Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) BullZeye válasza Zeki (#9749) üzenetére


BullZeye
veterán

Bnőmék 3an vannak testvérek, meg hozzácsapódok én is meg húgának barátja. Há'natyacsalád!

Mind a két helyen van éves 6 ezer forintos díj. A HTFSZnel 5 sim lehet a neveden a másiknál 10

Ez a 6ezer forint simenként értendő? Vagy Kérek én 2 simet, kér bnőm apja 5 simet, és így 12k évente? Mert nem mind1.

(#9752) Zeki válasza BullZeye (#9751) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, nem számít hogy hány sim van, ugyanaz az összeg.

(#9753) BullZeye válasza Zeki (#9752) üzenetére


BullZeye
veterán

Jah, de 7 embernél az 2x6k (5+2fő) vagy NOEnél 1x6k. (max 10)

Másik kérdés, telefonszám esete? Azzal mi van, megtarthatom?
Mert most megvásárolom a vodafonetól a telefonszámot 5k-ért, hogy aztán oda adjam valakinek a telefonszámot megint? Mert ugye az 1ember nevén lenne a 7 telefonszám.

NOE tagdíj:
6500Ft - pontosabban 3.250 Ft/család/félév

Tűzoltókhoz kell valami tagdíjat fizetni? :\

[ Szerkesztve ]

(#9754) cekkk válasza BullZeye (#9751) üzenetére


cekkk
veterán

előfizető/6000. Egyik helyen 5 sim lehet a neveden a másiknál 10. De a noéhoz nehezebb bekerülni.

A számoknak az előfizető nevén kell lennie. Ha 10 szám lesz és te leszel a fizető akkor a te neveden kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#9755) glaci válasza BullZeye (#9740) üzenetére


glaci
őstag

Nagyon valószínű, hogy nem a Te neveden volt az előfizu, hanem a cégén.
Az 5000 Ft. az pedig pont az átírási díj.
Épp 1 hete irattam át az én nevemről az egyik számom az asszonyéra így még friss az emlékem róla.

Nem tudom hányan voltatok a flottában azzal még megpróbáékozhattok, hogy bementek csoportosan és közlktek, hogy visszaadnátok a számokat és elmentek másik szolgáltatóhoz.
Ha szerencsétek van, akkor hajlandóak lesznek inngyen is átirni, csak hogy mafadjatok.
Ismerek személyesen olyan embert, akimek ez így ingyen is megvolt.
(Addig nézegesd a publikus csomagokat, mert azt is választanod kel majd hozzá!)

Szorítok, hogy Neked is elengedjék! Sok sikert! Remélem tudtam segíteni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9756) BullZeye válasza glaci (#9755) üzenetére


BullZeye
veterán

Sajna cég intézi postai úton a lemondást, és ezért kellett közölni az illetékessel, hogy kell e a szám, csak 7-en vagyunk, és lehetetlenség lenne őket összecsődíteni egy talán miatt. :\

Holnap felhívom telefonon a kiemelt ügyfeles telszámot, és rákérdezek erre, hátha szerencsém van, ha nem jön össze más stratégiával bnőm is felhívja 1 órával később :D

(#9757) glaci válasza glaci (#9755) üzenetére


glaci
őstag

Közben látom már válaszoltak.
De azért azt a 7x5K -t megpróbálhatod megúszni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9758) odihari


odihari
csendes tag

Sziasztok!

