Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Zeki válasza Pachenkoooo (#8100) üzenetére


Zeki
nagyúr

passz

(#8102) Pachenkoooo válasza Zeki (#8101) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Majd megkérdezem jövőhéten ha megyek a börtönbe:)

(#8103) .bruszli. válasza Pachenkoooo (#8102) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Van. De elítéltek nem vehetik igénybe... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8104) Gizmo94 válasza .bruszli. (#8103) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL :D

(#8105) Pachenkoooo válasza .bruszli. (#8103) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Még szerencse, hogy a rács errülső oldalára akarok bekerülni:-P
Mennyire jó flotta amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#8106) .bruszli. válasza Pachenkoooo (#8105) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezzel sokan így vannak...aztán máshogy sikerül. :D

Most nem tudom milyen feltételekkel megy,én 7-8 éve voltam benne ( ismerősön keresztül ) ; akkor nagyon jó volt.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8107) bul07 válasza .bruszli. (#8095) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem tudom én sose dolgoztam a Fidesz-nek de DPI-s voltam, megfelelő ismerős kell (de ez már más téma, de nem lehetetlen bejutni), én két éve léptem ki akkor 3300Ft volt a havidíj, amúgy elég régi ez a DPI flotta dolog én 5éve hallomat először róla

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8108) .bruszli. válasza bul07 (#8107) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezt mire is írtad ? :U
Csak mert közben ugrotunk,és a BV-s flottáról volt szó...

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8109) bul07 válasza .bruszli. (#8108) üzenetére


bul07
nagyúr

(#8095)-ra reagáltam(és jó hozzászólásra mert a DPI-re írtad)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8110) SárkánySzív válasza Sanyabá (#8086) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hagyd a fenében az egészet Sanyabá, s gyere át hozzánk... :))

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8111) .bruszli. válasza bul07 (#8109) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Hááát...érintőlegesen (vagyis a DPI meg a zárt flotta kifejezés egy hsz-én belül volt,de függetlenül egymástól, az előzményekben) :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8112) club1 válasza SárkánySzív (#8110) üzenetére


club1
veterán

Mivel pont hogy felmondja a flottás előfizetését (mivel nincs szüksége rá), nem értem a felvetésed.

(#8113) SárkánySzív válasza club1 (#8112) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nem biztos hogy az olyan jó volt, és lehet azért nincs rá szüksége, de esetleg ha széjjel nézz más cégek flotta ajánlataiban hátha talál attól jobbat amiben volt. Talál jobb, és olcsóbb ajánlatot, és hátha mégis csak szüksége lesz rá, mert esetleg amiből kilép a másik megfizethetőbb

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8114) Gizmo94 válasza SárkánySzív (#8113) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szerintem is. Aki már flottában volt, nem hinném, hogy visszatérne a normál előfizetésre és percdíjakra, maximum az a flotta nem felelt meg valamiért. :U

(#8115) club1 válasza SárkánySzív (#8113) üzenetére


club1
veterán

Az egyházi flották a jobbak (olcsóbbak) közé tartoznak, azoktól - havi előfizetési díj és percdíjak kombinációjának tekintetében - csak a kormányzati flották jobbak. És egy szóval sem említette hogy váltani akar, nem volt szüksége a flottás előfizetésre (vagyunk úgy egy páran hogy nem éri meg még a havi 2000 Ft-os előfizetés sem, ha nem tudjuk lebeszélni).

(#8116) SárkánySzív válasza club1 (#8115) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... na Én letudnék beszélni többet is, de csak ennyire telik, az ember meg ne legyen telhetetlen, és nekünk felüdülés ez is a feltöltőkártyás után. A kormányzati flottába bejutni... na az lenne csak a zsír, láttam már a percdíjakat... pusztítóan jók. Tényleg nem említette hogy váltani akar, de azért írtam mert az övé több volt mint a 2000 Ft. Mármint az előfizetése volt több.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8117) Sanyabá válasza SárkánySzív (#8116) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Amiben a feleségem volt 3200 ft volt a havi díj ,2500-at beszélhetett le, flotta tagok közt ingyenes / gyülekezet-en )belül. Más hálózatba 17.5 /perc. De mivel az ingyenest nem tudta kihasználni,így nem igazán érte meg.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8118) balazs1011


