Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Sanyabá válasza weinmaker (#8049) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Világos, de akkor miért nem annak küldték a csekket aki a készüléket vette meg? Mert gondolom nyoma van annak hogy kihozta ki a készüléket, és egy értelmű hogy két névről van szó.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8052) cekkk válasza desire1 (#8050) üzenetére


cekkk
veterán

Hát kevered a szezont a fazonnal vagy csak véletlen közöd van a flottához és nem tetszik az írásom?
Mivel rá kerestem, a fórumba és te kezdted el itt hirdetni így van egy olyan érzésem, hogy nem csak flotta tag vagy... Nem mellesleg azt a 48hszedet csak itt írtad ebbe a topikba szóval...

Na de ezt már csak te tudod, én akkor sem bízom olyan emberekben akik nem vállalják fel magukat, hogy kik és micsodák is ők. Ebből a szempontból a mobilflottak.hu sokkal korrektebbek, mert tudod, hogy kikkel kötsz üzletet, de itt semmit nem tudsz...
Mivel itt eddig senki nem évek óta partnerük, így kéretik nem arról beszélni, hogy ők igen egy régi megbízható cég.. Ha azok lennének akkor nem bujkálnának.

(#8053) Zeki válasza Sanyabá (#8048) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szopóágra tettétek magatokat, mikor olyan simet hoztatok el, amikkel mások telefonokat hoztak ki, és azokat megtartották maguknak.
Ha nem fizettek, le lesznek tiltva a telók, és akkor azok is szívnak majd. A ti adataitokat tudja a szolgáltató, vagy azokét, akik a telókkal hozták ki a kártyákat?

(#8054) bul07


bul07
nagyúr

Tunátok ajánlani egy nekem megfelelő publikus flottát, ti jobban képben vagytok és a csapsírányt meg tudjátok adni hogy mégis merre nézelődjek

Hogy mégis milyen kellene, havidíj lebeszélhető, nem túl magas havidíj 2e Ft alatt és jó lenne ha 200MB nett is lenne benne
Havonta nem sokat telefonálok , van hogy havi 70-90percet de van hogy 150-170percet(szóval nem sokat)
Kaukció, belépési díj nem játszik

Voltam DPI-s (Fidesz flotta) erről váltottam helyi önkormányzat flotájába
Havidíj 2730Ft körül(most trüköztek mert hozzácsaptak +250Ft-os valami nemzetközi hívás indítási díjat) teljesen lebeszélhető de a 40-es számok külön fizetőssek, meg még fizetek 100MB nettért 1000Ft-ot összesen kb 4000Ft-ot
Legfőbb gondom ezzel a csomaggal hogy nem használom ell a havidíjba foglalt beszélgetési időtt , feleslegesen fizetem a havidíj egy részét(1000-1500Ft-ot)

Te hát ezek alapján kellene egy kis segítsség
Ja és más nemfizetése rám ne legyen hatással

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8055) Zeki válasza bul07 (#8054) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kb havi 2000Ft-os csomagok vannak, de csak 50 mega nettel.

(#8056) Sanyabá válasza Zeki (#8053) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Mint ahogy írtam , mi már vissza adtuk a kártyát, és az aktuális havi dijat is rendeztük.
Mivel a gyülekezet kapta a kártyákat, és ők adták ki tagoknak , nekik tudniuk kell név szerint . Mi nem vagyunk tagok.

