Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) SárkánySzív válasza Zeki (#8345) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ha őszfele megjelenik az Xperia M duos akkor jobban elfogok merülni ebben a kérdésben, de addig is tanulmányozni fogom mit, és hogyan is kell ezt csinálni. No meg persze van két év hűségem amit mai napig nem bántam meg ha a hátam mögött húsz ember is biztat az ellenkezőjéről, és addig szinte nem is aktuális.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8352) Zeki válasza SárkánySzív (#8351) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagyon egyszerű:
freevoipdeal.com
Regisztrálsz, aktiválod a számod, feltöltöd az egyenleged, letöltöd az okostelódra a megfelelő szoftvert, belépsz a regisztráld neveddel és jelszavaddal, aztán telefonálhatsz is.
Ha van mobilneted vagy wifid, akkor arra is jó lehet, hogy a meglévő előfizetésed mellett ezzel telefonálj. Pl. 120 napig ingyen hívod a vezetékes számokat. Utána az is 3 Ft. Ja, és a regisztrációnál mikor kéri a lakcímed, USA címet adj meg, akkor nem számol áfát a feltöltéskor.

[ Szerkesztve ]

(#8353) nggabi válasza Zeki (#8352) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt az ingyen vezetékes hívást azért ne nagyon reklámozd. olyan mintha a holdra telefonálnál :DDD

feltöltöttem én is 3k-t, a mobil hívások wifin még úgy ahogy jók, de a vezetékes szinte mindig sz@r. ezzel egy előfizetést nem tudsz kiváltani.

"szenyor dzsíííí"

(#8354) Zeki válasza nggabi (#8353) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem a Nokia SIP kliense fut a telómon, arra van belőve a freevoipdeal, ma is telóztam vezetékesre 2x. ILBC kodek van beállítva.
Semmi gondom sem volt, most sem.
Pár hónapja volt egy pár napos gebasz náluk, azóta minden frankó.

(#8355) OccsE válasza nggabi (#8353) üzenetére


OccsE
aktív tag

erdekes..... nalam a vezetekes hivas mindig tokeletes.... kicsit hangosabban kell beszelnem, de egyebkent minden tokeletes vele!

(#8356) club1 válasza nggabi (#8353) üzenetére


club1
veterán

Én leggyakrabban PC-ről - vezetékes internetet használva - hívok. A vezetékes irányok általában jobb minőségűek szoktak lenni, mint a mobil irányú hívásaim...

(#8357) nggabi válasza club1 (#8356) üzenetére


nggabi
nagyúr

(jobb híján) most fogom tesztelni a pc-s klienst, hátha az jobban muzsikál mint az androidos. de volt nemrég egy 10 perces mobilhívásom wifin, az olyan volt mintha gsmen beszéltünk volna. fene se érti :))

"szenyor dzsíííí"

(#8358) fikk


fikk
csendes tag

Sziasztok!

Én is mobil flottát keresek.
Szolgáltató mindegy (bár inkább voda). Se kaució, se belépési díj, semmi extra befizetni valót nem szeretnék.
Tudnátok vmit ajánlani?

Még kérdés:
A NOÉ-ba be lehet lépni (flottába) úgy is, hogy ha nincs sok gyereked? :)

Még 1:
HTFSZ-be hol írják hogy pártoló tag is lehetek és akkor flottajogosulttá válok?

+2:
I-mobile-os tapasztalata van vkinek?

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi ha sok volt...

(#8369) weinmaker


weinmaker
őstag

Tudja valaki, hogy a NOÉ-nál mennyi a tagdíj?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8370) Ice-ozsé válasza weinmaker (#8369) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Erre gondoltál? [link]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8371) weinmaker válasza Ice-ozsé (#8370) üzenetére


weinmaker
őstag

Igen.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8372) weinmaker válasza weinmaker (#8371) üzenetére


weinmaker
őstag

Szerintem a NOE lesz nálunk a nyerő. :) Nekem jobbnak tűnik mint a HTFSZ, persze ki-ki igényei szerint.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8373) Ice-ozsé válasza weinmaker (#8372) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Na igen ezen szerintem kár vitázni, hogy kinek mi jön be...
Kinek a pap, kinek a papné. :DD :)) :DD

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8374) NorbiG2


NorbiG2
tag

Nem tudom, de a sok sárdobálózás után, amiket írtak a a Royal-ról, a Mobilflották-ét részesíteném előnyben. Ámbár nem beszéltem csak 1-1 olyan emberrel, akik e 2 flottában vannak. De szivesen kérnék véleményt más felhasználóktól is, akik ezeket használják.

(#8376) cekkk válasza weinmaker (#8372) üzenetére


cekkk
veterán

De cégként 40 előfizuval ide be tudtok lépni? MErt szerintem a HTFSZbe meg ide is mintha magánszemélyek léphetnének be :U

(#8377) SárkánySzív válasza NorbiG2 (#8374) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... nagyon készségesek, és stabil cég, segítőkészek. Nincs sumák egyáltalán nagyon elégedett vagyok velük.
Ügyintézés megyen mint a karikacsapás, nem akarok ömlengeni, de örülök hogy náluk kötöttünk szerződést.
Írom ezt úgy, hogy semmi közöm hozzájuk, csak segíteni vagyok itt akit érdekel az újak közül.

http://www.auditandcredit.hu/HUN~/cikkmegjelenites.html:betoltes=583d,megnevezes=Fooldal

http://mobilflottak.hu/a-mobilflottakrol/

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8378) Ice-ozsé válasza SárkánySzív (#8377) üzenetére


Ice-ozsé
tag

De jóóóóóóó :DD :)) :DD
Alkossunk külön táborokat, én a HTFSZ táborba állok. :DD :C :DD

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8379) weinmaker válasza cekkk (#8376) üzenetére


weinmaker
őstag

Nem, ide magánszemélyként fogunk, a céges meg korlátlan lesz, az meg mindenütt egyforma.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8380) cekkk válasza weinmaker (#8379) üzenetére


cekkk
veterán

Azt hittem a cégeset akarjátok ide vinni. Azért érdeklődtem. :K

(#8381) weinmaker válasza cekkk (#8380) üzenetére


weinmaker
őstag

Azt szedjük szét. Csak a korlátlanok maradnak cégesek.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8382) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van-ismeri a H vagy P (voda) flottát? A P ről azt mondják 1600ft a havidíja és 25000ft ot kell egyszer fizetni nekik a "közvetítésért"!

