Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) Bferibörs válasza Aslan (#38996) üzenetére


Bferibörs
addikt

Vezeték nélküli... / Mobilhálózat/ Hozzáférési pontneve - net- nek kell lennie az APN beálításnak
HD- nél onlyne kell,az úgy műxik.
(elkéstem)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#39002) Aslan válasza Bferibörs (#39001) üzenetére


Aslan
aktív tag

Nem gond! Neked is köszönöm! :R

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#39003) cherubion08 válasza Aslan (#39000) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szívesen. :)

(#39004) KamuMazsola válasza Aslan (#39000) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hanghívásos kártyákhoz kell az online apn, a neteshez net, függetlenül attól, hogy milyen készülék.

Üdv.: KamuMazsola

(#39005) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Telenoros vagyok és keresnék otthonra mobilnetet (upc drága és hordozható internet kellene). Flottás termékek közül is szivesen választanék. Korlátlan internet kellene, úgy hogy Huawei routeren meg is tudjam osztani. Próbáltam utána olvasni, de nem teljesen tisztult le. Megbízható ez? Legális? Lehet rajta bukni? Hogyan működik?

(#39006) 4Grider válasza mcdennis (#39005) üzenetére


4Grider
nagyúr

Topik összefoglalót olvastad?

(#39007) adika4444 válasza mcdennis (#39005) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Ha nem 29-es körzetes DSL-es az a UPC, akkor én nem annyira eröltetném a vezetékes nettel szemben a mobilnt.

Nagy bukó egyébként nincsen rajta, inkább legális mint nem.
iQpro-nál kérsz adatkártyát, elküldik a kis műanyagban, kibontod, kártyát berakod, PIN-t leolvasod, beírod, APN-t beállítod, és ha minden jó, akkor működik.

Az ügyintézés néha lassúcska, ha valami gixer van akkor nehezebb intézkedni, de nekem például április vége óta kitűnően muzsikál, így azóta csak a havidíjat fizetem minden hónapban.

üdv, adika4444

(#39008) mcdennis válasza adika4444 (#39007) üzenetére


mcdennis
tag

Az iqpro nál mennyi idő míg ki jön a SIM, illetve míg aktiválják a korlátlan internetet? Az utóbbi elvileg a hosszabb

(#39009) Zuri válasza mcdennis (#39008) üzenetére


Zuri
tag

Hali, frissen ma hozta nekem a GLS. Kedden írtam meg a kérvényt+küldtem el az adatokat, tegnap írtak, hogy úton van a csomag+ nyomon követési szám. Ma délelőtt meg is kaptam. A Mytelenorba belépve nekem is csak 4Gb-ot ír, gondolom ha megkapják a szerződés másolatát plusz a számlán szereplő összeget. Ha addig kibírod majd írok ha korlátlan lesz, mert a pénzt elutaltam, a szerződést scannelve elküldtem az email címre. Hétfőn tudom csak feladni már levélként úgy, hogy elvigyék.

(#39010) Zuri válasza Zuri (#39009) üzenetére


Zuri
tag

"az applikáció nem jelzi a korlátlan lehetőséget, mindig 4 gb lesz az elérhető keret."

Frissen jött a válasz :D

(#39011) mcdennis válasza Zuri (#39010) üzenetére


mcdennis
tag

Kiváncsi lennék mennyi idő

(#39012) petir


petir
senior tag

Sziasztok!

EQ-s vagyok és a hang alapú előfizetésemhez rendeltem egy adatmegosztó SIM-et. Igazából rém egyszerű a story navigációba szeretném beletenni egy S4be.

Múlthéten rendeltem , héten meg is kaptam. Készülékben benne is van csak mobilnet nincs :( azt mondták kell pár nap mig aktiválják.

Tudna valaki infóval szolgálni, hogy ez hany nap kb?
Készüléken kell valamit állítani ?
Igazából a telenoronline apn van kiválasztva.

Hogy lehet kideríteni , hogy aktív a SIM?

(#39013) 4Grider válasza petir (#39012) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem 3 hónap volt, van akinek 1-2 hét az adatmegosztók aktiválása náluk.
Szerintem kell mennie mind a két apn-el (net és online).
Aktív onnantól kezdve lesz, hogy megjelenik a H/4G/LTE jel a térerő mellett.

(#39014) mcdennis válasza Zuri (#39010) üzenetére


mcdennis
tag

Mennyi idő lehet míg korlátan lesz vajon?

(#39015) Madycsa válasza petir (#39012) üzenetére


Madycsa
tag

Nekem rögtön élt az összes mobilinternet sim, viszont az APN-t át kellett írni.

(#39016) 4Grider válasza mcdennis (#39014) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha eleve úgy kéred, akkor jó eséllyel korlátlanul kapod meg.

(#39017) petir válasza 4Grider (#39013) üzenetére


petir
senior tag

3 hónap??? :Y :Y :Y
Hát mi tart addig ?
Mire kell átírni az APN-t?

