Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) drkoba válasza davao (#9200) üzenetére


drkoba
csendes tag

Ilyet miért csak kifejezetten a T-nél keresel? Telenornál tudok neked ilyet.

(#9202) SárkánySzív válasza cekkk (#9189) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Elhiheted csak egyszer teljen le a két év hűségidő... A leselkedő gyíkoknak is üzenem a vodánál, hogy magyarázhat nekem a régi ügyfeleket megtartó csoportból bárki is, viszem az összes sim -t máshová; és azt is ideírom hogy ez 7 db összesen.
Az ügyfszolg. -nak is megmondtam hogy a szemét angol tulajdonú konszernek nem a forma 1 - t kellene évente több millió dollárral dugdosni, hanem az ügyfeleket megtartani.
... amit persze Mi fizetünk be...
... és akkor még azt nyilatkozza a szemét gyík mikor itt volt Viktorunknál, hogy a Magyarországi Vodafone nullszaldós, nincs rajta egy fillér haszon sem.
Gyíkok, büdös gyíkok!!! Olvassátok gyíkok, leselkedő kutyák!!!

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9203) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

... még valami!!!
Aláírunk több ezren egy szerződést, és akkor az ember több órahosszát győzködje az ügyfelest az igazamról. Érveljek, és fenyegetőzzek, azokért is akiket belehúztam magammal a flottába, majd másnap büdös parasztmódon beszól a boltban egy kis hülye csirke aki a lányom lehetne, mert sügér módon hülye a dolgához amiért ott van, és ezt ezzel fedezi.
De!!!
Örüljek annak, hogy ami a szerződésemben van ami szent, és sérthetetlen lenne, azt most megkaptam; illetve kaptátok KEDVEZMÉNYKÉNT!
Kedvezményként, ami amúgy is járna, és jár, mert ott van a szerződésemben, a Ti szerződéseitekben is.
Szégyen pirosak a pofátok Úr Istenit, szégyen!!!

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9204) w.miki


w.miki
veterán

HTFSZ-es vagyok, figyelem is a topikot, de még nem kaptam levelet a Vodától.
Viszont még mindig nem teljesen tiszta, amit írtok.
Valaki leírná PONTOSAN hogyan érte el, hogy a jelenleg érvényes tarifa mellé + 100 ingyen percet adjanak, ami a hűség végig érvényes is??? Hiszen most csak 75 perc ingyen/lebeszélhető van benne. Hogy csináltátok??
köszi

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9205) SárkánySzív válasza w.miki (#9204) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... nekünk amúgy is 100 perc volt mp alapon... hát így.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9206) johnnyjungle válasza SárkánySzív (#9203) üzenetére


johnnyjungle
tag

... amit kedvezmény - ként aposztrofál a szolgáltató, azt ugye kiszámlázhatja később kötbérként?

(#9207) club1 válasza johnnyjungle (#9206) üzenetére


club1
veterán

A kötbér mértéke fix. E mellé még készülékkedvezményt tud a szolgáltató kiszámlázni (ha volt készülék is kedvezményesen vásárolva), mást nem.

(#9208) SárkánySzív válasza johnnyjungle (#9206) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Szerintem simán, és bármit ha hagyjuk...de egy éven belül 25 rugó, egy éven túl, de két éven belül 37 500, no meg a készülék kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9209) cekkk válasza club1 (#9207) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem azt mondták, hogy a kedvezményes perceket is kiszámlázhatják :U :K Már mint ezt a voda mondta.

(#9210) johnnyjungle válasza cekkk (#9209) üzenetére


johnnyjungle
tag

Meg céges előfizuknál gondolom azt is, amit elengednek mostantól a publikus tarifáknál "kiegészítő előfizetési díj" - ként, azaz telefonadóként. Tudnak a srácok..

(#9211) cekkk válasza w.miki (#9204) üzenetére


cekkk
veterán

Külön levelet nem is kapsz a vodától! Ha már kaptál számlát júliusban akkor ahhoz tuti volt ilyen neked, ha meg elektronikusan kapod a számlát akkor a számla rendszerben van.

