Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) trec12


trec12
addikt

Nekem nem volt hűségem a flottámra 2 évért kaptam 500 perc/hó-t hálózaton belülre ami nekem jól jön. Azt mondták így marad a régiben minden aztán pár nap múlva megkérdeztem kiváncsiságból a telefonos üf-öt. Azt mondta némi várakoztatás után, hogy a lebeszélhető rész csak hálózaton belülre fog korlátozódni a számlázási egység viszont a hűség miatt megmarad. Korábban azt mondták, hogy ha valaki "ráköt okt. 1-ig" akkor marad a régiben minden meg hogy a hűségeseknek nem változik semmi a hűségidő végéig....
Mi itt az igazság mert úgy látom még az ügyfélszolgálat is tanácstalan sokszor, ill. véleményem szerint némi ködösítés is van itt azért.... :U

(#9802) Midway válasza z67 (#9798) üzenetére


Midway
senior tag

Valóban, tévedtem. Most beszéltem velük és az egyéni előfizetőkre nem vonatkozik.

sorry a félre tájékoztatásért. :U

trec12 Ha 2 évet aláírsz akkor marad a mp alapú számlázás valamint amit ki tudsz alkudni kedvezmény.
Nekem 1000 percet ajánlottak hálozaton belül vagy 100-at kívűlre ha hosszabítok.

[ Szerkesztve ]

(#9803) z67 válasza Midway (#9802) üzenetére


z67
őstag

Van ilyen, nyilvánosan felvállalni viszont korrekt dolog.

(#9804) BullZeye


BullZeye
veterán

Végre sikerült elintéznek a HTFSZ-t, hétfőn megyek átíratni a flotta számokat HTFSZbe.

Ha nekem kitalálja Vodafone, hogy fölöslegesen sürgettem, és fizettem ki a 12k-t akkor minimum ráborítom az ügyintézőre az asztalt.

(#9805) fireman123 válasza BullZeye (#9804) üzenetére


fireman123
őstag

Én is HTFSZ-flottában vagyok....eddig nem kaptam semmi infót, hogy változik-e valami a havidíjban, lebeszélhetőségi irányban, számlázási egységben....és nem is hívott a voda sem ....lehet ebben a flottában marad minden a régiben :F ....jó lenne :K

(#9806) cekkk válasza fireman123 (#9805) üzenetére


cekkk
veterán

De hogy marad :D

A számlát online fizeted vagy csekkel? Ha online akkor az online felületen kaptad meg, ha meg csekken akkor tuti, hogy a levélhez pluszba raktak papírt.

(#9807) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Az I-mobile nagyon gyors... 1 óra alatt meg is van az igazolás. De a DPI is ígérte, hogy max 2 héten belül hívnak....

Várok még kicsit.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9808) SárkánySzív válasza fireman123 (#9805) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... jobb ha utána nézel az elmúlt havi E számlád legalján ott van miniatűr betűkkel a pdf fájl, és ez tartalmazza a módosításokat. Hívni meg nem hívnak abban biztos lehetel, mint abban is hogy nem marad semmi a régiben.
Komolyan nézz utána...

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9809) fireman123 válasza cekkk (#9806) üzenetére


fireman123
őstag

Papír alapú számlát kapok, csekkes befizetéssel ....nem igazán találok konkrét infót rajta.... :F

(#9810) #61523968 válasza fireman123 (#9809) üzenetére


#61523968
törölt tag

Nekem e-számlám van és abban sem volt semmi. Végignéztem az utolsó 4 számlát.

(#9811) cekkk válasza fireman123 (#9809) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor viszont kaptál egy külön papírt amin az ÁFSZ változások vannak. :U

(#9812) fireman123 válasza cekkk (#9811) üzenetére


fireman123
őstag

csak a számláim vannak meg...más nincs...ajaj

(#9813) SárkánySzív válasza fireman123 (#9812) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ne parázz egy szálat sem csak azonnal hívd az ügyfélszolgálatot, s hidegvérűen ne fogadj el semmit azonkívül mint ami a szerződésedben áll. Addig míg le nem zajlik az ügyed be ne fizesd az Októberi számlád, mert ráutaló magatartásnak veszik, s nincs miről tárgyalniuk tovább.

