Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) zsambek válasza Sayuar (#12999) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

Azt meg lehet kérdezni, hogy a lefedettség milyen Romániában? Illetve mennyi a minimálbér? Úgy is olcsóbb lesz, de mennyivel?

zsambek`

[ Szerkesztve ]

(#13002) Zeki válasza Sayuar (#12999) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kéne flotta, nem kéne voip... de itt ilyen sosem lesz. :(

(#13003) karantÉN


karantÉN
aktív tag

Hellosztok,

Én most szeretnék mobil flottában lépni , olyan flottát tudnátok -e ajánlani ahol olcsó a perc 5-10( az se baj ha korlátlan , nettó max 5-7 ezer .legalább 2Gb az se baj ha csak 1 GB van. és ami még nem lenne rossz ha egy normális telót el lehetne hozzá hozni pl kamatmentes részletre viszonylag kevés előleggel . Az mindegy lenne ,hogy melyik hálózatban lenne ez a flotta .
Köszönöm előre is a válaszokat . :R

6543210

(#13004) Zeki válasza zsambek (#13001) üzenetére


Zeki
nagyúr

900 lej, ~59400Ft

(#13005) Zeki válasza Sayuar (#12999) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt nem találom, hogy ha mondjuk idejössz azzal a román simmel, és magyar számot hívsz, az mennyibe kerül?

(#13006) Sayuar válasza zsambek (#13001) üzenetére


Sayuar
őstag

Szia!
A digi aláírt egy megállapodást a vodafone.ro-val, 2014.04.07? -én, ha nincs digi lefedettség, akkor átugrik a voda hálózatára belföldi roamingba. És ez nem kerül semmibe az előfizetőnek.

A minimálbért meg hagyjuk (ez egy rossz mérce), hiszen ha arányos lenne a korlátlan telefon havi díja a minimálbérrel, akkor miért kerül Magyarországon 1/7-ed minimálbérbe a korlátlan telefon előfizetés, ha ugyanezt a németek 1/30-ad minimálbérért adják?

(#13007) zzoltan2014 válasza zsambek (#13001) üzenetére


zzoltan2014
tag

osztrákiában mennyi is a minimálbér, mert ott is olcsóbb a mobil.

lehet hogy a speciális magyar éghajlat az oka, ami tönkreteszi állandóan az utakat is.

CineDOG1:
roaming: 0,124 eur áfával

A korlátlan csomag meg 10 euró havonta amelyben bennevannak a belföldre és külföldre irányuló hívások is + 5 GB net (amely 7 euróra csökken, ha van tányéros digitv-d)

http://www.rcs-rds.ro/telefonie-digi?t=telefonie-mobila&pachet=digi_mobil_optim_nelimitat

http://www.rcs-rds.ro/telefonie-mobila-digi-mobil/servicii-optionale/roaming

[ Szerkesztve ]

(#13008) Zeki válasza zzoltan2014 (#13007) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tehát itthon használva a román simet, olcsóbb mint egy feltöltős percdíj helyben.
Na fog az még olcsósodni, míg a mi percdíjaink meg nőni.

(#13009) Drenadar válasza Sayuar (#12999) üzenetére


Drenadar
veterán

szép de bocsi a kötözködésért :D felesleges külön odaírni hogy románia mobil/vezetékes...

EU mobil: díjmentes, korlátlan
EU vonalas: díjmentes, korlátlan

ez a lényeg, és már románia is EU tagállam.

és igen az ott más világ, és ahogy hallom ott sem élvezet élni, és olyan nagy szükség sincs az élethez az egy gigabites otthoni internethez. Epenis érzéshez persze megfizethetetlen minden másra meg ott a mastercard...

(#13010) kriptonsoft


kriptonsoft
csendes tag

Sziasztok!
Olyan mobilnetes flottát, vagy egyéb olcsó lehetőséget keresnék (dolgozói csomag stb.):

Mobilnet
- min. 15Gb/hó felette lassítás
- az se baj ha korlátlan
- egy előfizetést 2simkártyán lehessen használni ( Tmobile: duonet Telenor: adatmegosztó sim Voda: nincs ilyenjük)

DPI mobilnet nem jó, mert MF szerint nem tudnak hozzá adatmegosztó sim-et adni.