Régebben írtam, hogy Vod-t hívtam,hogy nem fogadom el a kétoldalú szerződésmódosítást. Ajánlottak ezt-azt többek között 100percet, köszi nem kell, hiszem az alapdíjat amit Vodán belül beszélnék le ki sem használom. Szóval visszahívást ígértek 1x, eltelt 1 hét érdeklődtem, visszahívást ígértek 2x, eltelt 1 hét érdeklődtem, visszahívást ígértek 3x, eltelt 3 nap és felhívtam őket, hogyha ma nem kapok választ holnap fogyvéd lesz.... Jéééé és ma választ kaptam, hogy mi lesz velem. Minden marad a régiben, tehát havidíjat oda beszélem le ahova akarom és számlázás is marad 10 mp. Ja és ügyintéző mondta, hogy korábban felolvasta nekem kolléga, hogy nem változik semmi, mondtam h nekem senki ilyet nem olvasott fel, csak azt, hogy kijelentem h nem fogadom el a változtatás, és ügyintéző mondta is h majd keresni fognak, mert ez már nem az Ő kompetenciája. Szóval nálam semmi sem változott. Minden jó, ha a vége jó. Tegyen mindenki belátása szerint és, ha nem hagyja magát és nem hajlik meg az első ajánlatra még jól is járhat, hiszen minden szolgáltatónak érdeke ügyfeleinek megtartása. Ja és papír alapon nem voltak hajlandóak ezt leírni, mondván a beszélgetés rögzítve van. Kétszer is bepróbálkoztam, hogy ezt írásban kérem, de NEM. :(( Egyeztettek társosztállyal is.

(#9759) Sayuar válasza odihari (#9758) üzenetére


Sayuar
őstag

Szia!

Ha emailben küldenéd a nyilatkozatod, akkor arra kötelesek emailben válaszolni.

Csak óvatosan!
A mostani (friss) számlához is becsatolják az 2013.okt. 1-jei változást.

Ha nyilatkozol aug 28-án, hogy nem fogadod el a változást, szept. 2-án visszaírnak, hogy minden marad a régiben, és szept. 11-én kapsz egy számlát, amihez megint csatolják a változást? Na ilyenkor mi van?

Vajon tévedésből csatolták másodjára a "közös megegyezést" tartalmazó,
2013-10-01-es ÁSZF változást?.....vagy erre újból kell reagálni?....

[ Szerkesztve ]

(#9760) odihari válasza Sayuar (#9759) üzenetére


odihari
csendes tag

Nekem a számla csak októberben fog jönni, az augusztusi meg szept. elején jött, szóval nekem még egyet nem tudnak csatolni. De ilyenkor nem tudom mi van, ha jelezted , hogy nem fogadod el a változás és megállapodtatok vmiben csatolhatják ahányszor akarják sztem nem lesz semmi, csak az amiben megállapodtatok.

(#9761) Sayuar válasza odihari (#9760) üzenetére


Sayuar
őstag

Az augusztusban kiállított számlához is csatolták, és most másodjára a szeptemberben kiállítotthoz is.

Szerintem mindig az utolsó értesítés a mérvadó, hiszen mindig egy új ÁSZF módosítás üti az előző, érvényben lévő ÁSZF-et.

(#9762) harcosparej válasza BullZeye (#9748) üzenetére


harcosparej
tag

Én úgy tudom, hogy a HTFSZhez és a NOEhez is tagsági kell. Úgy lehet igénybe venni a flotta kedvezményüket. Cáfoljatok, meg ha nem így van.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9763) Zeki válasza harcosparej (#9762) üzenetére


Zeki
nagyúr

De, és az a tagsági kerül pénzbe.

(#9764) Naigen válasza Zeki (#9747) üzenetére


Naigen
aktív tag

A rezsi ráadásul havonta fizetendő jó néhány csomagnál, ha jól emlékszem.

Jól... "Rezsi közösségi tagdíj havi bruttó 270Ft/hó, melyet 2 évente előre kell átutalni egy
összegben, bruttó 6500ft/24 hónap."

[ Szerkesztve ]

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9765) O.Lajos válasza Sayuar (#9761) üzenetére


O.Lajos
tag

ez lehetne trükkös mondjuk, de talán ennyire nem alattomosak. :DDD egyébként azért gázabb, mert nem egyoldalú módosítást jelentett be (talán szigorúbbak is a szabályok abban az esetben), hanem közös megegyezésen alapulót.
mivel mindenhol október 1-i változásokra hivatkozik, így a korábban kiküldött megegyezik a frissebbel, legalábbis e-számlát alapul véve, ahol ugyanaz a dokumentum tölthető le. így aki egyszer nyilatkozott, az 99% hogy érvényes és nem kell mégegyszer. persze ez Mo. szóval.. :D

(#9766) Midway válasza trec12 (#9704) üzenetére


Midway
senior tag

Jól felemelték. Most már 10 euró.