balazs1011
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#8119) balazs1011 válasza SárkánySzív (#8116) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Ez a kormányzati flotta publikus? mika percdíjak?
Kik tartoznak bele?
Anno nekem is volt más révén előfizetésem a határőrségnél,
de a percdíjakra már nem emlékszem.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#8120) SárkánySzív válasza Sanyabá (#8117) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ha jól értelmezem akkor nem egy flottában voltatok benne, mert azt írod, hogy amiben a feleségem benne volt...
Már pedig ha nem egy flottában vagytok benne családilag mint mink is, és talán a legtöbben, akkor úgy aztán tényleg semmi értelme...

Balázs 1011

... megvolt a debreceni pdf fájlban, de ráakadhatsz itt is szerintem, én már töröltem a gépemről, hogy ne is bosszantsam magam... olyan 3-4 Ft percdíjas, de ilyen a képviselői is vagy a kormányzati...

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8121) balazs1011 válasza SárkánySzív (#8120) üzenetére


balazs1011
aktív tag

valóban jó percdíj!!!

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#8122) weinmaker válasza SárkánySzív (#8120) üzenetére


weinmaker
őstag

Ebben egyedül az a bántó, hogy egyszerűen pofátlanság ami itthon mobil ügyben folyik. 30 forintos és egyéb percdíjakkal etetik a jónépet, míg mellette meg ilyen csomagok is vannak. Nem a szőlő a savanyú, mivel én is elég jó céges flottában vagyok.

Ráadásul a képviselői fizetések sem a minimálbér környékén mozognak. Na mindegy is, maradjunk a témánál, bár nem nagyon meg előre, mivel csak az ismert lemez megy :D

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8123) Gizmo94 válasza weinmaker (#8122) üzenetére


Gizmo94
veterán

37-47 Ft.-ig/perc is jó lesz az perc alapú számlázással, normál előfizetésnél a kisebb csomagokban.. :)

[ Szerkesztve ]

(#8124) Sanyabá válasza SárkánySzív (#8120) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Jaja, hárman, három szolgáltatónál vagyunk. :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8125) SárkánySzív válasza weinmaker (#8122) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:C
.. és akkor a Vodafone Angol tulajdonosa mikor nem rég itt járt Viktorunknál a sajtónak azt nyilatkozta, hogy a magyarországi része a cégnek nem hoz egy fillér hasznot sem már-már inkább veszteséges. Meg ne sirassam már őket mikor a publikus csomagok mind 30-45 Ft közötti percdíjakról szó. Sehol a világon nincs ilyen drága a percdíj mint nálunk, és mégis veszteséges... :O

Sanyabá!

Ennek így tényleg semmi értelme! Kompromisszumot kellene kötni, meg létezik a számhordozás is, és egy szolgáltatóhoz kellene integrálódni...

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8126) Gizmo94 válasza Sanyabá (#8124) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez aztán a tuti flottabuli!! :C :D

(#8127) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Bvhez visszatérve van itt valaki aki ott dolgozik?

(#8128) Handball94


Handball94
aktív tag

Melyik a legjobb belépési díj nélküli, tagsági díj nélküli (esetleg hűség nélküli), nyílt flotta (vagy olyan zárt, ahová egyszerű a belépés), mondjuk szolgáltatótól függetlenül? Árkategória: 1-2000 Ft lenne, net nem fontos.

(#8129) Zeki válasza Handball94 (#8128) üzenetére


Zeki
nagyúr

Inkább ne lépj flottába, használd ezt
Semmi kötelező, semmi hűség.

(#8130) NorbiG2 válasza SárkánySzív (#8120) üzenetére


NorbiG2
tag

Megint kinek kedveznek csak? Kormánypártiaknak, képviselőknek, 3-4 Ft percdíjjal, amit nem is kel nekik kifizetni, mert ha jól tudom 80.000 Ft-ig az állam téríti.
Mi meg telefonáljunk 30 - 40 Ft/perc-ért. Mi fizetjük meg a szolgáltatónak az eminnen kieső veszteségét, hogy a Voda nemrég vajdánknál járt vezérigazgatója ne sírjon, hogy mennyire veszteséges a vodának európa legmagasabb percdíjait szolgáltatni hazánkban.

