Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) #32577792 válasza ottoyes (#9300) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ki beszél itt félelmekről?
Az ember amíg él, remél.

(#9302) ottoyes válasza #32577792 (#9301) üzenetére


ottoyes
senior tag

Végezetül:tudod,azaz uszonyos,szálkás..na!Reményhal..ő az utolsó.De hagyjuk a politikát.Nem láttam még olyan céges,vagy magán előfizetői szerződést,amelyben a választási eredmények határozzák meg a díjakat.Azonban irigyek mindig lesznek..mondván:ne nekik legyen jobb,hanem másnak is legyen x@r.

Ottoyes

(#9303) szilard28 válasza ottoyes (#9302) üzenetére


szilard28
aktív tag

szvsz a dpi flottások jó részének nincs sok köze a fideszhez.
orbánt amúgy sem vágná földhöz, ha 10 ezerről 15 ezerre nő a mobilszámlája, másrészt egyetlen nagy cég sem szopatja direkt a jelentős ellenzéki pártokat, sőt a gyakorlatban általában segítő kezet nyújtanak a kormányból/parlamentből kiesett főkádereknek.

inkább az eu-s romaingdíjak eltörlésében reménykedjetek.

(#9304) #32577792


#32577792
törölt tag

remél és nem reményhal
politika: nem én hoztam fel direktbe. mindenki remél, ki ezt, ki azt.

(#9305) andatti válasza #32577792 (#9299) üzenetére


andatti
senior tag

Az áremelés felmondási jogot keletkeztethet... Bár nem tudom, hogy a tarifahűség pl. mit tartalmaz, mi van, ha ott áremelés van/lesz... fel lehet-e majd mondani, mert szerintem igen. Ezért kell minden szerződést jól átnézni, hisz a 3 nap felmondási idő itt is érvényes kell legyen...

(#9306) ottoyes válasza #32577792 (#9304) üzenetére


ottoyes
senior tag

...én pedig Sanyabának válaszoltam..de mond1 is mert nincs jelentősége.

szilard28:..nem nagyon vágom,hogy ezzel mit akarsz kifejezni.. :F

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9307) #32577792 válasza szilard28 (#9303) üzenetére


#32577792
törölt tag

igen, lehet nem kellene itt görcsölni, jövőre jön - ha minden igaz - a roaming díjak eltörlése, akkor emberi számítás szerint olyan SIM-et veszünk és használunk, amibe nem lesznek extraadók

(#9308) ottoyes válasza #32577792 (#9307) üzenetére


ottoyes
senior tag

Attól tartok,hogy megint kivételek leszünk...legyen igazad!Jövőre visszatérünk rá...csak néha úgyérzem,mintha mi egy másik unióban lennénk. :((

Ottoyes

(#9309) #32577792 válasza ottoyes (#9308) üzenetére


#32577792
törölt tag

igen, de majd kiderül
addig is egy kis érdekesség:
[link]

(#9310) ottoyes válasza #32577792 (#9309) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ez a labanc hármas itthon is találna előfizetőket.. :K

Ottoyes

(#9311) #32577792 válasza ottoyes (#9310) üzenetére


#32577792
törölt tag

ha nem vágnák gallyra extra adókkal

(#9312) trec12 válasza #32577792 (#9309) üzenetére


trec12
addikt

Ha nálunk is adna ilyent publikusban valamelyik szolgáltató nem lenne kizárt a sorban állás a boltoknál. Mint a fagyisnál nyáron...... :K Úr Isten a mi publikus tarifáink hol vannak ettől....... :O

[ Szerkesztve ]

(#9313) Gizmo94 válasza #32577792 (#9307) üzenetére


Gizmo94
veterán

Feltéve, ha lesz állandó bejelentett lakcímetek , vagy telephellyel rendelkező cégetek az adott uniós állam területén. Ellenkező esetben nehezen szerződtök bármelyik külföldi szolgáltatóval is.

(#9314) Zeki válasza trec12 (#9312) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jövő nyáron már hazsnálhatsz itthon is olyan drei csomagot, roaming díj nélkül.
Az EU-nak az a célja, hogy ne sok kis szolgáltató legyen, hanem pár nagy, ahogy az usa-ban.