Itt annyi lesz csak a kiegészítő díj:
"Az ÁSZF 1. számú Díjszabás melléklete a következő módon változik. A Díjszabás 1.2.1. pontjának 4-es
bekezdése kiegészül a következővel: „Kiegészítő havi előfizetési díj. Minden, bármely típusú SIM kártyára
fizetendő havidíj tétel, mely nem lebeszélhető és nem leforgalmazható. Ezen tétel, minden nem
magánszemélyre (minden adószámmal rendelkező) előfizetőre vonatkozóan bruttó 3.175 Ft / hó / SIM
kártya.” Az ÁSZF 1. számú Díjszabás mellékletében minden kereskedelmi forgalomban elérhető Lakossági
tarifacsomag Havidíjak sora kiegészül az alábbi sorral: „Kiegészítő Havi előfizetési díj. A kiegészítő havi
előfizetési díj nem magánszemély (minden adószámmal rendelkező) előfizetőnek fizetendő díjtétel.”

Ezt én úgy értelmezem, hogy az eddigi 889ft-ról 3175ft-ra emelik. :(((

(#9767) Broki1


Broki1
tag

Telenor DPI flotta
13-án írtam a helyi Fidesz iroda vezetőjének, hogy szeretnék csatlakozni a flottához, cekkk fórumtárs jóvoltából kaptam egy másik e-mail címet(pesti Fidesz?), ahova szintén írtam. Mindketten még aznap válaszoltak, és kérték az adataimat(név, cím, a.n., szül idő, szül. hely, szem.ig szám., jog. szám, tel.szám. Azt ígérték, hogy két héten belül felhív a flottakezelő.
Ma délelőtt fel is hívtak, újra felvették az adataimat, mivel telenoros vagyok így egyszerűbb lesz az átlépés. Pénteken már át is tesznek a flottába. A szerződést, és ha kértem volna a telefont, hétfőn hozza a futár. Sim csere értelemszerűen nem lesz.

(#9768) cekkk válasza Broki1 (#9767) üzenetére


cekkk
veterán

Így kell ezt! :C :C
És kérem tedd hozzá, hogy mindezt ingyen és bérmentve ;) :DDD

#9769) Broki1
Örülök, hogy segíthettem, remélem mások is így betudnak lépni. :K

[ Szerkesztve ]

(#9769) Broki1 válasza cekkk (#9768) üzenetére


Broki1
tag

Igen! :DD
Köszi a segítséget!

(#9770) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem ŐK küldözgetik még állandóan:

http://www.magyarkedvezmenykartya.hu/mobilflotta.html

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9771) fikk


fikk
csendes tag

Sziasztok!
Én most akartam bemenni szerzodest kotni a noe-s igazolassal, de azt mondtak ugy kotnek, hogy oktobertol perc alapu lesz.
Ez kamu' vagy atcsesznek?
Pedig ugy tudom itt is marad a masodperc alapu, ha huseget alairsz.
Az i-mobile-lel is igy kotnek, hogy az ujaknak nem marad masodperc alapu?
Vki belso tagkent valaszolhatna...

(#9772) Gizmo94 válasza fikk (#9771) üzenetére


Gizmo94
veterán

Belső tagként nem tudok válaszolni neked, de igen valószínű, hogy nem csesznek át. Nagyon nagy huzakodás megy a meglévő hűséges ügyfelekkel is a lebeszélhetőségen és a másodperc alapon is minden kisebb flottacsomagban, emiatt szerintem kizárt, hogy új előfizetővel szerződjenek másodperc alapra.

(#9773) Vangelis válasza cekkk (#9768) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már el is kérték az adataimat!

Gyors a hölgy.

