Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) MitoGábor válasza O.Lajos (#9549) üzenetére


MitoGábor
tag

Most voltam bent a Vodánál, aláírtam a szerződés módosítást. Nem 24 hónap hűséget íratnak alá, hanem, hogy 24 hónapig garantálják a 100 perc belföldi beszélgetést.

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#9552) harcosparej


harcosparej
tag

Szevasztok! Nem tudjátok, hogyan lehet csatlakozni DPI flottahoz? Esetleg valaki tudna részelteket írni megköszönném.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9553) Gizmo94 válasza harcosparej (#9552) üzenetére


Gizmo94
veterán

Becsattogsz a hozzád legközelebb eső zsidesz irodába egy piktor jelvénnyel, vagy anélkül, ott pedig bejelented a csatlakozási szándékodat, ennyi az egész.

Vangelis: Semmit az égvilágon, csak a telenyomor MÉG nem emelt árat a flottás csomagjaiban és nem változtatott a lebeszélhetőségen és a másodperc/perc alapon. Amúgy nem egy kiemelkedő flottaajánlat. Ki kell várni a végét, hogy ott mi lesz még.. Nem egy grállovag cég az sem, távolról sem az..

[ Szerkesztve ]

(#9554) Vangelis válasza harcosparej (#9552) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez a DPI tényleg ennyire jó?

Mit tud amit a többi nem?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9555) Broki1


Broki1
tag

A Telenor DPI-nek mik a kondíciói(havidíj,percdíj,stb.)?
Deller2010 #9445-ös hsz.-ban lévő listából melyik lenne ez?

(#9556) harcosparej válasza Broki1 (#9555) üzenetére


harcosparej
tag

DPI flotta nem egy topp ajánlat, de több haverom is benne van meg barátnőmmel is ingyen beszélhetnék. Nekem ez lenne a lényeg. Neki ezt egy család ismerőse csinálta, aki azóta elérhetetlen. Fidesz irodás bemenetel rendben van, de ott mit kéne csinálnom? Jobban szeretném a politikát kihagyni ebből. Valaki valamilyen információt tud, hogyan lehet belépni esetleg a folyamatát leírni milyen szálon induljak el szívesen venném.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9557) Deller2010


Deller2010
tag

Az Európai Bizottság nagyszabású távközlési reformtervet jelentett be, mely több merész lépéssel igyekszik létrehozni az egységes uniós piacot.

"José Manuel Barroso, az EB elnöke is kommentálta a javaslatot, és így fogalmazott: „Európa stratégiai érdekei és gazdasági fejlődése szempontjából egyaránt lényeges, hogy jelentős előrelépés történjen az egységes európai távközlési piac irányába. Ez érdeke mind a távközlési ágazatnak, mind a polgároknak, akik szenvednek az internethez és a mobilszolgáltatásokhoz való teljes körű és méltányos hozzáférés hiányától.” Neelie Kroes alelnök, a digitális politikáért felelős biztos pedig kijelentette: „A mai napon előterjesztett jogszabálycsomag nagyszerű hír az európai mobil- és internetszolgáltatás jövője szempontjából. Az Európai Bizottság nemet mondott a roamingdíjakra, és igent a hálózatsemlegességre, a beruházásokra és az új munkahelyekre. A távközlési ágazat problémáinak megoldása immár nem csak erről az egy ágazatról szól, hanem valamennyi ágazat fenntartható fejlődésének támogatásáról.”

(..)

2014. július 1-jétől tilos lesz az EU-n belül utazók bejövő hívásaiért díjat felszámítani. A távközlési társaságok előtt két választási lehetőség lesz:

az Európai Unió egész területére érvényes díjszabást kínálnak („barangolj belföldi hívásdíjakkal”), melynek árszintjét a belföldi verseny diktálja, vagy
lehetővé teszik előfizetőiknek, hogy a két szolgáltatást szétválasszák, azaz külön barangolási szolgáltatót válasszanak, alacsonyabb díjakkal (új SIM kártya vásárlása nélkül)"

:C Ha ez megvalósul, szép és jó lesz az EU tagállamaiban élőknek, leszámítva Magyarországot.....

