Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) hogyisvanez válasza dellfanboy (#9500) üzenetére


hogyisvanez
csendes tag

Ha már flotta, a szolgáltatónak pont az a jobb, ha a flottakezelő számláz tovább. Így ő kiállít 1 db számlát a flotta tulajdonosának, tőle szedi be a díjat. A flottakezelő pedig egyénekre bontva számlázza ki, és hajtja be a díjakat. Persze nem ingyen teszi, ezek a cégek ezt üzletszerűen művelik. Más kérdés, hogy esetleg a nagyobb haszon reményében, vagy a nem fizető ügyfelek számláit áthárítandó többet számláznak ki a tényleges forgalomnál.

(#9502) Naigen


Naigen
aktív tag

Ha már flottás topik, van vkinek tapasztalata Pesten DPI fotta ügyben melyik irodába érdemes becammogni? Nem az adott iroda párt hovatartozása érdekel, azt ugye mindenki tudja. Konkrét cím érdekelne, ahol gyorsan, gördülékenyen és ugye nem utolsó sorban ingyen megy a belépéshez szükséges igazolás, vagy mi a tököm kiállítása.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#9503) Gabriell1974


Gabriell1974
csendes tag

Sziasztok.

Csak dicsérni szeretném "drkoba" forum társunkat mert ilyen korrekt és gyors üzlet lebonyolításban riktán van része az embernek. Nem kellet sehová mennem mindent intézett Ő és minden úgy zajlott ahogy azt telefonba mondta. Ja és akinek ez nem ér meg egy kis apró pénzt az inkább szenvedjen maga. Még egyszer köszönöm szépen.

(#9504) Zeki válasza Gabriell1974 (#9503) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hát ja, tiszta szenvedés elmenni egy fidesz irodába. Jobb helyette fizetni valakinek egy kis "aprót".
Mennyi is az annyi?

(#9505) cekkk válasza Gabriell1974 (#9503) üzenetére


cekkk
veterán

Hát erős érzésem van arra, hogy ha valaki pénzért árul valamit ami ingyen van azt felkéne jelenteni.
Nem vagyok én ilyen, de az ilyen embereket utolsó aljasoknak tartom és megérdemlik, hogy megrépázzák őket :W

(#9506) SárkánySzív válasza Sayuar (#9497) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... és ha ez még mp alapú, ha azt mondod hogy az akkor itt ríkatol meg...
... de tudod mit még annak sem kell lennie...
Veszett vörös hiénakutyák! Nálunk miért nincs ilyen?

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9507) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez most a legfrisebb:
A tervezet szerint a szolgáltatóknak egy "önkéntes mechanizmust" kellene kidogozniuk azzal a céllal, hogy legkésőbb 2016 júliusáig ingyenessé váljon az EU-n belüli barangolás (roaming). A bizottság továbbá javasolja, hogy 2014-re ismét írjanak elő roamingdíj-csökkentést a szolgáltatóknak. A fogyasztóknak kedvez az a javaslat is, miszerint a mobilszolgáltatókat kötelezni kell arra, hogy olyan csomagokat is kínáljanak az új előfizetőknek, amelyekben a hűségidő nem két év, hanem 12 hónap

(#9508) Takuun


Takuun
aktív tag

Valaki tudna segíteni, hogy a DPI (FIDESZ) flottáról hol találok friss napra kész információkat?
Havidíj, percdíj stb. érdekelne!
Esetleg, ha valaki ennél jobb előfizut tudna és akár privátban is megosztaná azt megköszönném.
Aktuálissá vált megint flottás csomag keresése így 1,5 - 2 év után. Szóval most fogalmam sincs, hogy mennyire változtak meg azóta a dolgok.
Ami fontos amúgy számomra, hogy 2-5 eFt között legyen a havidíj, másodperc alapú legyen. Szolgáltató mindegy, de ha nagyon választani kéne akkor T-s vagy Vodás kéne. Mobilnet jól jönne pluszban!

(#9509) Zeki válasza Takuun (#9508) üzenetére


Zeki
nagyúr

Új vodás másodperces nincs.