Persze ez még nem jelent semmit.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9774) cekkk válasza Vangelis (#9773) üzenetére


cekkk
veterán

A hölgy kérte el vagy a mobileforce? :D

(#9775) Vangelis válasza cekkk (#9774) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A hölgy. :) Mivel neki írtam. Irattál.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9776) cekkk válasza Vangelis (#9775) üzenetére


cekkk
veterán

Jah, de majd a mobilforcetól is keresni fognak téged :K

(#9777) rokonn


rokonn
újonc

sziasztok

én szenvedek ezzel a dpi-vel,már 1 hónapja leadtam és semmi :((

(#9778) w.miki válasza fikk (#9771) üzenetére


w.miki
veterán

okt. 1. -ig nyilatkozni kell, hogy NEM fogadod el a közös megegyezésem alapuló módosítást

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9779) cekkk válasza w.miki (#9778) üzenetére


cekkk
veterán

Ez a meglévőeknek szól, ő új előfizetést akar és azt már csak úgy kötik meg. :U

(#9780) w.miki válasza cekkk (#9779) üzenetére


w.miki
veterán

szerintem nem... de nem tudom.. :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9781) cekkk válasza w.miki (#9780) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor rejtély van ;]

(#9782) O.Lajos válasza Midway (#9766) üzenetére


O.Lajos
tag

csak adószámmal rendelkező szerződőnek, ha magánszemély vagy akkor nem. és ezt is csak akkor emelik, ha ELFOGADOD a módosítást!

(#9783) O.Lajos válasza w.miki (#9780) üzenetére


O.Lajos
tag

a szerződés szövege a mérvadó, csak olyat írhat alá, amilyet elé raknak. hiába ugrál a kedvesleendőügyfél. :DDD a flottaszerződésekbe nem látni bele. valószínű, hogy már módosította a voda az új előfizetők vonatkozásában, amelyiket csak lehetett. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9784) Deller2010 válasza fikk (#9771) üzenetére


Deller2010
tag

Korábban már írtam, illetve az apróhirdetésénél is leírtuk vagy kétszer: okt. 2-től az i-Mobile-nál marad a mp. alapú számlázás, annyi lesz a változás, hogy a lebeszélhető összeg csak hálón belül lesz felhasználható. Ez igaz az új belépőkre is.

| regular IT guy |

(#9785) Deller2010 válasza Deller2010 (#9784) üzenetére


Deller2010
tag

Természetesen nem okt. 2-től, hanem 1-től érvényes a változás. :)

| regular IT guy |

(#9786) csemberlen válasza Midway (#9766) üzenetére


csemberlen
őstag

Ezt melyik szolgáltató tervezi?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#9787) fikk


fikk
csendes tag

Egy próbát megér, hogy igy van-e
Szeretnek az i-mobile-hoz csatlakozni, tudna vki segiteni az igazolasban?
Holnap mar ki is probalnsm...

(#9788) O.Lajos válasza csemberlen (#9786) üzenetére


O.Lajos
tag

voda. ugyanúgy az október 1-i "tervezett" változtatások között van ez is, és akkor lép életbe, ha nem utasítod el.

(#9789) #61523968 válasza fikk (#9787) üzenetére


#61523968
törölt tag

Bárkinek szívesen segítek az I-mobilos csatlakozásban.