Mondjuk az nem érdekelne hogy letiltják a telefont, mert hogy nincs hozzá közünk. Arra vagyok kíváncsi, hogy rajtunk be tudják e vasalni a pénzt?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8058) Gizmo94 válasza cekkk (#8052) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem a royal védelmében, mert nekem aztán tényleg semmi közöm hozzájuk, de ne beszélj már hülyeségeket. Mitől bujkál az, akinek nincs weblapja? Hány száz olyan céget mutassak neked? És mennyi csaló, lehúzó céget, akiknek van csilivili weblap?
Ha azt mondom, hogy a royalnál pont ugyanabba a flottába lépsz, amibe a mobilflottak.hu-nál akkor csodálkozol? Ha gondolod, mindkettő ajánlatait elküldöm privátban, összehasonlíthatod.:)
Utána meg, ahogy beléptél, neked a flottához van közöd és a szolgáltatóhoz, sem a royalhoz, sem a mobilflottak.hu-hoz az égvilágon semmi. Nem velük kötsz üzletet, vagy ha igen, akkor ott máris baj van.
Vagy ennyire nem érted ezt az egészet, hogy hogy működik, vagy valami más a gond. A mobilflottak.hu mitől nem bujkál? Egy weblappal már minden tiszta?
Talán névvel, lakcímmel, fényképpel vannak fent a tulajok? Gondolod, hogy nekik bármivel több közük van a flottához, amibe beléptetnek? Nagyarányú tévedés..
Ne hülyéskedj már... :) ismétlem, ugyanazokról a flottákról van szó mindkét esetben.. Tudom, mert megkértem anno mindkettőtől az ajánlatot és tök egyforma, a flotta neve is egy. Csak a royal kevesebbet kért, azonnal válaszolt, ezért léptem be általuk.. Fentebb már kifejtetettem ezt, hogy hogy is működik ez és nem összevissza hablatyolva, hanem saját tapasztalat alapján, amit mások is megerősítettek, miután futottak pár kört, mint én anno.... Hidd el, így van.

(#8059) Zeki válasza Sanyabá (#8056) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megpróbálhatják, de itt nem ti vagytok a hunyók.

(#8060) odihari


odihari
csendes tag

Sziasztok!

Egy dologban még kérném a segítségeteket. melyik a jobb percdíj? 14,5 ft /10 mp vagy 15,7 ft/ 1 mp?

Mobilflottás szerződésről van tapasztalatotok? A héten lépnék be, mert az egyik csomag amit ajánlottak szimpatikus.

Köszi a válaszokat.

(#8061) Gizmo94 válasza odihari (#8060) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mindig a másodperc alapú a jobb. Tapasztalatok? Ha visszaolvasol találsz párat. :)

Sanyabá: Egyértelműen nem tudják, nem ti szerződtetek a kártyákkal telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#8062) club1 válasza Sanyabá (#8056) üzenetére


club1
veterán

Ha a havi számlák a saját lakcímre és a Telenortól jöttek, akkor te vagy az adott előfizetés számlafizetője. Ebben az esetben az előfizetés idő előtti felbontása miatti kötbért is neked kell befizetned. Ha nem fizetsz, két szankció várható: Távközlési feketelistára kerülsz és eladják a tartozásod egy behajtó cégnek. Utóbbi a tartózást mindenféle egyéb költségekkel megfejelve fogja hamarosan teljesen jogszerűen rajtad behajtani.

(#8063) táp


táp
csendes tag

Sziasztok!
Kivoszról van valakinek tapasztalata? Külsős be tud lépni, v. csak kivosz tagsági után?

(#8064) szilard28 válasza odihari (#8060) üzenetére


szilard28
aktív tag

10 mp-nél hívásonként átlag 5 mp-cel fizetsz többet, 1 mp-nél 0,5mp-cel. (1 percnél meg 30 mp)
Így kijön az, hogy ha átlag 1 percnél hosszabbak a hívásaid, akkor a 10 mp-es csomag jobb jelen tarifák közül.

(#8065) bul07 válasza Zeki (#8055) üzenetére


bul07
nagyúr

És kis plusz réfizetéssel lehet nagyobra bővíteni?
Ja és ki maradt ha lehet maradnék T-mobilos, nem is tudom hogy a többi szolgáltatónak milyen itt a lefedetsége, mintha a Telenorral lennének térerő progblémák

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8066) Zeki válasza bul07 (#8065) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz, nem nyomulok flottákkal (nem azért van okostelóm, hogy hagyományosan telefonáljak). De feljebb lépni többnyire lehet.
A nagycsaládosok országos egyesületének is van jó vodás flottája.

