem fizető khcsok helyett sem fizetném ki a számlájukat. Ráadásul a khc havidíja csak vodán belül beszélhető le :( Átbaszoda...

[ Szerkesztve ]

(#2027) ottoyes válasza mivett (#2026) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ehhehehe...nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#2028) #32577792 válasza mivett (#2026) üzenetére


#32577792
törölt tag

kaptál szerződést gondolom és mellékletet, azt kirakhatod ide, az nem tilos
persze ha nem tartalmaz neveket és telefonszámokat
teljesen felesleges itt kiabálnod, ha normál betűkkel írsz, azt is el tudja olvasni, akit érdekel.

(#2029) AnNoNiMuS válasza mivett (#2026) üzenetére


AnNoNiMuS
csendes tag

Gyerekek... Mi ez, óvoda? Ha ezt csinálod megütlek, ha nem, gyáva vagy? :C Menjetek szobára, ez a topik nem erre van. :N

(#2030) AMDFan


AMDFan
addikt

Sziasztok!
Ha belépek egy flottába, ahol az én nevemen van az előfizetés, abban az esetben ha mondjuk nem fizetem be az éves díjat, vagy csak valamilyen indokkal, ki tudnak rakni belőle értesítés nélkül?

(#2031) club1 válasza AMDFan (#2030) üzenetére


club1
veterán

Persze, de ilyenkor a szolgáltató a díjcsomag váltásakor általában sms-ben értesít.

(#2032) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!

Trés flotta csak a robb202 féle van?Vagy tud vki másfajtát?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2033) haddent


haddent
addikt

üdv,
új vagyok itt, jó pár oldalt elolvastam visszafele, de nekem nem lett világos a dolog. Én jelenleg Telenor előfizető vagyok, lejárt hűséggel. Szeretnék belépni egy kedvező flottába, de nem tudom melyikbe. Olyant szeretnék, ahova nincs se belépési díj, se kötelező termékminta vétel semmi rejtett költség. Fontos lenne még, hogy a számla az én nevemre érkezzen, a címemre, tehát semmi máguskodás, hogy én majd átutalom a főnöknek havonta és hátha befizeti. Ezen felül persze a legolcsóbb perc (másodperc?) díj kellene csúcsidőben minden irányba. Szeretném a számomat is megtartani, tehát számhordozással. Tudnátok ajánlani egy flottát, és leírni, hogy hogyan tudok belépni, átvinni a számomat, mik a teendők stb?
Köszönöm!

(#2034) club1 válasza haddent (#2033) üzenetére


club1
veterán

Nézd, mivel a legtöbb kérdésed flottafüggő (azaz flottája válogatja, hogy mi hogy működik), ezért elsősorban neked kellene egy flottát kiválasztani. Ha itt várod az ajánlgatást, erre elsősorban azok fognak válaszolni, akiknek fontos, hogy belépj a flottájukba. Ezek pedig nem biztos, hogy a legjobb flották (egy vagy több szempontból, amit most nem részleteznék).
Volt/van itt jó néhány flotta ajánlat, ha valamelyikkel kapcsolatosan kérdésed van, tedd föl (akár itt, akár magánban a megfelelő embernek), de ne várd, hogy más kaparja ki neked a gesztenyét.

(#2035) csemberlen válasza haddent (#2033) üzenetére


csemberlen
őstag

Szerintem ami te itt leirtál, hogy elvárnál egy flottától olyan nincs!

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2036) haddent válasza club1 (#2034) üzenetére


haddent
addikt

OK. Akkor elsősorban mi a teendő a DPI flottába való belépéshez? Ezt sokan emlegetik, és elvileg nincsen rejtett költség.

(#2037) nggabi válasza haddent (#2036) üzenetére


nggabi
nagyúr

"szenyor dzsíííí"

(#2038) club1 válasza haddent (#2036) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk sem a perc, sem a havi előfizetési díj tekintetében nem a legjobb a dpi, de te tudod. Belépést nem tudom, de ha nagyon tépném magam miatta, írnék egy-egy privátot azoknak, akik itt a listán dpi-sek. Ehhez meg a keresőt használnám, vagy ott a Google.
No most látom, már írt is neked egy dpi-s...