A 100 percet meg úgy kaptam meg, hogy mondtam, hogy nem fogadom el a szerződés módosítást erre mondta, hogy akkor adnak 5 percet én mondtam, hogy akkor sem fogadom el, elakartak engedni 500 forintot erre mondtam, hogy mondjuk fel a szerződést és nagy nehezen kinyögték a 100 percet.

De ilyenkor a 24 hónap újra indul. Én ezzel jól jártam mert 60960 forintot kapok a vodától ingyen a két év alatt :C :DDD

(#9212) cekkk


cekkk
veterán

Csak egy példa, hogy ki mennyire olvassa el a szerződést: [link]

(#9213) NorbiG2 válasza cekkk (#9212) üzenetére


NorbiG2
tag

Velem tegnap alkudtak meg a 100 percre, de mondtam, ha lejár a hűség, otthagyom őket a picshába.
És nem hosszabbodik meg 2 évre, erre külön kitértem.
Nagyon elzsidultak ezek. Amilyen készségesek voltak az ügyfélszolisok, most mint valami veszett kutyák ugranak mindenre. :K

(#9214) cekkk válasza NorbiG2 (#9213) üzenetére


cekkk
veterán

48 órát ígértek pl a 100 perc aktiválására, az már lejárt régen és még mindig nem aktív.
Felhívom őket, és hát legyek türelemmel mert igyekeznek, mondom is a jó anyátokat, lejár a 2 év én is hagyom itt őket a francba, addigra remélem a roaming helyzet rendeződik és veszek valami külföldi sim-et ami véletlen se vodás lesz, ha meg nem akkor megyek a dpibe :DDD

(#9215) NorbiG2 válasza cekkk (#9214) üzenetére


NorbiG2
tag

A külföldire ki fognak találni valamit, nem fognak a saját hálózatukba csak úgy idegent ingyen ráengedni.
Erre fogadni merek. Csak nézzünk rájuk, hogy zsidulnak elfelé.
Most van egy trés ajánlatom, ott megvárom lesz-e változás, ha nem lesz jó, marad a dpi.

(#9216) cekkk válasza NorbiG2 (#9215) üzenetére


cekkk
veterán

Muszáj lesz nekik, ha törvény kötelezi őket.
De meglátjuk :R

Na még mindig nem aktiváltál, mindjárt hívom is őket és szórakozok kicsit, hogy felmondom a szerződést, mert nem teljesítették a vállalásukat. :DDD

(#9217) NorbiG2 válasza cekkk (#9216) üzenetére


NorbiG2
tag

Itt a törvényeket úgy hozzák, hogy a multik járjanak jól. Nem tapasztaltad még? Ne legyenek hiú ábrándjaid! :N

(#9218) w.miki válasza NorbiG2 (#9213) üzenetére


w.miki
veterán

de pontosan mit mondtatok nekik, mit csináltatok, hogy felajánlottak 100 ingyen percet?
még mindig nem értem :(
és emileztetek, vagy 1270-el beszéltetek?
ez bárhova, bármely irányba lebeszélhet, a 75 mellé +100 perc, mp alapon?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9219) cekkk válasza w.miki (#9218) üzenetére


cekkk
veterán

Felhívod őket, hogy nem értesz egyet a szerződéssel és felakarod bontani, átkapcsolna egy másik osztályra, majd ott mondanak valamit és nem fogadod el, majd addig nem fogadod el és mondod nekik, hogy ez egyoldalú módosítás mert te nem fogadod el amíg ezt az opciót is mondják aztán elfogadod ha akarod. Ennyi.

(#9220) SárkánySzív válasza cekkk (#9219) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:K

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9221) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Gyerekek, állítólag az ezer perces csomagot nem érinti a hálón belüliség (azoknak, akik már élő szerződéssel bírnak).

