Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) nusika721 válasza z67 (#9700) üzenetére


nusika721
csendes tag

Látom szövegértelmezési problémákkal küszködsz. Ne csüggedj, mire felső tagozatba kerülsz, talán menni fog. Na akkor majd gyere vissza és olvasd el mit írtam.

(#9702) Deller2010


Deller2010
tag

Ahhoz is kell egyfajta lelki világ, hogy egy IT/mobilkomm. fórumon férfiként női reggel nyomja valaki, akár még a másod regjével is. :F

| regular IT guy |

(#9703) Csirke válasza Deller2010 (#9702) üzenetére


Csirke
tag

Jó, vagy rossz lelkivilág? :)

www.solarplan.hu

(#9704) trec12 válasza Zeki (#9696) üzenetére


trec12
addikt

Nálam az ász az Osztrák Orange ajánlata volt:
Előfizus SIM hűség nélkül az alábbi volt ha jól emlékszem:
7,5 Euro/hó
1000 perc/hó Ausztrián belül
1000 sms/hó Ausztrián belül
1 Gb/hó net a telóra

Folytassam? 10 Euro-ért már 2000 perc volt.....

Ezek most némileg változtak mert az Orange megszünt és drei lett a nevük:
http://www.drei.at/portal/de/privat/tarife/wertkarte/nimm3/

Tudom. Meseország...

[ Szerkesztve ]

(#9705) Vangelis válasza trec12 (#9704) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálunk azért ilyen drága minden, hogy ne beszéljünk sokat. Mert még a végén gond lenne.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9706) Siriusb válasza Vangelis (#9705) üzenetére


Siriusb
veterán

Nagyon találó gondolat!

(#9707) Vangelis válasza Siriusb (#9706) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A buszra se véletlenül van + pótdíj!

Még a végén a sok nyugdíjas menne tüntetni.
Azért csökkenek a bérek is és emelkedik a jegy ára, hogy nem tudjuk semmit tenni.
Nekem se volna pénzem csak úgy felugrani a fővárosba!

Akkor a telefonnál miért ne csinálnák meg?! Simán!
Látod már a voip-ot is tiltják.. mert rájöttünk, hogy azon lehet sokat sokat beszélni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9708) szilard28 válasza Vangelis (#9707) üzenetére


szilard28
aktív tag

ó szegény nyugdíjasok, mindjárt megsajnálom őket. fizetniük kell pár száz ft-ot, ha el akarnak menni hévízre áztatni a seggüket.

(#9709) Vangelis válasza szilard28 (#9708) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN sem azért írtam mert sajnálom őket. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9710) Siriusb válasza Vangelis (#9707) üzenetére


Siriusb
veterán

Valóban lehetne beszélni arról, hogy mi miért történik itt és más országban miért nem, valamint mire jó mindez és kinek az érdekét szolgálja, de a téma nagyon nem idevaló és sajnos olyan sok embert nem is érdekel.

(#9711) #32577792


#32577792
törölt tag

helpmííí

kéne nekem dpi flotta, ki mit tud róla, hogy lehet oda belépni, meg ilyenek
ki telefonál helyettem nekik, az is jó lenne
neszójábee

:C

(#9712) Siriusb válasza #32577792 (#9711) üzenetére


Siriusb
veterán

Kezdj el visszafele olvasni, aztán csinálj amit akarsz. ;]

(#9713) #32577792 válasza Siriusb (#9712) üzenetére


#32577792
törölt tag

nem tudok visszafelé olvasni :D
csak balról-jobb irányba
:C

(#9714) Vangelis válasza #32577792 (#9713) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egyébként teljesen mindegy , hogy olvasod kb ugyanaz lesz a végeredmény.

fingod nem lesz, hogy mit csinálj.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9715) Deller2010 válasza Csirke (#9703) üzenetére


