Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) MPeter87 válasza Freerider89 (#25000) üzenetére


MPeter87
őstag

Tényleg lehet valami igazolást kérni, nekem úgy volt régebben dpi előfizetésem. Mondjuk szerződnöm nekem akkor még személyesen kellett bemennem a mobilforce-hoz, gondolom azóta ez máshogy működik.

(#25002) McSpy válasza Freerider89 (#24998) üzenetére


McSpy
őstag

Akkor nem jó olvastad el,18638

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#25003) arkone válasza Freerider89 (#24995) üzenetére


arkone
aktív tag

Én azt olvastam itt a fórumon, hogy az itteni dpi kontakt már nem elérhető (egyikőjük sem válaszol). Így marad az általad említett iroda.

[ Szerkesztve ]

(#25004) Freerider89 válasza McSpy (#25002) üzenetére


Freerider89
tag

tomchynak már írtam, vele kezdtem, mert az összesítő táblázatban is az ő nick neve van beírva. Ő sem tudja, hogy most ki a kapcsolattartó..

"Délelőtt óvatosan, délután megfontoltan, este nyugodtan" "A siker a munkád azon 1%-át reprezentálja, mely abból a 99%-ból ered, melyet hibának neveznek." "ne hidd el amit hallasz és csak a felét annak amit látsz"

(#25005) fojtviki válasza gabor9991 (#24965) üzenetére


fojtviki
senior tag

Egy perce irtam, es az automatikus valaszlevelben benne van a telefonszam :))

(#25006) pinnacle válasza goop (#24996) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, ezért jó ha a nevemen marad a szám.

mike1334 itt írták.

(#25007) gabor9991 válasza fojtviki (#25005) üzenetére


gabor9991
őstag

Köszi, ahogy délután négykor le is írtam, kipróbáltam, és nekem is ott volt alul.

(#25008) KILLERLALA válasza gabor9991 (#25007) üzenetére


KILLERLALA
tag

És még én irkálok hülyeségeket ????? Na mind1 !!!

(#25009) mike1334 válasza pinnacle (#25006) üzenetére


mike1334
veterán

Előtte leírtam, hogy ez nem az a cég..lépj be a DPI honlapjára, ott az adószámuk...1996 óta működő cég a céginfó szerint. Hidd el ez a flotta nem fog egyhamar megszűnni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25010) gabor9991 válasza gabor9991 (#25007) üzenetére


gabor9991
őstag

Olyat emailt kaptál már tölük, amin annyi az aláírás, hogy : üdvözlettel, iQpro team?
Mert én igen.És olyat is, amin nincs telefonszám.Nehéz felfogni?Vagy másoljam ide be?Leírjam még egy párszor?

(#25011) pinnacle válasza mike1334 (#25009) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#25012) DrBubo77 válasza #45553408 (#24983) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Köszi a közbeavatkozást! :R Nem voltam gépközelben.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25013) DrBubo77 válasza Freerider89 (#25004) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Már az ő neve sincs a táblázatban. Ha valaki tud kapcsolattartót vagy kapcsolatfelvételi módot a dpi-hez, kérem jelezze!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25014) Ksix válasza mike1334 (#25009) üzenetére


Ksix
tag

Egyébként én sem azt mondtam, hogy meg fognak szűnni, szerintem sincs velük semmi gond. Csak hogy felesleges a cégadatoknak ekkora jelentőséget tulajdonítani. Mert ha te is jobban utánanézel annak az adószámnak, akkor azért kiderül, hogy ugyanaz a "társaság" a két cég. És csak 1 évvel azelőtt vették fel a bedőlt cégre hasonlító nevet, hogy a másik cég bedöntése elkezdődött. Addig se alkalmazottjuk, se bevételük nem volt, hiába is "működnek" már 1996 óta (ténylegesen csak 2 éve csinálnak bármit). Biztos csak tiszta véletlen, hogy a régi cég bedől, erre az eddig nem működő, hasonló névre átkeresztelt másik meg hirtelen bevételre, meg alkalmazottakra tesz szert, és közben persze semmi közük egymáshoz, a székhelyük is csak véletlenül ugyanaz 10 éve. És biztos csak véletlenül váltották egymást, mint a DPI-t intéző cég. Aha, persze.
De ebből is csak az látszik, hogy nincs nagy jelentősége annak, hogy mi van a cégjegyzékben, a gyakorlatban te sem vettél észre semmit ebből az egészből. És szerintem sem fog egyhamar megszűnni a DPI flotta, legfeljebb átveszi egy harmadik, negyedik, ötödik stb. cég. De ha az elvekről, meg a döntéshez plusz infóról van szó, akkor lehet, hogy neked is másik flottát kellene keresned. :D :D