[ Szerkesztve ]

(#2039) nggabi válasza club1 (#2038) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha a telenor nem lenne kitétel és elbírná az 1x-i belépési díjat akkor a katolikus is jó lenne neki nem?

csak 10k belépő 4 havi díjam a dpiben :) nekem annyira nem biztos h megérné.

"szenyor dzsíííí"

(#2040) club1 válasza nggabi (#2039) üzenetére


club1
veterán

Szerintem bármi más (pl. kalandlövész) is, mert számhordozásról is írt. De én nem 10k belépőre emlékszem a katolikusokhoz... Ja, megnéztem, 7500 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#2041) haddent válasza club1 (#2038) üzenetére


haddent
addikt

nah látod éppen ezért szerettem volna a véleményeket kikérni. Akkor tudnál mondani te konkrétan egyet ami szerinted jó? vagy többet? nem baj ha reklám és a sajátodat mondod...

(#2042) club1 válasza haddent (#2041) üzenetére


club1
veterán

A saját Pannonos flottám zárt (céges), oda csak akkor léphetsz be, ha dolgozó vagy.
Minden egyéb infót én innen és más fórumból szerzek. Az egyéni véleményem (amit már korábban leírtam) az, hogy ha nem lennék céges flotta tagja, akkor valószínűleg a katolikust választanám ha keveset telefonálnék, ha többet (havi kb. 150-200 perc felett), akkor valószínűleg nem azt.

(#2043) nggabi válasza club1 (#2040) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R akkor csak 3 havi :D

am lenne haver által trés belső mátrix, de sajna hűséges vagyok a telenorhoz még jövő karácsonyig... :)

a te flottád díjait átdobnád püben? csak kíváncsi vok h tud e jót is ajánlani a telenor :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2044) club1 válasza nggabi (#2043) üzenetére


club1
veterán

Nincs ebben semmi titkos (mivel a céget, a flotta nagyságát/beazonosíthatóságát nem fogom említeni). A havidíjunk 2800 Ft és teljes egészében korlátozás nélkül lebeszélhető, és csak két percdíjunk van: 13.5 Ft mindenhová, kivéve a budapesti vezetékes számok hívását, az 7 Ft. Minden ár nettó. És ismerek ettől közel 30%-al olcsóbb percdíjú vállalati flottát is (igaz a mérete a mienk 50x-ese)...

[ Szerkesztve ]

(#2045) nggabi válasza club1 (#2044) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R nem rossz :)

"szenyor dzsíííí"

(#2046) haddent válasza nggabi (#2045) üzenetére


haddent
addikt

bizony jól hangzik :D club1, akkor az említett flottába nem lehetséges a belépés? esetleg te is megoszthatnád nggabi, persze csak akkor érdekes, hogyha be lehet lépni. Az infókat pedig köszönöm a DPI ről!

(#2047) krisz1019 válasza club1 (#2044) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Ez a flotta engem is érdekelne.....amennyiben trés :)
Meg persze ha be tudunk lépni....
Köszönöm!

(#2048) Zirowe válasza haddent (#2046) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amit én tudok ajánlani, ott nincs belépési meg egyéb rejtett költség, 2875ft/hó, 1875ft lebeszélhető, 15,625 ft-s percdíjjal mp alapon+60db sms ingyen, ezek mind bruttó árak, flottán belül ingyenes beszélgetés.
Telenoros, számot vihetsz, nem a te neveden van az előfizetés, viszont korrekt ügyintézés van, és sárga csekken fizeted nekik a számlát.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2049) club1 válasza krisz1019 (#2047) üzenetére


club1
veterán

Mint írtam:
"A saját Pannonos flottám zárt (céges), oda csak akkor léphetsz be, ha dolgozó vagy."

(#2050) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Új előfizetést kell kötnöm, mert a régi sajnos, megszűnik...
Amire kell havi 2óra telefonálás minden irányba, 10-15 sms 500MB-1GB net.
Mit ajánlotok?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.