Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!

Legyen kedves egy hozzáértő szaki elküldeni a DPI flottával kapcsolatos infókat priviben!
Tarifákat láttam de amennyiben van ilyen opció mi telefont is szeretnénk hozzá venni, így ha van árlista vagy hasonló azt is szívesen fogadnánk!
Köszönöm előre is!

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#11002) Csorbi


Csorbi
addikt

Október 29-én küldték el az egyik rokonom DPI belépési adatait a Mobilforce-hoz, de még nem jelentkeztek nála. Kezdjünk aggódni, vagy várjunk még? Egy hónapja az én belépésem 5-6 nap alatt lezajlott, számhordozással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#11003) Vangelis válasza Csorbi (#11002) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Írjon nekik egy levelet. Engem is hívtak egyből... meg válaszoltak is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11004) mazsi


mazsi
senior tag

Milyen flottába érdemes belépnie ismerősömnek, ha csak a havi 1-2 GB adat számít neki?
Minden hangot Skype-on intéz, sms-t sem küld soha.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#11005) interstate76 válasza mazsi (#11004) üzenetére


interstate76
addikt

Ha nem indít hívást GSM-hálózaton, akkor sztem nem kell neki semmilyen flotta, csak egy 2 GB-os mobilnet a Digitől vagy a UPC-től.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11006) andatti válasza WestBam (#11001) üzenetére


andatti
senior tag

Ha telefont is vesztek a flottában, nem elég a sim, akkor 2 év hűség megkötés is van. (míg csak sim kártya esetén nincs.)

Én meg visszaolvastam az összes hsz-t kb. szeptember 25-ig, de kontakt névvel sehol nem találkoztam és email címmel sem. A három csomag paramétereiről van infó sokszor, tarifákról, miegymásról...
Ami pedig engem illet egy pesti ismerősöm is DPI flottát szeretne, beszélt a mobilforce-val is, de kontaktot akkor se sikerült neki találnia.. Én hívogattam pesti fidesz irodákat, de mivel egyik sem az ismerős körzete szépen lepasszoltak, hogy nem nyúlnak át más kerület területére. Itt meg mindenki kéri a kontaktot, pedig az a mailcím sem lehet "univerzális". Amúgy sem voltatok egységesek, mert már azt is hallottam ide íróktól, hogy kell ajánlás és azt is, hogy nem is kell. A helyi kontaktomat tudom, de Pestre az nem lesz jó, állítólag, bár jó lenne minél gyorsabban elintézni bármelyiket...

időpont, időkorlát, időablak, sem igazán ismerős fogalmak nekem, mintha nem lehetne bármikor átlépni, hanem csak adott nap(ok)on és ebből fakadhat, hogy 2 nap, vagy 2 hét (sem) egy flottához jutás.

(#11007) WestBam válasza andatti (#11006) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszi a választ!
Nekem meglévő előfizum (vodka) lenne továbblőve a pannonhoz, a számom az már évezredek óta megvan így attól nem szeretnék megválni. Viszont a jelenlegi flottás (melóhely) adta lehetőségektől igencsak szeretnék szabadulni, mert amit a vodka csinál az vicc kategória. Telefont is inkább vettem a HA-n mint tőlük, mivel független új áránál is többért adták volna természetesen 2 év rabsággal. Köszönöm, nem kérem, most meg kitaláltak kapcsolási díjat (azt elengedték, bazi rendesek), meg adókat meg minden fittyfenét, ráadásul jelenleg valami borzasztó csomagba tettek, mivel még nem sikerült a kedvező(bb) ajánlatukhoz tartozó szerződést megküldeni. Elegem van belőlük, meg hogy itt is szakad meg ott sincs térerő, stb., ennek a fflottának a tarifái nekem megfelelnének, így jönnék ide. Párom is hoznám nyilván, neki egyéni vodka előfizuja meg egy vicc. Ja és ez már az ügyfélmegtartó csomag... konkrétan egy sima red-del már jobban járna de őt ezzel marasztalták, szerencsére hűség nélkül.
Szóval ha valaki valóban tud segíteni annak a jelentkezését várom, mert mi mennénk. Azonnal akár! Hűség az nem akadály, valahová menni fogunk és mindenképp aláírjuk valahol a két évet, de ha már lehet akkor normális csomagra tennénk meg mindezt.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#11008) Vangelis válasza WestBam (#11007) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ment privi

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11009) harcosparej válasza mazsi (#11004) üzenetére


harcosparej
tag

Kártyás tarifa megrendelve rá a 1-2 gb internet oszt kész. Nem kell túlbonyolítani. [link]