(#9315) szilard28 válasza Gizmo94 (#9313) üzenetére


szilard28
aktív tag

OFF

állítólag azt tervezik, hogy bármely szolgáltató bármely tagországból szerezhet ügyfeleket.

valószínűleg nem lesz olcsóbb, mint a mostani flották, de a publikus csomagoknál mindenképpen. hiszen mi indokolja 10 ft-os végződtetési és 10-15 ft alatti flottás percdíjaknál, hogy a feltöltőkártyás díjak 40-50 ft vagy még magasabbak legyenek (lényegében kockázatmentes a szolgáltató számára az utólag fizetőshöz képest)

(#9316) club1 válasza Zeki (#9314) üzenetére


club1
veterán

Azért erre ne végy mérget. Jelen pillanatban az egyeztetések ott állnak, hogy minden szolgáltatónak kell létrehoznia legalább egy olyan díjcsomagot, amivel minden Eu-s országban fix percdíjak és mobilnet díjak vannak. Azaz pillanatnyilag szó nincs arról, hogy a meglévő (mostani) csomagokkal minden külön költség nélkül lehet majd az Eu-ban telefonálni.

(#9317) Zeki válasza club1 (#9316) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az osztrák már most is 30Ft-ért telefonál nálunk, szóval ha lesznek ilyen csomagok külön, akkor abban lesz verseny.

(#9318) club1 válasza Zeki (#9317) üzenetére


club1
veterán

Biztos lesz. De szó nincs arról, hogy a meglévő csomagokkal lehet majd ingyen roamingolni. A külföldi szám hazai használatának utána is meglesz az a hátránya, hogy azt felhívni továbbra is nemzetközi hívásnak fog számítani. Továbbá ezekhez a mobilnet használat még közel sem nevezhető kedvezményesnek. Az új roamingos csomagok vagy magasabb havidíjúak vagy magasabb percdíjúak lesznek, és a bennük foglalt mobilnet is valószínűleg kicsi lesz, és elég nagy esélye van annak, hogy nem lesz bennük (ingyenes) csoporthívás opció. De várjuk ki a jövő nyarat, addig kár magunkat belelovalni a dologba...

(#9319) szilard28 válasza club1 (#9318) üzenetére


szilard28
aktív tag

"A külföldi szám hazai használatának utána is meglesz az a hátránya, hogy azt felhívni továbbra is nemzetközi hívásnak fog számítani."

Ennél merül fel a kérdés, hogy mégis mi kerül egy külföldim hívásban 160 ft-ba pl. a trékomnál egy magyar simmel, ha egy külföldi simmel a trékom hálózatán barangolva ez max 100 ft-ba kerül (vagy 30-50 ft-ba speckóbb csomagnál)

de ha az, aki téged hív, annak is külföldi csomagja van, akkor már nem fog neki többe kerülni. És a feltöltőkártyás piacot néhány külföldi cég szépen letarolhatná, aztán rinyálhat a 3 tolvaj "magyar" szolgáltató Reding asszony unortodoxiája miatt.

(#9320) #32577792 válasza Gizmo94 (#9313) üzenetére


#32577792
törölt tag

el kell, hogy keserítselek
már most sem kell hozzá, ismerős bement az MM-be. letette a pízmagot és kapta

(#9321) #32577792 válasza club1 (#9318) üzenetére


#32577792
törölt tag

ezért vannak a dual készülékek
egyikbe mehet a külföldi kártya, azon hívsz, másik egy 1ft-os prepaid, amin hívni tudnak
látod milyen egyszerű:)

(#9322) Gizmo94 válasza #32577792 (#9320) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem keserítettél el. Nekem a nyár elején nem sikerült pl.

(#9323) club1 válasza szilard28 (#9319) üzenetére


club1
veterán

A feltöltőkártyás csomagokról pont nincs szó. Olyan előfizetéses csomagot kell minden eu-s szolgáltatónak készítenie jövő nyárig, ahol a hívások percdíjai és a mobilnet használat pontosan ugyanannyiba kerülnek otthon, mint bármely eu-s országban (azaz nincsenek roaming díjak).