:W mert nálunk így, vagy úgy valami csavart, trükköt visznek ebbe az egészbe, s a 28 tagállam közül nálunk lesz a legdrágább az előfizetés. De akkor majd minden érintett Ügyfél megy szépen a szomszédos országok valamely szolgáltatójához és ott szerződik. A "magyar leányok" meg szépen mennek veszteségesbe...

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#9558) Naigen válasza harcosparej (#9556) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nagyjából ez érdekelt engem is, de válasz marhára nem érkezett. Amit itt össze lehetett vadászni az gyakorlatilag egyenlő a nullával. Bemész egy Fidesz irodába, ez eddig ok. aztán már csak az állítólag meg elvileg kezdetű infók jönnek, hogy adnak egy igazolást, amivel mehet a Telenorhoz. De élő ember még nem nyilatkozott mit, s hogyan csinált.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9559) cekkk válasza Naigen (#9558) üzenetére


cekkk
veterán

Menj be és megtudod, hogy mit kell csinálni. Nem nagy kaland, de ha erre is már lusta vagy :((( :N

(#9560) Vangelis válasza cekkk (#9559) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Be kell lépni a pártba is :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9561) Sayuar válasza MitoGábor (#9546) üzenetére


Sayuar
őstag

Aham....aztán mi garantálja azt, hogy október 1-től nem vezeti be a voda (a telenor példájára) a kapcsolási díjat?
És akkor esetleg a 100 perc után majd ketyeg a 2-3-4-5 forintos kapcsolás?

Eddig a SAJÁT pénzedért azt hívtál, akit akartál, ez'tán meg korlátoznak, hogy csak hálón belül teheted meg ugyanezt. NA NEEE...ez olyan lenne, mintha a teszkóban az első 2500 forintért csak mogyorót vehetnél, aztán a 2500 fölötti összegen dönthetnél, hogy mi kell még. Na de mi van ha allergiás vagyok a mogyoróra? Amúgy meg hadd döntsem el ÉN MAGAM, hogy a SAJÁT PÉNZEM mire költöm!

Szerintem cumi lesz ez a 100 perc, de majd meglátjuk, hogy a jövő kit igazol.
Nekem minden marad a régiben (mert ezt kértem). Ez a tuti. A többi meg lutri.

(#9562) SárkánySzív válasza Deller2010 (#9557) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... az utolsó mondataidra reagálván, persze hogy lesz benne csavar, és olyan ami nekünk az eszünkbe sem jutna.
Az is egy megoldás amit írsz hogy más ország más szolgáltató, vagy amit Cinedog1 fórumtárs csinál. Voip - Viber.... stb, nem jutnak az eszemben jahhh... skype, meg még van valami fene...

Sayar!

A vodafone / és direktbe kisbetűvel írtam a nevét / Egy mocskos vörös sakál leselkedő kutya banda.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9563) Orgi válasza Naigen (#9558) üzenetére


Orgi
őstag

Én nem vagyok dpi tag, de azért kétlem, hogy bemész és adnak egy igazolást, hogy "helló, lépj be nyugodtan ezzel a flottánkba". Mivel ez a pártflotta, gondolom előtte vmit "bizonyítani" kell, szórólapot osztani vagy ilyesmi. Szerintem aki itt tag az sem így lépett be, hanem vagy neten vette a simet dealertől, vagy vmi haverja bevitte.

(#9564) nggabi válasza Orgi (#9563) üzenetére


nggabi
nagyúr

elvileg nincs feltétele a belépésnek... aztán majd megerősítik itt ha valaki bemegy egy irodába :D igazolást nem adnak, csak kb 1 hónap múlva visszahív egy cég aki a dpi-t intézi.

egyébként (friss infóm nincs) régebben egy sima email-lel is be lehetett jutni, flotta@fidelitas.hu de így kb 2 hónap. azért vannak még szabályok, csak régi telenoros előfizetést lehet bevinni (1 év rémlik) vagy újat kell kötnöd, 2 év hűséget is emlegettek mostanában.