[ Szerkesztve ]

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11010) Vangelis válasza harcosparej (#11009) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezek már le vanank zárva...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11011) interstate76 válasza Vangelis (#11010) üzenetére


interstate76
addikt

Ha 100 MB fölé akar menni valaki, akkor amúgy is jóval olcsóbb a digi és a upc.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11012) harcosparej válasza andatti (#11006) üzenetére


harcosparej
tag

keresgélni kell mert minden kérdésedre megtalálod a választ a fórumban. e-mail cimet nem fogsz találni (szabályzat miatt se) rá kell írni arra aki tud neked segíteni. Kicsit gondolkodni kell, és vissza lapozgatni mert eddig elég gyakran felbukkant a dpivel kapcsolatos általad is feltett kérdés.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11013) harcosparej válasza Vangelis (#11010) üzenetére


harcosparej
tag

Javítottam :DD

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11014) andatti válasza harcosparej (#11012) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi. megoldódni látszik... :)

(#11015) cekkk válasza interstate76 (#11011) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nem :D DPIben jobb mobilnet van és ha ott aláírsz 2 évre akkor korlátlan böngészés jár hozzá :D

(#11016) Zeki válasza interstate76 (#11005) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ha nem digi-s vagy upc-s, akkor még ott a btel.

(#11017) Drenadar válasza Zeki (#11016) üzenetére


Drenadar
veterán

és velük mit kezdjünk? FB oldaluk alapján nagyon "bíztató" cég :D

(#11018) titi04


titi04
újonc

Sziasztok!
Segítség kellene. Jelenleg KÉK cégcsoport flottában vagyunk, de VOda irányba mennénk 7 előfizetéssel. Kellene egy jó flotta, ahová cégesen be lehet jelentkezni.
Előre is köcc.

(#11019) postas válasza cekkk (#11015) üzenetére


postas
tag

Ez micsoda ez a korlátlan böngészés? 200 megán túl nem csak venni lehet net csomagokat?

(#11020) Drenadar válasza postas (#11019) üzenetére


Drenadar
veterán

ha túlléped "csak" korlátozzák a sebességet tetű lassúra...

(#11021) zsambek válasza postas (#11019) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szerintem cekkk fórumtárs a 3.600Ft-os 10GB + korlátlan böngészés-es csomagra gondolt :)

(#11022) mazsi


mazsi
senior tag

Köszi srácok!

UPC és B-tel nem jutott hirtelen eszembe, pedig ez lesz a nyerő.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#11023) cekkk válasza Drenadar (#11020) üzenetére


cekkk
veterán

Ez nem igaz. Olvasd el a tarifáknál látható apró betűs szöveget.
Ott azt írják a böngészés, email korlátlan, de a YouTube, ftp voice stb az csak az adott korlátig az. De ha elfogy a 2 giga(mondjuk) honlapokat utána is ugyanolyan gyorsan töltődnekbe.

[ Szerkesztve ]

(#11024) Soma01 válasza cekkk (#11023) üzenetére


Soma01
veterán

A T pedig már elseje óta kimondottan tiltja a VOIP-ot az újonnan megkötött csomagoknál. (Mozaik, Ikon, Net&Roll)

(#11025) cekkk válasza Soma01 (#11024) üzenetére


cekkk
veterán

Itt ebbe nincs szó tiltásról. Olvassátok el az apró betűs részt is néha ne csak az árakat és az adat mennyiséget ;]

(#11026) Soma01 válasza cekkk (#11025) üzenetére


Soma01
veterán

Én elolvastam, de a Telekom az kimondottan tiltja. (hírportálon olvastam)
A Telenor nem tiltja csak nem támogatja.

(#11027) cekkk válasza Soma01 (#11026) üzenetére


cekkk
veterán

Mit csináljak vele? :D Csak felsoroltam azt is mint példának, úgy tudom már a vodafone is tiltja. :K

(#11028) Soma01 válasza cekkk (#11027) üzenetére


Soma01
veterán

:DDD
Marad a VPN. :D

(#11029) interstate76 válasza cekkk (#11015) üzenetére


interstate76
addikt

Mire írtad, hogy nem? Vodás zsebnethez képest írtam, hogy 100 MB adatforgalom felett jobb a digi és a upc (azóta a linket telenorosra javították, de annál is jobbak az általam javasoltak), ill. abból indult a beszélgetés, hogy ha valaki VOIP-hívásokat indít, akkor mit javaslunk neki - szerintem a VOIP-hoz felesleges a flotta, pláne 2 év hűséggel (legyen bármilyen kedvező is a DPI).

