Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) glaci válasza Vangelis (#9900) üzenetére


glaci
őstag

Ez igaz. De ... Gondolom csak akkor van kedvezmény, ha eleve úgy veszi az előfizuval. Vagy ... Ha késöbb bemegy és aláír 2 év hűséget.
Ha ez utóbbi miatt kell majd Pestre mennie, akkor az eléggé nagy szivatás.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9902) Vangelis válasza glaci (#9901) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én most nem kértem készüléket... de ha kellene akkor Pest!

Hát majd szerzek valami telenoros telenyomor -os készüléket.
(Érdekes a hibaívíjtó telenor hibás! telenyomor benne van a helyes szavak között.)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9903) harcosparej válasza Vangelis (#9894) üzenetére


harcosparej
tag

Úgy értelmeztem az ügyintéző levelét, hogy tarifában nem lesz változás csak a beléptetést szigorítják meg. Ahogy olvastam fentebb is, minden ügyintéző más és mást mond. Eddigi olvasott beléptetési időkhöz képest amit most lezavarnak gyanakvásra adhat okot. Mondjuk, ha már aláírtam a flotta szerződést és kezemben az új telefon nem nagyon fog érdekelni ha szigorítják. Van rá esély de ezt csak ők tudhatják, én ezért nem hívom fel őket. Jövőhéttől már mind ketten tagok leszünk. Mellesleg elég nagy szemétség tőlük, hogy nem vehetsz telefont akár melyik telenor boltban.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9904) ottoyes


ottoyes
senior tag

Ha változik a DPI(nemfog),akkor mindegy,hogy mikor léptek be.Ha Október 1.-től belépők rosszabb konstrukciót kapnak,az is mindegy annak aki már belépett..magyarul:nemhiszem,hogy változna,inkább a belépés/beléptetés változhat/szünetelhet az említett időponttól.Nagyon népszerű lett a DPI,megérett a szigorításra...mondjuk 2/3 az jó sok ember.. :-)
harcosparéj:ha gondolod dobok egy privit,ha döntöttek a válzozásról!
jahhhh:telefonon árakból is van néminemű kedvezmény..de majd az online felületen meg lehet nézni.(dpi.fidesz.hu)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9905) ottoyes válasza ottoyes (#9904) üzenetére


ottoyes
senior tag

..persze az telefon,és nem telefonon,csak kicsúsztam a szerkesztési időből..

Ottoyes

(#9906) finifene válasza sirkan13 (#9854) üzenetére


finifene
csendes tag

köszi a választ!
írtam nekik egy e-mailt. délután fel is hívtak, jövő keddre ígérték... kaptam cserébe 1000 ft-ot a kellemetlenségekért (egyszeri jóváírás a számlámon.)

kedden meglátjuk.

már tényleg unok ezzel foglalkozni........ :D

(#9907) Zeki válasza Vangelis (#9900) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kínából, Lenovo A660 került nekem vámmal együtt 34ezer Ft-ba.

Szóval cekknek van igaza telefon ügyben.
Jobb egy gyári független telefon, mert ki tudja mikor mit hoz az élet.

(#9908) Vangelis válasza Zeki (#9907) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És ha elromlik?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9909) cekkk válasza Vangelis (#9908) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor vissza küldöd. De ha 34 ezerért elromlik kidobod és veszel másikat. Itthon egy normális telefon 4 maggal 1 giga memóriával 120-200 ezer között van, én 40 ért vettem áfával együtt egy ilyet, ha nem fogják meg 32 lett volna.
Ha évente cserélem a telefont akkor is 4 év se költök annyit ezekre mint más egyszeri vásárlás során.
40 ért meg nem kapsz használható telefont itthon. Akárki akármit mond. De te tudod. ;)

(#9910) Vangelis válasza cekkk (#9909) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért nekem nincs ilyen igényem. Legalábbis addig amíg 45 ezret keresek. :)

Most csak egy jó 0ft -os lett volna jó.

Egy arc-s el tolom most de ezt sem tudom kihasználni.

Két gyerkőc meg albérlet.... Azért kellett a jó flotta is, mert beszélni meg szeretek. Szükség van rá.

Ha jobb lesz a helyzet majd beruházok valamire.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9911) Zeki válasza cekkk (#9909) üzenetére


Zeki
nagyúr

2400Ft-ból ajánlottan vissza lehet küldeni Kínába.

