Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) cekkk válasza ottoyes (#9650) üzenetére


cekkk
veterán

Pont írtam ma róla. Priviben később tudok írni neked elérhetőséget.

(#9652) Csirke válasza cekkk (#9651) üzenetére


Csirke
tag

"Ha valakinek sikerül mostanában DPI flottába belépnie"
"Pont írtam ma róla."

Hol írtál Te ilyet?
Hiába kérdeztél rá telefonon, meg emailben, a gyakorlat, meg az elmélet messze nem fedi egymást. Kapsz egy korrektnek tűnő tájékoztatást, de a valóságban nem úgy mennek a dolgok. Lehet, egyébként, hogy csak a mostani szolgáltatókavarás az oka az elhúzódó ügyintézésnek. Lehet, hogy a flottakezelők (köztük a dpi) is kivár, hogy mi lesz a végső megállapodás a szolgáltatókkal, addig megpróbálják elhúzni a folyamatban lévő csatlakozásokat, de a léneg az, hogy (most) nem olyan gördülékeny a dolog.
Szóval csak az írjon, aki nem csak hallotta, meg ismerős ükapja mesélte, hanem testközeli tapasztalata van. ;)

www.solarplan.hu

(#9653) nggabi válasza Csirke (#9652) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már régen is több mint 1 hónapig leveleztem mire felhívtak. :U

"szenyor dzsíííí"

(#9654) balazs1011 válasza cekkk (#9576) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Már bocsi hogy beleszólok.
Én is próbáltam itt a fórumon segítéget kérni olyan embertől,aki 100%-osan
be tudna léptetni a DPI flottába.Én is csak ezt a választ kaptam itt a fórumon
hogy : bemész ,beszélsz,e-mailt írsz, és kapod az engedélyt.
Hát felénk ez nagyon nem így van!!!
Bementem,beszéltem,e-maileztem,vártam (nyár eleje óta) és még azóta sem semmi,de szerinten
itt nálunk nem is lesz belőle semmi!!!
Korábban már kértem és kerestem is azt az embert itt a fórumon aki biztosan be tudna léptetni.
De sajna senik!!!! Pedig sokan mondják hogy milyen egyszerű.Pedig nem!!!

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#9655) Deller2010


Deller2010
tag

DPI: ha jól emlékszem, valamikor még a nyáron itt a topikban azt olvastam, hogy akár 2-3 hónapig is eltarthat az ügyintézés.

Ismerve a hazai viszonyokat - most függetlenül a hisztériát keltő flottától - nem különösebben meglepő, hogy ugyanaz a cég, ugyanazon termékéről, szolgáltatásáról más-más helyszíneken (iroda, üzlet, telefonos üfsz, e-mail, weblap) más-más infot közöl a leendő, vagy jelenlegi Ügyfeleivel. Miért pont a dpi-flotta esetében lenne ez máshogy?

| regular IT guy |

(#9656) balazs1011 válasza Deller2010 (#9655) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Jól emlékszel :C

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#9657) balazs1011 válasza balazs1011 (#9654) üzenetére


balazs1011
aktív tag

cekkk: Bocsi ,de esetlegesen nem szántam bántásnak a hsz-t
csak én is végigjártam az egész sztorit.
Viszont választ sehonnan sem kaptam.
Priviben nekem is jöhet majd a tuti infó.
Mégegyszer kihangsúlyoznám,hogy a hsz-t nem sértő jelleggel írtam csak egy ideje
nem voltam fent a fórumon ,és rögtön leírtam a saját tapasztalatomat úgy hogy végig sem olvastam a hsz-eket.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#9658) SárkánySzív válasza Gizmo94 (#9648) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

" nem én vörös kutyázok meg hiénakutyázok itt hisztérikusan "

több választ is megfogalmaztam neked, de mindig kitöröltem... de mégis...
Szóval látom megtaláltál, s veszi a lapot aki veszi a lapot; de semmi baj. Egyébként Te sem lennél másabb ha több ember a Te hatásodra lépett volna be a flottába, s ezek az emberek pont a családtagjaid lennének.
Még valami... nem vagyok hisztériás, és egyúttal idegbeteg sem. Nem szedek nyugtatót, s nincs elmebetegségem, s nem vagyok idegorvosi kezelés alatt.
... ha ezek a dolgok téged megnyugtatnak.
utoljára nézd már meg az aláírásomat, és hogy kitől származik az idézet... szóval azt kellene elolvasnod nem engem baszlatnod aki nem szólt egy árva szót sem hozzád még ha ph addikt is Uraságod!