(#11016) CineDOG1 Igen, ez is teljesen jó ár!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11030) cekkk válasza interstate76 (#11029) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel arról nem volt szó, hogy netezik-e vagy nem így jogos is meg nem is. De ha már böngészik is akkor érdemes a dpiben elgondolkodni mert 2400 ért kap 2 gigát mint mondjuk a diginél és ha aláír akkor a böngészéssel nem lesz gondja a 2gigát meg el skypeolhatja :DDD

(#11031) interstate76 válasza cekkk (#11030) üzenetére


interstate76
addikt

Továbbra sem értelek: zsebnethez képest írtam, hogy jobb a upc és a digi, nem azt mondtam, hogy a világon nincs jobb az utóbbiaknál, ergo továbbra sem értem (és úgy látom, nem is fogom érteni), mit vitattál. Az csak hab a tortán, hogy egy kizárólag VOIP-ot használó embernek TOTÁLISAN felesleges bármilyen mobilflotta, logikátlan lenne belépnie bárhová, pláne 2 év hűséggel (logikusabb lenne Skype helyett mondjuk FVD-t vagy ActionVOIP-ot használnia, de az egy másik történet).

Jó ez a dpi, de azért ne erőltessük már rá mindenre és mindenkire, ha lehet...

Részemről OVER

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11032) cekkk válasza interstate76 (#11031) üzenetére


cekkk
veterán

zsebnethez képest írtam, hogy jobb a upc és a digi,
De miért jobb? Amikor ugyanannyiért, ha ott aláírsz akkor még korlátlan böngészést is kapsz? Érted, szerintem nem? ;)

kizárólag VOIP-ot használó embernek TOTÁLISAN felesleges bármilyen mobilflotta,
Hol volt erről szó? :U Aztán ordibálni nem kellene itt. ;)

Jó ez a dpi, de azért ne erőltessük már rá mindenkire, ha kérhetem...
Akkor fizessél elő egy olyan csomagra aminél ha elfogyott az adat lelassítanak használhatatlanra és böngészni sem tudsz. Hajrá. Ha neked nekem kell akkor nem veszed, ha kérhetem :P

(#11033) truefx válasza titi04 (#11018) üzenetére


truefx
aktív tag

Én nem tudok segíteni, azon kívül, hogy a Vodát nem ajánlom, de mondd már meg, hogy mi a baj a Kékkel? Én most pont oda szeretnék vhogy bekerülni.

(#11034) interstate76 válasza cekkk (#11032) üzenetére


interstate76
addikt

Azért jobb a digi és a upc, mert 2 GB adatforgalmat adnak havi 2e Ft alatt, ami vastagon elég a VOIP-ra. Aki ezt nem fogja fel, az fizessen elő egy flottára, miközben nem használ GSM-et... :N

"Hol volt erről szó?"

Hát ha belefolysz egy beszélgetésbe, akkor nem teljesen értelmetlen dolog elolvasni az előzményt, ugyanis ott volt szó róla. :U

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11035) Drenadar válasza interstate76 (#11034) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi elvesztettem a fonalat... ezek a usb stickes mobilnetek hol rúgnak labdába azoknál akik a telefonjukon akarnak netezni?

(#11036) interstate76 válasza Drenadar (#11035) üzenetére


interstate76
addikt

A UPC-s net tutira használható telefonban, kifejezetten mobil-VOIP után érdeklődtem a telefonos ügyfélszolgálatukon, amikor megerősítették, hogy használható ilyen célra.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11037) Drenadar válasza interstate76 (#11036) üzenetére


Drenadar
veterán

igen, ha beleteszed a mobilodba azt a SIM-et amin csak adatforgalom lehetséges, akkor persze működik.
De most csak ezért veszel olyan telefont ami DUALsimes? vagy neked az hogy működjön a rendes GSM modul az nem fontos? hogy hívható legyél? Vagy olyan virtuális számmal rohangálsz ami át van irányítva a voipra? nekem ez az egész tuti nem érné meg... inkább egy olcsó flotta,

(#11038) cekkk válasza interstate76 (#11034) üzenetére


cekkk
veterán

Hát ha belefolysz egy beszélgetésbe, akkor nem teljesen értelmetlen dolog elolvasni az előzményt, ugyanis ott volt szó róla. :(
Ebbe szó nincs erről, hogy csak voip, arra írtam, hogy jogos is meg nem is, de nincs róla szó konkrétan, hogy csak voip. Tetszik már érteni?