Deller2010
tag

nusika721:
0. Komolyan nem hiszlek el... de mégis, ezt most így hogy?? :F :Y
1. Akinek nem inge ne vegye magára. Te senki által sem kényszerítve magadra vetted, tehát valami mégis csak lehet abban, amiről beszéltünk.
2. Ne sértődj be, kérlek. Semmi okod nincs rá. Ha úgy érzed, hogy van, akkor valami mégis csak lehet abban, amiről beszéltünk.
3. Ez árva szóval nem mondtam, hogy rólad van szó. Kittikémre és Ritára értettem azt, amit írtam. Ha úgy érzed, hogy nem csak rájuk, hanem rád is "célozgattam", akkor valami mégis csak lehet abban, amiről beszéltünk.
4. Azért ide írok, mert a "privátom úgy sem olvasod el". De akkor meg mi a töknek írsz privit, miért nem itt reklamálsz?

Csirke: inkább rossz. Vagy legalább is nagyon-nagyon frusztrált.

ungawa: :DD Mééééég! :D

| regular IT guy |

(#9716) #32577792 válasza Vangelis (#9714) üzenetére


#32577792
törölt tag

hátezéé kéne valaki, aki telefonál helyettem és kiküldi ide hozzám aki ingyé csinálja meg a belépési papíruszokat :K

(#9717) Siriusb válasza #32577792 (#9713) üzenetére


Siriusb
veterán

Már amikor leírtam, éreztem, hogy baj lesz ebből a megfogalmazásból. :D

(#9718) Gizmo94 válasza #32577792 (#9716) üzenetére


Gizmo94
veterán

Csinálj má' amit akarsz és lépj be a dpi-be, vagy ne. :DDD

(#9719) #32577792 válasza Gizmo94 (#9718) üzenetére


#32577792
törölt tag

most éppen gondolatátvitellel próbálkozom, hogy az illetékes hozza má azt a nyamvadt papírt, vagy hívjon fel,
vagy kapcsolódjon már rá az agyhullámokra miket nyomatok itt már egy ideje felé :(

lehet, hogy egy sötét fekete lik elnyeli azokat???
no, akkor ráerősítek.

(#9720) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Milyen számomra előnyös csomagot tudtok ajánlani?

Ami fontos lenne van egy 30-as és 2db 20as szám amit limit nélkül vagy olcsón szeretnék hívni (kb 300-400perc). ezenfelül max fél óra beszélgetés szokott lenni. Jó lenne a mp alap. Ha belefér 500mega internet az maga lenne a kánaán.

(#9721) Sayuar válasza mokus1 (#9720) üzenetére


Sayuar
őstag

Tesco Kedvenc3 :D

(#9722) Vangelis válasza Sayuar (#9721) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez igaz! Ettől nincs jobb!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9723) Zeki válasza mokus1 (#9720) üzenetére


Zeki
nagyúr

deller hozzászólásait nézd át, az egyikben pár napja linkelt egy letöltést, 27 flottáról. Nézelődj.

(#9724) Gizmo94 válasza Sayuar (#9721) üzenetére


Gizmo94
veterán

:D :DDD

(#9725) mokus1 válasza Sayuar (#9721) üzenetére


mokus1
addikt

Viccen kivül gondolkodtam rajta. Igazából csak a 60Ft/percet sokkalom. Ha mondjuk csak 30-40 lenne már sokkal jobban nézne ki de elgondolkodtam rajta :)

(#9726) Sayuar válasza mokus1 (#9725) üzenetére


Sayuar
őstag

Szia!
45 Ft/perc....
http://www.tescomobile.hu/kedvenc_tarifatabla

(#9727) Deller2010 válasza Zeki (#9723) üzenetére


Deller2010
tag

Így van, itt a link:

28+1 flotta

Lehet válogatni.

| regular IT guy |

(#9728) Gizmo94 válasza mokus1 (#9725) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ne csodálkozz, itt a flottás topikban a 45 Ft.-os percdíj csillagászatinak számít, általában 8-12 Ft./perc díjak között lehet válogatni. Ha egy rutinos flottás meglátja a 45Ft.-os percdíjat, egyből rosszul lesz.. :D :DDD

(#9729) cekkk válasza Deller2010 (#9727) üzenetére


cekkk
veterán

Miért nem rakatod bele az első hszbe, és amikor változik, akkor megkérsz egy modit, hogy cserélje ki a linket. Így nem kéne neked se állandóan linkelni, meg elég lenne hivatkozni az első hsz-re, hogy ott van :D :DDD

(#9730) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! A KéK cégcsoportról hallottatok már valamit? Egy igen jó ajánlatot kaptunk most tőlük, és érdekelne, van-e valakinek tapasztalata velük, mennyire korrektek, stb. Köszi!

