Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) cekkk válasza kisbogyai (#8400) üzenetére


cekkk
veterán

Én ezt használom, csak egy a baj vele, hogy az flottán belüli beszélgetést nem lehet szűrni vele. Bár lehet van olyan alkalmazás aminél ha megadom a számot akkor az azzal történt beszélgetést nem számolja.

(#8402) MinionFlasH válasza cekkk (#8398) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az igényem az alacsony havidíj, alacsony percdíj, kis mobilnet pont ez a csomi amit ajánlanak 25ért ugye! Elvileg megkérdeztem azt mondta ez egyszeri költség és nincs semmi más!

Néztem az IKEÁSAT is valamelyik kollega írta! 3000ft havidíj, drágább percdíj max 2 előfizető! Ezek a gondom..

[ Szerkesztve ]

(#8403) cekkk válasza MinionFlasH (#8402) üzenetére


cekkk
veterán

De te leírtad, hogy 1600 és 70 perc lebeszélhetőség semmi mást. Így hogy pontosan nem is tudjuk, hogy mi van benne igazán nem is tudunk róla véleményt mondani. :(

(#8404) kisbogyai válasza cekkk (#8401) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

Kipróbáltam,és nem rossz,ha nem lesz jobb,vagy jobban beállíthatóbb,akkor ez maradni fog.

thx

(#8405) MinionFlasH válasza cekkk (#8403) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

cekkk! Adsz egy mail cimet és átküldöm Neked amit kaptam tájékoztatót!

(#8406) cekkk válasza MinionFlasH (#8405) üzenetére


cekkk
veterán

Ment egy PÜ!

(#8407) MinionFlasH válasza cekkk (#8406) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szóval vélemény? :DD

(#8408) cekkk válasza MinionFlasH (#8407) üzenetére


cekkk
veterán

Teljesen korrekt.
De mi van ha elfogy a net? Van ahol nem lassítanak, hanem számláznak 10kbyte-onkét. Ha ez nincs teljesen jó flotta. :K
Bár azt nem értem, hogy hogy nincs telefonadó ezen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8409) MinionFlasH válasza cekkk (#8408) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Megkérdeztem lassítanak 9.2 körülire! Azt én se tudom... :DD

(#8410) cekkk válasza MinionFlasH (#8409) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor kösd meg :K

(#8411) N-vidi-A válasza cekkk (#8408) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Milyen flottáról van szó? :D Publikus része van a dolognak, mert szívesen vennénk szerintem többen is ha jó... :C

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8412) cekkk válasza N-vidi-A (#8411) üzenetére


cekkk
veterán

http://magnuscsoport.hu/
Ők csinálják egy két éve bejegyzett cég, na de az ilyen bróker cégek is jönnek és mennek. Szóval én ezt magam részéről kockázatosnak találom.
Küldesz mail címet privibe, elküldöm neked.

(#8413) MinionFlasH válasza N-vidi-A (#8411) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mért ne lenne publikus! Happy daaaaay :))))

Asszem ez az

(#8414) N-vidi-A válasza cekkk (#8412) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Köszi mindkettőtöknek.
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8415) cekkk válasza N-vidi-A (#8414) üzenetére


cekkk
veterán

Bár legalább ezekről kint van az adat és leinformálhatóak. :C

(#8416) LEGIOX válasza MinionFlasH (#8385) üzenetére


LEGIOX
tag

A kalandlövészes meg ingyen van...

(#8417) kisbogyai válasza Zeki (#8395) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

próbáltam elérni,ha jól láttam volt is itt,de nem válaszolt még.
viszont ha ö nem tud vagy nem válaszol,tudsz e benne segíteni,vagy ahogy írtad a Mol flottához csatlakozásban is tudsz valamit azt megírnád

előre is köszi.

thx

(#8418) Zeki válasza kisbogyai (#8417) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a baj, hogy a csomagok árát, meg a percdíjakat már nem tudom.

(#8419) kisbogyai válasza Zeki (#8418) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

azokat én tudom,csak valami olyasmit olvastam,hogy nem flottakezelőn keresztül,hanem online is lehet effektíve ingyen csatlakozni,és ez érdekelne igazából,mert ebbe csatlakoznák,csak nem lenne mindegy hogy 20-30k menne ki az ablakon,amit megsporolhatnék

:R .