(#25015) ottoyes


ottoyes
senior tag

Ehhh..de sok okos dolgot firkáltok itt össze..bedől a cég,bedöntik,lenyúlják,átvernek..mivan?Kettő flotta szerepel konkrétan a leírtakban:DPI,és az IqPro.Nem gondolom,hogy bármelyik kárt tudna okozni az ügyfeleinek.DPI a nevemen van,én szerződtem a Telenorral hűség nélkül..IqPro-t utólag fizetem,nincs a nevemen,még csak nem is szerződtünk..hűség nem is lehet.Nekem annyi elég,hogy működik,és én fizetek annyit,amennyit kell.Ezen felül,hogy ki kit ver át,dönt,dől be,cég,nem cég...leszaro m!Kicsit túlgondoljátok,vagy nagyon ráértek!😎😄

Ottoyes

(#25016) mike1334 válasza Ksix (#25014) üzenetére


mike1334
veterán

Félreértettél...én nem csak a cégadatot nézem, HA van más is...a DPI-nél ott a plusz infó, hogy kié a flotta. A flottakezelő ebben az esetben kevéssé számít. Az iqpronál meg semmi infó nincs pluszban, senki sem tud semmit a mögötte álló személyekről. Éppen ezért én teljesen nyugodt vagyok a DPI-s flottában, és ha ajánlani kellene egy olyan flottát valakinek, aki olyat keres, ami tuti még ébek múlva is meglesz, akkor ezt javasolnám.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25017) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Kezd megint nagyon félremenni a beszélgetés.
Maradjunk témánál!
Köszönöm. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25018) mike1334 válasza DrBubo77 (#25017) üzenetére


mike1334
veterán

Minden tiszteletem és elnézést, ha nagyon off volt, de sztem egy-egy flotta mögött álló cég vagy szervezet milyensége is döntési szempont lehet egyeseknek, legalábbis nálam számít. Nekem fontos, hogy a szám a nevemen van, a flotta mögött álló szervezetről meg tudható, hogy nem fog csak úgy eltűnni egyik napról a másikra...de nem akarok belerondítani a témába, ha ez mégse tartozna hozzá...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25019) Viktor77 válasza mike1334 (#25018) üzenetére


Viktor77
titán

Ahamm, amikor egy Questor bedől egyik napról a másikra, akkor egy flotta nem fog. Értem én. Ja nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25020) DrBubo77 válasza Viktor77 (#25019) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Sajnos igazi rálátásunk nincs a flották mögött álló cégekre.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25021) ottoyes válasza DrBubo77 (#25020) üzenetére


ottoyes
senior tag

Aham..a kötelezően megadandó cégadatokon kivűl semmit sem tudni.Az pedig nem sok.

Ottoyes

(#25022) mike1334 válasza DrBubo77 (#25020) üzenetére


mike1334
veterán

A DPI mögött a Fidesz áll, az ő flottájuk köztudottan...nem akarok politizálni, de azért na...elég biztos, hogy még pár évig nem szűnik meg a flottájuk.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25023) DrBubo77 válasza mike1334 (#25022) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Azt tudom, hogy a dpi mögött ki áll. Én a cégbejegyzéses dolgokra írtam, hogy nem biztos, hogy sokkal előrébb lesz az ember.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25024) mb702


mb702
tag

Korlátlan iQpro adatkártyáról (nem hívható) telefon belakása közben elment 2 db SMS.
Mennyit fogok majd fizetni, 4695 + 2 SMS ára?
Vagy itt is belép 'vmi' elvárt forgalmi díj is?