(#8067) bul07 válasza Zeki (#8066) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbálj meg gyenge EDGE hálózaton nettes hívást kezdeményezni, van hogy percekre GSM-re is visszavált
Meg ismerőseim között nemsokmindenkinek van "okostelefonja", meg ha van is nem használják ki
Az a röhely hogy ha a nett korlátozva van kb 20% lassabb mint amikkor nincs korlátozva, ezért nincs is nagyobb adatcsomagom

Holnap jobban átnézem az első hozzászólásban lévő linkeket bár nem mindegyik működik már

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8068) Zeki válasza bul07 (#8067) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem itthon wifi, melóban wifi, közben meg olyan 3G van a faluban is, meg a városban ahol járok, hogy no problem. 3Ft/perc a mobil hívás, ingyen a vezetékes.

(#8070) postas válasza odihari (#8060) üzenetére


postas
tag

Ez biztos?
Látom, hogy Szilard28 már válaszolt, de azt sem egészen értem.
Hogy lenne ez kérdés? És milyen tarifa az, aminek 15,7 forintos másodperc díja van??

(#8071) odihari válasza postas (#8070) üzenetére


odihari
csendes tag

Mobilflottaknak írtam üzenetet leírtam eddig milyen számláim voltak. Küldtek egy listát melyből választhatok. Ezek brutto árak azért ilyen a percdíj (szerintem). Azért is kérdeztem h a 10 mp vagy az 1 mp alapú a jobb,mert régebben már olvastam erről h a 10 mp jobban megéri, de ilyen számolgatásokban nem vagyok jó/tapasztalt...

(#8072) Dave79 válasza bul07 (#8054) üzenetére


Dave79
tag

NOE flotta. nagyobb csomag 2500FT / Hó 200MB net 114 perc havonta 40 SMS

(#8073) weinmaker válasza Dave79 (#8072) üzenetére


weinmaker
őstag

És ehhez milyen percdíjak tartoznak?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8075) weinmaker válasza Zeki (#8074) üzenetére


weinmaker
őstag

Sajnos nem élnek a linkek.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8076) cekkk válasza weinmaker (#8075) üzenetére


cekkk
veterán

De gondolom nehéz lehet a számodra az leső hszben megkeresni a NOE szót és rá kattintani a linkre ugye? :U ;)

(#8078) weinmaker válasza Zeki (#8077) üzenetére


weinmaker
őstag

De megvan. A nagyobb csomag nem is rossz, talán az egyik legjobb ha alacsony tarifájú csomagot nézünk.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8079) laceeeboy


laceeeboy
tag

Sziasztok!

Tervezem, hogy beállok valami T-mobilos flottába. Tudnátok ajánlani valami olcsó(ha lehet hűségidő nélküli) tarifájú flottát, amiben esetleg net is van?
Megnézegettem egy csomót, és sajnos azt láttam, hogy mindenhol elkérnek 3-10e Ft belépési díjat, vagy nem is lehet netet kötni hozzá, vagy elég drága (jó lenne ha beletartozna az árba...).

Telenor flottánál ismerősöm 1800Ft-ot fizet havonta, bárhova kb 5-6Ft-os perdíjat fizet, és 500MB net is van hozzá neki.

(#8080) Zeki válasza laceeeboy (#8079) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó telenor flotta lehet az, még nem hallottam olyanról.
Mindenhol van belépési díj.

(#8081) laceeeboy válasza Zeki (#8080) üzenetére


laceeeboy
tag

Jó tudom, hogy ezt én nem nagyon fogom megkapni, csak valami hasonlót szeretnék. Tavaly PH!-s kollégánál akartam vodás flottához csatlakozni, ott sem volt belépési díj, sőt írta, minden meghívott ember után küld 1e Ft-ot.
Ja egyébként ismerősöm apja nyomozó volt, onnan kaptak ilyen kedvezményes csomagot.

(#8082) weinmaker válasza laceeeboy (#8081) üzenetére


weinmaker
őstag

Ilyen most is van, be is linkeltem, szerintem ugyanaz a srác hirdeti, teljesen korrekt. Ilyen flotta csak akkor van, ha van 40-50 sim ed, és egy felelős kapcsolattartó tartozik hozzá, különben felejtős.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8083) Sanyabá válasza club1 (#8062) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Igen, saját névre, és címre jön a számla a Telenor-tól.

