Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Gizmo94 válasza amarillis (#8250) üzenetére


Gizmo94
veterán

Két havi kaució az 20 k., ha nem tévedek... Mivel kéthavi kauciót kértek, így gondolom, hogy nem közvetlenül a szolgáltatóval szerződik az ügyfél.

[ Szerkesztve ]

(#8252) Zeki válasza Kata89 (#8247) üzenetére


Zeki
nagyúr

Te van, vagy 20 féle flotta. Mik az igények, mennyit telefonáltok, főképp melyik szolgáltató felé, mennyi havidíjat szánnátok rá, kell-e net?

Azt nem lehet, hogy csak beírjuk, hogy mondjatok valami jó flottát, oszt kész. Mindenkinek más a jó, azért van vagy 20 féle.

(#8253) amarillis válasza Gizmo94 (#8251) üzenetére


amarillis
csendes tag

Természetesen flottakezelő van, mely a T-Mobile szerződött partnere. A számlát következő hó közepén kell kiegyenlíteni.

(#8254) Gizmo94 válasza amarillis (#8253) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi az infot. :)

(#8255) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Én is köszönöm az eddigieket, már egy intéző félben van. :D

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8256) LEGIOX


LEGIOX
tag

DPI használóknak egy jó hír, hamarosan változik a percdíj. Minden irányba másodperc alapon br. 10,8 Ft/perc lesz :)

(#8257) Dave79 válasza LEGIOX (#8256) üzenetére


Dave79
tag

És az egyéb díjjak?

(#8258) nggabi válasza LEGIOX (#8256) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C épp készültem lemondani a 2db előfizumat. a voipozás csábít, de valahogy a minőséggel nem vagyok kibékülve. volt h mobilhívás 100%os volt wifin, a vezetékes meg mindig nyávog.

honnan van az infó? :R más nem változik? valami gyanús :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8259) Handball94 válasza LEGIOX (#8256) üzenetére


Handball94
aktív tag

Mikortól változik? Mennyire biztos ez az infó?
Éppen flottaváltás előtt vagyok, illetve flottabelépés előtt. Egyelőre a HTFSZ és az I-mobile között vacilálok, de mivel Telenoros vagyok még és a család is, ez a DPI ezzel a feltétellel nagyon csábító lenne. Persze azért érdekelne, hogy mekkora havidíjjal (lesz) érvényes ez a percdíj?

(#8260) nggabi válasza Handball94 (#8259) üzenetére


nggabi
nagyúr

sikerült elérnem egy ügyintézőt.

DPI július 15-től:

alap csomag (ebbe kerül mindenki alapból): havi 3620ft ebből lebeszélhető 3175ft, 200mega internet lassítós, 11 (10,8???) ft percdíj mindenhová, mp alapon.

medium (választható): 10795ft havidíj, 8890 lebeszélhető, 2giga net, többi ugyanaz.

a forrás 100%os :)

"szenyor dzsíííí"

(#8261) ottoyes válasza nggabi (#8260) üzenetére


ottoyes
senior tag

..ez elég jónak tűnik..épp ideje volt már! B-)

Ottoyes

(#8262) Gizmo94 válasza nggabi (#8260) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az a medium elég szar...

(#8263) postas válasza nggabi (#8260) üzenetére


postas
tag

sms-ekkel mi a helyzet? azt nem növelték kicsit?:)

(#8264) nggabi válasza Gizmo94 (#8262) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, de az alap 200as nettel nekem tökéletes lesz :P

postás: sms maradt. 20db ingyé utána 20ft/db.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8265) ottoyes válasza nggabi (#8264) üzenetére


ottoyes
senior tag

Az alap nekem is elég.Kiváltja a kártyás netet.Ha még a családi csomiba is be lehetne vonni...de az bizonyosan nemlesz..mindegy,jó ez így! :-)

Ottoyes

(#8266) nggabi válasza ottoyes (#8265) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt biztos nem fogod tudni behozni, viszont így már elég baráti lesz. feltéve persze h nem lesz más szivatás, csak ennyi amit mondtak. elvileg a követlező ciklus már mindenkinek az új szerint számlázódik.

végre elértük h olyan flottánk lesz ami jónak mondható :C

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8267) Handball94 válasza nggabi (#8266) üzenetére


Handball94
aktív tag

egy newbie kérdés: ezek bruttó árak, ugye ?

