Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Handball94 válasza LEGIOX (#8300) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ahhoz képest az, hogy vodánál ennyiért korlátlant adnak. Értem én, hogy 2000 percet kevesen lépik túl, de akkor sem korlátlan. Egy dolgot nem tudok még viszont erről a DPI flottáról: Van kapcsolási díj? Mert a lakossági telenoros előfizetéseknél +2,5Ft/hívás a telefonadó mértéke.

(#8302) Gizmo94 válasza LEGIOX (#8300) üzenetére


Gizmo94
veterán

Amint írták is, nem mindegy azért.Ugyanennyiért a korlátlan az korlátlan.. Akárhányezer perc és no limit sms.. 2 Gb nettel. Ez azért más.
És ami érdekes, (tesztelve) egy óra beszélgetés után sem bont. :)

(#8303) LEGIOX válasza Handball94 (#8301) üzenetére


LEGIOX
tag

A Vodánál a RED br 14E/hó telefon nélkül. Ha telefont is veszel, akkor 16 E/hó.

(#8304) Zeki válasza LEGIOX (#8303) üzenetére


Zeki
nagyúr

flottában, a vodánál.

(#8305) Gizmo94 válasza LEGIOX (#8303) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ugyanez flottában 10.790 Ft. Ha telefont is veszel akkor 13 017,50 Ft a kisebbik RED /hó.
A nagyobbik RED 14 922,50 Ft / hó. telefonvásárlással is és nélküle is.

Egy picit jobb, mint a normál... De csak egy picit....

[ Szerkesztve ]

(#8306) Handball94 válasza LEGIOX (#8303) üzenetére


Handball94
aktív tag

igen, flottára gondoltam, mint már többen írták.

(#8307) NorbiG2 válasza cekkk (#8277) üzenetére


NorbiG2
tag

Persze. Az lenne, mint a szlovák rendszámokkal. Valamit kitalálnának rá, nehogy a kinti szolgáltató ingyen használja már a hazai hálózatot.

(#8308) cekkk válasza NorbiG2 (#8307) üzenetére


cekkk
veterán

Ez is érdekes, mert kb leszarják akiknek az van. Legalább is az én ismeretségi körömben nem egy ilyen nagy autó van szlovák rendszámmal és nem cserélték le magyarra...

Ellenben most olvastam valahol, hogy 8 euróért már van olyan osztrák tarifa ami tartalmaz 1000 perc roming lebeszélhetőséget és van aki ezt használja itthon. :Y :Y Kapják be :P

(#8309) Ice-ozsé válasza cekkk (#8308) üzenetére


Ice-ozsé
tag

cekkk akkor ideje váltanunk egy Osztrák tarifára. :DD :DD

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8310) Kata89


Kata89
csendes tag

Sziasztok!
Mi telenoros flottát keresünk, ami kb. havi 4000-től nem több havidíjas. Net nem szükséges, da ha van benne gy alap csomag az természetesen nem gond. Mindhárom szolgáltató felé szoktunk telefonálni, nem tudok általánosan mondani egyet, vagyis talán a vodafone a legritkább.
Annyiban még tudnátok segíteni, hogy mivel most a T-mobilnál vagyunk, ugye számhordozásra kerül sor, másik szolgáltatónál leszünk. Ilyen esetben a telefonkészüléket is cserélni kell? Köszönöm a válaszokat.

(#8311) Ice-ozsé válasza Kata89 (#8310) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Kata89 mivel gondolom a készüléket is a szolgáltatótól vettétek így az csak a T-mobil kártyával jó.
Így szerintem olcsóbb megoldás az az, ha függetleníted a telefont.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8312) cekkk válasza Kata89 (#8310) üzenetére


cekkk
veterán

Az előző oldalon írták le, hogy miként változik a DPI flotta ami telenoros, szerintem az nektek tökéletes választás lenne mindenben. Telefont cserélnetek kell.