Ma minden esetre voltam bent a Telenornál, és ott azt mondták hogy ha nem én hoztam ki a készüléket, akkor rajtam nem tudják behajtani a kötbért, hanem az egyházon. Az egyház meg majd behajtja azon, aki ténylegesen hozott ki készüléket. Hisz nekik biztosan meg van az első tulaj akitől átvettük a kártyát.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8084) club1 válasza Sanyabá (#8083) üzenetére


club1
veterán

Ha a csekket a Telenor neked küldte, akkor te vagy náluk nyilvántartva mint számlafizető. Innentől kezdve rajtad fogják követelni a kötbért. Ha nem tudják rajtad behajtani, akkor leírtam a szankciókat. Elsősorban nem a Telenor ügyfélszolgálatot kellene keresned (mert számlafizetőként ilyesmivel kapcsolatban nem igazán tudnak konkrétumokat mondani, hiszen a flotta adataihoz a Telenoros ügyintéző a flotta 5 számjegyű jelszava és egy 12 számjegyű flottakód nélkül nem fér hozzá /ezt pedig te nem tudod neki megmondani/, így csak általános butaságokat mondhat), hanem a flottánál az előfizetések ügyintézésével megbízott embert kellene megkeresned. Hidd el, egyedül az utóbbival tudod intézni a problémádat.

(#8085) Zeki válasza club1 (#8084) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aligha küldi a telenor neki havonta a csekket. Szerintem ez is egy közös flotta.

(#8086) Sanyabá válasza club1 (#8084) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Akkor ezek szerint ez az eljárási szabályzat? Illetékességedből ered ez az információ,vagy csak hallottál róla?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8087) club1 válasza Sanyabá (#8086) üzenetére


club1
veterán

Egy céges flottának vagyok a flotta ügyintézője. De természetesen nem vagyok illetékes elvtárs.

(#8088) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Biztosan hülyét fogok kérdezni, de fidesz flottába hogyan lehet bejutni?

(#8089) bul07 válasza Pachenkoooo (#8088) üzenetére


bul07
nagyúr

Fidesz párt hozzájárulása kell hozzá, keresd meg a helyi szervezetüket és érdeklőd meg, azt nem tudom hogy pártagság kell e hozzá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8090) w.miki válasza Dave79 (#8072) üzenetére


w.miki
veterán

NOEba hogy lehet belépni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8091) Pachenkoooo válasza bul07 (#8089) üzenetére


Pachenkoooo
tag

A fideszes a legolcsóbb flotta? Majf utánnakérdezek akkor.

(#8092) Zeki válasza w.miki (#8090) üzenetére


Zeki
nagyúr

NOE pártoló tag leszel, évi 6000Ft. Ott van az oldalukon amúgy....

(#8093) Zeki válasza Pachenkoooo (#8091) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem hiszem hogy a legolcsóbb, de Telenoros. Vannak nála olcsóbbak is, de zárt flották.

(#8094) Pachenkoooo válasza Zeki (#8093) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Mit jelent hogy zárt flotta?

(#8095) .bruszli. válasza Pachenkoooo (#8094) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nem adnak ki igazolást,csak a valóban jogosult személyek részére.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8096) Pachenkoooo válasza .bruszli. (#8095) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Értem. És kik számítanak valóban jogosultnak?

(#8097) Zeki válasza Pachenkoooo (#8096) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aki ott dolgozik.

(#8098) Pachenkoooo válasza Zeki (#8097) üzenetére


Pachenkoooo
tag

A fenébe:D sehogy se találok az én pénztárcámhoz passzoló csomagot...

(#8099) Zeki válasza Pachenkoooo (#8098) üzenetére


Zeki
nagyúr

Válts munkahelyet. :)
Vagy többet keresel, vagy kapsz valami céges mobilt, vagy beléphetsz a céges/önkormis/rendvédelmis/kormányzatis flottába.
:))

(#8100) Pachenkoooo válasza Zeki (#8099) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Büntetés végrehajtásnál is van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.