Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) 4Grider válasza Bici (#54000) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha távolról akarsz valami otthoni - nem felhő alapú - szolgáltatást elérni. Otthoni vpn, ip kamera, stb.

(#54002) Bici válasza 4Grider (#54001) üzenetére


Bici
félisten

Értem. Kössz!
Többen írták itt a fórumban, hogy jobban eszi az akksit. Ez mennyire igaz?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#54003) 4Grider válasza Bici (#54002) üzenetére


4Grider
nagyúr

A publikus ip jobban eszi az akksit, hiszen ilyenkor a rendszernek nagyságrenddel több kérést kell lekezelni, mint nat mögött. De az adatsimeket nem is telefonba találták ki, hanem routerekbe, amik azért többnyire 230V-ba vannak dugva.

(#54004) Nagymedve11 válasza 8 (#53997) üzenetére


Nagymedve11
kezdő

Ez gondolom tekelomos…
Jo drága.

(#54005) 4Grider válasza Nagymedve11 (#54004) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom soha nem volt olcsó. Kivéve az állami/önkormányzati flottáit.

(#54006) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nah, sikeresen megtörtént a számhordozásom Vodáról KÜF-be. Szerdán voltam bent Yettel-nél szmelyesem, az ügyintéző kedves volt, kb 20 perc alatt végzett. Tegnap este megtörtént a számhordozás, ma hajnalban még nem tudtak hívni, de mostmár az is működik. Én elégedett voltam az ügyintézéssel, gyorsan és könnyen lement.

Köszönöm a segítséget azoknak akik válaszoltak a kérdéseimre! :)

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#54007) 4Grider válasza Usgyi (#54006) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor ott valamelyik szolgáltató hibázott. A számhordozási időablak (4 óra) végén ui. mennie kell a hívásoknak is.

(#54008) gabor9991 válasza 4Grider (#54005) üzenetére


gabor9991
őstag

Miután ezeket valószínűleg elviszi a vodafone, hátha lehajolnak az apróért és lesznek olcsóbb flottás áraikl.

(#54009) 4Grider válasza gabor9991 (#54008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez utóbbiak pont hogy veszteségesek voltak, így ha ugranak, azzal csak nyer a Telekom.

(#54010) gabor9991 válasza 4Grider (#54009) üzenetére


gabor9991
őstag

Az 50fillér/GB -os túlforgalmazás lehet hogy nem termelt sok profitot nekik de nem feltétlenül azokra az árakra gondoltam ,hanem olyanra amit mondjuk a mási kkettőnél lehet találni.

(#54011) Usgyi válasza Usgyi (#54006) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Úgy néz ki mégse ment minden annyira simán. :D

A számhordozás óta Vodás számról nem tudnak felhívni. Telekomos számmal gond nélkül hívnak, Vodás számról azt mondja, hogy a hívott szám nem elérhető.
Szerintetek a Yettel-nél vagy a KÜF-nél érdeklődjek, hogy mi lehet a gond?

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#54012) 4Grider válasza Usgyi (#54011) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyértelműen voda oldali hiba és a 1220-on kell bejelentened, mivel a yeti a szolgáltatód. A küf-től csak egy engedélyt kaptál.

(#54013) mremil


mremil
csendes tag

Sziasztok a KÜF és a NETFONE SMS díjak érdekelnének (50 vagy 100 gigaadat, korlátlan beszéd csomagokban), esetleg tud valaki infóval szolgálni?
Köszi előre is.

(#54014) DrBubo77 válasza mremil (#54013) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

KÜF korlátlan csomagban a hálózaton belüli sms díjmentes, a többi 22 Ft.
A Netfone oldal erről hallgat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54015) mremil válasza DrBubo77 (#54014) üzenetére


mremil
csendes tag

Köszi szépen!
Hálózaton belül ingyenes, kicsit vicces.
a NETFONE korlátlan beszéd csomagban 100db benne van az előfizetés árában.