(#9511) Gizmo94 válasza Zeki (#9510) üzenetére


Gizmo94
veterán

Majd jön még mindegyiknél. A Telenyomor meg eddig is okádék drága volt mindenben, az akciói is rendszerint szarok, de majd még megfejeli az is. Magyarország jobban teljesít (bizonyos köröknek) ehhez hozzá kell szokni. Mégis, mit gondoltatok, az idióta meg a sleppje kivág valami gyilkos csomagot, mondván majd a multikat ő meghúzza.. Ezt van aki elhiszi még itt? Minden a hülye és birka lakosság hátán csattan. Úgy is kell, amíg hagyja. :)

(#9512) w.miki válasza Zeki (#9510) üzenetére


w.miki
veterán

Lényeges, a kisebb értékű mobilos díjcsomagokra újonnan előfizető, vagy azokra váltó ügyfeleket érintő további változás november 1-től, hogy a szolgáltató az adott tarifáknál letiltja az internetalapú hang- és videohívásokat (VoIP-tiltás). Az érintett havi díjas díjcsomagok körébe tartozik a Mozaik XS, S és M, az Ikon 200 LTE, valamint a Net&Roll 200 MB és 1 GB/LTE opciók. A Telekom eddig egyetlen havi előfizetéses díjcsomagja esetén sem alkalmazott hasonló forgalomkorlátozást.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9513) nemerei


nemerei
tag

Sziasztok.
Valaki tud mondani egy jó flottát, ami megbízható és könnyen lehet csatlakozni.
havi díja max 3000-3500 ft és másodperc alapú számlázás?

[ Szerkesztve ]

üdv: nemerei

(#9514) Zeki válasza nemerei (#9513) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telenoros DPI flotta, fidesz irodákba kell bemenni és ott kell kérvényezni.

(#9515) SárkánySzív válasza nemerei (#9513) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Megbízhatóak, és könnyen lehet csatizni, viszont az mp alapú számlázásban nem vagyok biztos.

http://mobilflottak.hu/a-mobilflottakrol/

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#9516) nemerei válasza Zeki (#9514) üzenetére


nemerei
tag

És csak besétálok egy fidesz irodába és mondom, hogy szeretnék csatlakozni a DPI flottához?
Vagy esetleg e-mail en is lehet érdeklődi ?
Vannak feltételei a csatlakozásnak? pl.: 50 évig rájuk kell szavaznom? :DD :DD

üdv: nemerei

(#9517) #61523968 válasza Zeki (#9509) üzenetére


#61523968
törölt tag

Van. Az i-mobil!

(#9518) Zeki válasza nemerei (#9516) üzenetére


Zeki
nagyúr

feltétel nincs, és állítólag csak bemész...

(#9519) #61523968 válasza nemerei (#9513) üzenetére


#61523968
törölt tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#9520) Deller2010 válasza nemerei (#9513) üzenetére


Deller2010
tag

Egy tipp, ha megfelel egy mp-alapú Voda-s flotta: klikk ide!

| regular IT guy |

(#9521) Csorbi


Csorbi
addikt

Tegnap kaptam a "remek" hírt a jelenlegi flottakezelőtől:

A Vodafone Magyarország a kedvezőtlen külső gazdasági helyzet miatt 2013. október elsejétől díjszabásának egy részét átalakítja, és csökkenti, vagy visszavonja a korábban adott kedvezmények mértékét. 2013. október 1-től az alábbi változások lépnek életbe flottánkban:

- a számlázási egység 1 másodperces egységekről 1 perces (60 másodperces) egységekre vált

- a lebeszélhető havi előfizetési díj csak Vodafone irányban használható fel, a más irányba történő híváskezdeményezés a havi előfizetési díjon felül kerül kiszámlázásra

- a flotta tagja a fenti dátumtól kezdve kizárólag magánszemély lehet, tehát céges flottatagjaink automatikusan kikerülnek a flottából

2013. október 1-et követően flottánk nem fogadhat új tagokat, csak a meglévő előfizetések maradhatnak nálunk.

:(((

Marhajó, a jelenlegi havidíj kb. 4500 Ft, hogy is gondolta a Vodafone, hogy ezt majd ezután csak a saját hálózatukban fogom elbeszélgetni, a többiért meg még külön fizessek? 10 éve vagyok náluk, de most azt mondom viszlát, és a család 3 flotta előfizetését elviszem máshová. Mit tudnátok ajánlani? Ami fontos: a havidíj ne legyen több a jelenleginél (4500 Ft), lehetőleg másodperc alapú elszámolás, internet nem kell bele, a flottatagok egymás között ingyen beszélhessenek, és a percdíj se legyen több 15 Ft-nál.

