Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Zeki válasza cekkk (#8149) üzenetére


Zeki
nagyúr

Te baromira unatkozol, hogy a már mindenbe belekötsz.

Válasszad az IKEA Family flottát, az IKEA cég elég publikus, lenyomozható, és még flottájuk is van az ingyenesen belépett tagok részére. A flotta részlete meg kiderül, ha már megkaptad tőlük a plasztik kártyádat, és annak sorszámával tudsz minden infóhoz hozzájutni.

(#8152) LEGIOX válasza SárkánySzív (#8125) üzenetére


LEGIOX
tag

Ha az itthoni 35-40 forintos percdíjon is kesergett a profitéhes voda vezető, akkor romániában már egyenesen csődbe kellett volna menniük :) Hazudnak mint a vízfolyás, remélem hamarosan megduplázzák a távközlési adót ezeknek a kapzsi multiknak !

[link]

(#8153) Pachenkoooo válasza bul07 (#8148) üzenetére


Pachenkoooo
tag

De kár volt elolvasnom, most puffoghatok a magam csendességében, hogy még egy ágazat ahol nekünk a legszarabb unió szerte..

(#8154) Pachenkoooo válasza LEGIOX (#8152) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Remélem nem duplázzák meg, mert azt is a mi zsebünkből fogja kihúzni, úgy mint a bankadóval.

(#8156) Csygusz


Csygusz
tag

A Royal-nál van alacsony havidíjas csomag? Valaki erről tudna információt küldeni? Családunkkal szeretnénk valahova csatlakozni.

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#8159) cekkk válasza Gizmo94 (#8150) üzenetére


cekkk
veterán

Miért lennék ideges? Nem vagyok az, de miért ne érdekelhetne ez engem? Miért ne kérdezhetnék meg a vodát 2 perc megírnom a mailt hatalmas idő :DDD

(#8151) CineDOG1
Mibe kötöttem bele? Abba, hogy semmit nem lehet róluk tudni? Nem az a típus vagyok akik ilyen fantom embereknek utalgatja a pénzt, ha te ilyen vagy az a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#8160) weinmaker válasza desire1 (#8158) üzenetére


weinmaker
őstag

Na ez ami szerintem nincs. Másold be légyszi ha van, mert én kaptam tőlük több ajánlatot is, de ilyen nyomokban sem volt.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8161) Zeki válasza weinmaker (#8160) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, elég vonzó egy 1300-as csomag 10Ft-os percdíjjal... persze lehet hogy erre jön még 1-2 dolog, és le sem lehet beszélni.

(#8162) Csygusz válasza desire1 (#8158) üzenetére


Csygusz
tag

Olyasmit keresek, mert elég keveset telefonálok. A lényeg annyi, hogy 2-be lehessen netet kérni, a másik kettőbe nem kell.

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

(#8163) laceeeboy válasza desire1 (#8158) üzenetére


laceeeboy
tag

Erről a Royalról bővebb infót/weboldalt tudnál linkelni?

(#8164) Gizmo94 válasza laceeeboy (#8163) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egy kicsit, ha csak ezen az oldalon feljebb olvasol, megtalálod a választ. Nincs weboldala, privátban van info. Ezen megy itt a cirkusz meg a parasztkodás jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#8165) lui001 válasza weinmaker (#8160) üzenetére


lui001
csendes tag

Pedig van. 1386.- a havidíj,ebből 1000.- lebeszélhető. 9,90 ft-os percdíj. Viszont netto árak,és perc alapú. Van benne 50 mega net is. Nemrég kaptam tőlük mailben. Akit érdekel, mailben kérjen tőlük infokat.Hamar válaszolnak, és jó pár ajánlatot küldenek.,továbbá telefonos elérhetőséget is.

[ Szerkesztve ]

(#8166) Zeki válasza lui001 (#8165) üzenetére


Zeki
nagyúr

Plusz a 490 telefonadó nem?
Mert akkor ez olyan mint a vodás mol flotta.