(#9731) Csirke válasza krisi047 (#9730) üzenetére


Csirke
tag

Ha jól látom, akkor továbbszámlázós, így számomra érdektelen.

www.solarplan.hu

(#9732) harcosparej válasza mokus1 (#9725) üzenetére


harcosparej
tag

Elég merész vágyaid vannak, hogy már 30-40ft-vel megelégszel. Kompromisszumokkal tudsz mp alapú 8-12 ft közötti csomagokat találni csak böngészd át a fórumot. Amit leírtál az kb egy ingyen dumálós csomag 10ezerért (olyan minta vodafone red).

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9733) balineth válasza krisi047 (#9730) üzenetére


balineth
csendes tag

Korrektek. :)

(#9734) dellfanboy válasza krisi047 (#9730) üzenetére


dellfanboy
senior tag

cégemnek negatív tapasztalata van velük... (csúnyán többet szerettek volna legombolni rólunk..)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#9735) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

a telenoros dpi flottában szerintetek hányan vannak? van nála nagyobb flotta? vagy melyik lehet szerintetek mo legnagyobb flottája?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#9736) Gizmo94 válasza dellfanboy (#9735) üzenetére


Gizmo94
veterán

Bőven van nála nagyobb flotta, nem is kevés, véleményem szerint.. Természetesen pontos adatokat nem tudok.

(#9737) dellfanboy válasza Gizmo94 (#9736) üzenetére


dellfanboy
senior tag

hányan lehetnek ott? vagy melyik lehet a legnagyobb?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#9738) MitoGábor


MitoGábor
tag

Üdv!
Most MOL C-ben vagyok. 6840 Ft, 1000 perc lebeszélhető másodperc alapon. Esetleg van másik flotta, ami legalább ilyen jó, vagy még kedvezőbb?

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#9739) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani valami T-Mobile (Telekom) flottát, aminek 4-5k a havidíja ami nagyjából lebeszélhető és a percdíj lehetőleg ne legyen 30 Ft -nál drágább és van benne legalább 1 Gb internet forgalom.
Ami fontos, hogy ezt alapban tudja, mindenféle opciók nélkül és saját néven legyen.
Ha csak fizetősen lehet bekerülni, az még nem feltétlenül katasztrófa, de ne kelljen utánna is rendszeresen tejelni, mert az meg már inkább lehúzás kategória.

A segítséget köszönöm előre is!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9740) BullZeye


BullZeye
veterán

Vagyunk egy Vodás flottában ahol megszűnik a cég, és így a flotta is, kb 7 éve vagyunk ebben a flottában, és hűség lejárt 5 évvel ezelőtt, amit nem hosszabbítottunk meg.

Most azt mondták, hogy 5ezer forintot kell fizetni, hogy megtarthassam a számomat, ez wtf? Nem ingyenes a számhordozás?

(#9741) krisi047 válasza Csirke (#9731) üzenetére


krisi047
aktív tag

A kollégának azt mondták, hogy ők csak egy meghatalmazást adnak, a szerződést mi kötjük a T-vel, hozzánk jön a számla, tehát a nevünkön marad. Ergo gondolom mi csak azért fizetnénk nekik, hogy a csoportjukhoz tartozhassunk.

(#9742) Sayuar válasza BullZeye (#9740) üzenetére


Sayuar
őstag

Esetleg a számok (és az előfizetés) nem a saját neveden van, hanem a cégén, és ha a nevedre akarod venni névátírási költséget számítanának fel?

(#9743) BullZeye válasza Sayuar (#9742) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, felhívtam őket most, sajnos ez a helyzet, hiába vagyok náluk 8 éve, nem az én nevemen van.