Broki1: íme a most érvényes díjak: [link] [link]

ennél többet privátban sem tudok mondani, és bevinni se tudok senkit.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9565) Broki1 válasza nggabi (#9564) üzenetére


Broki1
tag

Köszi!

(#9566) Vangelis válasza nggabi (#9564) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért ez nem olyan rossz!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9567) nggabi válasza Vangelis (#9566) üzenetére


nggabi
nagyúr

előtte azért nem volt egy álom, de most h megfaragták elég jó. főleg h már lejárt a hűségem :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9568) Vangelis válasza nggabi (#9567) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Grat!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9569) Tamassch válasza Takuun (#9508) üzenetére


Tamassch
csendes tag

DPI
3620/hó
200Mb net
20 ingyen sms, egyébként 19Ft/db
10,8Ft/perc bármikor bárki aki nem flottás

10795/hó
2Gb net
20 ingyen sms
ingyen hívsz bárkit bármikor.

16510/hó
korlátlan net
korlátlan sms
korlátlan hívás

(#9570) Sayuar válasza Tamassch (#9569) üzenetére


Sayuar
őstag

DPI
3620/hó

Lebeszélhető keret?

(#9571) BullZeye


BullZeye
veterán

Meg fog szűnni a jelenlegi mobil flottám, és 6-8 ember szeretne egy flottába menni. Az első HSZben igen csak "regisztrálj" meg "töltsd ki az űrlapot" fogad amikre kattintottam.

Úgyhogy anélkül, hogy fél napot töltenék ezek kitöltésével melyik flotta a legkedvezőbb? Jelenleg 1300Ftot fizetek, korlátlanul beszélek, és 16Ft bruttó a lebeszélhető havidíjon felül a hívás díj mindenhova.

Számhordozás kéne, tudtok ilyen feltételek mellett flottát? :\

Sajnos amire van lehetőség az 2400Forint, és 24 forintos percdíjjal bír Honvédségi, úgyhogy ezt hanyagolnám amíg lehet.

Esetleg létezik táblázatos formában az első HSZ?

(#9572) Tamassch válasza Sayuar (#9570) üzenetére


Tamassch
csendes tag

ja igen, azt hiszem lebeszélhető 3175Ft
a 444 az a net, azt nem beszéled le :D
legalábbis a változás előtt le lehetett beszélni, de nekem nagyon ritka volt eddig is hogy ezt elérjem, most picivel több így mégneccesebb hogy elérjem, és megtudjam.

(#9573) gyuri81


gyuri81
veterán

egy pici segítséget kérnék...

Vodás flottám van, amin lejárt a hűségidő. Ha jól olvasom akkor megszűnik a másodperc alapú számlázás? Ha újra kötök hűséget , akkor másodperc alapú marad?

(#9574) Naigen válasza cekkk (#9559) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nem feltétlenül azon múlik be akarsz-e menni vagy sem. Létezik olyan élethelyzet, amikor akarsz, de nem tudsz. Ha jól tévedek, ez a fórum éppen arra hivatott, hogy a kérdésekre választ kapjunk :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9575) Zeki válasza gyuri81 (#9573) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem marad.
Anak marad, aki még abban van hűséggel, és kitudták harcolni.

(#9576) cekkk válasza Naigen (#9574) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor meg felhívsz egy irodát és megkérdezed? Marhára nehéz? Már a te szavaiddal élve.
Szóval ne mindig mástól várj már választ. Biztos oka volt annak, hogy nem írtak, róla. Sokan ide jönnek belépnek valahogy és utána már ide nem írnak.
De van számtalan módja, hogy megtud az infót, pl írhatsz nekik emailt. Attól még nem kérhetnek, hogy örökre rájuk szavazzál :DDD ;)

(#9577) harcosparej válasza Tamassch (#9569) üzenetére


harcosparej
tag

Van 3 csomagjuk is. Ez újdonság. Én le voltam maradva a régi díjszabásnál. Mai napon voltam a helyi fidesz irodában. Lehet nálunk ilyen sügér a világ, de ezek pislogtak rám mint borjú az új kapura. Majd telefonáltak és közölték, hogy hívjam fel a mobil force-t. Kikerestem a neten, felhívtam őket. Közölték menjek be a helyi fidesz irodába....