Beszélni mi is szeretünk, ezért van otthon wifi-s net, meg a mobilokon akciós mobilnetek.
3.5Ft/perc a duma. Van benne némi késés, de ki nem tojik rá?

[ Szerkesztve ]

(#9912) cekkk válasza Vangelis (#9910) üzenetére


cekkk
veterán

Bocsi nem akartalak megsérteni, de tényleg olyan igények vannak az embereknél, hogy hihetetlen, hogy olcsón beszélnek a tömegekhez képest és a 200 ezres telefont miért nem kapják meg 20 ezerért.

Én a mostani telefonommal legalább 2-3 évet szeretnék együtt élni, nem vagyok az a fajta aki évente cserél, csak példának hoztam fe, hogy ha ilyen drágát akarnék venni, akkor annak az árából évente tudnám cserélni ezeket kínai telefonokat, amik nagyon jó minőségűek. :K

(#9911) CineDOG1
Na igen de csak 6 hónap garancia van rájuk, utána ha olyan hibája van amit nem tudsz megcsinálni kuka, de akkor is megérte :D

[ Szerkesztve ]

(#9913) Zeki válasza cekkk (#9912) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, ha tönkremegy, veszek 80 dollárért 2 magos Lenovot. :)
Mondjuk annak csak annyi a baja, hogy nincs benne elöl kamera.

(#9914) cekkk válasza Zeki (#9913) üzenetére


cekkk
veterán

Az enyémbe sincs, szóval nekem nem hiányzik :D
De, hogy szolgáltatótól én nem veszek többet telefont az hót ziher :D

(#9915) Vangelis válasza cekkk (#9912) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Értem én. Én nem 200 erzest akartam ingyen. De nem is egy butafont, amit 3000ft ért a tescoban utánam vágnak :D

De jó ez így hűség nélkül nekem. Én is beszélek sokat vieberen.. de sokan meg nem akarják használni.

Nekem most ez a 3600ft elég lesz mindenre. Sőtt még lehet le sem tudom majd beszélni.

Köszi még egyszer a segítséget!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9916) w.miki válasza cekkk (#9909) üzenetére


w.miki
veterán

te mit vettél, és honnan?
még sosem rendeltem kínából :((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9917) Zeki válasza w.miki (#9916) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#9918) cekkk válasza w.miki (#9916) üzenetére


cekkk
veterán

Lenovo a820. Minideal. A nagyon jó közösség miatt. Barátnőmnek is ilyen van.

(#9919) Zeki


Zeki
nagyúr

Egy kis OFF.
Néztem a Forma 1 közvetítést, egyil fő szponzor a Szingapúri Singtel.
Megnéztem milyen percdíjakkal dolgozik.. lehidaltam.

[ Szerkesztve ]

(#9920) SárkánySzív válasza cekkk (#9896) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ráadásul innen elég jó áron lehet rendelgetni.:

http://www.minideal.net/lenovo-s750-gorilla-water-proof-ip67-android-4-2-quad-core-1-2ghz-dual-sim-4-5-inch-qhd.html

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9921) Zeki válasza SárkánySzív (#9920) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tedd hozzá, hogy rámegy a vámon a 27% Áfa.

(#9922) w.miki válasza Zeki (#9921) üzenetére


w.miki
veterán

én úgy olvastam, a másik topikban, hogy
1. miniDeal mostanában nem ajánlott
2. ÁFA nem minden esetben megy rá...
azt nem értettem, hogy miért :F

3. (remélem nem te leszel a párom) sok kínai teló nem megy voda 3g-n... és a minőségük is... hát... szerencse kérdése

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9923) BullZeye válasza w.miki (#9922) üzenetére


BullZeye
veterán

1) Minideal ugyanolyan mint a többi kínai bolt, viszont még mindig ez a legmegbízhatóbb. 3 telefont vettem tőlük, most a 4.et, mert bnőm THL W8-a tönkre ment, így cserére szorul, júliusban vettem neki, most paypalon még időben elindítottam egy claimet, kapok egy full refundot, és visszaküldöm a régit, az újat meg már megrendeltem, így 2 hétig nincs csak telefonja, és mivel olcsóbb most a telefon, még a postát se bukom el.