:R

(#13011) hbala válasza MADcat (#12989) üzenetére


hbala
aktív tag

Köszi!

(#13012) MADcat válasza hbala (#13011) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nincs mit :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13013) otps


otps
aktív tag

Hogyan tudom csekkolni a számlakivonat alapján, hogy XY cég flottájához milyen 'exkluzív' készülékajánlatok elérhetőek?

Rokonság flottázik, de soha nem hívja le a készülékajánlatokat (használt függetlent vesz), meg nem is érdekli az egész, csak fizeti a havidíjat és kész. Én sem akarok flottázni, de gondoltam, megnézem, milyen készülékajánlatok vannak így.

Nem tudom, számlakivonaton van valami kód, meg a szolgáltatók is egységesítik a flottákat, hogy egy szolgáltatóhoz lényegében pár ajánlat van és kész? Szóval hogy csak beírom a kódot a honlapon valahova és meglátom szuper egyedi ajánlatokat? Persze nincsenek illúzióim, csak hogy ez is ki legyen pipálva.

Konkrétan Vodafone és Té lenne érdekes.

(#13014) Teko001 válasza otps (#13013) üzenetére


Teko001
őstag

A flotta kapcsolattartója tudja megmondani, vagy az ügyintézésre jogosultnak tudnak tájékoztatást adni a Telekom ügyfélszolgálatokon..

(#13015) Orgi válasza otps (#13013) üzenetére


Orgi
őstag

Én Vodafone-os flottában vagyok és folyamatosan (havonta kb) küldözget a Voda flottás ajánlatokat sms-ben, amihez ott a kód az sms-ben, a rokonság is kap ilyeneket gondolom.

(#13016) seronino


seronino
újonc

Sziasztok!

Én a BM TSZ flotta díjszabásáról és opcióiról (pl. internet) kérnék egy kis információt! Köszi előre is!

(#13017) zoli62 válasza club1 (#12998) üzenetére


zoli62
addikt

Nekünk is maradz 3000 Ft alatt, a keretszerződés 3 évre szól, addig a Telenor nem ajánlhat kedvezőtlenebbet, ez is benne van a megállapodásban.

(#13018) dptrsk


dptrsk
addikt

valaki erre tudna válaszolni?

(#13019) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

A DPI-vel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

- Jelenleg Vodás flotta előfizetésem van.(már lejárt a hűség) Ha számhordozással szeretnék átmenni, akkor kell-e valamit tennem? (pl. kártyásra váltani?)
- Felvettem a kapcsolatot egy hölggyel e-mailben, aki már küldött is egy válasz mailt, hogy adjam meg az adataimat. Kb. Mennyi ideig szokott tartani az átköltöztetés?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv: Ronyman

(#13020) postas válasza dptrsk (#13018) üzenetére


postas
tag

Most karbantartás miatt áll a honlap elvileg május 1-ig.
Telenor Online-on meg semmiféle ilyen infó nincs :)

(#13021) tome0001 válasza Ronyman (#13019) üzenetére


tome0001
senior tag

1-3 hét. Nagyon változó, de az esetek 90%-ban ennyi idő kb. a szerdődéskötés/számhordozás.

(#13022) Rolli


Rolli
aktív tag

Sziasztok.

Kérhetnék egy friss dpi-os árlistát valakitől?

Sajna még nem érem el a honlapot.

Köszönöm.

(#13023) chester99


chester99
aktív tag

üdv

szemezgetek a telenoros dpi flottával, jelenleg egy vodás flottában vagyok, a havidíjat meg a percdíjakat már ismerem nagy vonalakban, de a mobilnetes árakat sajnos nem, ha megtenni valaki, hogy beírja ide, azt megköszönném.

(#13024) Drenadar


Drenadar
veterán

Az jól hangzik, hogy kb 2800-3000ft, 5ft/perc, 1024MB net, flottakezelő, nincs éves díj, nincs közvetlen szerződés a szolgáltatóval? :) szerintem igen, nagyon is, ennyit a DPI-ről...