[ Szerkesztve ]

(#8420) Zeki válasza kisbogyai (#8419) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaaa... akkor mindjárt megnézem a PÜ-imet, és neked is küldök.

(#8421) kisbogyai válasza Zeki (#8420) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

ok,thx
:R

(#8422) weinmaker válasza Zeki (#8420) üzenetére


weinmaker
őstag

A legtöbb "flottakezelő" csak annyit csinál, hogy a vodafone flotta oldalán elérhető oldalon online megrendeli neked a csomagot. A lényeg, hogy tudjad a belépő kódot. Szerintem ha nagyon erősködsz, akkor bármelyik voda boltos beléptet bármelyik nyilvános flottába. Ahol meg tagdíj van, ott azért nem tudnak, mert kell az igazolás is (flp, htfsz, noe).

Szóval nem alaptalan, hogy a flottakezelő cégek egy része csak lehúzás, a semmiért fizettetik ki a belépési díjat, vagyis ez így nem igaz, mert annyit dolgozik vele, hogy megrendeli neked a szolgáltatást.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8423) Zeki válasza kisbogyai (#8421) üzenetére


Zeki
nagyúr

Elküldve.

(#8424) Zeki válasza weinmaker (#8422) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ahol nem online léptetnek be az adataiddal, ott biztos nem a flottakód tudásával bizniszelnek.
A normális helyen kapsz postán/emailben egy igazolást, hogy jogosult vagy a flottába lépésre, és azzal mész be a mobilszolgáltatóhoz szerződést kötni.

(#8425) kisbogyai válasza Zeki (#8423) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

thx

:R :R :R

(#8426) Zeki


Zeki
nagyúr

(#8427) Gizmo94 válasza Zeki (#8424) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez pontosan így van, ahogy írod.. Így volt nálam is, azzal a különbséggel, hogy én bescanneltem és elküldtem az irataimat (személyi-lakcímkártya) , ennek alapján megkaptam az igazolást mailben, kinyomtattam, aláírtam, majd bescanneltem és visszaküldtem szintén mailben és nem kellett mennem a Vodahoz sem, valamint a telenorhoz sem, a Telenoros felmondást is a Voda intézte. Minden online ment, egy lépést sem tettem. Másnap hozta a futár zárt Vodás csomagban az élő kártyákat, aktiválni sem kellett, működtek.. Ki kellett bontanom a csomagot, Benne volt szerződés, egyebek. Alá kellett írni a másodpéldányokat a Voda részére, továbbá a számhordozási kérelmet, meg az átvételt, ennyi volt. A választás az enyém volt, hogy a mailben küldött igazolással én megyek a továbbiakat intézni a Vodafone-hoz, vagy intézzék ők. Én az utóbbi mellett döntöttem.

[ Szerkesztve ]

(#8428) tiko76 válasza kisbogyai (#8394) üzenetére


tiko76
aktív tag

Ha nem találtál próbáld ki ezt.
[link]

(#8429) kisbogyai válasza tiko76 (#8428) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

ok,thx
:R

(#8430) kisbogyai válasza kisbogyai (#8429) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

valaki esetleg a jelenlegi Mol tarifákról tud valamit?

(#8431) cekkk válasza kisbogyai (#8430) üzenetére


cekkk
veterán

Én ennyit tudok róla:

Ha jól látom a 255 perc / 500 megából lett 100 perc lebeszélhetőség / 500 mega. 3640--ért, eddig 3348 volt.

(#8432) Ice-ozsé válasza cekkk (#8431) üzenetére


Ice-ozsé
tag

kisbogyai nem non nagy a hozzászólásod, hogy minden egyes hozzászólásnál csinálsz egy "köszönöm-öt". :DD :)) :DD

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8433) kisbogyai válasza Ice-ozsé (#8432) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

és neked mi közöd van hozzá
mindenki azt és úgy ír ahogy akar.
200 akárhány napoddal te akarod osztani az észt,ameddig a szabályokat betartva ír vagy kommunikál az ember addig közöd nincs hozzá,max a moderátornak. :Y
:W

ebben a topicban a flotta tarifákról érdeklődnek vagy osztanak meg infókat az emberek egymással,mindig csodálom az olyanokat akiknek annyi idejük van,hogy ide nem illő dolgokkal tudják teleszemetelni ezt a fórumot,de részemről ennyi,én nem folytatom tovább, :F

[ Szerkesztve ]

(#8434) z67


z67
őstag

Kedves Hölgyek, Urak!