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9659) cekkk válasza Csirke (#9652) üzenetére


cekkk
veterán

Azt, hogy intézi két hét alatt.
Egyébként meg akinek valahol elakadt a regje annyit kellene lehet megpróbálni, hogy megkeres másik irodát és ott is kéri a felvételt.
Semmi ilyet nem mondott a hölgy, hogy bármi lassan menne, az viszont igen, hogy volt sok olyan ember akik felhívtak volna a mobilforce-tól de nem vette fel aztán már vissza nem hívta a mobilforce-t és nem lépett be végül mert a mobileforce sem fogja az embereket 88 hívni.

(#9660) Csirke válasza cekkk (#9659) üzenetére


Csirke
tag

Én eleve másik irodával kezdtem, de egyből irányítanak a területileg illetékes irodához. Pedig az első még majdnem közelebb is lenne, de időben biztos jobb oda eljutni, de mégse...

www.solarplan.hu

(#9661) cekkk válasza Csirke (#9660) üzenetére


cekkk
veterán

Tőlem meg se kérdezte, hogy mi van és hol lakok stb :D

(#9662) Gizmo94 válasza SárkánySzív (#9658) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem basztatlak, meg Cekk-et sem, mert nincs veletek semmi bajom, de most egy ideje mintha meghülyült volna itt mindenki.. Attól, hogy itt a topikban vudu átkokat szórunk, mi változik meg, ezt mondd meg? :)
Cekk hajlamos a Royallal kapcsolaban főellenséget látni, de amúgy meg normális dolgai is szoktak lenni.
Te is tele voltál régebben normális, segítő kommentekkel, de ezek az utóbbiak pont olyanok voltak, mint amikor a kutyát idegesítik a kerítés mögött (ami egyébként egy geci dolog) . Veri magát, ordít, fetreng, de természetesen harapni nem tud a szerencsétlen, csak a drótba. Vagyis mit ér el az egésszel? Semmit. :)
Az OK., hogy utolsó féreg a szolgáltató, mindent megcsinál amit akar az előfizető kárára, de őszintén, ez új neked ebben az országban? Meggyőződésem, hogy a telenor ugyaníg ki fog baszni az ügyfelekkel, amint a telekom már meg is kezdte.. Attól, hogy "szaggatod a drótot" :) hidd el, hogy nem változik semmi.
Ez van, mindig mindent a nyakunkba nyomnak, amit orbánc úgy hirdet fennen, hogy majd a bankok és a multik most megkapják az új hódítótól....
Nem. Soha nem a bankok és a multik, hanem te, cekk, meg én, meg a többi szerencsétlen fogja szívni... és ez történt most is.
Jobban tetszettek a régebbi kommentjeid, ennyi az egész, nincs ellenszenv és basztatás. :)

(#9663) z67 válasza Gizmo94 (#9662) üzenetére


z67
őstag

Ennyi :R

(#9664) fikk válasza z67 (#9663) üzenetére


fikk
csendes tag

Kicsit kezd nyálasodni a vége :)
Bár én kívülálló vagyok, biztos azért...

(#9665) Zeki válasza Gizmo94 (#9662) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azzal hogy a kormány bebiztosította hosszú évekre a 3 szolgáltatót, és elvetve a 4., már bármit megtehetnek.
Nevetséges perc és internet díjak, amik emelkednek is, és még nem is használhatod úgy azt amiért fizettél, ahogy szeretnéd.
De legalább a kormány hozzájutott most 100 milliárdhoz. Majd eltapsolja.