(de persze ez is telenyomor...[gy.k.:Telenor])

(#13025) #35104512 válasza Drenadar (#13024) üzenetére


#35104512
törölt tag

"nincs közvetlen szerződés a szolgáltatóval" - nekem ez nagyon nem hangzik jól, de persze lehet valakinek megfelel :) (az mondjuk nálam pl plusz pont ha telenor)

(#13026) Drenadar válasza #35104512 (#13025) üzenetére


Drenadar
veterán

tudom tudom :) sokatoknak volt nagyon nagy negatív tapasztalata azzal, hogy ha nem az operátor ügyfélszolgálatán kell több órás sort kiállni, és persze ha nem ti rendelkezhettek a számotok felett.

Nekem még ilyen nem is volt (közvetlen szerződés) és nem is volt rossz tapasztalat.

Most is egy magán céges flottából válok ki, megbeszéltem az ügyvezetővel, és már adta is a papírt, hogy elengedi a számot, mindenféle anyagi követelőzés és szemétkedés nélkül :)

Szóval egyszer mindent el kell kezdeni, lehet megszívom.

A kockázat viszont a nyereség mértékéhez képest vállalható.
Jó percdíj (ez még igazából hidegen is hagyna), és sokkal olcsóbb mobil internet, és nem ilyen 1-2 száz mega... nah ez már igazán jó pont nekem :)

(#13027) LógaGéza válasza Drenadar (#13026) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hűség?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13028) Drenadar válasza LógaGéza (#13027) üzenetére


Drenadar
veterán

1év, mobilnet csomagra dettó.

még nem ismerem a flottát, nem tudom a részleteket, sem azt, hogy publikus e. majd írok többet :)

de amúgy ebbe a topicba tényleg nem szeretik az olyan flottákat, ahol nem a szolgáltatótól kapják a számlát ^^

(#13029) Hypnotica válasza Kulcskérdés (#3783) üzenetére


Hypnotica
csendes tag

Szia hogy tudnàm megnézni a net egyesület flottàjànak per díjait ?? Köszönöm

(#13030) zsambek válasza Hypnotica (#13029) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

Hajrá! :)

zsambek`

(#13031) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Elolvastam a #1-et, de a kérdésem tekintetében nem lettem okosabb:

Van jelenleg olyan flotta ma Mo-on amely értelmes díjszabás mellett ad legalább 150MB-1GB netet, értelmes percdíjakat GSM hálón, s nincs tiltva a VOIP? :)

Köszi!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#13032) Drenadar válasza Neil Watts (#13031) üzenetére


Drenadar
veterán

megelőzök mindenkit és elsőre írom be a minden napi választ az összes érdeklődőnek... DPI!

(#13033) Tibee86 válasza Drenadar (#13032) üzenetére


Tibee86
veterán

Te miért haragszol ennyire a DPI-re? :U

(#13034) Drenadar válasza Tibee86 (#13033) üzenetére


Drenadar
veterán

nem haragszom... unalmas.
semmi más flottát a topic nem tud ajánlani 20hsz-enként valaki kérdez egy flottát, és a válasz: válaszd a DPIt.

uuuuunaaaaaalmaaaaaaas....

(#13035) Tibee86 válasza Drenadar (#13034) üzenetére


Tibee86
veterán

Értem, de azért ez nem meglepő, jelenleg ez a "legjobb" flotta, amit halandó ember el tud érni, ha nem szándékozik 2 évet aláírni, illetve saját névén akarja tudni az előfizetést.
Igaz az első hsz.-be rég bekerülhetett volna minden infó, vagy át kéne nevezni a topikot. :D

[ Szerkesztve ]

(#13036) Rolli


Rolli
aktív tag

Sziasztok.

Kérhetnék egy friss dpi árlistát?

Köszönöm.

(#13037) #35104512 válasza Drenadar (#13034) üzenetére


#35104512
törölt tag

azért azon érdemes elgondolkodni, hogy miért van ez...

(#13038) Drenadar válasza #35104512 (#13037) üzenetére


Drenadar
veterán

mert jelenleg nincs, vagy nem tudunk másikról... szememben csak egy nagy előnye lenne a DPInek, hogy nincs hűségidő.

(#13039) forrest85


forrest85
senior tag

A DPI flottát már prohardver flottának is hívhatnánk. :))

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#13040) hbala


hbala
aktív tag

Ajánlottátok korábban a browsercalls-t. Szeretném megkérdezni, hogy milyen országkódú számot jelez ki?