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9578) Naigen válasza cekkk (#9576) üzenetére


Naigen
aktív tag

Azért engedtessék meg, hogy egy " Mobil flottát, de melyiket?" című topikban is feltegyem a kérdést :R

Közben látom harcosparej leírta a tapasztalatát. Én ezért is kérdeztem, hogy van-e itt olyan, aki sikerrel járt, esetleg megosztaná-e, hogy hova ballagott be. Gondolom, ha vkinek egy adott helyen sikerült elintéznie vmit, akkor ott más is nagyobb eséllyel próbálkozik...

[ Szerkesztve ]

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9579) gyuri81


gyuri81
veterán

voda flottas netnel mukodik a wifi-s internet megosztas? azaz a tabletemnek tudok adni netet? pl maximalista net eseten...

(#9580) BullZeye válasza gyuri81 (#9579) üzenetére


BullZeye
veterán

Az tabletfüggő, a vodának semmi köze nincs hozzá. Ha a tableted tudja, akkor meg tudod osztani.

(#9581) Deller2010 válasza BullZeye (#9571) üzenetére


Deller2010
tag

Nincs olyan, hogy legkedvezőbb.
Olvasgass vissza pár oldalt, kérlek, s töltsd le, amit belinkeltem! Benne van 27 flotta ajánlata, abból lehet válogatni regisztráció, űrlap kitöltögetés nélkül is.

(az újban a hétvégén már 29 ajánlat lesz)

| regular IT guy |

(#9582) w.miki válasza gyuri81 (#9573) üzenetére


w.miki
veterán

nem...
csak ha te NEM FOGADOD el a közös megegyezésen alapuló módosítást, ahogy a többiek
...és erről nyilatkozol is

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9583) cekkk válasza Naigen (#9578) üzenetére


cekkk
veterán

Azért az is engedtessék már meg, hogy ne háborodj fel, azon ha nem kapsz választ. Többször le lett írva, hogy be kell menni. Ha erre nincs lehetőséged/módot/nem akarsz. Akkor ha ide tudsz írni akkor tudsz nekik is írni vagy telefonálni és onnan tuti releváns információt kapsz.

Nem szeretem amikor hőbörögnek meg MARHÁRA nem kapnak választ az emberek, amikor még lenne sok másik lehetősége az információ megszerzésére, de még sem használja ki, azt várja, hogy majd más megteszi helyette. ;)

(#9584) Naigen válasza cekkk (#9583) üzenetére


Naigen
aktív tag

Olyanon gittelünk, amit sztem mindenki ért. Mobil flottát, de melyiket nevű topikban miért is ne lehetne rákérdezni a mit, s hogyanra. Ha pedig nem kap választ, miért is ne tehetné szóvá?
Biztosan nem én vagyok az egyetlen, aki szeretne minél több infót begyűjteni, mielőtt dönt. Persze mellette lehet akár telefonálni is, vagy személyesen informálódni, bár harcosparej történetéből az látszik, hogy nem csak arról van szó, hogy bemész és állítólag adnak vmit. Többször írtam, azért kerestem olyan embert, aki sikerrel járt. De ugogyunk :R

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9585) cekkk válasza Naigen (#9584) üzenetére


cekkk
veterán

Azért mert nem fizetsz a szolgáltatásért és közösségi alapon működik ez az egész és nincs jogod szóvá tenni főleg nem felháborodottan, hogy nem kapsz választ. ;)
Ismerős meg bement is 1 héten belül tagja is volt a flottának, ezt is leírtam. Már régen elintézhetted volna ha nem másokra vársz, hanem magadnak elindítod a folyamatot és hőbörögsz azon, hogy nem kapsz választ. :W

(#9586) Naigen válasza cekkk (#9585) üzenetére


Naigen
aktív tag

Ez a te véleményed, az enyém meg más. Hogy melyikünknek van igaza, azt ki-ki döntse el. Szoktam mondani, a vélemény olyan, mint a segg lyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra. :D

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9587) Zeki válasza Naigen (#9586) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pedig cekkknek van igaza.