(#9522) szilard28 válasza Csorbi (#9521) üzenetére


szilard28
aktív tag

"Marhajó, a jelenlegi havidíj kb. 4500 Ft, hogy is gondolta a Vodafone, hogy ezt majd ezután csak a saját hálózatukban fogom elbeszélgetni, a többiért meg még külön fizessek? "

ha 30%-os voda arányt feltételezünk, akkor 15000 ft-ot fizet vki,. hogy a havidíjat teljes egészében lebeszélje. ennyiért már korlátlan csomagok is vannak.

javaslom a VOIP-ot.

(#9523) Csorbi válasza szilard28 (#9522) üzenetére


Csorbi
addikt

És a VOIP-ot hogy is? :U Mobilneten? A Voda meg a Telenor tiltja, a T-Mobile meg most fogja letiltani...

(#9524) z67 válasza Csorbi (#9523) üzenetére


z67
őstag

Úgy tudom megfelelő alkalmazás mellett nem tudják tiltani.

Letöltés és szolgáltatóválasztás

(#9525) Zeki válasza Csorbi (#9521) üzenetére


Zeki
nagyúr

Incimpincimet olvass már vissza!
vagy imobile, vagy dpi

(#9526) alias_bobo válasza Csorbi (#9521) üzenetére


alias_bobo
tag

+1
:(
Eddig ez volt a legjobb, már a kezdet kezdetén velük voltam.
Ideje végigolvasnom a topikot egy kicsit, hátha rátalálok egy hasonló gyöngyszemre.

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#9527) cekkk


cekkk
veterán

Soha többet vodafone, az tuti. Ilyen egy hazug bandát ezt nem hiszem el :W

(#9528) Deller2010 válasza cekkk (#9527) üzenetére


Deller2010
tag

Mit kamuztak be már megint?? Lemaradtam...

| regular IT guy |

(#9529) cekkk válasza Deller2010 (#9528) üzenetére


cekkk
veterán

Mit ezt a 100 percet. És persze kivizsgálni nem tudják rendesen. Ma meg kaptam plusz 1000 percet hálózaton belül :DDD :O Sírhatnékom van tőlük.

A lényeg, hogy van 953 forint lebeszélhetőségem és kaptam hozzá 100at, 2 nő is azt mondta, hogy a 953 csak vodás irányba a 100 meg minden irányba lebeszélhető, de ha vodával beszélek akkor először a 953ból megy le ha mással akkor a 100ból, de ez nem így van, hanem egyből minden megy a 100ból és utána a vodásokat tudom hívni a 953ból. Ha ezt így elmondják, akkor nem írtam volna alá a szerződést, de félre vezetésből csillagos ötösre vizsgázott a vörös szolgáltató.

(#9530) szilard28


szilard28
aktív tag

Ki lepődik meg a vodafoson, amikor a maximális telefonadót mint minimális kiegészítő havi díjat vezették be, alacsony lebeszélhető havidíjú, így keveset beszélő előfizetők számára is. Pl 150 perc/hó használatnál simán kiszámlázták a maximális 1400 ft körüli telefonadót a 300 ft helyett (tavaly)

(#9531) mezzanine81 válasza cekkk (#9529) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Mire fel kaptál 1000 percet?

(#9532) cekkk válasza mezzanine81 (#9531) üzenetére


cekkk
veterán

flotta nyári promócióban való részvételért :D Ne kérdezd meg, hogy mi volt ez, mert nem tudom :D :DDD

(#9533) Broki1


Broki1
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ez melyik vodás flotta lehet:

200 perc lebeszélhetőség
200 perc után 7 ft/ perc
Korlátlan internettel, ami fantasztikusan gyors,
Mindezt 4300

Köszi!

(#9534) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A megoldás portál mobilflotta tagja vagyok tavaly óta, hűséget nem vállaltam. 1 hete felhívott egy vodás ügyintéző, azzal, ha 2 év hűséget vállalok, felajánl 500 perc ingyen percet hálón belül és minden marad a régiben (mp. alapú számlázás, lebeszélhetőség minden irányba). Az utóbbira többször is rákérdeztem, majd aláírtam 2 év hűséget. Elképzelhető, hogy simán becsaptak?

(#9535) Csorbi válasza Tappancs2001 (#9534) üzenetére


Csorbi
addikt

Telefonbeszélgetés rögzítés volt a részükről? :U

(#9536) Tappancs2001 válasza Csorbi (#9535) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Erre sajnos nem figyeltem, bár mintha említették volna.