(#9324) club1 válasza #32577792 (#9321) üzenetére


club1
veterán

Jónak mondod, 3 éve ilyen mobilokat használok. De itt pont nem erről volt szó. A te megoldásoddal mindegyik kártyán van nemzetközi díj (vagy roaming hívásfogadás, vagy nemzetközi hívás díja). Igaz az utóbbi pluszt a hívó fizeti.

(#9325) NorbiG2


NorbiG2
tag

T-Mobile-os közalkalmazotti flotta, 2500 havidíjjal, mp-s, és +1000 Ft 2 GB net. 2500 Ft lebeszélhető.
Percdíjat nem tudom. Milyenek ezek? Itt is perces lesz és lebeszélhetőség, csak hálón belül lesz érvényes?

(#9326) finifene válasza NorbiG2 (#9325) üzenetére


finifene
csendes tag

ebbe a közalkalmazottiba hogyan lehet bekerülni?

(#9327) cekkk


cekkk
veterán

Aki kapott 100 perc pluszt és van lebeszélhetősége, az most hogy van?
Én azt vettem észre, hogy a 100 perc megy le először és csak utána a lebeszélhető rész ami ugye csak voda irányába lehet, ez így kibaszás, mert nem erről volt szó. :W

(#9328) sirkan13 válasza cekkk (#9327) üzenetére


sirkan13
aktív tag

26-a után várom a számlát,megnézem de ha így van.No akkor lesznek problémák sőt ha nem másodpercben mérik hanem perc alapon akkor mégnagyobb balhé lesz.

(#9329) cekkk


cekkk
veterán

Én az online ügyfélszolgálat adatait nézem, és ott így van, valamint ma végre el ismerte az egyik ügyfeles, hogy tényleg így történik és az elején rosszul kommunikálták. :W :Y

(#9330) sirkan13 válasza cekkk (#9329) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Onlájnon hol?Az hogy ők rosszul kommunikálnak még nem ok a megtévesztésre.Ezugyan úgy felmondásra ad okot plusz még fizethetnek is.Tőlem már rosszul vannak a vodkások:-)

(#9331) Zeki válasza cekkk (#9329) üzenetére


Zeki
nagyúr

A szóbeli szerződés is szerződés, pláne ha bizonyítható. És ők elméletileg rögzítenek minden hívást.

(#9332) cekkk válasza sirkan13 (#9330) üzenetére


cekkk
veterán

Ott látod, hogy mennyi felhasználható beszélgetésed és perced van, barátnőm kártyájáról meg csak 70eset hívtunk eddig direkt és csak a percből ment nem pedig a lebeszélhetőből.

(#9331) CineDOG1
Ezt mondtam én is neki, hogy a két hölgy egymástól függetlenül ezt mondta, szóval akkor csináljanak valamit mert ez rohadtul nem jó. Mert ha ezt mondták volna nem kérem a 100 percet inkább. :N

(#9333) sirkan13 válasza cekkk (#9332) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Elméletileg a havidíj hálozaton belül amíg tart,a 100-perc hálózaton kívűlre megy elsődlegesen.Ha lement a havi akkor megy a 100-perc hálón belül,hs nem így van szerződés szegés.Nekem a szerződésben így van,továbbá mind a havidíj mind a 100-perc másodperc alapú számlázással van.

(#9334) cekkk válasza sirkan13 (#9333) üzenetére


cekkk
veterán

Ez letudod másolni, hogy így van? Mert nekem ilyen nincs benne, már mint, hogy így lenne felhasználható sőt a másik sem :(

(#9335) sirkan13 válasza cekkk (#9334) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Most melózom de holnap v holnap után elküldöm.Melyik flottás vagy?Én szvszmk.Egyénileghosszas pofa tépés után egyeztük meg.

[ Szerkesztve ]

(#9336) cekkk válasza sirkan13 (#9335) üzenetére


cekkk
veterán

Én htfsz, de így nincs benne. Majd kiderül mi lesz.

(#9337) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Megígértem, hogy beírom, ha tudok valamit, bár nem sokat tudok. Annyit csak, hogy egyelőre úgy néz ki, hogy a korlátlan flottákat nem érinti a dolog. Ugye az evidens,hogy a sec. alap nyilván nem lenne logikus, de elvileg a hívások korlátlan iránya is megmarad, nem lesz vodán belüli. Mndjuk, be is buknák rögtön az összes korlátlant.. De ki tudja.. :U

(#9338) cekkk válasza Gizmo94 (#9337) üzenetére


cekkk
veterán

Ismerősöd átléphetett korlátlan csomagba végül?