(#8268) nggabi válasza Handball94 (#8267) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen.

közben még rájöttem h a lebeszélhetőség megosztásával szivathatnak be minket, de az ügyintéző nem említett semmi ilyesmit.

"szenyor dzsíííí"

(#8269) stefi68 válasza nggabi (#8268) üzenetére


stefi68
addikt

Munkatársammal pont erről beszéltünk, mert ő is DPI-s...
Persze fogalma sincs miért mennyit fizet, nem ő intézte a dolgokat. :W

Eddig meg volt osztva a lebeszélhetőség?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#8270) nggabi válasza stefi68 (#8269) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, nem volt. reméljük megtartják ezt a jó szokásukat :D

"szenyor dzsíííí"

(#8271) stefi68 válasza nggabi (#8270) üzenetére


stefi68
addikt

Háát ez annyira jónak hangzik, hogy kettőnknek elég lenne egy ilyen :D
Legfeljebb lesz mellé egy kártyás...

Csatlakozási díj van a DPI-nél?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#8272) ottoyes válasza nggabi (#8270) üzenetére


ottoyes
senior tag

..na az beb@szna..:*)

Ottoyes

(#8273) nggabi válasza stefi68 (#8271) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs, csak 2 év hűség és kb 1-2 hónap mire beleraknak. helyi fidesz irodában lehet igényelni.

megint felhívtam _ket, nem lesz megosztás, bruttó minden :C 10,80ft/perc

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8274) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Nem flotta téma, de elég költségcsökkentő hatása lesz: keddi döntés értelmében 2014 július 1-től nem lesz roaming díj az EU területén. mindenki helyi hívással telefonálhat, smsezhet, adatforgalmazhat 28 országban.
Forrás

(#8275) ottoyes válasza nggabi (#8270) üzenetére


ottoyes
senior tag

..lejárt a szerkesztés..: a flottákra ez nem jellemző,a Telenorosokra sem,de csak remélhetjük..hamarosan kiderül.
..ui:szóval nem.Pompás! ;-)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#8276) Gizmo94 válasza lupus_l (#8274) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez egy igen komoly dolog lenne, ha addig nem fúrnák meg valamilyen formában ötször. Gondolok itt a dpi tulaj rágcsálókra főként.. De ha valami csoda folytán itt a balkánon is realizálódna, kifejezetten jól jönne a korlátlan előfizetésemhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8277) cekkk válasza Gizmo94 (#8276) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor én kötnék egy kinti osztrák vagy német korlátlan előfizetés, és használnám itthon azt, úgy is jobbak azoknak a kondíciói :DDD

MÁS
Sokszor olvasom hogy a telenor mekkora f... túl számláz stb, a DPInél ez nem fordul elő? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8278) Ice-ozsé válasza cekkk (#8277) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Biztos, hogy a kinti telefonárak a mi pénzünkhöz átszámítva jobbak a mienkénél? :U

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8279) cekkk válasza Ice-ozsé (#8278) üzenetére


cekkk
veterán

Igen 22 euróért már korlátlan csomagot kapsz 1 giga nettel. ;)

26 év alattiaknak meg 15 euróért van ez :DDD :W Ausztriai vodafon. Szeretlek Magyarország :O

[ Szerkesztve ]

(#8280) ottoyes válasza cekkk (#8277) üzenetére


ottoyes
senior tag

2011.-től használom a csomagot,kétszer fordult elő...(ill. kétszer vettem észre)bocsi,programhiba,jóváírjuk!Ennyi..