(#9666) Sayuar válasza Zeki (#9665) üzenetére


Sayuar
őstag

Itt mindenki rugózik azon, hogy Magyarországon ilyen, meg olyan drága a mobil szolgáltatás.
Lehet hogy velem van a baj, de én nem így látom.

Reggel munkába megyek. Soha nem értettem, ki az az elvetemült, aki (6:40-kor!, amikor illem szerint senkit sem zavarhatsz telefonon) a magánéletét a közterületen (esetleg buszon, villamoson, metrón) éli, értsd: az illem még mindig azt kívánja meg, hogy ezeket ne a nagyvilágba kürtölve intézd.
Ha pedig autót vezetsz, akkor max. olyan jellegű dologról beszélj, ami fontos, és ne arról, hogy a kollégám ma rózsaszínű inget viselt, és barna zoknit vett fel a fekete cipőjéhez.
A magánéleted élése pedig amúgy is tabu kellene hogy legyen: ha már a munkáltatód 8 órai munkádért fizet, akkor ne lopd meg őt azzal, hogy 6 órát dolgozol, 1,5 órát cigizel, és 0,5 órát facebookozol/telefonálsz.

Ha mindezt betartod, akkor rengeteg alternatíva közül választhatsz.
Otthon mindenkinek van net, a VOIP percdíj pedig pár forint.

Sokan elfelejtették, hogy a mobiltelefon mire való.
Nekem a Blue Mobile is megfelelne: havi egy ezresét (ez 33 perc) elintézem ami fontos, a többit pedig otthon.
Mielőtt megkapom az oltásokat, mindenki gondolkozzon el azon, hogy a hívásai miről szólnak? Tényleg fontosak, vagy csak csevegések, amiket otthon is el lehetne intézni VOIP használattal.
Hogy én mit fogok kapni ezért a bejegyzésért...ajaj... :(

(#9667) Zeki válasza Sayuar (#9666) üzenetére


Zeki
nagyúr

Abból indulj ki, hogy minden ember más.
Ha nem így lenne, minek ájfon, hiszen telefonálni a legolcsóbb régi mobilon is lehet. Na már nem is kell fejleszteni akkor semmit. Sőt, minek mobil, ha úgyis otthon vagyunk, ott a vezetékes.
Ennél többet senki se akarjon.

De szerencsére nem így van.
Sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel és pénztárcával.

(#9668) Csirke válasza Sayuar (#9666) üzenetére


Csirke
tag

Nem vagyunk egyformák. Se a szokásaink, se a kötelességeink.
Én pl. nem szeretek telefonálni. Néha már összerezzenek, ha megcsörren a telefon. Ezért is változtatgatom a csengőhangot, mert az új nem tör össze lelkileg annyira egy darabig. :D
A családtagokkal ingyen beszélek, szóval az nem növeli a számlám.
Ezen kívül pedig kijön, hogy havonta kb. 400percet beszélek, de sokszor még többet. Legalábbis, amikor szezon van, tehát megy a meló. Nekem a munkához kell a telefon. Nehéz lenne itthonról, voip megoldani a dolgokat. Pláne, mikor kint vagyok isten háta mögött, és valami azonnal kell.
Párom fundamentázik (bár ez egy kicsit más eset), szerintem ott is el tudod képzelni, hogy nem passzióból telefonálgat.
Azt már el sem merem mondani, hogy mennyit költök üzemanyagra, pedig már csak akkor ülök autóba, ha nagyon muszáj, pedig valamikor éltem-haltam az autózásért.
Nehéz belegondolni a másik helyzetébe magad, ha sose csináltál olyat, mint ő. Örülj neki, hogy ennyiből meg tudod oldani a dolgaidat, és ezt komolyan mondom.

www.solarplan.hu

(#9669) SárkánySzív válasza Gizmo94 (#9662) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Különben meg igaz amit írsz, s Én kérek elnézést :DD :))

Az bizti, hogy Cinedog1 fórumtárs csinálja jól, s ha hamarabb reggelek ide akkor ... de már kivárom a végét 2015 ig, mert ez is pluszköltséget jelentene. Tehát míg a flotta megy addig nem látom értelmét a voip- nak, mert csak plusz kiadás lenne. Meg attól függ mit ajánl a szolgáltató a végén lejárat előtt, ámbár nem igen tud olyat ajánlani hogy maradjunk.

