Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) g0dl válasza sifarr (#3999) üzenetére


g0dl
addikt

Nem véletlenül próbálkoztak a szolgáltatók olyan javaslattal, hogy a mezei lakossági előfizetőkre nyomni a terheket. Pedig ők azok akik most is európai szinten is nagyon drága tarifákkal szembesülnek.

(#4002) kalandlovesz válasza onetwo (#4000) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Ha nincs hűséged a jelenlegi szolgáltatóddal szemben, akkor semmibe.

www.kalandloveszet.hu

(#4003) bohoc71 válasza onetwo (#4000) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Ha a számod hordozni akarod, akkor 5000 ft számonként. Ezt az infót mondta a vodafon ügyfélszolgálata pár perce. Bármilyen lakossági csomagból(előfizus, kártyás) mész át flottába. Természetesen ha nem akarsz számot vinni, akkor díjtalan.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#4004) sifarr válasza g0dl (#4001) üzenetére


sifarr
senior tag

Nem véletlenül próbálkoztak a szolgáltatók olyan javaslattal, hogy a mezei lakossági előfizetőkre nyomni a terheket.
Így is ők fogják fizetni. Esetleg még a publikus tarifás üzleti előfizetők is.
Emelnek a percdíjon 1-1,5-et, a családi opción 150-200-at.
Korlát pedig nem lesz. Ahhoz mélyebben kellene belenyúlni a számlázási rendszerbe.

Érdekesebb, hogy a Tré eddig még nem nyilatkozott tarifaügyben. ha ma vagy holnap nem teszi közzé a változásokat, akkor júli 1-től nem emel.
Még az is lehet, hogy ő benyeli az adót.
Ebben is lenne ráció. Most kell előfizetőszámot növelni, akár a többi rovására. És növelni a készülékhűséges előfizetéseket.
A négyeske szerintem decemberben indul, kibekkeli a duplaadós időszakot. Akkortól lesz harc az ügyfelekért. A publikus részen is beindul, mert a flották jelentős részét folyamatosan elviszi majd az új.
Szóval a nem emelést akár ügyfélszerző befektetésként is lehetne tekinteni.

(#4005) g0dl válasza sifarr (#4004) üzenetére


g0dl
addikt

Igen, de nálunk gyakorlatilag irreális aranyárat fizetnek a publikus tarifákkal szerződött ügyfelek (azért is népszerű ez a topik). Ez a világban nincs mindenhol így. Sok helyen teljesen elfogadható flat rate simán lefed egy normális használatot.
Valójában a negyediktől várom ennek a megtörését.

(#4006) sifarr válasza g0dl (#4005) üzenetére


sifarr
senior tag

Valójában a negyediktől várom ennek a megtörését.
Pont ez fog történni szerintem.
A négyeske először a nagy flottákra (államiakra) fog startolni, egyre többet elvisz az eddigi háromtól.
Ezeken nem volt igazán profit (ráfizetés sem), viszont fontosak voltak a költségek minél nagyobb számú előfizetőre szétosztásában. Az elment flottásokat viszont érdemes, szükséges visszapótolni akár jelentősebb alacsonyabb publikus tarifacsökkentés mellett is.
Ebben pedig az elsődleges konkurens nem az új, hanem a jelenlegi másik kettő.

Valamint a négyeskének muszáj a lakossági piacon is megjelennie. Ez is a tarifacsökkenés irányában hat.

Szerintem a tesco és a bluemobile is már az új prepaid árszintet tesztelte.

(#4007) Gábor85


Gábor85
csendes tag

Üdv. Mindenkinek!

Ajánlatokat szeretnék kérni priviben, vagy e-mailben olyan fórumozóktól, akik tudnak segíteni abban, hogy csatlakozzak egy jó Telenoros flottához minimum 2 (megfelelő ajánlat esetén 4 Telenor-os /3 Djuice, 1 rendes Telenor telefonszám/.

Egyenlőre minden ajánlat érdekelne.