Na most az a probléma, jelenlegi flottánál 1500 helyett 3500 lesz a havidíj az október 1. hülyeség miatt.

Úgyhogy lenne egy SOS kérdésem, flottáknál hallottam, hogy van ahol 30k kaució a belépő, ez benne szokott lenni a 28+1 leírásban, vagy nem? Valamint ott magánszemélyként vagyok mint ügyfél, vagy az újonnan megvásárolt telefonszámomat rögtön oda adom megint egy cégnek?

Másodrészt, szoktak lenni kiskapuk az ilyen flottáknál? 15 éve mindig ismerősön keresztül flottában vagyok, és mindig más intézte a dolgot, így idegen flottába még nem mentem, és nem szeretném megütni a bokámat, és mivel most nagyon kapkodós minden, és 7 ember telefonja múlik rajtam, nagyon nem mindegy a dolog.

Ha még tudnátok is ajánlani esetleg olyat ahol 1500-2000Ft havidíj van mátrixszal és 15ft körüli percdíj (bruttó), megköszönném, 7 személyt kéne elhelyeznem valahova magánszemélyként, SOS-ben, mert holnap mondják fel a szerződést.

na meg számhordozás lehetséges mindenhol?

[ Szerkesztve ]

(#9744) Vangelis válasza BullZeye (#9743) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Legyetek addig havidíjasok, vagy kártya.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9745) cekkk válasza BullZeye (#9743) üzenetére


cekkk
veterán

Noe vagy HTFSZ flotta háza körül nézelődj.

(#9746) harcosparej válasza BullZeye (#9743) üzenetére


harcosparej
tag

http://www.kivosz.hu/mobilflotta-rolunk-104.html Van náluk 30 csomag mind a 3 szolgáltatónál, lehet válogatni.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#9747) Zeki válasza harcosparej (#9746) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gyanús az illető neve a mindeningatlan flottából.

Egyik sem a saját flottájuk.
Szép kezdő pénzeket gombolnak le... 5000Ft belépési, 6500Ft rezsiköltség.
HE?

[ Szerkesztve ]

(#9748) BullZeye válasza cekkk (#9745) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszönöm a segítséget!
Akkor ha jól értelmezem, és kérlek javíts, ha valamit elnézek.

HTFSZ
1890 Ft havidíj bruttó (953ft alap + 490ft telefonadó + 447ft 50 megás internet)
12,7Ft hívás díj? Szóval kedvezményes, vagy az alapdíj lenne érvényes nekünk? Csak emiatt:
A számlán egységárként minden esetben a tarifatáblázatban foglalt alap percdíj került feltüntetésre azonban a számlázás kedvezményes percdíjon történik. sejtésem szerint a kedvezményes, de az ördög a részletekben lakozik. :)

NOE
1588 Ft havi bruttó
13,97 Ft percdíj mindenhova

Hogy zajlik egy ilyen folyamat? Én felhívom a megadott elérhetőséget, és tájékoztatást kérek, jelzem, hogy szeretnék csatlakozni a flottába, megkérnek, hogy fáradjak el ide és ide, és ennyi? Vagy kell valami tagságot kiváltanom?

Nincs belépési díj, nincs kaució, nincs rejtett költség, és számhordozás is megy, valamint az én nevemre jön a számla, szóval semmi közöm nem lesz a szervezetekhez túlképpen, csak az ő flottájukban leszek, és ingyen beszélek azzal a 6 másik emberrel?

(#9749) Zeki válasza BullZeye (#9748) üzenetére


Zeki
nagyúr

A NOE a nagycsaládosoknak van, és van csatlakozási díj. Egyszeri.

(#9750) cekkk válasza BullZeye (#9748) üzenetére


cekkk
veterán

Október 1.től változnak a díjak. Én felhívnám őket és ott érdeklődnék. De lehet nem is lesz változás. Konkrétumot ők tudnak mondani.

Mind a két helyen van éves 6 ezer forintos díj. A HTFSZnel 5 sim lehet a neveden a másiknál 10

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.