(#8131) Pachenkoooo válasza NorbiG2 (#8130) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Még meglepődtök? Ez mindenben így van. Mondjam, hogy vasutas a fazerom, eddig ingyen jártam, mostmár nekem is vennem kell pótjegyet! egy nem létező szolgáltatásra... Mit gondoltok kiknek van mentesség? A majomház minden talpnyalójának aki meg tudja lobogtatni az igazolványt, hogy hopp-hopp képviselő ÚÚÚÚÚR vagyok.. Ez a baj ezzel az országgal... A csalás, hazugság, kizsákmányolás az üzlet...csak egy nagyon életerős anyuka meg vastag pofa kell hozzá...

(#8132) balazs1011 válasza Pachenkoooo (#8131) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Ha jól tudom akkor a pótjegy árát a képviselőnek is meg kell fizetnie.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#8133) Pachenkoooo válasza balazs1011 (#8132) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Csak ha nem rendelkezik képviselő igazolvánnyal. Legalábbis mikor bevezették május 15én akkor még úgy volt.. azóta nem is nézem mert csak a bicska nyílik a zsebemben ettől az egész rendszertől...

(#8135) NorbiG2 válasza desire1 (#8134) üzenetére


NorbiG2
tag

Pótjegyet nekik? Nincs rá szükségük, hisz valami hatalmas összegeket tesznek zsebre üzemanyaghozzájárulás címen, ha épp nincs szolgálati autó, de olvastam olyat is, hogy polgármester is a képviselőség mellett és az önkormányzati szolgálati autóval járt a parlamentbe, miközben a saját autójára felvette az üzemanyagpénzt. És akkor a havi 480.000 Ft lakhatási hozzájárulást meg sem említem, a vidékiek részére.
De ne erről beszéljünk, mert csak felbaszom magam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8136) Pachenkoooo válasza NorbiG2 (#8135) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Patkány az összes... A kisvárosnak ahol felnőttem 4 év alatt mr fidesz atyaúristen 2,5 milliárd adósságot halmozott fel... Szóval patkány mind... Teljesen mindegy melyik párt melyik embere
.saját érdekein kívül semmit nem képvisel...Magyarország egy jó hely.. dolgozol éhenhalsz, pofátlan kaptak pöcs, vagy réti néger vagy munka nélkül a putriban 8 purgyé'val akkor meg élsz mint hal a vízben..

(#8137) szilard28 válasza NorbiG2 (#8130) üzenetére


szilard28
aktív tag

1. kormányzati flottát használják a köztisztviselők is.
2. egy ft-tal sem lenne olcsóbb neked a beszélgetés, ha drágább lenne a közbeszerzéses kormányzati flotta. De az adód több lenne, ha az állam telefonköltsége magasabb.
3. ha jól tudom, a havidíj annál nem lebeszélhető.
4. többtízezer sim-mel bármely cég kaphat ilyen flottát.

Ahogy már más is ajánlotta, használjatok VOIP-et, és nektek is 3 ft lesz a percdíj.

(#8138) NorbiG2 válasza szilard28 (#8137) üzenetére


NorbiG2
tag

Nos. Nincsenek ezek több tízezren, de ha mégis, mindhárom szolgáltatónak van ilyen flottája, amiből kaptak vegyesen (nem tudni, hogy van felosztva) és ezek mindegy melyiket használják, full ingyen hívják egymást, mintha egy flottában és egy szolgáltatónál lennének.
Láttam erről itt egy megosztásban linkelt oldalt, amiben ott van fehéren feketén.
Na az veri ám ki a biztosítékot.

Pachenkoooo - szerintem egy város szemétládájáról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#8139) Deller2010 válasza cekkk (#8069) üzenetére


Deller2010
tag

:W

Sírva, könyörögve kérlek, hogy NE akarj flottába lépni!! SOHA! Ilyen hozzáállással csak ártanál a tagoknak.
Inkább keress magadnak mást... Ha ennyire gyanakvó vagy, jobban jársz egy saját névre szóló pre-paid kártyás megoldással.