UPC itt neked hol van mobilnet 2 gigás adatforgalommal, Digi itt megint ha nem vagy már az ügyfelük akkor megint nem 1900 ft.

Na akkor mielőtt megint nekem esel kérem a linkeket, hogy hol lehet előfizetni mobilnetre legalább 2Gigásra hűség nélkül a te általad emlegetett szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#11039) interstate76 válasza Drenadar (#11037) üzenetére


interstate76
addikt

Abból indult az egész, hogy valaki csak VOIP-on indít beszélgetést, akkor annak miért is kellene flotta?

Azt, hogy elérjenek, többféleképpen is meg lehet oldani. Tudtommal van olyan VOIP-szolgáltató, aki ad számot, nekem pedig van egy olyan SIM-kártyám, ami csak arra szolgál, hogy elérjenek. Hogy az eredeti kérdés feltevője hogy oldja ezt meg, az számomra indifferens. Ami tény: ha valaki csak és kizárólag VOIP-ot használ, annak nem éri meg belépni semmilyen, jelenleg elérhető flottába.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11040) Drenadar válasza interstate76 (#11039) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem ilyen megoldással nagyon nagyon kevesen élnek...

és nekem nem tetszene, hogy ahol nincs internet ott telefonálni se tudjak... sajnos nagyon sok ilyen hely van még Magyarországon...

de akinek ez a vágya használja... cserélgesse a simeket meg stb

(#11041) interstate76 válasza Drenadar (#11040) üzenetére


interstate76
addikt

Nem értelek: az eredeti kérdésben szerepelt, hogy csak Skype-on beszél. Én nem érzem úgy, hogy ezt minősítenem kellene, csak ötletet adtam, hogy szerintem hol a legolcsóbb ehhez a mobilnet. Erre jött cekkk a dpi-s mobilflotta erőltetésével. Szerintem ezt ajánlja annak is, aki megkérdezi tőle egy boltban, hogy merre talál fürdőruhákat... :DD

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11042) Drenadar válasza interstate76 (#11041) üzenetére


Drenadar
veterán

hát én nem csak a konkrét kérdésre gondolok, hanem ezek vonzatára is...

(#11043) cekkk válasza interstate76 (#11041) üzenetére


cekkk
veterán

Kedves kolléga ön még mindig nem érti, talán nevezhető értetlennek :DDD Ellenben a linkeket várom, mert addig csak mellébeszél ;)
Belép a dpibe nem kér számot csak a stiket abból kiveszi a SIMet és használja a telefonba, ezen mit nehéz megérteni? :W

Önnel ellentétben én itt nem a levegőbe beszélek és dobálom az árakat, úgy hogy halvány lila fingom nincs róluk. A Hszben meg nincs leírva, hogy csak viop és nincs másra használva. Honnan tudod, hogy nem internetezik az illető? ;)

(#11044) interstate76 válasza cekkk (#11038) üzenetére


interstate76
addikt

Az eredeti kérdés minden csökkent értelműnek: :D

"Milyen flottába érdemes belépnie ismerősömnek, ha csak a havi 1-2 GB adat számít neki?
Minden hangot Skype-on intéz, sms-t sem küld soha."

A Skype-hoz neked kell GSM? Mert az eredeti kérdést feltevőnek (aki segítségért jött ide, nem azért, hogy rátukmáljanak valamit, amire nincs szüksége) szerintem felesleges. :U Kell tehát neki mobilflotta, ha nem mobilnet-megszállott és belefér 1 vagy 2 GB-os forgalmi keretbe? A válasz egyértelmű nem. De te biztos megmagyarázod, hogy kell neki... :N

A UPC-nél valóban csak 1 GB-ot adnak 2e Ft alatt, erre rosszul emlékeztem. És? Ez is bőven elég egy havi VOIP-ra plusz némi böngészgetésre. Ebből az következik, hogy egy csak Skype-ot használó valakinek célszerű 2 évre aláírnia egy mobilflotta-szerződést? Miért is? :U Ha mobilnet-megszállott, akkor talán, de még akkor sem biztos. Mielőtt kérdeznéd: ha csak Skype-on beszélnék, 1 évet sem írnék alá a dpi-be, ugyanis 2e Ft-ért hűség nélkül, 1,5e Ft-ért pedig 1 év hűséggel tudok venni 1 GB-os digis, 1,9e Ft-ért pedig upc-s mobilnetet. Miért költeném ennek kb. a dupláját telefóniára, minimum dupla hűségidő vállalása mellett? A korlátlan mobilnetért? 1-2 GB adat kell neki, írta.