Más...
Azt hallottam elég szavahihető embertől, hogy emiatt a nagy kavarás miatt a pirosak belehallgatnak a beszélgetésekbe... na erre varrjatok gombot. Igaz hogy a Magyar zsigerből nagy összeesküvés elmélet gyártó, de ez egyáltalán nem lehetetlen.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9814) cekkk válasza SárkánySzív (#9813) üzenetére


cekkk
veterán

már mint melyik beszélgetésbe hallgatnak bele? :D

Remélem az enyémet vissza hallgatják, mert pl nekem teljesen másképpen magyarázták el mint ahogy most van és ezért kötöttem szerződést. Fals infók alapján. De az tuti, hogy itt hagyom őket amint lehet. :DDD

(#9815) SárkánySzív válasza cekkk (#9814) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

A telefonbeszélgetésre érteném a dolgokat, tehát felhívsz valakit, és lecsekkolnak; de egyébként erről már évekkel ezelőtt is szó volt, hogy a pirosak hallgatóznak.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9816) cekkk válasza SárkánySzív (#9815) üzenetére


cekkk
veterán

De miért csekkolnak? :U Bár mondjuk én nem üzletelek telefonon de aki igen annak ez kínos lehet.

(#9817) fireman123 válasza SárkánySzív (#9813) üzenetére


fireman123
őstag

Ha nem fogadok el semmi újat, akkor mi történik?...annyiban hagyják és marad minden a régiben, vagy kirúgnak a flottából? ...az 5 előfizetésem közül 4-re már lejárt a hűségem, 1-re van még korábbi készülék vásárlás miatt.

Mivel nem kaptam semmi értesítést (legalábbis nem találom nyomát) milyen indokkal hívjam az ügyfélszolgálatot? ......."azt hallottam, hogy meg akarják változtatni a.....stb"???

Ha nem fizetem be a következő számlámat (ami kb. a napokban fog megjönni, mivel 13.-i a zárásom) akkor nem tiltják le a sim-kártyáimat? :F

(#9818) SárkánySzív válasza cekkk (#9816) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Példának okáért engem miért ne csekkolnának, ahogyan beszéltem velük erről az egész ügyről... hogy mit is mondok, és hogy milyen tanácsokat adok másnak ezzel az üggyel kapcsolatban.
Félre ne értsd! Nem voltam velük vulgáris, és nem kiabáltam, következetesen érvelve a magam igazát előadva tárgyaltam velük.

Fireman123!

Te akkor határozott idejű szerződő vagy ha volt készülékvásárlásod is. Egyszerűen nem tudnak veled mit kezdeni, de olvasd el a szerződésed, és érveljél azzal hogy kihozod az összes sim kártyát tőlük.
Nekem ez bejött, de ott a szerződésedben megvan írva, hogy ha neked nem elfogadható egyoldalú módosítást hajtanak végre, akkor még a készülék támogatást sem kötbérezheti meg.
Nekem is van két határozott idejű kártyám, illetve volt három határozatlan, és kettő feltöltős kártya bent. Nem engednek el, azért kell az előfizető nekik,hiszen a jövőévi Forma 1 futamokat miből szponzorálják dollár milliókkal, ha elvesztik az előfizetőket.
:DD

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9819) cekkk válasza SárkánySzív (#9818) üzenetére


cekkk
veterán

És ha lehallgatnak? :D Mit tudnak csinálni? :D Hivatalosan semmit, mert nincs rá engedélyük. Viszont ha ez igaz akkor abból nagy botrány lehetne.

(#9820) Zeki válasza cekkk (#9819) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az ügyfélszolgálattal való dumálásodat csekkolják le. De nyilván nem mindig.

(#9821) SárkánySzív válasza Zeki (#9820) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nem érted VOIP Nagy Mesterem :))
Az összes egyéb dumálgatásokba az összesbe, de ez már fentebbi szálakhoz is vezet.
Mikor egyezkedtem velük, kérdi a csajszi hogy miért nem jó az nekem ha a lebeszélhetőség a hálózaton belülre korlátozódik.... jaaaa igen látom már a gépemen hogy inkább kívülre beszél sokkal többet...
Mindent látnak, mindent tudnak, azt csinálnak amit akarnak.
Érted...?

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9822) w.miki válasza BullZeye (#9804) üzenetére


w.miki
veterán

most beszéltem egy sráccal ő is egy hét alatt zongorázott le mindent a HTFSZ-szel, de már amikor bement a Vodához szerződést kötni, onnan hívta az ügyfélmegtartó csoportot, hogy ő nem fogad el semmiféle módosítást, a mostani paramétereket akarja, aztán már adták is neki a 100 perc bónuszt, és mondták, hogy 2 évig marad a mp. alap :DDD

telefont természetesen nem vett mellé, csak 1 új SIM kártyát 1 családtagnak
ja... és biztonsági okokból a telefonbeszélgetéseket rögzítjük... :B

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9823) w.miki válasza fireman123 (#9817) üzenetére


w.miki
veterán

ha 4-re lejárt a hűséged, és telefont sem vettél, akkor, HA meg akarod hosszabbítani a hűségedet, te még 500 perc hálón belüli bónuszt is kaphatsz, ahogy én, ha jól tárgyalsz velük

egyébként úgy tudom a HTFSZ, mint szervezet is tárgyalgat a vodával, hogy ez a módosítás így nekik nem teljesen kóser, de azért nem erőlteti meg magát a képviselőjük
egy ügyvéd megél másból is, nincs külön díja, ha a fix munkahelyén megerőlteti magát :x

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9824) Zeki válasza SárkánySzív (#9821) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)

Az a számlából amúgy is kiderül, hogy belül, kívűl, milyen számot, meddig hívtál.