(#9222) finifene


finifene
csendes tag

nekem kb. 20 percem volt eddig lebeszélhető (fele h. belül, fele kívül) 10 mp alapon és ma felhívtak. maradt a 100 perc bárhová lebeszélhetőség és 10 mp két év hűséggel a hűség végéig. szept. végéig gondolkodom...
egyébként az ügyintéző váltig állította, hogy a másik kettőnél is menni fognak a változások hamarosan és a voda milyen szuper, hogy ő lépte meg először (!) :)

(#9223) kisbogyai


kisbogyai
csendes tag

aktív Mol flottásokat nem bántják,legalábbis nekem ezt mondták,beszélgetésre is lehet hivatkozni,meg ment nekik e-mail amire kénytelenek lesznek egy írásos igazolást is elküldeni amiben szintén,de nyomtatott formában is meglesz.

(#9224) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Számhordozással, 3 magánszemély részére keresünk flottába lépési lehetőséget. Lehet hiú ábrándjaink vannak, de azért leírom mik az elvárások.
-Legjobb lenne ha nem lenne, de max 1 év hűségidó
-számhordoznánk, ami a mi kezünkben maradjon, lehetőleg az előfizetést is mi intézzük magunk
-mobilnet szükséges, minimum 200mb
-maxmimálisan 3200 FT-os előfizetési díj, de jó lenne minnél alacsonyabban tartani.
-30-as hálózatból lenne jó.

Nem telefonálunk sokat, csak próbálom felmérni a lehetőségeinket. Amennyiben nem éri meg nekünk akkor Mozaik díjcsomag lesz belőle előre láthatólag.

[ Szerkesztve ]

(#9225) SárkánySzív válasza czanga (#9224) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Tessék, itt a helyed... szerintem...

http://mobilflottak.hu/a-mobilflottakrol/

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9226) czanga válasza SárkánySzív (#9225) üzenetére


czanga
őstag

Ez megvan, de gondoltam hátha ti tudtok konkrétumot.

(#9227) densie


densie
csendes tag

Dpi flottába beszeretnék lépni azt tényleg nem tudom megtenni egy telenor pontban?

(#9228) Zeki válasza densie (#9227) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. Kell hozzá a fidesztől egy igazolás.
Ha csak úgy beesve bárki köthetne ilyet, már mindenki azt használná.

(#9229) MontyWeb


MontyWeb
csendes tag

a dpi flottahoz valaki tudna pontos perc sms es havidijat mondani?

(#9232) drkoba válasza MontyWeb (#9229) üzenetére


drkoba
csendes tag

Egyébként Brutto 10,80 a percdíj és 19 Ft. az sms. De vannak egyéb tényezők is. És természetesen másodperc alapú a számlázás.

Ne árulj ingyenes szolgáltatást pénzért.

[ Módosította: Qru ]

(#9233) LEGIOX válasza MontyWeb (#9229) üzenetére


LEGIOX
tag

És mindenki számára ingyenes !

(#9234) drkoba válasza LEGIOX (#9233) üzenetére


drkoba
csendes tag

Ha be tudsz lépni. De nem tudsz!!! :)

(#9235) cekkk válasza drkoba (#9234) üzenetére


cekkk
veterán

mi az, hogy nem tud? Elmegy a helyi fidesz irodába és kér egy igazolást.

Senki ne fizessen drkoba-nak a dpi belépésért, ami ingyenes!

(#9236) pepe1150 válasza johnnyjungle (#9221) üzenetére


pepe1150
csendes tag

szia,

Akkor a voda ügyfélszolgálata sem tudja, mert lehet hogy mindegyik ügyintéző mást mond... :F

Én először hívtam őket, azt mondták nem nyúlnak hozzá, még van hűségidőm. Majd bementem a duna pláza voda ügyfélszolgálathoz na ott már azt mondták, hogy hozzányúlnak és az 1000 percet csak voda irányba lehet lebeszélni de marad a mp alapú számlázás. Majd én mondtam, hogy pont az ellenkezőjét mondták a telefonos ügyintézők. Rögtön fel is hívtam őket újból, majd már ők is azt mondták hogy az 1000 percet voda irányba lehet lebeszélni, amit én nem fogadtam el és most várom az ajánlatukat.

komolyan, egy vicc az egész! Mondtam a csajnak, hogy pont az ellenkezőjét mondták két napja, a válasz, hogy még nem tisztázódott minden részlet a változásokkal kapcsolatban. Ja és nem értették hogy ez miért nem jó nekem. :D
Majd megkérdeztem, hogy ő honnan tudja eldönteni, a számhorhózhatóság világában hogy ki vodás és ki nem az. Válasz nem jött!