(#8313) lupus_l válasza Ice-ozsé (#8309) üzenetére


lupus_l
aktív tag

És az O2 UK Unlimited feltöltő kártyás csomagja? Havi 10 GBP feltöltésért minden O2-s számot korlátlan mennyiségben hívhatsz.

Figyeljétek meg, jövő nyártól minden téren kapni fogjuk ezeket, vagy jobb ajánlatokat: kb 100 szereplős az európai piac, és ez várhatóan minimum a felére fog csökkenni a verseny miatt. Eddig indokolatlanul magasak voltak a magyar árak, amit csak ügyesen flottákba belépve kerülhettünk meg... no ez szűnik meg.

(#8314) cekkk válasza lupus_l (#8313) üzenetére


cekkk
veterán

Erre kíváncsi leszek. De legyen így! :R :R

(#8315) Ice-ozsé válasza lupus_l (#8313) üzenetére


Ice-ozsé
tag

lupus_l Ámen rá.
Addig meg marad a flotta. :D

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8316) NorbiG2 válasza lupus_l (#8313) üzenetére


NorbiG2
tag

Akkor egyenlőre ne menjek át másik flottába, ahol újabb 2 évet bevállalnék, hanem várjak erre? Nemsoká nagy változások lesznek a mobiltelefon piacon? Mikortól várható ez, mit jósoltok Urak?

(#8317) lupus_l válasza NorbiG2 (#8316) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A hírek szerint 2014. július 1-től várható ez. Az tény, hogy felkavarja a magyarországi álló mobilpiacot...
Én maximum 1 évet írnék alá.

Személyes véleményem szerint meg fog ez valósulni.
Viszont érdekes, hogy brit fórumokat olvasva a fogadtatás erősen pozitív, már biztos törvényről beszélnek. Itthon is erősen pozitív, de elég kételkedős :)
Az eddigi roaming díj-csökkentések is ellenvetés nélkül átmentek, pedig azt is központilag csökkentették, minden évben.

Jobb is, hogy nem a magyar parlamentben hozzák ezeket a törvényeket, mert akkor a végén a sok módosítás miatt áremelés lenne belőle :DDD

(#8318) Ice-ozsé válasza NorbiG2 (#8316) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Ezért is választottam inkább a HTFSZ-nél a csomagot, mert ott nincs hűségnyilatkozat, igaz ez Vodafone de tök mindegy ha a percdíjam minden irányban ugyan annyiba kerül, és a telefonszámom sem fog változni.
Később, meg ha bevezetik ezt az eu-s dolgot akkor meg léphetek akár mikor.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8319) z67 válasza lupus_l (#8317) üzenetére


z67
őstag

Ugyanakkor szakértők arra figyelmeztetnek, hogy a 2014-es időpont a lehető legkorábbi, amikor eltörölhetik a roaming tarifákat, valószínűbb a 2015-ös dátum, de nem elképzelhetetlen, hogy egészen 2017-ig várni kell.

Jövő nyáron már külföldön is belföldi áron telefonálhatunk?

(#8320) weinmaker válasza Ice-ozsé (#8318) üzenetére


weinmaker
őstag

Te már meg is kötötted?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8321) Ice-ozsé válasza weinmaker (#8320) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Jövő héten megyek be személyesen a címükre (HTFSZ 1068 Budapest, Benczúr utca 45.) Mert személyesen gyorsabban alá tudom írni a szerződést, mit hogy postai úton küldözgessem ide-oda a papírokat.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8322) Handball94 válasza Ice-ozsé (#8321) üzenetére


Handball94
aktív tag

Én is gondolkozom ezen a HTFSZ-en. Hűség nélkül 10 ezer Ft a belépési díj, ugye?
Ügyintézés szóval úgy lenne a legegyszerűbb ha személyesen bemennék? Úgy hallottam egy 6 ezer Ft-os pártolójegyet kell vennem náluk, igaz? Ezt évente ?