(#39018) 4Grider válasza petir (#39017) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem annyi volt, de több kártyáról volt szó.
Mint írtam, csak két lehetőséged van: online és net
Ha egyik sem működik, akkor nem aktív még.

(#39019) Zuri válasza 4Grider (#39013) üzenetére


Zuri
tag

Úgy néz ki vagy azt mondják nekem aktiválva van már most a korlátlan net. Telefonba betettem nem működött a pin, elrontottam 3x beirtam a puk kódot, utána az új pin kódot, mindezek után már telefonba bejelentkezve bekapcsoltam az adatforgalmat jött is a 4G. APN-t én nm babráltam mondjuk Pannon NET en van.

[ Szerkesztve ]

(#39020) mcdennis válasza Zuri (#39019) üzenetére


mcdennis
tag

Ha nekem egy Telenoros Huawei E5785h routerem van akkor kell APN-t állítani. Nem annyira tudom, hogy mi azaz APN és azon mit kell állítani:D

(#39021) 4Grider válasza Zuri (#39019) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Pannon Net csak egy elnevezés, tehát a működés szempontjából nem jelent semmit, lehetne akár Birka, Kecske, vagy Lópikula is. Az elnevezés mögött rögzített apn a lényeg. Jó eséllyel net lesz, ha egyszer valaki Pannon Net-nek nevezte el.

(#39022) 4Grider válasza mcdennis (#39020) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem kell.

(#39023) Zuri válasza 4Grider (#39021) üzenetére


Zuri
tag

Ja hát "NET" szolgáltatás arra akartam utalni.

(#39024) mcdennis válasza 4Grider (#39022) üzenetére


mcdennis
tag

Táblázatban nem találtam, roaming adatkeret van? Illetve létezik adatmegosztó sim az IQpronál?

(#39025) edk- válasza mcdennis (#39024) üzenetére


edk-
őstag

Az IQPronál minden második korlátlan SIM megosztó (a főkártyával megegyező díjért).

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39026) 4Grider válasza mcdennis (#39024) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tehát lutri, hogy tudsz-e vele roamingolni. De 3800 Ft-ért mit akarsz még korlátlan mobilneten kívül?

(#39027) mcdennis válasza 4Grider (#39026) üzenetére


mcdennis
tag

Semmit. Csak érdeklődtem :)

(#39028) onetwo


onetwo
tag

Szisztok!
Van valakinek tapasztalata a Multiflotta Pink-el kapcsolatban?

<-ajánlom magamat->

(#39029) LámaZ válasza Aslan (#39002) üzenetére


LámaZ
addikt

Máskor ne a szolgáltatód szidd a butaságod miatt!
-----

Más téma a többiek felé:
iQpro-s- végtelen adatkártyám van évek óta, remekül müxik.
Van ég egy ”kicsi” kártyám, amely alapból 500 Ft, ezért ad kevés netet, majd 30 kbps sebességen korlátlant. tudok vele telefonálni kb. 13 Ft/perc áron, amit mostanában kezdtem csak használni.
Váltanék valami másra, ahol olcsóbb a percdíj. Nézem ezt a 6forintos flottát, ahol 6 ft/perc, de a belépés díjköteles, sőt, a kilépés kb. 12k Ft. Van ennél jobb?
Még egyszer: olcsó telefonálás és olyan havi 500 GB adat kell (waze-hez).

Legyen minden jó!

(#39030) rfszabi válasza LámaZ (#39029) üzenetére


rfszabi
tag

Te bejárod a világot, hogy 500 gigát elhasználsz Waze-re? :D

(#39031) adika4444 válasza LámaZ (#39029) üzenetére


adika4444
addikt

Nem inkább 500 MB + lassításra gondolsz?:)

üdv, adika4444

(#39032) LámaZ válasza adika4444 (#39031) üzenetére


LámaZ
addikt

Úgy-úgy!

Legyen minden jó!

(#39033) odrif


odrif
MODERÁTOR

EQ ügyintézés a Telenor-nál.
Felhívtam a Telenor-t, azzal a kéréssel, hogy az EQ korlátlan internet kártyámhoz kérnék egy e-mail értesítőt ha elkészült a számla.
Ügyintéző közölte hogy ezt csak a flotta kezelő útján tudom megtenni .
Sajnos Őket 2X kértem eddig de nem történt semmi.

20 éve a Prohardveren

(#39034) whited


whited
addikt

Sziasztok
Sikeresen kötöttem egy iQpro előfizetést
Viszont az adatkeretre 200mb-t ír pedig a 4+13gbt kötöttem
Nem leszek lassítva, igaz?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#39035) Zuri válasza whited (#39034) üzenetére


Zuri
tag

Nekem is 4Gb-ot ír korlátlanra, lehet hülyeséget írok, de ahogy olvastam itt vissza a dolgokat lehet először ennyi és a hónapforduló után( ha jól olvastam 26. nap) aktiválódik a rendes előfizetésed jobb esetben? Viszont nekem is az ügyfélszolgálatos emailbe azt mondta már most aktív a korlátlan csak nem tudom le merjem-e forgalmazni már most róla, hogy mi történik :D Szóval szerintem írj e-mailt ahogy néztem dél körül válaszolgatnak, egy napot lehet már kibírsz egy konkrétabb infóért :)