(#25025) MPeter87 válasza mb702 (#25024) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem plusz nettó 800.

(#25026) kentucky válasza mb702 (#25024) üzenetére


kentucky
őstag

Nézd meg mytelenorban.

(#25027) mb702 válasza kentucky (#25026) üzenetére


mb702
tag

Mytelenor-ban 2 SMS ára 'látszik'.
De ettől nem vagyok okosabb, nem tudom, marad-e a 'megszokott' havidíj, vagy jön az elvárt forgalom díj is.

(#25028) csapee válasza mike1334 (#25022) üzenetére


csapee
senior tag

Nah látod, ezért nem lépek be oda sohasem. A nagy testvér ne lásson mindent, ezt nem politikai alapon mondom.

Csapee

(#25029) mike1334 válasza csapee (#25028) üzenetére


mike1334
veterán

Mert mit lát, amit amúgy nem? Csak a szerződésen lévő adataidhoz fér hozzá max. Én még egy politikai smst se kaptam eddig.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25030) Takuun


Takuun
aktív tag

Lassan fél éve vagyok Frondeo-s és semmilyen problémám nem volt még velük.
Ez a mai e-mail is pozitív csalódás a mai világban:

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2016. december 1-től, minden ALAP csomaghoz 500 MB net tartozik, díjemelkedés nelkül! A 100 MB mindenkinek automatikusan megszűnt és a díjcsomagja átváltott az 5x nagyobb netre!

Hát most komolyan, hol van ilyen? :Y :C :R

(#25031) Viktor77 válasza mike1334 (#25022) üzenetére


Viktor77
titán

A Questor mögött is. :D

Jól van, befejeztem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25032) cincinatus


cincinatus
tag

Cégadatoknak bármiféle jelentősége csak akkor van, ha a flottakezelő céggel szerződik az ember. Ebben az estben nyilván nem mindegy, hogy milyen a cég háttere, mert ha bukik a flotta, akkor bizony gáz van. (lásd pl. Call Box GSM)

Ha direktben a szolgáltatóval szerződsz és a flotta csak közvetít, akkor a flotta bedőlése max. azt eredményezheti, hogy áttesznek publikus csomagba, de sem a számod nem veszik el, sem tartozásod nem lesz.

Ezért DPI-nél (és más hasonló elven működő flottánál) a cégadatoktól nem kell különösebben parázni.

Más.

Három hét után válaszolt az iQpro barátnőméknek és elismerték a hibát. Elvileg visszautalják a 3 hónapja tévesen kiszámlázott 400 + 400 Ft-okat. Ha tényleg így lesz, akkor az mindenképp nagy piros pont.

Az, hogy most az alap hanghívásos csomag mennyi, nem derült ki a válaszból de rá fogunk kérdezni.

Azt viszont megírták, hogy hívható adatkártyát november 7-e óta nem adnak ki, csak olyan változat van, ahol a 400 + 400 Ft-ot is számlázzák mellé.

(#25033) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok.

Lenne egy kerdesem azokhoz, akik szerzodtek Iqpro-val. Kuldtek egy kartyabirtokosi megallapodast. A megallapodas targyat kepezo SIM sorba mit is kell irni? Adatkartya vagy hat nem igazan tudom. Aki tudja kerem segitsen:) Koszonom.

(#25034) Ksix válasza fojtviki (#25033) üzenetére


Ksix
tag

Én úgy kaptam, hogy oda volt nyomtatva a telefonszám és a SIM kártya ICC száma, úgyhogy gondolom ezeket.