(#9588) cekkk válasza Naigen (#9586) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor hőbörögjél jó magyar szokás szerint és várd meg míg más megoldja a problémádat. :C :C ;) Ne hogy tegyél érte két lépést, isten mentsen tőle mi? :P ;]

Ha fórumozni van időd akkor fel is hívhattad volna 5ször, mialatt ezt a nagy okosságot írtad nekem, csak ahhoz neked tenni is kellett volna valamit nem csak beszólni, de az már nehéz mi? :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#9589) Zeki válasza cekkk (#9588) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell tenie semmit, fizet némi "aprópénzt" a topik dpi-s flotta beszerzőjének, és ő megoldja helyette.

(#9590) cekkk válasza Zeki (#9589) üzenetére


cekkk
veterán

Fizessen neki akkor ha ilyen h... :DDD

De tényleg nem értem, miért nem lehet írni nekik vagy felhívni? De azon lehet hőbörögni, ha más nem válaszol neki. :))

(#9591) Deller2010 válasza Naigen (#9586) üzenetére


Deller2010
tag

Olvass vissza, mondjuk innentől visszafele kb. 1950 hsz-t, benne lesz a válasz.
Mert már leírták páran párszor a mikéntek hogyanját. :DD

| regular IT guy |

(#9592) ottoyes válasza Zeki (#9587) üzenetére


ottoyes
senior tag

+1
naigen:..most cekknek(kivételesen)igaza van! :-)Ha be akarsz kerülni,azért tenni kell..jómagam,és ngabi is igy kerültünk be..most lehetőségünk nyílt további 3 előfizura..de nyilván nem veled szetetnénk dumcsizuni.A lényeg:itt mindenki a saját sztoriját írhatja le.Közelsem biztos,hogy másnak is működik,de lehet,hogy igen..próbáld meg,de nem itt találod a megoldást!:-/

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9593) ottoyes válasza Naigen (#9586) üzenetére


ottoyes
senior tag

..kifutottam a szerkesztési időből..
Deller2010 javaslata se rossz,válogathatsz az ajánlatok között!Lehet,hogy nemis a DPI a legjobb neked..B-)

Ottoyes

(#9594) BullZeye válasza Deller2010 (#9581) üzenetére


BullZeye
veterán

Szuper, ilyet kerestem, csak este már nem volt időm átolvasni :)

Az lenne a kérdésem, hogy van olyan ami túl szép, hogy igaz legyen, és azt írja, hogy
"EDVEZMÉNYES FLOTTA TARIFACSOMAG A VODAFONE-TÓL
A HUMÁN GAZDASÁGSZERVEZŐ KFT. DOLGOZÓK ÉS NYUGDÍJASOK ÉRDEKKÉPVISELETI SZOLGÁLATA
EGYÉNI ÉS CÉGES PARTNEREI SZÁMÁRA"

Ez azt jelenti, hogy én mint mezei kisember ez esélytelen számomra? Vagy rugalmasak annyira, hogy 7-8 simet kiadjanak kéz alatt esetleg?

(#9595) Naigen válasza Deller2010 (#9591) üzenetére


Naigen
aktív tag

Deller2010, elhiheted, hogy átnéztem a topicot, no nem mind az 1950hsz-t, mert annak 80-90% rizsa. A bemegyek-kijövök (mint anno a Skála kópé) szintű bejegyzések információ tartalma 0, csak úgy, mint az ismerősöm ismerőse hallott olyanról, hogy...
Egy dolgot kértem, de nem írom le újra, olvass vissza...