[ Szerkesztve ]

(#9825) SárkánySzív válasza Zeki (#9824) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ez csak természetes, hiszen ha nem így lenne akkor mi alapján számláznának, de innen már csak egy pár bit, és kattintás, meg szoftver dolog hogy ne csak ez legyen a jéghegy csúcsa.

S, még valami:

http://pcworld.hu/kozelet/a-magyar-allam-is-kemkedik-a-neten.html

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9826) Sanyabá válasza SárkánySzív (#9815) üzenetére


Sanyabá
senior tag

No , mi is beszéltünk az ÜFSz-al , kaptunk 100 percet más hálózatban történő lebeszélhetőségre . :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#9827) SárkánySzív válasza Sanyabá (#9826) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:C másodpercalapú elszámolás is megmaradt ugye...? :C

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9828) Sanyabá válasza SárkánySzív (#9827) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekünk alapból 10 mp-es alapú volt,igy az is maradt. Vagy tán azt is lehetett volna változtatni?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#9829) Midway


Midway
senior tag

Azt mondja meg valaki, hogy ha nem fogadom a 2 év hűség hosszabbítást és nem tetszik a perc alapú számlázás akkor mi lesz jövő hónapban? Felmondanak?

(#9830) SárkánySzív válasza Sanyabá (#9828) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Neeeemmmm, azt biztos nem csak arról van szó hogy október 1 után percalapú lett volna az elszámolás, de akkor marad így a 10 mp alapú.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9831) Sayuar válasza Midway (#9829) üzenetére


Sayuar
őstag

Ha a hűséged már lejárt (és nem kötöd újra), akkor jön a számla perc alapon, addig míg fel nem mondod a határozatlan idejű szerződést.

Ha hűséged van, akkor a hűség végéig mp. alapú a számlázás.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#9832) Midway válasza Sayuar (#9831) üzenetére


Midway
senior tag

De én nem fogadom el a "kétoldalú" szerződés módosítást (amit jeleztem is már nekik) ami inkább egyoldalú, akkor nem küldhet perc alapú számlát. Azzal egyoldalúan módosítaná a szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#9833) O.Lajos válasza Midway (#9829) üzenetére


O.Lajos
tag

minden marad a régiben. :D

[ Szerkesztve ]

(#9834) O.Lajos válasza Midway (#9832) üzenetére


O.Lajos
tag

így van ilyen egyszerű

(#9835) O.Lajos válasza fireman123 (#9817) üzenetére


O.Lajos
tag

minden marad, ahogy volt.
egyébként meg felhívod, hogy hallottad változtatások lesznek bizonyos tarifákban, de te nem kaptál erről értesítést. vonatkozik-e rád? ha igen, akkor nem fogadod el. ha nem akkor meg tárgytalan. :DDD a számlát be kell fizetni, különben jönnek a szankciók nyilvánvaló. a dolog arra vonatkozik, hogy azok akik nem figyeltek/leszarták/stb. az októberi számla befizetésével (amit most kapsz az még szeptemberi!) ráutaló magatartással "elfogadják" a közös megegyezést aztán utána cumi. :((( lesznek itt nagy szemelkerekedések :Y a novemberi számlák kézhezvételekor. csak akkor már késő lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#9836) Midway válasza O.Lajos (#9835) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor most írjam fel egy papírra az üszivel beszélgetésem idejét?
Hogy legyen mire hivatkoznom majd.

Bár most néztem több flotta ajánlatot is. Ha átlépek akkor kell hűség? Telefont nem veszek, mert nevetséges 2000 ft-al olcsóbb mint a kártyás.

(#9837) fireman123 válasza O.Lajos (#9835) üzenetére


fireman123
őstag

Tényleg, csatlakoznék Midway kolléga kérdéséhez .....milyen módon tudom igazolni, hogy én nem fogadtam el...én is rögzítsem az ügyfélszolgálattal történő beszélgetést (persze előtte tájékoztatom a ügyfélszolist hogy nem csak ők hanem én is rögzítem :DD )?????

(#9838) z67 válasza Midway (#9836) üzenetére


z67
őstag

Mindig felírom kivel és mikor beszéltem. Persze ettől még 'elkavarodhat' a felvétel.

Legjobb lenne saját magunk által rögzíteni, persze az elején felhívva a figyelmet rá, de azt tuti nem fogadná le semmilyen hatóság.