(#54016) DrBubo77 válasza mremil (#54015) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Én már évek óta nem küldök sms-t. És szerintem elég sokan vannak már így.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54017) cs.zs. válasza mremil (#54015) üzenetére


cs.zs.
addikt

Sziasztok,
igen, 100 db benne van, az felett pedig a belföldi 25.-Ft/db, gyorsan átnyálaztam a szerződést, de külföldre küldöttre nem találtam utalást. [kép]

...

(#54018) Usgyi válasza 4Grider (#54012) üzenetére


Usgyi
aktív tag

A legrosszabb forgatókönyv ment le. A yetteles ügyintéző úgy látja, hogy minden rendben van. Csak próbaképpen becsörögtem a Vodához, de ott nyilván nem álltak szóba velem, mert már nem vagyok ügyfél.
Be kell menjek személyesen a Yettel-hez...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#54019) DrBubo77 válasza Usgyi (#54018) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Pedig ha csak a Voda felől van gond, akkor a Voda lesz a hunyó.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54020) 4Grider válasza Usgyi (#54018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk nem értem, hogy miért kell ezért személyes ügyfélszolgálatra menni. SIM csere nem fogja a problémát megoldani, mert a hiba a voda adatbázisában van.

(#54021) Usgyi válasza 4Grider (#54020) üzenetére


Usgyi
aktív tag

A probléma lényeget értem, hívtam is Őket, simán elhajtottak, hogy nem az ő dolguk, mert elhoztam tőlük a számomat.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#54022) 4Grider válasza Usgyi (#54021) üzenetére


4Grider
nagyúr

A yeti telefonos ügyfélszolgálattal fel kell vetetni hibára, sakkozzák ők le a vodával a félig sikeres számhordozást. És ne felejtsd el megemlíteni a neked járó kötbért (amit majd úgy hajtanak be a vodától, ahogy tudnak).

(#54023) donjohnson válasza Usgyi (#54018) üzenetére


donjohnson
addikt

írj a yettel-nek ezen a form-on, ha nem akarsz bemenni személyesen: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#54024) trebrona


trebrona
nagyúr

3 db számhordozással mentem KÜF-höz Telekomtól, mindhárom ugyanazon az ügyfélazonosítón. Egyet online kértem, másik kettőt személyesen intéztem. A személyes ügyintézéses hiba nélkül le is futott, viszont az online valamiért nem jött össze. Yettel szerint Telekom elutasította. Go Telekom. Ők elengedték. Go Yettel, ismét indítva a számhordozás. A számhordozás előre jelzett napján nem történt semmi. Ezután hívtam a KÜF-t, ők ismét elindították a folyamatot. SMS érkezik, ekkor és ekkor számhordozás lesz. Végre jónak tűnik. Adott időpontban meg is történt, öröm bódogsá´. Ma érkezik SMS Yetteltől:

Ez így korrekt. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#54025) RobinHD


RobinHD
tag

Sziasztok!

Engem is utolért, Yettel kirak a jó öreg hello data start csomagból, és átvált a Prime+-ra ami 13500ft, (6000ft-ról 13500ft-ra igen erős, kb. ugyan azért a szolgáltatás tartalomért, hűséggel 12 ezer..)

tudnátok ajánlani flotta díjcsomagot, fontos hogy korlátlan mobilnet legyen benne, és minél olcsóbb? köszönöm!

illetve a Bestfleet.hu flotta mennyire megbízható? elég kedvezők az áraik, de kb. semmit sem tudok róluk.

- Szolgáltató: mindegy
- Kinek a nevén lesz a szám: előny ha saját nevemen marad, de nem feltétel
- Hűség: mindegy
- Kaució / Belépési díj / Tagdíj: előny ha nincsenek ilyen költségek, de nem kizáró ok
- Mire használnád elsősorban: Főként mobilnetezésre (korlálatlan mobilnet feltétel), kevés hívással
- Mennyit szánsz rá: 10 ezer Ft alatt
- Készülék: nem kell készülék
- Számhordozás lehetséges-e: számhordozással lépnék
- Flottaengedély beszerzése: könnyen belehessen szerezni az engedélyt ha szükséges

Privátra illik válaszolni! :)

(#54026) 4Grider válasza RobinHD (#54025) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nektek jár 30% örök kedvezmény a Prime+ havidíjából aminek az alap havidíja 12000 Ft. Hogy jött ki ez a 13500 Ft?