Viszont a céget ahol vagyunk, s szerintem mindenki tudja hol csakis ajánlani tudom , mert azért van más opciójuk is bőséggel.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9670) Sanyabá válasza SárkánySzív (#9669) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ámen!

Miről is volt szó idáig? :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#9672) Sanyabá válasza Kittikeee (#9671) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ez túl szép , hogy igaz legyen! :N

De azért csak meg hallgatlak!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#9673) Deller2010 válasza Kittikeee (#9671) üzenetére


Deller2010
tag

Szia Kitti!

Ez saját, vagy valaki másét reklámozod? Belépési díj, kaució, csatlakozási díj, évente megújítandó tagsági díj, tarifahűség van-e?
Megköszönöm, ha a tarifatáblázatokat átküldöd mail-ben, ha a linkelt 28 ajánlat között nem található meg!

Annak, aki még mindig flottát keres, vagy csak kíváncsiskodik, esetleg váltani szeretne:

A legfrissebb mobiltelefon flotta gyűjtemény, 28+1 ajánlattal!

Klikkel, letölt, kicsomagol (jelszó most nincs!), tanulmányoz, számol, informálódik, dönt, szerződik, örül! :DD

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#9674) Zeki válasza Deller2010 (#9673) üzenetére


Zeki
nagyúr

Néha feltűnik itt egy újonc hölgyike, aki "aprópénzért" közvetít.
Szerintem már túl sok új nem lehet a nap alatt.

(#9675) Deller2010 válasza Zeki (#9674) üzenetére


Deller2010
tag

:D Nem tudja még, hova jött... Pedig csak pár oldalt kellett volna visszaolvasnia.

| regular IT guy |

(#9676) oregnigger


oregnigger
csendes tag

http://www.origo.hu/gazdasag/20130912-uj-szabalyozas-a-tavkozlesben-vege-a-roamingnak-atalakul-a-husegszerzodes-es-az-adatatvitel.html

(#9677) ottoyes válasza oregnigger (#9676) üzenetére


ottoyes
senior tag

..köszi!..:-/

Ottoyes

(#9678) Zeki válasza oregnigger (#9676) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mostanra a fájl nem található.

(#9679) nusika721 válasza Zeki (#9674) üzenetére


nusika721
csendes tag

Én nem találkoztam itt ilyen "hölgyikékkel", Kittikét kivéve. Ezek szerint téged privátban zaklatnak "aprópénzért".

(#9680) Zeki válasza nusika721 (#9679) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, csak régóta olvasom a topikot.

(#9681) BullZeye válasza nusika721 (#9679) üzenetére


BullZeye
veterán

Mind a 37 napod alatt?

(#9682) Deller2010 válasza oregnigger (#9676) üzenetére


Deller2010
tag

"Kemény ultimátumot kaptak az Európai Unió távközlési cégei. Választhatnak, melyik ujjukba harapnak: jövő júliustól vagy a hazaival egyenértékű roamingdíjakat tartalmazó csomagokat alakítanak ki, vagy technikailag "elengedik" a külföldön tartózkodó előfizetőiket. Vagyis az ügyfelek SIM-kártya-csere, telefonszámcsere és bármiféle extra költség nélkül is más, akár olcsóbb, helyi hálózatokat használhatnak majd."

:DD

"Ha a javaslatból törvény lesz, a szolgáltatóknak a roaming mellett sok mindent át kell gondolniuk, hiszen például a hűségnyilatkozatok és az adatátviteli szolgáltatások jelenlegi rendszerét is keményen támadja a szöveg, kiszélesítve az előfizető jogait.