(#9839) Midway válasza z67 (#9838) üzenetére


Midway
senior tag

Eltárolom az sms-t amit az üszi értékeléshez küldtek. Az lesz a legjobb. :K

(#9840) finifene


finifene
csendes tag

sziasztok! végül maradtam a vodánál. kaptam 150 perc lebeszélhetőséget 10 mp alapon bármely irányba. vettem telót és váltottam magasabb internetes csomagba, de így is havi 3000 lesz az előfiz. díja... én így elégedett vagyok (két évig még), aztán meglátjuk.

kérdés: mikor realizálódik ez a 150 perc? 48 órát ígértek, de ismerős vodás mondta, hogy csak okt. 1 után!!!!!

már szóltam emiatt 1270-re, ahol rögzítettek, elnézést kértek és nem tudtak pontos dátumot mondani....

tapasztalat?
köszi előre is...

(#9841) harcosparej válasza Vangelis (#9807) üzenetére


harcosparej
tag

DPI Meglepő módon a kérelem leadásától számított 2 napon belül hívott a flotta ügyintéző, jövőhét hétfőn jön a futár. Azt pletykálják, hogy október 1-től szigorítják a flottába való beléptetést. Hallottatok erről valamit?

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9842) Vangelis válasza harcosparej (#9841) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Engem is most hívtak. Tegnap előtt adtam le az igényt. MOst hívtak, hogy megkapták az igényt és mivel péntek van jövőhéten hívnak az egyeztetés miatt.

Nem is olyan lassú ez....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9843) harcosparej válasza Vangelis (#9842) üzenetére


harcosparej
tag

Barátnőmet kérdeztem, hogy neki mikor csinálták mennyi idő volt. 1 éve kb 2 hónap volt mire aláírhatta a szerződést. Gyanús nekem, hogy gyorsan pörgetik a csatlakozásokat, mert ahogy olvasgatom a fórumot minden flottánál október 1-től szigorítások lesznek. Gyanítom itt is.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9844) harcosparej válasza club1 (#9605) üzenetére


harcosparej
tag

DPI-hez való csatlakozás ingyenes. Magánszemélyként is. Aki pénzt kér érte az lehúzás.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9845) Broki1


Broki1
tag

Nekem a csatlakozási kérelem leadásától 6 nap kellett a flottacsatlakozáshoz(DPI). Hétfőn hozza a futár a szerződést.
DPI-nél tényleg felesleges pénzt fizetni egy közvetítőnek, csak a helyi Fidesz iroda e-mail címére kell írni egy levelet, hogy csatlakozni szeretnénk.

(#9846) oregnigger


oregnigger
csendes tag

Sziasztiok!

Okt 1 után is marad a másodperc alapú elszámolás a DPI nél?
Esetleg ha valaki írna havidíjat, mennyi beszélhető le belőle , mik a percdíjak és internet van e benne,akkor azt megköszönöm.
üdv zsolt

(#9847) cekkk válasza oregnigger (#9846) üzenetére


cekkk
veterán

Ha vennéd a fáradtságot és beütnéd a keresőbe, hogy dpi akkor pl találnál árakat. ;)

(#9848) fikk


fikk
csendes tag

Na, ha van aki figyelemmel kísérte flottás szárnypróbálgatásaimat, annak üzenem, hogy sikerült révbe érnem.
Először a NOE-re hajaztam, de a határ úti vodás srác az arcomba röhögte pöffeszkedve, hogy velem már csak perc alapúra szerződnek másodperc helyett (még most sem tudom ez végleges-e, vagy köcsögösködött).
Ezért váltottam a következő lehetőségre (i-mobile).
Egy csomóan segítettek és egy fél napon belül megvolt az igazolásom és a voda is tök rendes volt.
Azt mondták, hogy a belépési díjkedvezmény (10 ropi) kevés a vodának ha esetleg lelépnék, ezért máshogy is kötnöm kell magam (a tarifahűségen kívül pl készülékvásárlással, vagy e nélkül valamilyen szolgáltatás megrendelésével pl. havi 500 voda perc, vagy ilyesmi, ezt ők mondták) és így simán megkaptam a másodperc alapú számlázást, a szerződésen rajta vannak a mostani és az októbertől aktuális árak, tényleg csak a lebeszélhetőség változott.
Szóval nem bántam meg és köszönöm mindenkinek aki segíteni benne és azoknak is akik segítettek volna.
Thanx i-mobile!
Érdekes látni, hogy az aktuális egyenlegem nem többszáz ft-jával emelkedik, hanem csak pár ft-tal.
:)

(#9849) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Engem már vissza is hívtak.

Már csak megnézem kell-e készülék vagy a nem aztán küldik a sim-et.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9850) Broki1 válasza oregnigger (#9846) üzenetére


Broki1
tag

Tessék:
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.