Tudtok erről valamit?

(#8383) Dave79 válasza weinmaker (#8369) üzenetére


Dave79
tag

Elvileg 6000Ft/év ezért 2*10 SIMed lehet ( 10 apuka 10 anyuka nevén ).

(#8384) cekkk válasza MinionFlasH (#8382) üzenetére


cekkk
veterán

Hát 25 ezret ne fizessél ki egy ilyenért. Bár ha utána percenként egy forintért beszélsz akkor lehet megéri, de szerintem ez nagy lehúzás,

(#8385) MinionFlasH válasza cekkk (#8384) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igazából 1600ft a havidíj 70percet beszélhetsz ennyiért utána 16ft/perc flottások egymás között ingyen! a 25 azért nem lenne sok mert családdal mennénk 5 en egy előfizetővel és 5 kártyával! Vagy van ennél jobb?

(#8386) cekkk válasza MinionFlasH (#8385) üzenetére


cekkk
veterán

Vagy a NOE vagy a HTFSZ ami szerintem jobb lenne, mert ezeknél évi 6000 és a NOEnál 20 sim lehet a másiknál 5. A konkrét leírásokat megtalálod a fórum legelső hozzászólásában, a linkekre kattintva.

(#8387) MinionFlasH válasza cekkk (#8386) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi még átgondolom!

(#8388) cekkk válasza MinionFlasH (#8387) üzenetére


cekkk
veterán

ÉS mind a kettőnél olcsóbbak a percdíjak mint annál amit mondtál.

(#8389) MinionFlasH válasza cekkk (#8388) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Drágább a havidíjuk, a percdíjuk és éves díjuk van, vagy én nem jót néztem? :)))Noe, meg az a hsz.valamicsodát néztem 1 hsz-ban!

(#8390) Zeki válasza MinionFlasH (#8382) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ahol 25 ezer Ft a közvetítői díj, ott az már valaki flottájának a viszonteladójának a viszonteladója, mert még ő is keresni akar rajta. Vagy ha nem, akkor kurvasokat akar keresni.

Van a Nagycsaládosok Országos Egyesületének flottája, van a Hivatásos Tűzoltók Független Szakszervezetének flottája, van az IKEA-nak a Family flottája (ez teljesen ingyen belépős), aki ügyes meg bátor, annak van Vodás MOL flotta ingyen.
A topiknyitó első hozzászólásban meg egy halom.

Aki meg olyan helyen mozog és telefonál, ahol nincsenek agyonterhelve a 3G tornyok, annak meg ott a VOIP telefonálás havidíj, belépődíj, hűség nélkül, 3Ft/perc. Vagyis elnézést, a mobilinternetnek van havidíja. De azt akciósan kell csinálni. ;)

(#8391) Zeki válasza MinionFlasH (#8389) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#8392) cekkk válasza MinionFlasH (#8389) üzenetére


cekkk
veterán

Itt már neked kell számolnod és okosnak lenned, mert a NOEnal van a havidíjban 200mega internet is 40 sms, a másiknál 50mega 10 sms, ha net kell neked akkor a másiknak a havidíja egyből minimum ezer forinttal emelkedni fog simenként.
Akkor itt két év alatt fizetsz 12 ezeret a 5 vagy 20 simért míg a másiknál fizetsz 25 ezret egyszerre.
Ezt neked kell végig gondolnod. Te igényeid.

(#8393) kisbogyai válasza Zeki (#8390) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

Hol is tudsz ingyenes csatlakozással vodás Mol flottát,csak mert ebbe szeretnék csatlakozni,és akkor spórolnék a csatlakozással :D

(#8394) kisbogyai


kisbogyai
csendes tag

Tudom nem teljesen ide tartozik,de valaki nem tud olyan alkalmazást androidra,amivel perceket is tud számolni ,hogy azért valahol check-olni tudja az ember mennyit is beszélt már.

thx

(#8395) Zeki válasza kisbogyai (#8393) üzenetére


Zeki
nagyúr

z67 fórumtárs a te barátod. :)

(#8396) cekkk válasza kisbogyai (#8393) üzenetére


cekkk
veterán

De volt róla szó, hogy megváltoztak a MOL kondíciói és már annyira nem jók 1-2 oldallal korábban volt erről szó.

(#8397) MinionFlasH válasza cekkk (#8396) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mindenesetre köszi a segítségeket, mérlegelem, mert ahogy mondtad mindenkinek másra van szüksége!

(#8398) cekkk válasza MinionFlasH (#8397) üzenetére


cekkk
veterán

Pontosan. Mivel az igényeidet nem tudjuk, ez a két flotta plusz a DPI letudja fedni az átlag felhasználást.
De a 25 ezer az szerintem nagyon sok egy belépésért, főleg ha 2 évente újra ki kellene fizetned.

(#8399) cekkk válasza kisbogyai (#8394) üzenetére


cekkk
veterán

(#8400) kisbogyai válasza cekkk (#8399) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

thx.

kiprobálom :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.