(#13041) n@p@lm válasza hbala (#13040) üzenetére


n@p@lm
őstag

amilyet beállítasz neki.
ide gyere ez ügyben:
VOIP telefonálás

(#13042) hbala válasza n@p@lm (#13041) üzenetére


hbala
aktív tag

Köszi!

(#13043) MADcat válasza Drenadar (#13024) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

van neve is? :))

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#13044) dptrsk válasza postas (#13020) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha megkérlek, megnéznéd, hogy támogatja-e a DPI a 4Gt ? (Elmúlt május 1 remélem visszajött az oldal)

(#13045) postas válasza dptrsk (#13044) üzenetére


postas
tag

Minden infó a netről, igazából csak a szoksásos telenor rizsa:S

"(1) A havidíjban foglalt belföldi adatforgalom felhasználását követően a túlforgalmazás díja belföldön 0 Ft/MB, ugyanakkor a Szolgáltató a szolgáltatás maximális le- és feltöltési sebességét 64/64 kbps sebességre lassítja. Garantált GPRS/EDGE/3G/HSPA+ letöltési sebesség: 0 kbit/s; feltöltési sebesség: 0 kbit/s.
(2) Belföldön korlátlan e-mailezés és böngészés szolgáltatás: kizárólag 2 éves hűségnyilatkozat aláírása esetén érvényes és ebben az esetben nem terheli a szolgáltatáscsomagba foglalt adatforgalmi keretet. 1 éves hűségnyilatkozat aláírása esetén kiegészítő opcióként megvásárolható. Böngészés: olyan, internetes böngésző alkalmazást futtatni képes platformokon megvalósított tevékenység, amely a WEB szervereken tárolt szöveg és kép formátumokban elérhető információkhoz valós idejű hozzáférést, megjelenítést, valamint nyilvánossá tételt biztosít az internetes hálózat segítségével. E-mailezés: elektronikus üzenetek küldésére és fogadására alkalmas, tárolási és továbbküldési, nem azonnali elven működő szolgáltatás az interneten keresztül. A böngészés és e-mailezés meghatározására a World Wide Web Consortium (www.w3.org), valamint az Internet Engineering Task Force (www.ietf.org) definíciói alapján került sor. Az e-mailezésen és böngészésen kívül minden egyéb forgalmi típus az adatforgalmi keret terhére használható. Egyéb forgalmi típusnak minősül különösen a netrádió, internet video (pl. Youtube, Videa), voice és video chat, multimédiás alkalmazások használata, online játékok, fájlmegosztás (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey, stb.), FTP, OCH (Rapid Share), stb.), valamint bármilyen egyéb, böngészésnek, e-mailezésnek kifejezetten nem tekinthető forgalomtípus. "

(#13046) goop


goop
őstag

dpi-nel az elektronikus hivasreszletezes kerul 255 ft-ba, a papir alapu meg ingyenes? Jol latom a helyzetet?

(#13047) Vangelis válasza goop (#13046) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Papír az ingyenes!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13048) kriptonsoft


kriptonsoft
csendes tag

MOBILNET flottát, vagy egyéb olcsó lehetőséget keresnék (dolgozói csomag stb.):

Mobilnet
- min. 15Gb/hó felette lassítás
- az se baj ha korlátlan
- egy előfizetést 2simkártyán lehessen használni ( Tmobile: duonet Telenor: adatmegosztó sim Voda: nincs ilyenjük)

DPI mobilnet nem jó, mert MF szerint nem tudnak hozzá adatmegosztó sim-et adni. :(

(#13049) otps


otps
aktív tag

Egy barátomnak ilyen van:

4000 Ft lebeszelhető 7 Ft-os percdíjjal + 2 GB net (az egész csomag nem tudom, mennyi; Voda és céges). Hasonló ajanlat publikusan? Akár kisebb nettel, net nélkül. Illetve a csomag 'kis testvére', ha van?

[ Szerkesztve ]

(#13050) Zeki válasza kriptonsoft (#13048) üzenetére


Zeki
nagyúr

Biztosra veszem, hogy ha van is ilyen céges flotta, abba te be nem kerülsz. Kivéve ha odamész dolgozni valami vezetőnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.