Nem tartom életszerűnek hogy 1000 percet valaki csak hálózaton belül beszéljen le...ha mondjuk 50 perc lebeszélhetőség lenne akkor OK de 1000 perc :U

Te hol kaptad ezt az infót?

köszi a váalszt

(#9237) LEGIOX válasza cekkk (#9235) üzenetére


LEGIOX
tag

Senki ne fizessen a kóklereknek a DPI belépôért !!! Sajna abogy várható volt, rárepülnek az ilyen drkoba féle szèlhámosok :(

(#9238) drkoba válasza LEGIOX (#9237) üzenetére


drkoba
csendes tag

Ne személyeskedj. Utolsó figyelmeztetés.

[ Módosította: Qru ]

(#9239) andatti


andatti
senior tag

Nna, ide is eltaláltam...
Mondjuk én elvagyok voip alapon, havidíj nélkül a feltöltős mobillal, de a sok flottában hátha lenne nekem való is... (mivel én csak kb. 16-18 zárt flotta percdíjait ismerem)

Szóval: havidíj brutto 2000 alatt, kb. 1200-1500 Ft lebeszélhetőséggel bármelyik irányba, percdíj brutto 7-10 Ft környékén, sms nem érdekel, de ha van ingyenes, jöhet. Internet minimum 100-200 mb van a csomagban, de ha 500 lenne, az lenne a legjobb. Ha csak percdíjas, nem gond, bár mp alapú jobb lenne... Szolgáltató mindegy. Van ilyen? Vagy nagyon hasonló?

amit írt valaki korábban, hogy több mint 60 ezer forint ingyen beszélgetés 2 évre, az, (ha jól számoltam) nagyon drága a maga 25 Ft-os percdíjával... Szerintem.

(#9240) cekkk válasza andatti (#9239) üzenetére


cekkk
veterán

Nincs ilyen, és olvasd el rendesen, hogy mit írtam a 60 ezerről, ne csak félig ;)

(#9241) andatti válasza cekkk (#9240) üzenetére


andatti
senior tag

Úgy látszik a matek még mindig nem az erősségem...

A 100 percet meg úgy kaptam meg, hogy ...és nagy nehezen kinyögték a 100 percet.
De ilyenkor a 24 hónap újra indul. Én ezzel jól jártam mert 60960 forintot kapok a vodától ingyen a két év alatt

Én ebből azt szűrtem le, hogy kaptál havi 100 perc bónuszt. Azaz a 24 hónap alatt 24x100 percet ingyen, ami egyenlő 2400 perc, ez neked 60960 Ft bónusz a 2 évre, akkor már csak el kell őket osztani, így jött ki a 25,4 Ft-os percdíj.

Persze telefonálási szokásoktól is függ, ki mennyit telefonál. Hisz a voda standard feltöltős csomagban eleve csak 60 perc van, 3000 Ft-ért, így ha ennyi elég neki egy hónapra, egy ilyen bonusz 100 perces havidíj elég kényelmes is lehet...

1ébként van olyan rokonom aki 7 ft-os percdíjú flottában van (csak nem tud bevinni) és le is beszélhető az egész, bár nem emlékszem mennyi a havidíj, de nem sok. Ill. 0 Ft-os percdíjú flotta is van havi 4500-ért valamelyik szolgáltatónál, így azt hittem, az én igényeimre is lesz/van egy normális flotta.

(#9242) cekkk válasza andatti (#9241) üzenetére


cekkk
veterán

12.70 a percdíjam 100*12.70= 1270*24=30480*2(mert két számom is van)=60960 ;)

Azért egy beszélgetés utolsó részét kiragadni nem szerencsés.

Amit viszont te szeretnél olyan csomag nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9243) andatti válasza cekkk (#9242) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi. Akkor az zavart meg, hogy hiába olvastam vissza az utolsó 150 hsz-t, abban nem volt leírva, hogy neked 2 sim-ed van és összevontad a számításnál őket.