(#9537) w.miki válasza Tappancs2001 (#9534) üzenetére


w.miki
veterán

én is így állapodtam meg velük, remélem igaz

más... nem tudom melyik topikban kérdezzem meg, de talán ti is tudtok valamit mondani rá:
CSAK MOBILNET-re melyik szolgáltató, milyen csomagjára érdemes szerződni?
erről semmit nem tudok, melyik cégnél van a best buy ajánlat?
Laptophoz USB stick-kel
upc/telenor/tmobil/voda?
esetleg itt is lehet valami kedvezményt elérni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9538) Csirke válasza Broki1 (#9533) üzenetére


Csirke
tag

Szerintem nincs ilyen, de ezt csak meggyőződésből mondom, nem tények alapján.

www.solarplan.hu

(#9539) Zeki válasza Broki1 (#9533) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem publikusban lehet.
Valami nagy céges, vagy önkormis/állami/kormányzati.
Sosem hallottam itt ilyenről.

(#9540) club1 válasza Broki1 (#9533) üzenetére


club1
veterán

Igen nagy valószínűséggel a Telekomos kormányzati flotta lesz.

(#9541) MitoGábor


MitoGábor
tag

Nah, én is felhívtam a Voda ügyfélszolgálatát! :)
Én igazából csak jól jártam az egésszel:
MOL A és MOL C csomagban vagyunk. Ahogy feljebb is írták, a MOL C csomagot nem érinti a változás, viszont az A-t igen. Az A eddig is perc alapú volt, viszont volt 1270 Ft, amit bármely irányba le tudok beszélni. Mondtam, hogy azt nem fogadom el, hogy csak Vodát hívjak, "nincs Vodás ismerősöm..stb." :), így felajánlottak 100 belföldi percet a csomaghoz. :D Most még jobban jártam, mint a módosítás előtt. :D

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#9542) z67 válasza MitoGábor (#9541) üzenetére


z67
őstag

Ha visszaolvasol látod majd, hogy ebből könnyen lehet 200 voda perc.

(#9543) truefx válasza MitoGábor (#9541) üzenetére


truefx
aktív tag

És még aláírtál plusz 2 évet.

(#9544) zyzz válasza MitoGábor (#9541) üzenetére


zyzz
tag

Szerintem ezzel mindenképpen jobban jártál - eddig 100 percet beszélhettél bármilyen irányba, most ezen felül lesz pluszban 100 perced Voda irányba. Ez egy jó alku volt - kis csomagoknál megéri a plusz 100 percet kialkudni. Nem látom a hátulütőjét (hacsaknem zavar az új 2 éves szerződés).

(#9545) Orgi válasza zyzz (#9544) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem ha elsősorban nem vodásak az ismerősei + a 2 év új hűséggel azért annyira nem járt jól...

(#9546) MitoGábor


MitoGábor
tag

Nah, felhívtam őket és számonkértem rajtuk, hogy nem tájékoztattak a +2 év hosszabbításról.
ILYEN NINCS! :) Legalábbis az én jelenlegi esetemben. Kaptam 100 perc belföldi percet, +maradt 100 perc, amit Vodások felé tudok lebeszélni. Szerintem így még jobban jártam, mint, ha maradt volna minden. :)

Valaki írta felül, hogy volt 200 perc Voda felé is. Nekem jobban megérte a 100 belföldi+100 Voda perc. Az első variációval lett volta 300 Voda percem... de jó :).

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#9547) Orgi válasza MitoGábor (#9546) üzenetére


Orgi
őstag

A 200 Voda percet úgy értette, hogy a +100 perc belföldi beszélgetésedbe a vodás irány is beleszámít, először az ketyeg le. Tehát akár alakulhat úgy, hogy ha főleg vodásokkal beszélsz az elején, akkor a +100 belföldi perced erre megy el...

(#9548) cekkk válasza MitoGábor (#9546) üzenetére


cekkk
veterán

Aha, csak ám ez nem így megy. Először leketyeg a 100 perc amit most kaptál(és akkor is ketyeg ha vodásokat hívsz), majd ha lement azután megy a havidíjba foglalt percek de csak voda irányba. Engem is becsaptak, mert nem így mondták el. Szerződésben erre utaló dolog nincs. Mocskos hiénák ezek.

(#9549) O.Lajos válasza MitoGábor (#9546) üzenetére


O.Lajos
tag

jól jártál. teljesen mindegy, hogy a 100 perc fogy le először, mert ha eddig is lefogyott a lebeszélhetőség, utána már ketyegett a percdíj! :)

(#9550) z67 válasza O.Lajos (#9549) üzenetére


z67
őstag

Igaz, 100-as csomagnál valóban így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.