Ami fontos:
- havidíj 2000 Ft körül alakuljon
- számla a szolgáltatótól a telefonszám tulajdonosának jöjjön.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv. : G

[ Szerkesztve ]

(#4008) apatyas válasza sifarr (#4004) üzenetére


apatyas
Korrektor

"2012.07.01-jétől módosulnak üzletszabályzataink. Részletek 2012.05.30-tól a www.t-mobile.hu -n . Felmondási jog a 2003.évi C.tv. 132. § (5) bek. (az ÁSzF 9.2.3. pontja) szerint. Üdvözlettel: Tonna Donna"
Ez az utolsó SMS tőlük, 05.23.-án, korábban is küldözgettek már. (kézzel másoltam át, remélem nem írtam el)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4009) Zirowe


Zirowe
nagyúr

[link]

A változások egyetlen esetben sem érintik a bónusz perceket és bónusz üzeneteket, s az egymás közötti ingyenes beszélgetéseket, valamint a speciális Vodafone díjcsomagok által kínált egyéb ingyenes kedvezményeket sem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4010) sifarr válasza apatyas (#4008) üzenetére


sifarr
senior tag

Ez a változtatás nem érinti a tarifát, csak a szerződésbontásról szól.

Tehát a Tré július 1-től nem emel.
Addig biztos, hogy nem is fog, amíg az adó maximumának a csökkentését elfogadják.
Szerintem pedig utána sem változtat.

A Voda mai esete csak erősíti ezt a feltételezésemet.
Ugye az új adó ellen a 3 grácia együtt küzdött. A fogyasztókat is maguk mellé állították. Nem volt nehéz, minden adót mindenki utál.
Az új adót bevezették.
Telenor elsőnek bejelentette, hogy áthárítja. De a konkrétumokról mindenki hallgatott. Mind arra várt, mit lép a többi.
Ma kellett közzétenni a változásokat, hogy júliustól bevezethető legyen.
A Vodánál elszakadt a cérna. :DD Bejelentette az emelést. Nem mindhárom, kettő sem lépett együtt! És hogy reagálják a fogyasztók? A Mobilarena jó fogyasztó tesztelő fórum, mert sokan olvassák és aktív, tudatos fogyasztók. Akik, ha anyáznak, elmondják másoknak is. Hát anyáznak is rendesen.
És mivel nem mind a három emel azonnal júli 1-től, ezért a fogyasztók a voda, a szolgáltató ellen fordulnak. :K A voda nagyot hibázott.
Már hiába próbálja kommunikálni, hogy ha a parlament csökkent, akkor azonnal visszacsökkentjük, meg januárban megint. Ez veszett fejsze nyele.
A vodát csak az mentheti meg, ha a másik kettő hasonló arányban emel. Azaz visszaáll a kartell. :)
De ez most nem biztos, hogy érdeke a többinek.
Telenor. Ha betartja a korábbi ígéretét, akkor is kisebb arányban fog emelni. Bár itt sem kizárt, hogy lenyeli. Ő a fő előfizető vesztő az elmúlt években.
Tré. Szerintem nem emel. A voda által teremtett helyzet (megspékelve egy telenor emeléssel) jól kihasználható az ügyfélhűség erősítésére. Marketing szempontból pedig jól kihasználható. Szerintem már csinálják júliusra a reklámokat: érted vagyunk - nem emeltünk! :C
A négyeske miatt nagyon kell az ügyfélmegtartás. a pozitív szolgáltatókép erősítése.

(#4011) #35104512


#35104512
törölt tag

Kalandlövésznek vagy DPI -nek lehet tudni az új díjait?

(#4012) Kulcskérdés válasza lrobertoc (#3997) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

Rossz helyen érdeklődsz. :)

Egyrészt az Egyesület új partnere a flotta üzemeltetőknek, másrészt - ahogy látod - nem Ő a flotta üzemeltető. Az Egyesületnél érdeklődj róluk.

T.

(#4013) lrobertoc válasza Kulcskérdés (#4012) üzenetére


lrobertoc
tag

"NET Egyesületes flotta ügyben várok tapasztalatokat. Mennyire megbízható? Mik a hátulütői, milyen rugalmas az ügyintézés?"