(#54027) DrBubo77 válasza RobinHD (#54025) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

30% kedvezményt kapsz, ha Prime+-ra váltasz. Plusz 11 hónap hűségért még 1500 Ft kedvezményt adnak, így 8393 Ft lenne a havidíj.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54028) DrBubo77 válasza 4Grider (#54026) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A hűség nélküli ár 13.490 Ft.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54029) 4Grider válasza DrBubo77 (#54028) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aki eddig HD-ban volt, nagy valószínűséggel megtartja még 11 hónapig az új csomagot, szóval nem értem, hogy miért a hűség nélküli árral jön.

(#54030) DrBubo77 válasza RobinHD (#54025) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha nem ragaszkodsz a régi számodhoz, akkor a KÜF Aktív csomag jó választás lehet. 275 perc beszéd + korlátlan net 7610 Ft, 1 év hűséggel.
A szám a neveden marad, a flottaengedély online beszerezhető, Yettel hálózatot használ.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54031) RobinHD válasza 4Grider (#54029) üzenetére


RobinHD
tag

alapvetően a flották iránt érdeklődtem :)

igen kaphatok 30% kedvezményt, és az első 11 hónapban a hűséggel még 1500ft, viszont azzal a korlátozással, hogy mobilszámot nem válthatók, tarifát se válthatok mert azonnal elvész a 30%, csak a felajánlott tarifára él a 30%. viszont mobilszámomat már leakarom cserélni, a szolgálató pedig nem volt hajlandó a 30% kedvezményt egy másik hívószámra átruházni úgy se hogy arra is Prime+ tarifát kértem volna.

Privátra illik válaszolni! :)

(#54032) 4Grider válasza RobinHD (#54031) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a mobilszámodat cserélni akarod, akkor ott a yetis KÜF flotta, új számmal bármelyik csomagot választhatod, kivéve a BUMM-ot (mert az számhordozós).

(#54033) DrBubo77 válasza RobinHD (#54031) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Számcsere esetén az #54030-ban leírt pont jó neked.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54034) RobinHD válasza DrBubo77 (#54030) üzenetére


RobinHD
tag

Köszönöm :R

amiről nem találtam infót ezzel kapcsolatban, hogy a korlátlan mobilnet 5G hálózaton is használható, vagy csak 4G? de lehet csak elkerülte a figyelmem ez az info

Privátra illik válaszolni! :)

(#54035) 4Grider válasza RobinHD (#54034) üzenetére


4Grider
nagyúr

Yettelnél senkit nem tiltanak le az 5G-ről.

(#54036) RobinHD válasza 4Grider (#54035) üzenetére


RobinHD
tag

köszönöm, az infokat :R

a KÜF-nél számhordozás is lehetséges bármelyik flotta tarifájukra, vagy csak BUMM? van egy meglévő feltöltőkártyás yetteles számom (nem a hello data-s) amit elkezdenék használni ha bevihető az KÜF aktívba? vagy feltöltőkártyás szám esetén is előbb átkell hordozni egy másik szolgáltatóhoz, majd úgy vissza a KÜF flottába? :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#54037) DrBubo77 válasza RobinHD (#54036) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Bármelyik tarifára lehet számhordozni.
Ha legalább 6 hónapos a feltöltőkártyás szám, akkor bevihető, de a BUMM úgy nem elérhető. Az csak másik szolgáltatótól való hordozás esetén választható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54038) RobinHD válasza DrBubo77 (#54037) üzenetére


RobinHD
tag

köszönöm :R
BUMM esetében: ha ezt a meglévő feltöltőkártyás yetteles számom átviszem pl: a vodafone-hoz (szintén feltöltőkártyára, ami elvileg lehetséges) akkor van valami időminimum amig nem lehet visszahordozni a yettelhez? vagy pedig a sikeres számhordozás után akár már másnap lehet kezdeményezni a visszahordozást KÜF BUMM-ba?