Valami félreértés okán sokan keresnek MOL ügyben. Inkább ideírom, lövésem nincs az új MOL tarifákról, közöm nincs a céghez és nem is tudok segíteni. Anno volt egy publikus oldal jó tarifákkal, az eltűnt és úgy tudom a tarifák meg már nem azok.

Fentiekre tekintettel, aki ezügyben keres, annak nem tudok válaszolni, törlöm és tiltom a felhasználót.

Nagyon köszönöm a megértéseteket!

(#8435) cekkk


cekkk
veterán

Kaptam egy érdekes megkeresést, úgy látszik Kémek vannak a sasfészekben ;] :P

(#8436) fikk


fikk
csendes tag

e-nett-es tarifákról tud vki vmit?

(#8437) weinmaker


weinmaker
őstag

Na be akartunk lépni a noe-be, de ez nem is olyan egyszerű. Kitöltöd a belépési nyilatkozatot amit a közgyűlés fogad el, és csak ezek után kezdődik a kártyák legyártása, vagyis az átfutás idő minimum 1 hónap, de akár 2 is lehet.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8438) Dave79 válasza weinmaker (#8437) üzenetére


Dave79
tag

Ha a belépésed meg van akkor már tudsz igazolást kérni.

(#8439) SárkánySzív válasza cekkk (#8435) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:)) Ne tartsd vissza... :))

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8440) cekkk válasza SárkánySzív (#8439) üzenetére


cekkk
veterán

Én már nem mondok semmit ;]
De legyen elég annyi, hogy a királyi flottának kéme van itt kérem szépen :P

[ Szerkesztve ]

(#8441) kisbogyai válasza cekkk (#8440) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

:Y :Y :Y

(#8442) Sanyabá válasza cekkk (#8440) üzenetére


Sanyabá
senior tag

De melyik a királyi flotta?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8443) cekkk válasza Sanyabá (#8442) üzenetére


cekkk
veterán

Angol szó fordítása a "királyi" .

(#8444) weinmaker válasza Dave79 (#8438) üzenetére


weinmaker
őstag

Ez igaz, de nagyon hosszú az átfutás. Illetve a belépési nyilatkozatban vannak olyan pontok amik elég érdekesek. Te tag vagy? Ha igen privátban keress már meg légyszi, mert-e mellett döntöttünk, de így megint elbizonytalanodtam.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8445) Dave79 válasza weinmaker (#8444) üzenetére


Dave79
tag

most folyik nekem a beléspés a NOE-ba.

(#8446) w.miki válasza Dave79 (#8445) üzenetére


w.miki
veterán

írnál részleteket?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8447) fikk


fikk
csendes tag

NOÉ-sok! (vagy aki ért hozzá)!

A leírásban az Egyedi Értékhatár az mit jelent?
Az első időkben annyit fog kiszámlázni (biztosítékként) és majd lassan levonja, vagy az elérése után nem kedvezményes, hanem alap percdíjon számláz tovább, vagy csak 1 figyelmeztetés hogy sokat költöttél, vagy részszámlát kell befizetni, vagy mi a franc?
És a kötelező internet opcióra mennyit von le, alap, vagy kedvezményes díjat?

Én is azt szeretném, szívesen elolvasnám a tapasztalataitokat azzal kapcsolatban (főleg a belépéssel).

(#8448) Deller2010


Deller2010
tag

Forensis-ről tud-e valaki részletes infot, vagy tarifatáblákat - privátban?

| regular IT guy |

(#8449) kisbogyai válasza Deller2010 (#8448) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

ingyenesen regisztrálsz a forensis-nél,és mikor megjön a kártya annak a számával meg tudod nézni a lehetőségeket.
Ha még megvan,akkor előkeresem,és elküldöm majd :D

(#8450) NorbiG2


NorbiG2
tag

Magnus flottába van valaki? Elég jónak találom. Eddig nálam viszi a pálmát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.