Ottoyes

(#8281) Ice-ozsé válasza cekkk (#8279) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Szerintem, ha ezt EU-n belül ezt bevezetik, akkor az itthoni telefontársaságoknak muszáj lesz csökkenteni az árakat, ha versenyben akarnak maradni.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8282) Gizmo94 válasza Ice-ozsé (#8278) üzenetére


Gizmo94
veterán

Elég gyanús, ha figyelembe veszel egy 1500 Euros havi fizetést, ami kint igencsak feka és hozzá egy 6-700 Euros plafon telefon árat... Továbbá egy hűségre kétévente 0 Euros mindig aktuális csúcsmodellnél kedvezőbbet nem könnyű elképzelni. Ez a telefon árakra vonatkozott. Ha a költségre gondoltál, igen, azok is jobbak. Ebben a putriban csak a fizetések szarok, a termékek és szolgáltatások árai Európa csúcsszínvonalát képviselik.

(#8283) cekkk válasza Gizmo94 (#8282) üzenetére


cekkk
veterán

Néz meg ha nem hiszed el.
Jah és a jobb telefonokat itt 0ért adják oda :W Amit itt beszednek azt más országokban oda adják, mi meg tűrjük ezt mint a hülye, de ugyan így gáz , áram, víz(itt van a legtöbb édes víz készlet, és mégis majd itt a legdrágább köbmétere neki), hihetetlen, hogyan lehúznak minket.

(#8284) Ice-ozsé válasza Gizmo94 (#8282) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Hát a 22 euró korlátlan beszélgetéssel, és 1 giga nettel az itteni fizetések mellett is jó lenne.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8285) Gizmo94 válasza cekkk (#8283) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nekem hiába írtad, ha elolvastad amit írtam, nyilván kiderül, hogy tudom. :) A fele rokonság kint él (azoknak több az eszük) :DDD

Ice-ozsé : és van annál még jobb is.. ;)

ottoyes Ne reménykedj túlságosan benne.. Ki fogják használni, hogy viszonylag körülményes kinti számlás havi előfizetést kötni.. Szükséges kinti lakcím, van ahol munkahely, stb... Ráadásul a havi számlafizetés sem egyszerű, mert az itthoni bank az utaláson és a konvertáláson jól lehúz.. (+ még a tranzakciós illeték is, ismét csak köszönjük..) Tehát ne aggódj, meg fogják találni a módját, hogy itthon tovább szopj. Maradni fog a monopolhelyzet.

[ Szerkesztve ]

(#8286) ottoyes válasza Ice-ozsé (#8284) üzenetére


ottoyes
senior tag

Jó bizony..majd meglátjuk,hogy sikerül-e itthon ilyen árakat bevezetni..ugyértem:hagyják-e..

Ottoyes

(#8287) cekkk válasza Gizmo94 (#8285) üzenetére


cekkk
veterán

Félreértettelek akkor.
Jah nekik van :DDD Bátyámék is tervezik, hogy kimennek, igazuk is van.

Biztos van ennél jobb is nem néztem utána, de már ez is felháborítóan alacsony az itteniekhez képest. :Y

(#8286) ottoyes
Nem fogják engedni. :O

[ Szerkesztve ]

(#8288) Ice-ozsé válasza cekkk (#8283) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Ez ugyan az, mint ahogy régebben volt a cigarettánál, hogy kint vettél egy karton cigit, kaptál hozzá ilyen átlátszó öngyújtót (jobb esetben többet).
Itt nálunk ezeket az öngyújtókat pénzér adják, még abban az esetben is ha több cigit veszel....
Ez ugyan nem ide tartozik, de hasonló, mint a telefonnál.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8289) cekkk válasza Ice-ozsé (#8288) üzenetére


cekkk
veterán

Na de a cigi már régóta jóval drágább kint mint itthon ;)

(#8290) Gizmo94 válasza cekkk (#8289) üzenetére


Gizmo94
veterán

Erősen relatív. Kint másfélszer, de a drágább államokban is maximum kétszer annyit fizet x egy doboz cigiért, mint én itt, de hat-nyolcszor annyit keres havonta.. Biztosan drágább? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8291) cekkk válasza Gizmo94 (#8290) üzenetére


cekkk
veterán

Így van relatív, már mint ha az árat nézzük akkor igen, ha a fizetést akkor nem.
Bár sok minden olcsóbb mint itthon, ha az itteni árakat és a kinti árakat hasonlítjuk össze. :( :W