Privátra illik válaszolni! :)

(#54039) 4Grider válasza RobinHD (#54038) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak fél év után veszik vissza.

(#54040) tibor23


tibor23
senior tag

Van egy voda tartalék feltőltőkártyám, csak ritkán használom. Nemrég felhívott valami ügynök, és Vodafone flottát ajánlott korlátlan beszélgetés+3GB net 3.490ft-ért. Ez nekem túl szép, hogy igaz legyen, bár kihasználni sem tudnám, mert 100 percnél nem nagyon beszélek többet. Mondtam az ügynöknek, hogy gondolkodok rajta, és visszahívnám később, de ez elől kitért, azt mondta visszahív egy megbeszélt időpontban.
Mi lehet ez, vagy valami átverés?

(#54041) nggabi válasza tibor23 (#54040) üzenetére


nggabi
nagyúr

tud az korlátlan hívás de fontos h minden irányba, + 6-10gb netet is ha akar ennyiért :D nekem emeltek ~3800-ra, de még így is jó. neten kell fizetni, különben +500ft asszem. más buktató nincs. ha felmondod hűség alatt gombokat kell kb visszafizetni.

ha nem a voda hívott akkor éves díj lehet a buktató vagy nem a neveden lesz a szám.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#54042) RobinHD válasza 4Grider (#54039) üzenetére


RobinHD
tag

az nem túl kellemes :F

Ez a KÜF ha jól gondolom a https://www.kedvezoflotta.hu/ igaz?

azt olvastam hogy nincs belépési díj, de tagdíj vagy bármi egyéb költség van?
illetve ha lejár az 1 év hűség, utána marad tovább a tarifa is és a havidíj is változatlan marad? vagy hosszabbítani szükséges? vagy mi történik az 1 év hűség után?

Privátra illik válaszolni! :)

(#54043) DrBubo77 válasza RobinHD (#54042) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

1. Igen, az.
2. Nincs semmiféle költség a flotta felé. Csak a Yettel számláz. 1 év után is marad a tarifa, csak onnantól már felmondhatod, elhordozhatod kötbér nélkül.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54044) tibor23 válasza nggabi (#54041) üzenetére


tibor23
senior tag

Szerződési feltételek átnézése nélkül biztos nem ugrok bele, és nem a Voda hivatalos üfsz. hívott az is biztos.

[ Szerkesztve ]

(#54045) zoli_ak válasza RobinHD (#54038) üzenetére


zoli_ak
csendes újonc

Nos én is ezt az utat járom, elvileg 6 hónap, gyakorlatilag másnap kezdeményezheted.
KÜF mondta, és tényleg így van.
Múlt pénteken voltam Vodánál, hétfőn este átvették a számom feltöltőkártyára, kedd délelőtt mentem Yettelhez, már írták is, hogy "a számhordozást a jelenlegi szolgáltató elfogadta" elvileg holnap ilyenkorra KÜF bumm régi számommal.

(#54046) RobinHD válasza zoli_ak (#54045) üzenetére


RobinHD
tag

Ez jó hír, kellett fizetned a vodafone-nak a feltöltőkártyás SIM-ért? :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#54047) 4Grider válasza RobinHD (#54046) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak online rendelve ingyenes az új sim.

(#54048) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Tudja valaki hogy a netfone milyen specifikácioju routert ad az otthoni net mellé ami bérelhetö? Esetleg nem erné meg venni masikat es nem bérelni 1000 ért havonta?

(#54049) Beniii06 válasza venom8888 (#54048) üzenetére


Beniii06
őstag

link

"Got any other secret weapons?"

(#54050) zoli_ak válasza RobinHD (#54046) üzenetére


zoli_ak
csendes újonc

Igen 1500Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.