Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Szangáék eddig nem túl aktívak. Május 24-én regisztráltam, 25-én érkezett az email, visszaigazoltam, azóta semmi hír. Ok, elvileg 1 hét telt csak el, de ha ezen a héten sem érkezik meg a postai levél, akkor írok nekik. (Bár a múltkor is írtam, mikor az email késett 24 órát, akkor sem érkezett válasz.) Furcsa, remélem, ha már bent leszünk, simábban mennek majd a dolgok!

(#37002) #08205312 válasza RoSSo3 (#37001) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha már bent leszel -mivel a vodával leszel szerződve- a szangával csak a 2 évente fizetendő tagdíj megfizetése miatt lesz kapcsolatod...

(#37003) 4Grider válasza #08205312 (#37002) üzenetére


4Grider
nagyúr

A tagdíj behajtása biztosan gyorsabb lesz náluk. 😈

(#37004) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Reméljük a legjobbakat! Nem égetően sürgős a dolog, csak annak örültem volna, ha küldenek egy "mezei emailt", hogy megkaptuk a jelentkezést, 1 héten belül postázzuk a levelet, vagy ilyesmi. És akkor nyugodtan ülök a fenekemen :)

(#37005) rfszabi válasza 4Grider (#37003) üzenetére


rfszabi
tag

ahogy az IQ-nál is :D Emailekre nem válaszolnak, de a díjbekérőt küldik

(#37006) kurtuzov válasza bul07 (#36997) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én minden hónapban küldök feléjük mailt amiben rákérdezek. Ma épp telefonon beszéltünk, egy hónapja személyesen voltunk bent. Éppen mindig kiállítás alatt vannak a számlák.

(#37007) bul07 válasza kurtuzov (#37006) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor részedről annyi, azt hiszem 1év után nem követelhetnek semmit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37008) RoSSo3 válasza bul07 (#37007) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Én mindig attól tartok, hogy a szóbeli intézkedésnek nem marad nyoma utólag. Senki sem fogja tudni bizonyítani X hónap múlva, hogy Te anno voltál bent rákérdezni. Persze kivétel, ha hangfelvétel készül - és azt meg is kell őrizni.

(#37009) bul07 válasza RoSSo3 (#37008) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen, ezért is szoktam én telefonon intézni az ilyeneket és ha nincs szolgáltatói oldalon rögzítve akkor én rögzítem, és végső esetben jól jöhet

Amúgy én tartottam a iQ-tól hogy hogy fog menni a díjbekérőzés az itt olvasottak után de rendben megjött az első, el is utaltam nekik
Nagyon megérte a korlátlan nett, nem kell hogy nézzem hogy beleférek e még a napi keretbe mert ha elfogy akkor annyi volt, hamarabb telik így a munkanap egész nap youtube, csak már nincs mit néznem
De felfedeztem egy nekem új videós oldalt bilibili.com, és nézek az én szememnek kicsit idegen videókat, vagy egyen táncos videókat, vagy ilyeneket [link]

Amúgy ha valakit érdekkel voda ügyfélmegtartó ajánlata 50GB Homenet-re itt olvashatja az ajánlatomat
Az nincs benne hogy lejárta előtt milyen csomagom volt, 12GB nappali éjszaka 0-6-ig 100GB most a végén 3900Ft-ért ez járt le(ez is ügyfélmegtartó ajánlat volt két éve)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37010) kovacs65 válasza bul07 (#37009) üzenetére


kovacs65
senior tag

Rohadjon el a Voda. Kb 15 évig volt náluk 3 előfizetésem, de nem ajánlottak semmit.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#37011) Caruso77


Caruso77
csendes tag

Sziasztok, Mizu flottáról tud valaki valamit? Decemberben váltott szolgáltatót és azóta nem kaptunk számlát.

(#37012) boke


boke
újonc

Sziasztok!
Az iQpro korlátlan net csomagjához lenne egy olyan kérdésem, hogy pontosan mi a különbség ha csak adatkártyát, vagy ha simát kérek, azon kívül hogy csak azzal tudok beszélni. Pl milyen APN-eket használhatok, van-e ezek között különbség. Ha csak adatkártyám van azzal tudok sms-t fogani MyTelenor belépéshez vagy hogyan van ez pontosan. Csak adatra van szükségem, hívásra soha nem lesz használva. Melyiket lenne érdemes kérni, ha egyáltalán lehet ezt így külön.
Illetve még annyi, hogy a számlákat lehet-e postán, vagy csak online fizetni?
Köszönöm előre is :)

(#37013) bul07 válasza boke (#37012) üzenetére


bul07
nagyúr

E-mailbe jön a díjbekérő és vagy csoportos, bár ez nem igazán járható mióta díjbekérő bizonylatszámát kel a közleménybe beleírni, így az mondható hogy csak utalással lehet fizetni

SMS lehet fogadni így MyTelenor-ba be tudsz lépni
Ha nincs szükséged hang hívásra akkor felesleges pluszba azért is fizetni
Ha csak adat akkor ez kell neked
Teljesen korlátlan adat+net (150 Mbps): br.3882.-Ft <EU=2.5+3GB>

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37014) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

Ha az EQ ügyfele vagyok cégként akkor ha hozzájuk viszek még egy telefonszámot akkor kell fizetni még egyszer 10000 ft-ot belépési díjként?