(#8323) Ice-ozsé válasza Handball94 (#8322) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Igen 6000 forint a pártoló tagság és azt kell befizetni és egy évig ezzel le is van rendezve a dolog.
De ha kell privátba elküldöm neked a jelentkező lapot, amit ki kell tölteni.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8324) LEGIOX válasza Handball94 (#8322) üzenetére


LEGIOX
tag

Szerintem jobban jársz a DPI-vel. Nincs egyszeri 10e, és évi 6e lehúzás, valamint a percdíj is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#8325) nggabi válasza LEGIOX (#8324) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez lesz az új favorit :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#8326) N-vidi-A válasza Ice-ozsé (#8321) üzenetére


N-vidi-A
őstag

HTFSZ-nél a csomagok hol vannak? Van valami lista? Érdekelne, és az is, hogy a számlát névre kapom vagy "közvetitőn" keresztül fizetem?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8327) cekkk válasza N-vidi-A (#8326) üzenetére


cekkk
veterán

Nevedre kapod. Egy csomag van ami az első hszben lévő linkel elérheted a lényege, hogy évi 6 ezer a pártoló díj, ezért a neveden lehet 5 sim kártya aminek a számláját te fizeted, vagy is én pl a vodafone e-számla rendszeren keresztül teszem meg.

De ha nem kell ennyi sim lehet jobb lenen neked a DPI.

Más
Megkérdeztem ismerőst, hogy itt nálunk a szülővárosomba mennyi idő alatt lépett be és azt monda másfél hét volt összesen. :K

[ Szerkesztve ]

(#8328) N-vidi-A válasza cekkk (#8327) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Jól látom, hogy csak 50MB net van? Ettől nagyobb nem lehet?
Adnál egy kis helpet, hogy akkor mennyi a fix összeg amit fizetsz, és utána mennyi a percdij?

DPI van Vodafone-ban vagy csak Telenor?

üdv

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8329) cekkk válasza N-vidi-A (#8328) üzenetére


cekkk
veterán

Alapból ennyi van, nekem ajánlottak valami 500 megásat 900ért de a másik számra már 1600 lett volna, szóval ez függ a jelenlegi státuszodtól is.
A fix az a havidíj ami ott van 1890 ebből 953 lebeszélhető plusz 10 sms és 50 mega net ezután meg 12,7ért telefonálsz.

Az csak telenorosban van.

(#8330) N-vidi-A válasza cekkk (#8329) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Hmm, ez nem is rossz, 7300 Ft-ért kb kapok 500 percet, ha jól számolom, erre ha jól sejtem jön még a telekom adó?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8331) cekkk válasza N-vidi-A (#8330) üzenetére


cekkk
veterán

Ha beszólok akkor bannolsz? ;] :P
Egyébként ott van, hogy benne van az a 490 forintos kiegészítő díj.
Előfizetési díjak összesen (magában foglalja a kiegészítő
havi előfizetési díjat, a havi előfizetési díjat, valamint a
csoporton belüli hívás, SMS30 és Internet Mini Plus
szolgáltatások havidíját)

Bár a 30 sms az nincs benne az opciós.

(#8332) Ice-ozsé válasza cekkk (#8331) üzenetére


Ice-ozsé
tag

A DPI-vel csak az volt a problémám, hogy Telenoros.
Azért vittem el a számomat a Telenortól, mert egy bizonyos helyen (otthon) nem volt jó a térerő.
Ezért is mentem át a Vodához.
Ha a DPI-nél is lenne voda akkor biztos, hogy azt választanám a HTFSZ helyett. :K

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8333) cekkk válasza Ice-ozsé (#8332) üzenetére


cekkk
veterán

De a DPI az majd csak mostantól lesz jó. Ha ezt hamarabb tudom lehet én is abba léptem volna bele, bár nem biztos, mert második telón úgy sem beszéljük le a 3 ezret havonta. Van akinek megéri és van akinek nem. de aki beszél ennyit annak igen.