Nem értem miért érdeklődök rossz helyen! Aki már tag annak a tapasztalatát várom, nyilván az Egyesületnél minden kérdésre pozitív válasz jön.
Bár elég piramis jellege van a pártoló tagdíj vonatkozásában és ajánlásában, szóval ezért érdeklődöm!

(#4014) LEGIOX válasza lrobertoc (#4013) üzenetére


LEGIOX
tag

Hááát túl sok elégedett ügyfél nem jelentkezett ..... Valószínűleg egy szokásos átb@szós pilótajáték, örülhet a behálózott balek jelentkező, ha a végén kap egy lebeszélt dominó kártyát :))

[ Szerkesztve ]

(#4015) Csöves válasza LEGIOX (#4014) üzenetére


Csöves
senior tag

:Y

Aquila non captat muscas.

(#4016) Gábor85 válasza Gábor85 (#4007) üzenetére


Gábor85
csendes tag

Köszönöm eddigi ajánlatokat, de még mindig várom az előző hozzászólásomban írtaknak megfelelő ajánlatokat.

Köszöntem előre is!

Szép hétvégét Mindenkinek!

Üdv.: G

(#4017) lapajka


lapajka
csendes tag

A piros szolgáltató azt az infót adta , hogy 07.01- től minden nem publikus tehát ( FLOTTÁS )csomagnál 490 - Ft emelés lesz ami nem lebeszélhető .

(#4018) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Trénél és Telenornál elég nagy a hallgatás! Gyanúsak! Remélem a Tré kisebb mértékben emel, mint a Vodka.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4019) Kulcskérdés válasza lrobertoc (#4013) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

Ezt magyarázom, itt nem találsz olyant, aki Egyesületen keresztül igényelt flottát.
De ha az Egyesületi tagokkal csevegnél, Őket kérdeznéd, annak belső üzenőfalán, akkor lesz aki válaszoljon. :)

[ Szerkesztve ]

(#4020) Kulcskérdés válasza LEGIOX (#4014) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

Te meg valószínű, hogy a DPI felforgató eleme, beépített ügynöke vagy....
Hagyjuk már az ostoba összeesküvés elméleteket! :D

A Topic neve nem az, hogy hogyan vádaskodjunk alaptalanul, éretlen, felkészületlen módon, hanem, hogy osszuk meg a TAPASZTALATOKAT. Neked van?
Egy tanárom annak idején mondta: "Amit tudsz, azt mond, amit nem tudsz, arról ne beszélj!"

[ Szerkesztve ]

(#4021) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok a tremobilnal mennyi emelés lesz várható a szamlasoknak kb?
havi 100 perc telefonálás a csomagban foglalt fellet.

(#4022) Zirowe válasza Kulcskérdés (#4020) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Osztják az emberek, de a te flottádról rajtad kívül még egy konkrét tapasztalat sem érkezett, ezért fogadják az emberek fenntartásokkal.

Ezt meg kell értened, akár mennyire is éltetni szeretnéd.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4023) Gábor85 válasza Gábor85 (#4016) üzenetére


Gábor85
csendes tag

Sziasztok.

Ha valaki eddig elzárkózott a telefonflotta keresésemmel kapcsolatban - mert elsősorban Telenor jelöltem meg - akkor örömmel jelentem, hogy Vodára is kiterjeszteném az érdeklődésemet.

Várom továbbra is a válaszaitokat priviben.

Köszöntem előre is.

Üdv. : G

(#4024) petiwr válasza Gábor85 (#4023) üzenetére


petiwr
senior tag

Engem érdekelnének a részletek ha lehetséges.

(#4025) RaPiDsHaRe válasza Gábor85 (#4023) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Akkor már engem is érdekelnének a részletek.
Köszönöm.

(#4026) Kulcskérdés válasza Zirowe (#4022) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

"átb@szós pilótajáték", "behálózott balek""

Ezt hívod fenntartásnak? :)

(#4027) LEGIOX válasza Kulcskérdés (#4020) üzenetére


LEGIOX
tag

Bölcs ember volt a tanárod. Esetleg azt nem mondta neked: "ne csapd be az embereket" ?