(#37015) 4Grider válasza bzolika10 (#37014) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel ebből él a flottakezelő, igen.

(#37016) MADcat válasza bzolika10 (#37014) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

több számnál kérdezz rá, van-e kedvezmény :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#37017) neo81 válasza bzolika10 (#37014) üzenetére


neo81
senior tag

5000 ft-ot.

(#37018) California1 válasza kovacs65 (#37010) üzenetére


California1
őstag

Hűségidő lejárat előtt soha nem egyeztettél a megtartó csoportal 15 év alatt???

[ Szerkesztve ]

(#37019) California1


California1
őstag

EQ flottánál hamarosan jönnek új csomagok amiben benne lesznek az ingyenes hivások eu vezetékes és mobilszámokra (mint a jelenlegi Vodás Redes csomiknál) és állítólag (E.Péter mondta ma.) olcsóbbak lesz a csomagok a jelenlegieknél.... a fb oldalukon is találtam erre utalást.

[ Szerkesztve ]

(#37020) kano válasza California1 (#37019) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt én is meg tudom erősíteni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37021) 4Grider válasza California1 (#37019) üzenetére


4Grider
nagyúr

És adnak már végre számlát a belépési díjakról?

(#37022) kovacs65 válasza California1 (#37018) üzenetére


kovacs65
senior tag

Még mailt is írtam nekik, hogy ne hosszabbítsanak hűséget, fel is hívtak, de ajánlat nem volt. Még ők sértődtek meg.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#37023) California1 válasza 4Grider (#37021) üzenetére


California1
őstag

Ezt nem kérdeztem. De gondolom igen.

(#37024) California1 válasza kovacs65 (#37022) üzenetére


California1
őstag

Lehet ilyen story is van bár én még nem hallottam. Eddig 3x kaptam megfelelő ajánlatot a csoporttól . Kiváncsi leszek augusztusban 4red előfizura mit ajánlanak a maradásért cserében. Most lettünk 8. éve Vodások.

(#37025) 4Grider válasza California1 (#37023) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te kaptál róla? Kapott róla bárki is?

(#37026) kano válasza California1 (#37023) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem ez legyen a legnagyobb gond...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37027) 4Grider válasza kano (#37026) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálunk ez elég nagy gond, mert céges bankszámláról utaltuk el a belépés összegét, és senki nem tudott belőlük számlát kikönyörögni. Kettős könyvelés esetén pedig kellemesek ezek a lógó tételek...

(#37028) kano válasza 4Grider (#37027) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, az gáz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37029) szabog74 válasza kovacs65 (#37022) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nálam se próbálkoztak hűde nagyon vodáék a télen.

(#37030) kovacs65 válasza szabog74 (#37029) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ugyanez. Februárban járt le.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#37031) California1 válasza 4Grider (#37025) üzenetére


California1
őstag

Én sehol nem írtam ,hogy a flottájuk tagja lennék :-) (majd talán nyár végén ha nem lesz jó ajánlata a Vodanak)

(#37032) 4Grider válasza California1 (#37031) üzenetére


4Grider
nagyúr

A zárt facebook csoport tagságodból és az adócsalók egyikétől származó információkból gondoltam. De végül is bárki, bárkit felhívhat, az adócsalás pedig csak úgy működik, ha van arra vevő ügyfél is. Mentségemre: Előre nem mertem volna feltételezni, hogy nem fognak számlát adni a céges pénzforgalmi számláról céges pénzforgalmi számlára utalt összegről...

(#37033) noorbertt válasza 4Grider (#37032) üzenetére


noorbertt
őstag

Hát akkor legközelebb tessék előre gondolkodni és kérdezni. Vagy megelégedni a publikus csomagokkal.

EQ csomagom van, kettő is. Döcögősen ment az elején, de azóta semmi panaszom nincs. :) Sőt egyre kevesebbet kell fizetnem mint mikor beléptem..