(#9790) odihari válasza O.Lajos (#9788) üzenetére


odihari
csendes tag

Újabb fordulat!
Ma felhívtak a vodától, hogy visszahívást ígértek és ennek eleget téve jelentkezik is. (érdekes tegnap már lebeszéltem mindent elvileg). A nő közli, hogy nem fogadtam el a kétoldalú szerződésmódosítást és a felajánlott lehetőséget sem, így nem tudnak más felajánlani, ha akarom felmondhatom a szerződést a kötbér megfizetése mellett. Mondom köszönöm, de tegnap már megegyeztem az ügyintézővel, mikor én felhívtam az üszit és marad minden a régiben, melyet rögzítettek. Erre említettem, ha tegnap nem egyeztünk volna meg akkor sem lenne fair, hogy nem fogadom el a változást és ők nem tudnak más felajánlani ezekután el sem mehetek. Mondtam is, hallgassák vissza a beszélgetést rögzítve van és írásban kérem a választ. Nos nem tudom most mi lesz. Flottás csopvezető tanácsára írok holnap ajánlott tértiv levelet, hogy nem fogadom el a kétoldalú módosítást ( és szó szerint bemásolom majd a szöveget). Aztán 30 nap múlva talán válaszolnak.... Ezt én nem hiszem el, tényleg létezik ilyen? Egyik ügyintéző ezt a másik azt mondja, egyeztetnek társosztályokkal.... Szóval tegnap azt hittem felkerül az i-re a pont, nos tévedtem. Folyt. köv. (ha lesz válasz a panaszra)

(#9791) Zeki válasza odihari (#9790) üzenetére


Zeki
nagyúr

A vodánál nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. Szokványos.

(#9792) szilard28 válasza odihari (#9790) üzenetére


szilard28
aktív tag

Ajánld fel nekik, hogy október 1-től mp alapon 1 ft/percért telefonálsz, ha ezt a kétoldalú szerződésmódosítási javaslatodat nem fogadják el, akkor felmondhatják a szerződést 1 millió ft kötbér megfizetésével.

Amúgy a jogszabály szerint köteles vagy válaszolni a kétoldalú módosítási javaslatra?

(#9793) Midway válasza Deller2010 (#9784) üzenetére


Midway
senior tag

Egyébb flotta esetén is maradhat a mp elszámolás , ha aláír nekik 2 év hűséget az ember.
Persze a kiegészítő havidíj 889- ről felmegy 3175 re ami nem kis emelés.

[ Szerkesztve ]

(#9794) O.Lajos válasza odihari (#9790) üzenetére


O.Lajos
tag

ezért jobb az ilyet kivételesen személyesen intézni és írásban. :) azóta se csesztetnek :D

(#9795) O.Lajos válasza Midway (#9793) üzenetére


O.Lajos
tag

NE terjessz félinformációkat :( feljebb már írtam, hogy mit jelent ez.

(#9796) O.Lajos válasza szilard28 (#9792) üzenetére


O.Lajos
tag

nem vagy köteles, viszont ekkor automatikusan életbelép a kezdeményezett változtatás ráutaló magatartással pl. ha befizeted a soronkövetkező számládat.
és épp erre játszanak. azt a néhány öntudatos(abb) fogyasztót első körben még megpróbálják eltéríteni, a maradékot - akik nem hagyták magukat megvezetni - pedig hagyják a francba, mert még így is jobban megéri nekik, mintha egyoldalú módosítást jelentettek volna be. :(((

(#9797) Midway válasza O.Lajos (#9795) üzenetére


Midway
senior tag

Mindenkinek van adószáma....

(#9798) z67 válasza Midway (#9797) üzenetére


z67
őstag

Amire te gondolsz az az adóazonosító jel.

(#9799) Orgi válasza odihari (#9790) üzenetére


Orgi
őstag

Ez érdekes, kb 1 hete írtam nekem is az lett a vége, hogy nem fogadtam fel a két felajánlott lehetőséget (+100 perc és még vmi), az ügyintéző felolvasott vmi nyilatkozatot és rögzítettük, hogy minden marad a régiben, mp alap és megosztott lebeszélhetőség. Ezek szerint lehet számíthatok ilyen hívásra, hogy mégse maradunk ebben, a megbeszéltek ellenére...?
Szerintem ezzel csak annyit ér el a Voda, hogy párakban olyan rossz szájízt hagy az eljárása, hogy amint lehet váltanak - a másik kettő is ugyanolyan szemét gondolom, de pl velem már 2. ízben játssza el a Voda ezt az ászf-módosításos mókáját.

(#9800) f_sylvi válasza fikk (#9787) üzenetére


f_sylvi
csendes tag

téves :((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.