(#39036) kovacs65 válasza whited (#39034) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én is így jártam egy éve.
A reklamációra az volt a válasz, hogy indítsam újra a telót.
Így tettem, minden OK azóta is.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#39037) whited válasza kovacs65 (#39036) üzenetére


whited
addikt

ok, akkor én már most újraindítom inkább :D :D

amúgy le a kalappal, 3 nap alatt megkaptam a kártyát az első elküldött emailtől számítva :)
köszi: joey004 :DDD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#39038) nyikszi válasza mcdennis (#39024) üzenetére


nyikszi
őstag

Van roaming adatkeret:

NET adatTARIFA árak az 5%-os ÁFA tételt TARTALMAZZÁK:
4 GB adat+net (300 Mbps): br.1402.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=3GB>.
7 GB adat+net (300 Mbps): br.1898.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=4GB>.
13 GB adat+net (300 Mbps): br.2435.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=5GB>.
24 GB adat+net (300 Mbps): br.3469.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=7GB>.
50 GB adat+net (300 Mbps): br.4626.-Ft (ha elfogy, akkor korlátlan 66Kbps) <EU=9,5GB>.
Teljesen korlátlan adat+net (150 Mbps): br.3882.-Ft <EU=2.5+3GB>.

Azt nem tudom a korlátlannál mi az a 2.5+3 GB? :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#39039) KamuMazsola válasza nyikszi (#39038) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A 4 gigás netnél és a többinél is, kivéve a korlátlant, 300 Mb/s van írva. A telóm tudja is de még soha sehol nem láttam LTE-A, vagy 4G+ jelet a telón. Valaki tudja, hogy ez pl Budapesten hol érhető el?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#39040) 4Grider válasza nyikszi (#39038) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez csak főkártyák esetében van így. Korlátlannál 50% az esély adatmegosztóra, amin nincs roaming lehetőség.
A 2.5+3 GB azt jelenti, hogy van 2.5 GB adatkereted, azon belül 3 GB-ig a böngészés és e-mail nem fogyasztja a keretet, minden egyéb viszont igen. Ha a 2.5 GB elfogy, akkor ugrik a 3GB-ból a maradék is.

(#39041) rfszabi válasza 4Grider (#39040) üzenetére


rfszabi
tag

Ez hülyeség, nem tudom miért így írják, de simán simán elhasználtam az 5.5 GB-t úgy, hogy nem csak böngészés és e-mail volt benne.

(#39042) Ksix válasza Zuri (#39035) üzenetére


Ksix
tag

Elég egyszerű megállapítani, hogy már korlátlan, vagy még nem. Használd valamennyit, ha csökken az elérhető adatkeret, akkor még 4 GB-os csomag, ha nem csökken, akkor már korlátlan.

(#39043) Ksix válasza KamuMazsola (#39039) üzenetére


Ksix
tag

Csináltál közben valamivel komolyabb adatforgalmat a telefonon, mint mondjuk a Speedtest? Az LTE-A két csatornát fog össze, és a második csatorna csak akkor épül fel, ha az adatmennyiség, sebesség igényli azt. És általában a 4G+ jel is csak akkor, és csak addig jelenik meg, amíg él mindkét csatorna (bár lehet, hogy ez telefonfüggő is).

(#39044) 4Grider válasza rfszabi (#39041) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pedig a plusz a korlátlan részre biztosított EU-s adatkeretet jelenti. És csak az adott forgalomra használható. Nekem ugyanez a keretem egy másik flottával, és jellemzően 2.8-3 GB közel szoktam kapni a felárról a figyelmeztetést. Mondjuk keveset böngészek, inkább multimédia megy nálam.

(#39045) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok! iqPro flottában már tag vagyok. Hogyan tudok mást is beleptetni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#39046) Hoorus válasza KamuMazsola (#39039) üzenetére


Hoorus
őstag

Nekem iqpro korlátlannál budapesten szinte mindenütt 4G+ van. Oneplus 5

(#39047) gabor9991 válasza sharp4 (#39045) üzenetére


gabor9991
őstag

Eljátszod az ajánlós játékot, most már te is lehetsz ajánló.

(#39048) sharp4 válasza gabor9991 (#39047) üzenetére


sharp4
őstag

Csak bekuldom őket a telenorba? Amikor én léptem meg be, akkor csak be kellett menni. Most is így van?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#39049) gabor9991 válasza sharp4 (#39048) üzenetére


gabor9991
őstag

Telenorba? :U
Már nem kell emailt írni nekik és nem futárral küldik a simet?

(#39050) sharp4 válasza gabor9991 (#39049) üzenetére


sharp4
őstag

Amikor én mentem léptem be, akkor a westendbe kellett bemenni. Most hogy megy? Én kérdezek, és kérdést kapok válaszként? :D
Számot is vinnénk be, persze az is telenoros.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.