(#8167) lui001 válasza Zeki (#8166) üzenetére


lui001
csendes tag

Nem. A telefonadó benne van, a nem lebeszélhető 386huf + áfa (490). Ja,és 2 év hűség. + ugye az egyszeri csatlakozási díj,(8000ft) ami egy sim-re, 2évet számolva 333huf/hó

[ Szerkesztve ]

(#8169) weinmaker válasza desire1 (#8168) üzenetére


weinmaker
őstag

Nem kell ha perc alapú, mert az nem nagy kaland. Nekem is megvan az összes amit küldtek, de nem szedtem elő újra átnézni. De nem véletlen, hogy nem emlékeztem erre, mert perc alapon ez nem nagy szám. Akkor továbbra is az i-mobile az egyik legjobb ami bárkinek elérhető szvsz.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8170) kisbogyai


kisbogyai
csendes tag

Sokan érdeklődtek hogy hol és mikor lehet újra csatlakozni a Mol flottához :D

Érdeklődjetek a Royalflottánál :R

(#8171) Handball94


Handball94
aktív tag

Miért ilyen vonzó ez a MOL flotta milyen percdíjai vannak, mik a belépési feltételei?

(#8172) wwhy


wwhy
veterán

Tud vki olyan flottát, ahol nem azzal kezdik, h 2 év hűség?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8173) Zeki válasza Handball94 (#8171) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az online rendelhető MOL flottába nem volt belépési feltétel, csak megrendelted. :)

(#8174) kisbogyai válasza wwhy (#8172) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

vannak olyanok,de ott nem feltétlen a legjobbak a percdíjjak vagy valamiben máshogy kell kompromisszumot kötni :D

mobilflottak.hu vagy royalflotta ,ezeknél érdeklődj

[ Szerkesztve ]

(#8175) wwhy válasza kisbogyai (#8174) üzenetére


wwhy
veterán

Eddig nem nagyon ajánlott senki hűség nélkül, értelmes havidíjjal (percdíjat most ne is vegyük figyelembe).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8176) rita7107


rita7107
aktív tag

Ha valakit érdekel esetleg céges flotta, küldjön privátot és mindent leírok!
Vodás, másodperc alapú számlázás.

(#8177) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Egy Telenoros céges flottában vagyok benne (rajtam kívül 14 ismerőssel együtt, maga flotta ~300 kártyát foglal magába). Azon gondolkozom, hogy átmennék másik szolgáltatóhoz. Szerintetek hova, kihez tudok fordulni érdeklődéssel kapcsolatba?!

Természetesen vinném mind a 15 kártyát.

Nem vagyok megelégedve, a kiszolgálással és a hűséget sem díjazzák, valamint pénteken volt 10 hete, hogy leadtam egy készülékrendelést (Note 2) és még mindig nem kaptam meg. Illetve akadnak még más problémák is, amivel az ő trehányságuk miatt engem ért anyagi kár.

Szóval betelt a pohár...

Válaszokat előre is köszönöm...

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#8178) cegestelefon válasza Cold5 (#8177) üzenetére


cegestelefon
csendes tag

ment pü.

(#8179) Deller2010


Deller2010
tag

Kaptam némi segítséget a válogatáshoz, döntés hozatalhoz. Megosztom, hátha másnak is jól jön.

MINDENKI KEDVÉRE VÁLOGATHAT!!

rar pass: nincs_csucsido!

Ha valaki ebben nem találja meg a neki legjobban tetszőt, akkor az soha nem is fogja.