Veled ellentétben nem vagyok senkinek az ügynöke :) Én két előfizetést használok, kalandlövészest és DPI-t. Mindkettő ingyenes, nincs éves, egyszeri, stb lehúzás, és én vagyok a szerződő/számlafizető. Szerintem pl. a nettó 14 Ft/perc összemérhető az mlm kóklerek által kínált percdíjakkal, ha hozzávesszük az évi akár több tízezer ft ilyen-olyan lehúzást, a folyamatos telefonos zaklatást, és az ilyen "flották" kérészéletét.

(#4028) Kulcskérdés válasza LEGIOX (#4027) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

Sok a körítés, kevés a tény. :)

Ki, kit csapott be?
Hol a lehúzás?
Milyen információd van a flotta üzemeltetőkről?

(#4029) skorpio954 válasza lapajka (#4017) üzenetére


skorpio954
csendes tag

Magyarul: Aki csak 100percet beszél, annak 5ft az adó, aki 250-300 percet beszél, annak csak 2ft! Ezért, most már nem lépek be flottába! Eldöntöttem végre!

(#4030) Zirowe válasza Kulcskérdés (#4026) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondtam én ilyet?
Nem.

Van bkinek is direkt élménye a flottával kapcsolatban?
Nem.

Hát akkor? :W

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4031) evko


evko
aktív tag

Megoldásportál flotta.
Flottul működik, minden rendben vele.
12,4Ft/perc (netto), másodperc alapon, Voda a szolgáltató.
Többi info a megoldasportal.hu oldalon. Beregizel, meglátod az infokat. Ha kell, akkor 2500ft/sim.
Nem vagyok érdekelt a bizniszben, de mivel többen kérdeztétek, leírtam, hogy hol van róla info.
És tényleg tökéletesen működik.

Belül részletes leírás van!

http://www.megoldasportal.hu/

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4032) skorpio954 válasza evko (#4031) üzenetére


skorpio954
csendes tag

De...
Aki csak 100percet beszél, annak 5ft a + adó (a Vodánál!) , aki 250-300 percet beszél, annak csak 2ft! Ezért, most már nem lépek be flottába! Eldöntöttem végre! Mert teljesen igazságtalan!

(#4033) evko válasza skorpio954 (#4032) üzenetére


evko
aktív tag

Nem értem....
Komolyan nem értem...
Nem teljesen mindegy, mennyit beszél? Úgyis ugyanannyi az adó.. Gondolom én.. Vagy nem értem.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4034) evko


evko
aktív tag

Jaaa, értem.
A 490Ft...
Senki nem fogja megúszni azt a 490ft-ot. Ha flottás, ha nem flottás, teljesen mindegy.
Bele lesz építve a percdíjba így is, úgy is..
Olyan ebben az országban SOHA NEM LESZ, hogy valaki megússza.
Csak ha nem legális utakon jár.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4035) petiwr válasza evko (#4034) üzenetére


petiwr
senior tag

Nem hát mindenki meg szívja az adóját :S:S

(#4036) Dodo555


Dodo555
csendes tag

Sziasztok olvasgattam mostanság a fórumot, és esetleg valaki segítene valami kedvező flottás csomag elérésében? jelenleg 18 ft percdíjam esetleg ha lehet ennél kedvezőbbet keresek :)
Előre is köszönöm üdv: DoDi

DODI

(#4037) skorpio954 válasza petiwr (#4035) üzenetére


skorpio954
csendes tag

Ez mondjuk rendben is lenne, ha percenként 2ft-ot számláznának (amirőr szól a törrvény!)!
De....
Ha 50 percet beszélek, akkor 10ft adót fizetek percenként. Ha 100percet, akkor is 5ft adót fizetek. Most akkor nem 2ft a telefonadó mindenkinek?! Ez biztos, hogy törvény ellenes! Arról nem beszélve, hogy az utolsó egy évben 25%-kal egyébként is emelték a percdíjam, pedig nem is volt telefonadó! Összesen 15ft-al emelik a percdíjam az utolsó egy évben! Ez nem rablás?

(#4038) berbatov2 válasza evko (#4031) üzenetére


berbatov2
senior tag

Megnéztem! Nem rossz, de nem találtam kiegészítő internet csomag opciót. Nincs is?