40k körüliek ezek a 4 magos telefonok, nem mondom, hogy olyan jók, mint egy Galaxy S3 ami 120k, de azért bőven jobb az ár érték arányuk mint a jelenlegi telefonoknak amit itthon kaphatsz boltból.

2) Áfa az szerencse kérdése, ha sokat rendelsz előbb utóbb belenyúlsz, és fizetsz sokat sokat.

3) Telónak tudnia kell a 900Mhz-et, hogy Vidéken használni tudd a teljes sebességét.

(#9924) Zeki válasza w.miki (#9922) üzenetére


Zeki
nagyúr

2.: Mert nem mindegyik csomag bukik meg a vámon. A szingapur postás sokkal valószínűbb, illetve a futárosok tuti. A csomagot nem bontják ki, hanem ha gyanús nekik hogy ebben vámolható a dolog, akkor bekérik tőled a vásárlási igazolásokat, és az alapján vámolnak.

(#9925) Vangelis válasza cekkk (#9912) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN egy olyan kedvezményre gondoltam egyébként mint a XS kategória.

Mert DPI ben pl:

Huawei Ascend Y300 12.990ft

XS ben:

Huawei Ascend Y300 2.821ft ... jó mondjuk tény,hogy nem egy a percdíj. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9926) Naigen válasza Vangelis (#9925) üzenetére


Naigen
aktív tag

Hát igen, a szarabb percdíj, vagy a drágább havi csomagra vállalt több évnyi hűség adja el a telefont. Nem írom, hogy olcsóbban, mert, ha összeadod a fizetendőket, bőven nem éri meg a móka.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9927) Vangelis válasza Naigen (#9926) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De mondjuk a DPI_t használni fogom mert nem nagyon van jobb. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9928) Naigen válasza Vangelis (#9927) üzenetére


Naigen
aktív tag

Igen, én is végignyálaztam a lehetőségeket, nekem ez volt a legjobb.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9929) Csirke válasza Vangelis (#9925) üzenetére


Csirke
tag

2970 az a 2871, de ez nem az xs ára, hanem a 70%-os kedvezményes ára, mivel ennél a telefonnál az xs a kedvezményezett kategória.

www.solarplan.hu

(#9930) Vangelis válasza Csirke (#9929) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó mondjuk ez igaz. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9931) finifene válasza finifene (#9906) üzenetére


finifene
csendes tag

Most léptem be online vodás felületemre és ott csillog-villog a 150 percem!!!

(#9932) Ekevas


Ekevas
csendes tag

Hello.

Aki telefonon intezte a vodaval a dolgait melyik opciot valasztotta a 1270-en? Nem szeretnek orakig a menupontok kozott szorakozni mig elerek egy ugyfelszolgalatost.

Kerdezzek ra hogy a szamlamon lesz-e valami valtozas okt1tol, es ha megnezte akkor mondjam hogy az nekem nem palya?? Nekem eleg lenne 50 perc is minden iranyba,de az se baj ha tobbet adnak.

(#9933) Midway


Midway
senior tag

Telemeteor flottába belépéshez kérnék segítséget. Ha benne van valaki pmben keressen!

[ Szerkesztve ]

(#9934) Vangelis válasza Midway (#9933) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az milyen?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9935) mokabol


mokabol
csendes tag

Sziasztok, tudna nekem vki a DPI flottába lépésről tájékoztatást adni (ha lehet, inkább priviben vagy mailen); vagy van esetleg olyan flotta, ami megközelítőleg olyan kedvező, mint a DPI, de nem olyan bonyolult a belépés? Előre is nagyon köszönöm és szép estét kívánok Nektek :)

(#9936) harcosparej válasza mokabol (#9935) üzenetére


harcosparej
tag

Olvass vissza 20-30 hozzászólást és sínen leszel.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9937) nemerei


nemerei
tag

Klaszterház T-mobile flotta aktuális árak. Csak cégként lehet belépni!!


[ Szerkesztve ]

üdv: nemerei

(#9938) Vangelis válasza mokabol (#9935) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:U

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9939) cekkk


cekkk
veterán

Közben én is a vodával lebeszéltem a problémámat.
Ugye félre tájékoztattak és azt mondták, hogy párhuzamosan tudom felhasználni a egyenlegemet és a 100 percet ami közben nem volt igaz. Most elismerték, és majd hívnak megint.