ottoyes, örülök, ha bent vagy, s hogy kivel akarsz beszélni az pont nem érdekel :) Azt viszont köszönöm (ha mások nevében nem is, a magaméban mindenképp), hogy te vagy az egyik olyan, aki sikerrel járt, mégsem osztottad meg a tapasztalatodat másokkal. :R

cekkk, bizony jó magyar hozzáállás a megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is. Flottára átültetve, ha én szívtam a bekerüléssel, szívjon más is. Én ugyan le nem írom, hogy ide, vagy oda mentem be, és ezt az infót kaptam. Járjon csak mindenki úgy, mint harcosparej, akiről azt hitték másik bolygóról jött, aztán belökik a 22-es csapdájába. A küldi B-hez, az meg vissza A-hoz,. mondván nála a megoldás.
Biztos nagy dolgot kértem, hogy vki azt írja: bementem x utcába, xy irodába, ahol értették mit is akarok a DPI-vel, s akartak/tudtak is segíteni ez ügyben.
ps: Isten nagy I.

CineDOG1, ha úgy tartja úri kedvem, bizony fizetek érte. Ha így egyszerűbb bekerülni, akkor ezt választom. S, ha megkérdik, elmondom, hogy így, vagy úgy kerültem be, de nem írok ilyen okosságokat: "feltétel nincs, és állítólag csak bemész..." Mert ezekkel egy mm-t sincs előrébb a bizonytalan fórumtárs.

Ezzel részemről a téma lezárva, ez egy meddő vita. Aki érti is amit olvas, az úgyis látja miről van szó.

Szép napot :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9596) harcosparej válasza Naigen (#9595) üzenetére


harcosparej
tag

Most gyorsan meló elött átfutottam. Igaz 1950. hsz környékén voltak DPI-re utaló jelek, de semmi se derült ki. Írtam pár embernek pü-t remélem válaszolnak akkor majd megosztom veled is. Tán akad egy két rendes ember akiből nem fejszével kell kiverni az információt ezzel a flottaval kapcsolatban.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9597) ottoyes válasza Naigen (#9595) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nincs itt vita...legalábbis én nem érzem annak.Segítenék ,ha tudnék,de se a párt oldaláról,se a bonyolító cég felől sem rendelkezem olyan lehetőséggel,ami megoldaná a problémádat.Engem nemzavar,ha te is olcsóbban telefonálsz,mert attól az enyém nem lesz drágább.Volt +2 előfizum,hamar elhelyeztem ismeretségen keresztül.Én azért a személyes utánnajárást erőltetném,bár ahogy látom fizetnél is érte...akkor írj az egyik arcnak,aki pénzért árulja a segítséget,és megoldódott a dolog.

Ottoyes

(#9598) cekkk válasza Naigen (#9595) üzenetére


cekkk
veterán

És nem a legegyszerűbb a fideszt megkérdezni? Nem ők tudnak a legpontosabb infót adni?
Amikor beakartam lépni megkérdeztem, hogy ahhoz hol lehet csatlakozni, mondták, hogy a honlapon lévő emailen érdeklődjek, és ezt tettem. Ennyi a nagy dolog ebben. a szócséplés helyett már régen felhívhattad volna őket vagy akár írhattál volna nekik, de még mindig itt reagálsz és próbálsz védekezni.
Ha meg fizetni akarsz egy ingyenes szolgáltatásért akkor gratulálok úri kedvedhez ;)

(#9599) fikk válasza cekkk (#9598) üzenetére


fikk
csendes tag

Sziasztok!

Arról még nem írt senki, hogy változtak-e a NOE-s flották.
Aki bent van az légyszi tegye már meg!

(Aki meg szeretne észt osztani, hogy kérdezzem meg tőlük, az bele se kezdjen, mert az csak felesleges okoskodás.
Nem, nem vagyok lusta, csak még nem kaptam meg a tagságimat, nélküle meg nem lehet intézni semmit.)

A másik meg hogy az i--mobile flottát még nem korlátozták le a növekedésben és bővülhet, ugye?

(#9600) Dracula72 válasza cekkk (#9588) üzenetére


Dracula72
senior tag

LIKE

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.