(#8334) N-vidi-A válasza N-vidi-A (#8330) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Köszi, igy már világos, lehet személyesen megyek be én is, hogy haladjon az igénylés...
Minden jót. :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8335) cekkk válasza N-vidi-A (#8334) üzenetére


cekkk
veterán

Egyébként nagyon rendesek és nem az a bujkálós fantom cég :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8336) Gizmo94 válasza cekkk (#8335) üzenetére


Gizmo94
veterán

Meg vagy áldva ezzel a bujkáló fantomcég fóbiáddal. :DDD Attól, hogy nincs weblap, egy cég még nem fantom. Mailben, telefonon is elérhető bármikor. Egyébként annyira nem ájulnék el ettől a htfsz-től, pártolói díjakkal megtűzdelve, amivel évente fizetsz ki annyit, amennyiért én egyszer csatlakoztam. Másrészről kötelező pártolói díj?? Hadd pártoljak én azt, akit akarok, ne legyen kényszer. A percdíjai sem azok a hanyattesést generálóak, de akinek ez kell, vigye. Viszont a többit sem kellene folyamatosan leokádni.. ;)
Lehet, hogy azoknak jó, akik csak nézegetik a telefont és húsz filléren is spórolnak, de aki használja is, annak gyenge...

[ Szerkesztve ]

(#8339) w.miki válasza N-vidi-A (#8328) üzenetére


w.miki
veterán

Minivel elég az 50MB, utána is csak lassítanak
de a NOE v4 flottája is jó, ott 200MB net van, ha előbb tudok róla, lehet azt választom a HTFSZ helyett.... csak nem tudom pontosan, hogy lehet belépni (a DPIről még most se tudom... de én sem szeretem a telenort)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8345) Zeki


Zeki
nagyúr

Óvóda... az én apukám akkor is erősebb!

:)

Én meg VOIP telefonálok, és eszembe sem jut máshogy használni a mobilom. Igaz havonta van egy 190/490 Ft-os költségem, attól függően mikor melyik netes csomagba váltom át magam 2 havonta, de cserébe ingyen hívom a vezetékes, és 3.1Ft-ért (bruttóban) a másik mobilt. A külföldi rokonokat meg szintén ingyen hívom a mobilomról (a vezetékesüket is, meg a mobiljukat is).
Otthon/melóban wifi router, akkor nem használom a mobilinternetes keretem a VOIP telefonáláshoz.

Szóval ti vagytok a helikopterek. :)

(#8346) Gizmo94 válasza Zeki (#8345) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az.. tiszta vicc az egész vita.. Voip a legjobb egyébként, de mivel az ismeretségi körömben csak één voipoznék leginkább, így nekem sajna nem éri meg.

(#8347) Zeki válasza Gizmo94 (#8346) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem érted a lényeget.
Ez nem Viber, vagy Skype, hogy a másiknak is online kell lennie. A mobilom kapcsolódik egy netes szolgáltató szerveréhez, és ő kapcsol össze a hívott féllel. Lehet az illető vezetékes telefonos, vagy 5 éves "butamobillal" rendelkező nyugdíjas, aki kint kapál a kertben.
Én a 0640/0680/0690-es számok kivételével minden rendes telefonszámot fel tudok hívni a mobilomról.
És úgy beszélek velük, mintha nem is a neten keresztül ment volna a hívás.

(#8348) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

Srácok ne vitatkozzatok már, majd Én megmondom a frankót, meg a tutit! :DD :DD :DD
Csatlakozzatok ide, és kész!

http://www.auditandcredit.hu/HUN~/cikkmegjelenites.html:betoltes=583d,megnevezes=Fooldal

:)) :)) :))

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8349) Gizmo94 válasza Zeki (#8347) üzenetére


Gizmo94
veterán

Tudom, hogy nem kell, bár hirtelen tényleg a viberrel kevertem, ami (sajnos) fent van a telefonomon. Csak Voipnál is az lenne, hogy sokat jövök-megyek és bár otthon és az irodában is van wifi, de azért a mobilnet az autóban nem annyira stabil.. De a legolcsóbb módszer az ez, ez biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8350) Zeki válasza Gizmo94 (#8349) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én az autómból nem szoktam telefonálni. Max engem hívnak. Az meg nem neten megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.