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#8180) bul07 válasza Deller2010 (#8179) üzenetére


bul07
nagyúr

Valaki felrakná egy normális letöltő oldalra mert kíváncsi lennék rá de csak ezért nem fogok regisztrálni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8186) lui001 válasza weinmaker (#8169) üzenetére


lui001
csendes tag

Valóban elrettentő lehet hogy perc alapú,de ha kiszámolod, ha pl. havi 120 percet beszélsz, akkor mennyire jön ki, ezzel, a tűzoltóssal, vagy az i-mobillal, akkor lehet meglepődsz. (a perc alapúra számolj még + 20 percet a "percalapúsága" miatt. Így is az győz. és a netet nem is vettem figyelembe)
Szerintem nem túl szerencsés az i-mobilnál hogy a díj nagyobb része hálózaton belül beszélhető le..Gondolom, te sem ellenőrzöd a hívandó számot hívás előtt hogy melyik szolgáltatónál van,számla bontáskor könnyen meglepetés érheti az embert.

(#8187) táp válasza táp (#8063) üzenetére


táp
csendes tag

Kivosz tagok ide! Senki? :O

Tud Valaki t-s flottát bruttó 2500 körüli havidíjjal? Nem gond a 2 év tarifahűség.

(#8188) myk74 válasza táp (#8187) üzenetére


myk74
senior tag

Sziasztok.Dpi flotta igénylésemet kb 3 hete leadták.Semmi reakció.
Nem tudja valaki mennyi idő míg megjön az engedély?
Köszi

Nincs kéz Nincs csoki!

(#8189) SárkánySzív válasza Cold5 (#8177) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Ment PÜ, de egyébként itt is van.: http://mobilflottak.hu/kapcsolat/

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8190) bul07 válasza myk74 (#8188) üzenetére


bul07
nagyúr

Engem annak idején , felhívtak hogy engedély kell vagy idítsa meg ő a folyamatott Telenor-nál (de ez elég rég volt 4éve :) )
(Majd esetleg privátban küld már el az aktuális feltételeit mert ha javult valamit megpróbálnék visszatérni)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8191) Handball94


Handball94
aktív tag

DPI-s előfizetésről percdíjakat, havi előfizetői díjat ilyesmit tudna valaki írni (ha más nem p.ü-ben)? köszönöm

(#8192) postas válasza myk74 (#8188) üzenetére


postas
tag

Nekem hetedik hete semmi....

(#8193) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Szuasztok.

Telenor vagy vodafone vagy bármi egyéb flottát keresek ha van. Kivéve tmobile. Havi szinten 3-4000Ft-ot szeretnék rászánni. Nagyon sok beszélgetést nem szeretnék, inkább mobilnet legyen xhozzá minél több. Van ilyen? Valaki tud ajánlani?

(#8194) tome.jr


tome.jr
addikt

Üdv Urak!

10.795,- Ft/hó korlátlan csomag kapcsán Mobilflotta.eu vagy Royalflotta közül melyiket ajánlanátok? Royalnál 10k/sim a reg díj, mobilnál ez 6k/sim áron indul. Van más különbség köztük, pl ügyintézés gyorsasága, korrektsége, stb?

(#8195) rita7107 válasza tome.jr (#8194) üzenetére


rita7107
aktív tag

Ment pü.

[ Szerkesztve ]

(#8196) Gizmo94 válasza tome.jr (#8194) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én a royalnál vagyok,az gyors és korrekt volt. Szerintem a másik cég is az. Ami biztos: mindkettő ugyanabba flottába léptet be,egyről van szò, amiben én is vagyok. Royalnál három nap volt az egész belépés online, az adatok megadása után mindent intéztek, én csak vártam. A másik céget értelemszerűen nem tudom, mivel itt szerződtem. De azért 4000 Ft. nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#8198) tome.jr


tome.jr
addikt

Az 1 db sim 10k. Rakerdeztem.

(#8199) papi77 válasza desire1 (#8197) üzenetére


papi77
addikt

2 sim,6K/db

Az első: NOKIA 1611

(#8200) Alkukirály válasza desire1 (#8197) üzenetére


Alkukirály
tag

Nekem ezt küldték (magánszemély)

Tagsági díj: - 1 db SIM kártya igénylése esetén : 7,990ft
- 2 db SIM kártya igénylése esetén : 5,990ft/SIM
- Több db SIM kártya igénylése esetén egyedi ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.