(#9339) mezzanine81 válasza cekkk (#9327) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

No lám, igazam lett és a 100 perc megy le először... Így legyen ötösöm a lottón! Mondjuk nem volt nehéz megtippelnem a mobilszolgáltatók genyóságából kiindulva...

(#9340) mezzanine81 válasza cekkk (#9329) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Érdekes, amit írsz egyébként, mert én is aláírtam a 100 percet, de az online ügyfélszolgálaton a mai napig nem jelent ez meg... (csak a lebeszélhető egyenleg és adatforgalom látszik) Neked mennyi nap volt az átfutása a dolognak?

(#9341) rafileo


rafileo
csendes tag

A MOL-C flottáról valami hír gyerekek?? Én még nem kaptam semmit! De állítólag tán nem bántják.

(#9342) Gizmo94 válasza cekkk (#9338) üzenetére


Gizmo94
veterán

Igen, átmehetett simán, nem volt vele semmi gond. Kb tíz nap múlva probléma nélkül átléptették.

(#9343) fikk


fikk
csendes tag

Tud vki arról, hogy a NOÉ-s flottákat hogyan érintik a változások?

(#9344) cekkk válasza mezzanine81 (#9339) üzenetére


cekkk
veterán

Csak ám nem ezt mondták mikor aláírtam a szerződést. :W

(#9340) mezzanine81
48 órát igértek, de lett belőle majdnem egy hét. De az is úgy, hogy veszekedni kellett velük. :Y :(((

(#9341) rafileo
1270 és érdeklődsz, vagy a kapcsolattartódnál?

(#9343) fikk
Nekem is ezt tudom javasolni 1270 vagy a kapcsolattartót felhívod?

(#9345) zyzz válasza rafileo (#9341) üzenetére


zyzz
tag

MOL-C-re nem vonatkoznak az új szabályok (már írtam korábban).

(#9346) reservoir


reservoir
csendes tag

Hali

Új vagyok ebben, az ASPI tól és A&C-től kértem ajánlatot (tűnt szimpatikusnak).
Mit kell tudni róluk? Nem olvastam vissza 4 évnyi üzenetet....

Köszi

(#9347) SárkánySzív válasza cekkk (#9344) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... nekem meg nem mondtak semmit, csak annyit hogy marad a 100 perc mp alapon, amit kibuliztam a velem belépőknek is, igaz Én sem kérdeztem semmit; csak aláírtunk.
Az egészet leibolyázom most már, nem érdekel, de ha letelik egyszer a hűség... husss voda el innen...
Illetve abban egyeztünk meg, hogy marad minden ahogyan van, és volt, az általunk aláírt szerződésmódosításban sincs benne az amiről írtok.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9348) O.Lajos válasza rafileo (#9341) üzenetére


O.Lajos
tag

e-számlás vagy? ott kell legyen a számlaletöltés alatt egy kiemelés nélküli sorban, ha kezdeményeztek bármilyen változtatást:
Egyéb mellékletek -> Értesítés az ÁSZF változásáról (2013. október 1-jétől)

(#9349) fikk válasza cekkk (#9344) üzenetére


fikk
csendes tag

Azért kérdeztem, mert még nem vagyok noés, csak akartam.
Akárhogyis nézem akkor járnék a legjobban, ha még okt 1 előtt kötnék szerződést 2 év tarifahűséggel és akkor még garantált lesz a másodperc alapú számlázás?

(#9350) cekkk válasza fikk (#9349) üzenetére


cekkk
veterán

Ne haragudj meg, de látod, hogy a piac éppen most változik és mi sem tudunk semmit, miért nem a NOE-t hívod fel? Ők tudják a legjobban és nem mi.
Oda bekerülni nem 1 hét azért szerintem esélytelen az okt 1, hacsak addig nem lesz náluk közgyűlés, valamint szerintem már nem ad ki a voda úgy szerződést, hogy mp alapú lenne. De hívd fel őket és mindent megtudsz, ne sajnálj rá egy telefont. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.