Privátban adok elérhetőséget a Royal-hoz (névvel, telefonszámmal), ha kéred.

| regular IT guy |

(#8140) szilard28 válasza Deller2010 (#8139) üzenetére


szilard28
aktív tag

A flottáknak nem azok ártanak, akik gyanakvóak, hanem azok, akik cégnév vagy egyesület megnevezése nélkül akarják beszervezni az embereket.
Ha legális a dolog, akkor nincs okuk a titkolózásra, ahogy sok flottakezelő meg is adja az adatokat. Ha titkolóznak, akkor nem indokolatlan arra gondolni, hogy a katolikus flotta esete ismétlődik meg (ahol még szerencsések is voltak a hamis igazolást felhasználók, hogy utólag nem kérte rajtuk a cég a díjkedvezményt, mert az előfizetői szerződés alapján megteheti).

(#8141) Handball94 válasza Zeki (#8129) üzenetére


Handball94
aktív tag

Köszönöm a linket, de inkább maradnék a megszokottabb mobilhívásnál. Szóval flottákra visszatérve ki, mit tudna ajánlani, ahová egyszerű bekerülni, mégis kedvező? Esetleg hűség belefér.

(#8142) Handball94 válasza Handball94 (#8141) üzenetére


Handball94
aktív tag

Megint én, katolikus flottáról olvastam, oda van valahogyan lehetőség bekerülni?

(#8144) szilard28 válasza Handball94 (#8142) üzenetére


szilard28
aktív tag

Úgy tudom hogy eléggé megszigorították, ha nincs személyes ismerősöd az egyháznál akkor nehézkesen.

(#8145) Zeki válasza Handball94 (#8142) üzenetére


Zeki
nagyúr

Onnan éppen hogy hajigálták kifele a gyanúsan bekerülteket.

(#8146) cekkk válasza Deller2010 (#8139) üzenetére


cekkk
veterán

Tedd ki ide, ne privátban.
Aki titkolózik ott valami simlisség van. Ha te ilyen embereknek fizet akkor sajnállak téged, aztán majd jön a sírás rívás amikor kivágnak a flottából.
A vodát megfogom majd kérdezni természetesen erről. ;)

(#8143) desire1
Ha nem bujkálnak miért nem lehet semmi publikusat róluk találni?

[ Szerkesztve ]

(#8147) Gizmo94 válasza cekkk (#8146) üzenetére


Gizmo94
veterán

Különösen, ha amint írod, megpróbálsz ennek érdekében közbenjárni a Vodás érdeklődéseddel. :D

[ Szerkesztve ]

(#8148) bul07


bul07
nagyúr

Ezt olvassátok ell(telefonról így megy a linkelés):
http://logout.hu/cikk/mobilhasznalat_romaniaban/bevezeto.html

Elmehet az összes magyar szolgálattó oda ahova gondolom
És még sír a szájuk az adók miatt, miközben a környező országokban nevetséges áron lehet telefonálni, nettezni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8149) cekkk válasza Gizmo94 (#8147) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel semmi publikus és régi infót nem lehet róluk találni én fent tarthatom a jogot arra, hogy ilyen emberekben ne bízzak meg, és több helyről informálódjak arról, hogy ezek valóban régóta jól működő és megbízható cég, a féléves ide beregisztrál hirdetőjük szerintem nem megbízható forrás. Ha meg jogosan osztják az igazolásokat senkinek semmi félni valója nincs, és mindenki megnyugodhat főleg én :P

[ Szerkesztve ]

(#8150) Gizmo94 válasza cekkk (#8149) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hogy te emiatt miért vagy ideges, amikor már régen regisztráltál másik flottába és eszed ágában sincs hozzájuk, ezt nem látom be, de te tudod. :D Mindenesetre a szarkavarás nem egy etikus dolog. Tégy belátásod szerint. Én is náluk vagyok és semmi rosszat nem tudok rájuk mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.