Aki szintén ezt a tájékoztatást kapta még az elején annak érdemes felhívni őket és panasszal élni, mert lehet ki tudunk még alkudni náluk valamit, főleg így, hogy becsaptak és azért írtam alá 2 évet. :(((

(#9940) BullZeye válasza cekkk (#9939) üzenetére


BullZeye
veterán

Várj, szóval alapból a 950Ftból ami 12,7Ft ami 74 perc beszélgetés, ha te beszélsz 74 percet beszélsz voda hálózaton, és utána 10 percet telenorba, akkor hiába van 100 perced, már leketyegett a lebeszélhető 950Ft-od?

(#9941) cekkk válasza BullZeye (#9940) üzenetére


cekkk
veterán

Nem. Először a 100 percet használom fel bármilyen irányba, utána az a 950et csak voda irányba.
De ők azt mondták, hogy párhuzamosan használhatom mind a kettőt egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#9942) BullZeye válasza cekkk (#9941) üzenetére


BullZeye
veterán

Jah értem

(#9943) Vangelis válasza Naigen (#9926) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most egyeztettem a tarifahűséggel kapcsolatban.

Alap DPI tarifázhoz nem kell hűséget aláírni. CSak készülék hűség van!
Médiumhoz és VIP.hez van hűség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9944) Midway válasza cekkk (#9941) üzenetére


Midway
senior tag

Nem vagyok benne giztos , hogy más irányba egyáltalán lebeszélheted...

(#9945) cekkk válasza Midway (#9944) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor fogalmazd meg ezt érthetően légy oly kedves ;)

(#9946) nimfas


nimfas
addikt

Hali!

Én is megkaptam a "szerelmes" levelet a flottámtól (Agnatus) Telenoros, hogy sajnos kénytelenek emelni a havidíjat, nettó 750 Ft-tal.

"A flottán belüli ingyenes beszélgetés változatlanul megmarad, melynek adómentességét is biztosítjuk. Az előfizetési perc, sms, és egyéb díjak változatlanul maradnak a szerződött árakkal."

Továbbá leírták, hogy a T és a Voda sem tudja bevállalni az adó átvállalását és elemkedtek a percdíjak továbbá percalapú elszámolásra váltottak.

"Ezen felül a telefon adó mértékét is megemelték, és ráterhelték azt az előfiezőikre. A telefonadó más szolgáltatóknál Br. 2500-3150 Ft-ra emelkedett 2013. szeptember 1-től"

Nos fentieket olvasva kinek mi a véleménye?

Jelenleg bruttó 16 Ft (12+áfa) a percdíj (minden irányban) mp alapon, elvileg 50 SMS ingyenes, 100 MB Net (kb. 500 Ft)

Havidíjam kb. 4500-5000 körül van a , ha még erre rájön a 750+áfa (953 Br.) akkor már 6300 körül lesz a havidíj.... ami kicsit számomra sok, hisz a 150 percet sem beszélem le flottán kívüli irányban.

Barátnőm a nővérével beszél oda vissza havi 300-300 percet, nekik lehet megérné :-)

Javaslat, ajánlat jobb flottára (részletekkel), lehetőleg belépési, vagy + sarc nélkül (ha van ilyen...) 5 emberkét vinnék. Gondolom ilyenkor van lehetőség kilépni hisz egyoldalú a szerződés módosítás, nemde?

Előre is köszönöm!

(#9947) nimfas válasza nimfas (#9946) üzenetére


nimfas
addikt

Lejárt a szerk. idő....

találtam a DPI flottát Itt

Ezek a díjak nettó vagy bruttó összegek... továbbá az emelés előttre vonatkoznak-e vagy már az is benne van, mert az alap 3175+445net összesen 3620, ha bruttóban akkor 4597 Ft....

(#9948) cekkk válasza nimfas (#9947) üzenetére


cekkk
veterán

Ha mondjuk elolvasnád a 2. linkel lévő apró betűs rész első sorát akkor meg is kapnád a választ, hogy nettó vagy bruttó :P

(#9949) Csöves válasza nimfas (#9947) üzenetére


Csöves
senior tag

3175+445net összesen 3620 bruttó.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#9950) Vangelis válasza Csöves (#9949) üzenetére


Vangelis
nagyúr

pontosan!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.