(#25035) fojtviki válasza Ksix (#25034) üzenetére


fojtviki
senior tag

Koszonom. Akkor azt majd odairjak ok:)

(#25036) MPeter87 válasza fojtviki (#25033) üzenetére


MPeter87
őstag

Nekem oda van nyomtatva a telefonszám és a kártyán a vonalkód alatt lévő ICC szám.
Ha nincs odaírva, akkor szerintem írd oda kézzel.

(#25037) fojtviki válasza MPeter87 (#25036) üzenetére


fojtviki
senior tag

Na jo de meg nincs meg a SIM kartya. Most akarom rendelni, szoval nem tudom odairni:)

(#25038) MPeter87 válasza fojtviki (#25037) üzenetére


MPeter87
őstag

Jaa, értem, ezek szerint ezen is változtattak, mert nekem még a megállapodással együtt postázták ki. :)

(#25039) fojtviki válasza MPeter87 (#25038) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nalunk az a helyzet, hogy kulfoldon vagyunk. Ezert elkuldom az iratokat beszkennelve, ezert kuldtek ki a megallapodast is:)

(#25040) MPeter87 válasza fojtviki (#25039) üzenetére


MPeter87
őstag

Tudom, szoktam olvasni az anglia topic-ot is. :)

(#25041) fojtviki válasza MPeter87 (#25040) üzenetére


fojtviki
senior tag

Egyebkent lesz valami dolgunk a kartyaval, vagy csak bele a routerbe es kesz? Ilyen routert vettunk hozza: [link]

(#25042) MADcat válasza fojtviki (#25041) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ugyan ilyen van nekem is. Valószínűleg az APN-t manuálisan kell beállítani. Kb ennyi.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#25043) arkone


arkone
aktív tag

iQpro 4 Gb-os adatkártya:

Barátnőm rendelt tőlük 1 hónapja, kapott levelet, benne díjbekérő, utasítások stb. (4Gb adatkártya árával + a szállítási költséggel számla sorszám, fizetési határidő stb) Be is fizette, el is kezdte használni. Ma jött egy díjbekérő emailben ugyan azzal a számla sorszámmal, fizetési határidővel 4Gb kártyadíj és szállítási költséggel.

Kicsit vicces. :D

(#25044) cikcakk válasza arkone (#25043) üzenetére


cikcakk
csendes tag

Nyilván nem kell kétszer befizetni.

(#25045) kentucky válasza arkone (#25043) üzenetére


kentucky
őstag

Így van, én is kaptam, csak az előző számla másolata emailben.

(#25046) Viktor77 válasza arkone (#25043) üzenetére


Viktor77
titán

Dettó. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25047) zseko


zseko
veterán

Iqpro:
visszaadtam a kártyát ajánlott levélben 10.24-én (telefonon is beszéltem a palival, és emailt is küldtem), erre most jön egy számla a Telenortól!, hogy 10.26-11.25 3727Ft-ról, ebből még az az érdekes, hogy sosem fizettem többet 2500-nál.
Igaz a legutolsó iqpro-s számla emailben 0 Ft-ot írtak fizetendőnek, így lehet az, utána pedig nem volt időn foglalkozni vele, lévén külföldön vagyok.

HR24.hu

(#25048) csapee


csapee
senior tag

Iqpro
Első részletet megrendelésnél befizettem (10.27), utána mikor várható a következő díjbekérő?

Csapee

(#25049) MPeter87 válasza csapee (#25048) üzenetére


MPeter87
őstag

Minden hónap 25-én éjfélkor van számlazárás, utána pár nappal kapod a díjbekérőt.

(#25050) Toninho13 válasza cincinatus (#25032) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Nekem ez a 400+400 ft nem tiszta. A keret annyi és 800+800ft nettót kell fizetni? Mert ebből nekem ez jön le:
"Forgalmi keret Telenor hálózatba: n.800.-Ft
Forgalmi keret bármely más hálózatba: n.800.-Ft
A hangpercdíj a kereten felül is n.10.-Ft
A keretek FELE lebeszélendő! Kvóta: 400+400 nettó forint."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.