(#4039) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
Kalandlövész tagoktól érdeklődnék, hogy a belépéshez 1 év hűséget kell vállalni (mint a tájékoztatóban) vagy 2 évet (mint ahogy a fórumukban szerepel), illetve mi történik a kötelező 50 Mb-os net elfogyása után, sebességet csökkentenek vagy túlforgalmazási díj van?
Illetve flottából flottára váltás esetén is ki kell fizetni az 5e ft-ot a Vodának vagy csak publikusról flottába váltásnál van ez?

[ Szerkesztve ]

(#4040) Joke21 válasza skorpio954 (#4037) üzenetére


Joke21
aktív tag

Te nem adót fizetsz. Azt a telefoncégek fizetik. Ők emiatt felemelik a percdíjad, beleépítik az előfizetésedbe. Mindegy hogyan csinálják, szemét dolog. Simán kifizetnék az adót, meg sem kottyanna nekik. Ehelyett inkább behajtják az ügyfeleken. Na ez a szemétség.

(#4041) Taktoj


Taktoj
aktív tag

a megoldásportálnak mennyi a havidija? mert valahogy azt nem látom :(

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4042) berbatov2 válasza Taktoj (#4041) üzenetére


berbatov2
senior tag

A reszletekert regisztralni kell amugy 4k

(#4043) evko válasza berbatov2 (#4038) üzenetére


evko
aktív tag

Szia!

Lehet normál internet csomagokat választani. Én úgy tudom.
Nem tudok mindent én sem.. :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4044) petiwr


petiwr
senior tag

megéri egyáltalán flotázni :F

(#4045) Zirowe válasza petiwr (#4044) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, a publikus tarifák sokkal jobbak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4046) petiwr válasza Zirowe (#4045) üzenetére


petiwr
senior tag

akkor maradok :DD

(#4047) Curtis666


Curtis666
csendes tag

Sziasztok,

Megkaptuk az új Voda ASZF-et az egyoldalú szerződés módosítással. Itt ugye ha nem igényeltél készüléket, jóeséllyel kötbér nélkül felmondhatod az egészet (15 napig!). Szerintetek véletlen egybeesés hogy egy csomó flottánál - a nem tisztázott helyzet/új szerződések miatt - nem lehet belépni?
Furcsa egybeesés lesz ha pont 15 napon túl fognak visszaszólni mindenhonnan hogy most már lehet szerződni velük? Csak azért bosszantó, mert így csak úgy úszok meg 37500Ft kötbért, ha 1 hétig nem lesz telefonom. Tud valaki valamit arról hogy mi ez az időhúzás? (Pl Egzinet)
Van valakinek infója arról hogy melyik az a vodás flotta ahová lehet már szerződni?

(#4048) Curtis666 válasza Curtis666 (#4047) üzenetére


Curtis666
csendes tag

Persze átmehetek kártyásnak, de akkor egy ideig 2 telefonom lesz - a kártyást meg nem töltöm, végül a kártyás elvész...

(#4049) Curtis666 válasza Curtis666 (#4048) üzenetére


Curtis666
csendes tag

NMHH:
A szolgáltatónak joga van az előfizetői szerződés egyoldalú módosítására. Egyoldalú módosítás esetén Önt, mint előfizetőt megilleti a felmondás joga, amellyel a módosításról szóló értesítést követő 8 napon belül, számára hátrányos módosítás esetén pedig 15 napon belül jogkövetkezmények nélkül élhet. Azonban ilyen esetben nem mondhatja fel az előfizető az előfizetői szerződést akkor, ha kötelezettséget vállalt arra, hogy a szolgáltatást meghatározott időtartam alatt igénybe veszi, és az előfizetői szerződést az ebből eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Amennyiben a módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az előfizető felmondja az előfizetői szerződést, a szolgáltató az előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását követő időszakra eső kedvezmény összegét.

(#4050) csemberlen


csemberlen
őstag

Ma hivtak 1 flottából, és azt mondták, hogyha vodás lennék akkor felmondhatom a hűségemet, az alapdij emelés miatt

Hja kérem az élet nem egy habostorta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.