[ Szerkesztve ]

(#37034) 4Grider válasza noorbertt (#37033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolod, hogy feltételeznem kellett volna, hogy egy élő adószámmal rendelkező cég átutalás esetén nem ad számlát Magyarországon? :F

(#37035) California1 válasza 4Grider (#37032) üzenetére


California1
őstag

Mondjuk ez nem tudom,hogy lehetséges. Nem kételkedem az általad leírtakban de ez részükről elég merész lenne .

(#37036) Zeki válasza 4Grider (#37034) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez adócsalásnak minősülne. Majd egyszer pár navos rárepül a flottákra is. Akkor lesz csak nagy oszolj!

(#37037) 4Grider válasza Zeki (#37036) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs feltételes mód...

(#37038) bb71 válasza 4Grider (#37037) üzenetére


bb71
őstag

Írj egy levelet nekik, amelyben felhívod a figyelmüket, h a kövi levél Ahhoz a céghez megy, amelyről szó volt fentebb...

(#37039) noorbertt válasza 4Grider (#37034) üzenetére


noorbertt
őstag

Péter nem hülye, biztos megvan ez oldva valahogy. Es igen, ha neked ennyire feltétel, akkor előre meg kellett volna beszélni.(de valószínűleg utólag is tudnak adni ha nagyon pattogsz, bár szvsz egyszerűbb lenne kizárni a flottabol már ha tag vagy).
Ennek a flottának ennyi a belépési díjja és ilyen feltétele van, ha annyira ragaszkodunk a rendes hivatalos megoldáshoz akkor tessék verni az asztalt a szolgáltatónál hogy neked ilyen és olyan feltételekkel hasonló flotta kell.
No offense, de nagyon magyar vagy.

(#37040) kosmoo81


kosmoo81
tag

sziasztok.

mult heten szerdan igenyeltem iqpro flottas adatkartyat, de meg nem kaptam rola semmit az automata mailen kivul.
csak postazni fogjak vagy kapok valami mailt is az ugyfelszolgalattol?
ajanlas is bent volt a levelben amit irtam meg a szemelyi lakcim kartya is.

koszi

(#37041) bul07 válasza kosmoo81 (#37040) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem küldenek több email, csak postán jön a kártya a megfelelő utasítássokkal
Ha péntekig nem jön meg érdemes felhívni őket a ügyfélszolgálat telefonszámán ami benne van az e-mailbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37042) kano válasza noorbertt (#37039) üzenetére


kano
nagyúr

Én tisztelem az EQ képviselőit, de azért tényleg meg lehetne oldani, hogy akinek mindenképpen kell számla az kapjon. Szerintem az adóelkerülés magyaros és nem az, ha valaki azért szól, mert nem kapott valamit aminek automatikusan jönnie kellene.
Ettől függetlenül lehet, hogy meg van oldva (pl valamilyen támogatás címén van ez lekönyvelve). De pl Svájcban ez nem kérdés, hogy kapsz-e számlát valami után... Mondom ezt úgy, hogy "jó" helyen dolgozom. ;]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#37043) noorbertt válasza kano (#37042) üzenetére


noorbertt
őstag

A magyarosra én azt értettem hogy hozzá akar valamihez jutni ami amúgy nem járna de ha a másik fél is próbálkozik valamit és ezért pl nem tudja leírni akkor egyből megy a sarazás.

(#37044) Zeki válasza noorbertt (#37043) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pedig igaza van.
Ha fizetsz valamiért, arról számlát kell kapnod.
Ha adsz a havernak egy kis zsetont, azért nem kell.

(#37045) #08205312 válasza Zeki (#37044) üzenetére


#08205312
törölt tag

Egyszerűbb "magyarkodással" vádaskodni....

(#37046) noorbertt válasza Zeki (#37044) üzenetére


noorbertt
őstag

Akkor irány a NAV:)

(#37047) zagloba válasza noorbertt (#37046) üzenetére


zagloba
aktív tag

Ugye amit szabad Jupiternek nem szabad a kisökörnek! :-) Nem véletlenül tiltották ki az USA - ból a NAV elnökét! ;-)

(#37048) pitju76


pitju76
tag

Hello. Elvileg főkártyás korlátlan IQ netem van, de EU1-ben meg sem moccan. Gondolom ennek akkor itt reszeltek.

(#37049) #08205312 válasza pitju76 (#37048) üzenetére


#08205312
törölt tag

Vagy egyszerűen megosztó és nem főkártyát kaptál. Kérj cserét.

(#37050) Zeki válasza noorbertt (#37046) üzenetére


Zeki
nagyúr

kábé tojom le.
Csak ha valaki számla nélkül vagyis csalva gazdagodik, az ne villogjon a fészbúkon... mert a szememben oda tartozik a többi rongyrázós fuxos gazember mellé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.