Úgy tudom van valami honvédségi zárt flotta 2000 Ft körüli teljesen lebeszélhető havidíjjal, 7 Ft-os bruttó percdíjjal, (bár van ugyanott 10 és 12-13 Ft-os percdíjú flotta is) csak nem tudom a csomag(ok) nevét és a szolgáltatót sem. Azt hittem ismeritek. Amúgy 11-13 Ft körüli bruttó percdíjas flotta nagyon sok van, csak van ahol a más hálózatba való telefonálást "büntetik", így azokba az irányokba jóval drágább a telefonálás, 25-50%-al.
Szóval én olyat keresnék, ami bruttó minimum 10 Ft, vagy olcsóbb, minden irányba, minél kisebb, lebeszélhető havidíjjal. A net meg a voip-hoz kell, mert úgy még olcsóbban tudok beszélni bárkivel.
Ha pedig feltöltősben van olyan, hogy 5 Ft/Mb, azaz 200 Mb 1000 Ft, akkor nem nagy elvárás, hogy egy havidíjas csomagtól ennél jobb kondíciót várok el. Pl. van a csomagban eleve ekkora net.
Mivel jelenleg kb. 6 Ft-os percdíj csikarható ki némi trükközéssel. De ha lenne egy jó flottás csomag 8-10 Ft körül, akkor nem érné már meg trükközni azért a 10 perc beszélgetés alatt spórolható kb. 60 Ft-ért.
Azért még várok egy kicsit, hátha más is hozzászól. :)
Amúgy meg már tavaly is havi több mint 7 milliárd Ft folyt be a cégekhez a telefonbeszélgetésekből,

(#9244) cekkk válasza andatti (#9243) üzenetére


cekkk
veterán

Első hszben benne vannak az ismert flották, azokba nincs ilyen, általában 1000 forintért adnak 100 megát 1600 körül meg 500at a dpi flotta ami még érdekes lehet neked de ott is 3600 körül van a havidíj amiből kb 400 forint a 200 megás net a többi 10 forint körül lebeszélhető.

De írtam korábban, hogy 100perc/sim, és már elég régen itt vagyunk és általában tudjuk, hogy kinek mije és mennyije van így nem részletezzük mindig.

(#9245) Csöves válasza drkoba (#9234) üzenetére


Csöves
senior tag

Mindenki be tud lépni!

Aquila non captat muscas.

(#9246) cekkk válasza Csöves (#9245) üzenetére


cekkk
veterán

Szerinte nem lehet, és ezzel próbálja megvezetni az embereket, hogy csak rajta keresztül tudnak belépni. :W

[ Szerkesztve ]

(#9247) mezzanine81 válasza cekkk (#9242) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Nem akarok senkit elkeseríteni, de a voda által felajánlott 100 perc az perc alapon fog menni (hiába másodperces a flottás előfizetésed), legalábbis a telefonos ügyintéző információja szerint! Így annyira azért nem olyan jó a leányzó fekvése, bár még mindig jobb, mintha az ember nem kapna semmilyen kompenzációt sem...

És ahogy ismerem a telefonos társaságokat, abban is biztos vagyok, hogy ez a 100 perc fog először leketyegni, akármilyen irányba is beszélsz, így ha adott hónapban voda irányba telefonálsz először 100 percet, akkor ez le fog ez fogyni és utána fizetheted a havidíjon felül a belföldi hívásokat...

(#9248) cekkk válasza mezzanine81 (#9247) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem azt mondták, hogy mivel mp alapú marad a flotta, így a 100 perc is mp alapú lesz. :U

A másik dologról én már kétfelé infót kaptam, azt is amit te mondtál és azt is , hogy voda irányba használhatom a egyenlegemet és közben a 100 perc is ketyeg más irányba. Bár ez utóbbit ígérték először nekem.

(#9249) pepe1150


pepe1150
csendes tag

sziasztok,

korlátlan vagy nagy adatforgalmú mobil netet keresek számítógéphez, tudtok ajánlani valami jót?

köszi

(#9250) Zeki válasza pepe1150 (#9249) üzenetére


Zeki
nagyúr

nem tudok ilyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.