(#8292) Gizmo94 válasza cekkk (#8291) üzenetére


Gizmo94
veterán

Helyesbíthetsz sajnos, kiveheted a "sok" at.. Minden olcsóbb, ha a fizetéseket is nézed, tehát a pénz vásárlóértékét.. :((( De ahogy írod, sokminden egy az egyben is olcsóbb, mindentől függetlenül, csak a konkrét árát nézve. Ja, és a kinti akciók nem úgy működnek, hogy valami került 999 Ft-ba, akkor föléírom áthúzva, hogy 1499, és az akciós ára meg 999 Ft. :DDD Hanem ha valami akciós, akkor az gyakran a fele, negyede az eredeti árnak. Pedig milyen érdekes... Több cég ugyanaz. Van ott is és itt is.. Mégis...

[ Szerkesztve ]

(#8293) Ice-ozsé válasza cekkk (#8289) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"Na de a cigi már régóta jóval drágább kint mint itthon"
Őszintén megmondva, az nem is gáz, hogy azok drágábbak, csak a többi ami nem "luxus cikk" lenne olcsóbb. :K
Vgy jobbat mondok a pénzünk lenne több, hogy az emberek el tudják dönteni, hogy egy bizonyos "luxust" meg tudnak e engedni maguknak.
Sajnos a telefon árak is ilyenek, hogy az emberek nagy részének sz is hatalmas előnyt jelent, ha havonta 2-3 ezer forintot meg tudnak spórolni egy esetleges tarifaváltással.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8294) postas válasza nggabi (#8266) üzenetére


postas
tag

Szóval ha nekem 12-én indul a ciklusom, akkor júl 12-én már az új árak lesznek?
Net miatt érdekes, mert akkor 11-én lemondom a mostanimat :)

(#8295) nggabi válasza cekkk (#8277) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem nagyon, mert itt le tudod kérdezni excel listában a hívásaidat. mondjuk praktikumot ne vegyél, ha érted mire gondolok ;)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8296) cekkk válasza Gizmo94 (#8292) üzenetére


cekkk
veterán

Mert mi hülyék vagyunk és mindent eltűrünk és csak vásárolunk, tudatlanul. Ennyi az oka szerintem.
Amikor itt leárazások vannak és a 10 ezres valamiből engednek 1et és mégis sorba állnak érte akkor minek engedjen többet? Hiú és hülye nép vagyunk. Vagy a telefonokat aki hitelre veszi meg, az is szomorú, mert kell a 150-200 ezres telefon vagánykodni, de kifizetni már nincs pénze. És mennyien így veszik meg. Nincs semmi tudatosság az emberekben. :W

[ Szerkesztve ]

(#8297) stefi68 válasza nggabi (#8273) üzenetére


stefi68
addikt

"1-2 hónap mire beleraknak" :Y

Nem mondod komolyan? Mit csinálnak annyi ideig? Lecsekkolják a politikai előéletem, vagy mi :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#8298) Ice-ozsé válasza stefi68 (#8297) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Leellenőrzi a politikai nézetedet. :D

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8299) nggabi válasza stefi68 (#8297) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem tudom miért tart eddig. kevés embere van a cégnek aki intézi vagy lassan megy az információ. onnantól viszont h felhívtak másnap megkapod futárral a kártyát vagy instant átraknak ha telenoros vagy. legalábbis régen így volt ill ezeket hallottam. a mostani szabályokat nem ismerem...

"szenyor dzsíííí"

(#8300) LEGIOX válasza Gizmo94 (#8262) üzenetére


LEGIOX
tag

Nem olyan sz@r az, mert az előfizetés 2000 perc beszélgetést tartalmaz minden irányba, afölött 10,8 Ft/perc :)

Jelenleg ez lesz a legjobb publikus flotta. Ami a lényeg, hamarosan biztosan rárepülnek a kóklerek, akik pénzért fogják árulni a beléptetést. Jó tudni, hogy a DPI flottába való belépés lehetősége MIDENKINEK INGYENES !!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.