Ha nem vagy sem UPC-, sem Digi-ügyfél, és nincs olyan ismerősöd sem, aki rendelne neked mobilnetet, akkor nem tudod igénybe venni az általam javasolt megoldást. Én nem ismerek olyat, aki ne tudná megoldani ezt a problémát, de azt elismerem, hogy előfordulhat.

Ne haragudj, de nekem nincs időm arra, hogy egész nap arról győzködjelek, hogy ne ajánlgass 2 év hűséggel mobilflottát olyasvalakinek, aki csak Skype-ot használ, szóval részemről most már tényleg over, majd valaki átveszi a stafétát, ha akarja. Ha nem, akkor pedig zavartalanul meggyőzheted magadat, hogy igazad van.

Legyen szép napod! :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11045) dellfanboy válasza titi04 (#11018) üzenetére


dellfanboy
senior tag

vodánál a RED a tuti (főleg ha kékből jössz)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11046) cekkk válasza interstate76 (#11044) üzenetére


cekkk
veterán

És ebben benne van szerinted az, hogy nem böngészik nem néz videókat stb? :W

Hol ajánlottam neked gms csomaggal rendelkező mobilinternetet?

A UPC-nél valóban csak 1 GB-ot adnak 2e Ft alatt, erre rosszul emlékeztem. És?
A diginél sincs. És mi, ha vagdalkozol és ajánlatokat teszel adj korrekt infókat, nem a budapest tv-n jósóolsz éppen.

Ne haragudj, de nekem nincs időm arra, hogy egész nap arról győzködjelek, hogy ne ajánlgass 2 év hűséggel mobilflottát olyasvalakinek, aki csak Skype-ot használ,
Ez még mindig nincs leírva, hogy csak azt használ, azt írta, hogy a hangot ott intézi.

Egyébként szerintem én azt ajánlok amit akarok és annak akinek akarok. Még ráadásul pontosan veled ellentétben aki csak dobálózik és értetlenkedik.
Már régen leírtad, hogy over, hát akkor legyen, csak az egód nem engedni :P

Ellenben ha a kolléga leírja, hogy nem böngészik, akkor tényleg felesleges, ha meg igan azt is használja akkor 2400 forint + hűségért kap olyan csomagot aminél a böngészés korlátlan és akkor az adatból csak a többi megy. Ha ez neked fáj sajnálom így jártál.
Viszlát. ;]

Szerk:
Milyen duplája?
2400 neked minek a duplája? :C

[ Szerkesztve ]

(#11047) barpici válasza stojesz (#10954) üzenetére


barpici
csendes tag

MT1, MT2 a mobilflottak.hu -tól nézted már?

(#11048) Naigen válasza cekkk (#11046) üzenetére


Naigen
aktív tag

Látom cekkk megint sz@rrá offolod a topikot csak, hogy a saját vélt igazadat bizonygasd. Pedig könnyen belátható, amit Te nagyon nem akarsz. Nevezetesen, ha vkinek 1-2 giga adat kell, az nyilván szép kevés videót néz online. Akár le van írva konkrétan, akár nincs.

A másik meg: "Akkor fizessél elő egy olyan csomagra aminél ha elfogyott az adat lelassítanak használhatatlanra és böngészni sem tudsz." Nos, nálam a DPI alap csomagban foglalt net a limit elérése előtt is olyan lassú, hogy jó, ha egy-egy oldalt megnézek vele havonta. (ebben nálam jobb volt a Telekom) Arra jó, hogy a leveleket megkapjam, de másra, skype, vagy VoIP hívásra, pláne online videók sasolására alkalmatlan. Kispesten is, de végig a déli parton egész Zaláig. Hogy másnak mi a tapasztalata azt nem tudom. Nekem ez, viszont és nem is a net miatt léptem be. :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#11049) cekkk válasza Naigen (#11048) üzenetére


cekkk
veterán

Olyan jó, hogy mindenki tudja a más szokását :DDD
Leírtam, ha úgy lesz, hogy nem netezik akkor a kollégának lesz igaza, de ha netezik is akkor viszont ennyi pénzért ez a vállalható.
Egyébként meg miért nem lehet az embereknek alternatívát nyújtani, hogy ugyan annyi pénzért kaphat jobbat is? :U

(#11050) Naigen válasza Naigen (#11048) üzenetére


Naigen
aktív tag

Sajna lejárt a szerkesztési idő, szal nálam ez teljesen átlagos sebesség limit előtt és után is (HTC One S):

Szavaz a hejesirok pártyára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.