Nem lehet majd blokkolni, lassítani, vagy bármilyen módon befolyásolni az adatátvitelt a tartalom alapján, vagyis egy távközlési cég technikailag nem akadályozhatja az előfizetőit abban, hogy adott esetben skype-oljanak, és így ingyen telefonáljanak."

Ha ez tényleg megvalósul, az nagyon ütős lesz!

| regular IT guy |

(#9683) z67 válasza BullZeye (#9681) üzenetére


z67
őstag

Biztos rokonok az édikék. Keresik egymást, de nem lelik.

(#9684) nusika721 válasza BullZeye (#9681) üzenetére


nusika721
csendes tag

Mióta olvasom a fórumot, 4-5 hónapja.

(#9685) nusika721 válasza z67 (#9683) üzenetére


nusika721
csendes tag

Még valaki? Ha nincs feszkó, csinálunk, enélkül unatkozunk. Szánalmas!

(#9686) Naigen válasza nusika721 (#9685) üzenetére


Naigen
aktív tag

Milyen igaz, de úgy látom itt ez a trendi. :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9688) szilard28 válasza Kittikeee (#9687) üzenetére


szilard28
aktív tag

írd még be párszor ezt a reklámot!

(#9690) Zeki válasza Deller2010 (#9682) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez kemény dió lesz a szolgáltatóknak!

(#9691) Naigen válasza Zeki (#9690) üzenetére


Naigen
aktív tag

Az lesz az igazán kemény, ha EU-n belül szabadon választhatunk szolgáltatót, akár egy Orange, vagy bármi, ha neki lesz jobb az ajánlata. Na akkor kaphatja be igazán minden magyar szolgáltató. Nekem hót mindegy lenne hova fizetek átutalással :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9692) Zeki válasza Naigen (#9691) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor ki lesznek nyírva a hazaiak. Vagy drasztikus árcsökkentésbe kezdenek, az áremelkedés helyett.

(#9693) Zeki válasza Zeki (#9692) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telenor Norvway
40 Ft egy norvég korona.
Feltöltősben 15Ft egy perc.

(#9694) Naigen válasza Zeki (#9693) üzenetére


Naigen
aktív tag

Teljesen hasonló árakat kínálnak nekünk is itthon nemde? :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9695) kormi0312 válasza nusika721 (#9685) üzenetére


kormi0312
senior tag

.....és ez igaz nemcsak a fórumra, hanem a jelen globális társadalomra is :(

(#9696) Zeki válasza Naigen (#9694) üzenetére


Zeki
nagyúr

Naja!

Német T-mobile feltöltős árak
pl: 5 cent hálón belül, 15 cent hálón kívűl, és lehet kérni napi 99 centért korlátlan hálón belüli dumát.
vagy 9 cent mindenhova.
vagy havi 10 euróért korlátlan hálón belül+ 200MB 8 megabites mobilnet, és 15 cent Németországon belüli hívások.

Szóval nyugaton nem okoz majd akkora fejfájást a roaming eltörlése, mint nálunk, ahol már sok-sok éve szabadrablás van.

(#9697) Dracula72 válasza Sanyabá (#9672) üzenetére


Dracula72
senior tag

Írtam privit neki, de se kép se hang, valami kamu ez is :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#9698) cekkk válasza Dracula72 (#9697) üzenetére


cekkk
veterán

Mert már törölve lett a felhasználó. :DDD

(#9699) SárkánySzív válasza Sanyabá (#9670) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Te mire jutottál Sanyabá? Vagy még nem foglalkoztál a témával?

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9700) z67 válasza nusika721 (#9685) üzenetére


z67
őstag

Igen, kihullik nünüke, de máris itt van nunuka, akinek első dolga nünükét védeni. Én meg persze rosszindulatú vagyok.

IP címek ugyanazok vajon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.