Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) 20ár


20ár
tag

Sziasztok, az iqpro-s korlátlan netet hogy jelzi a myTelenor app?

(#30003) MPeter87 válasza 20ár (#30001) üzenetére


MPeter87
őstag

4 gigás csomagot fogsz látni elvileg.

(#30004) taki01


taki01
őstag

Múlt hét szerdán rendeltem az iqpro-tól korlátaln netes sim kártyát. Mennyi idő alatt fog hozzám megérkezni?

(#30005) vpanangin válasza taki01 (#30004) üzenetére


vpanangin
senior tag

A gyakorlat szerint másnapra meg szokott érkezni.

(#30006) hard74 válasza taki01 (#30004) üzenetére


hard74
senior tag

Hozzám 2hétvalatt jutott el, igaz nem korlátlan(4GB).

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30007) sharpner válasza taki01 (#30004) üzenetére


sharpner
csendes tag

Nekem 2 munkanap alatt érkezett meg!

(#30008) tomazin


tomazin
veterán

Az eq-hoz van olyan előrhetőség, ahol fel is veszik/válaszolnak? Ugyanis haveromnak már a 2. hónapban járunk, hogy még mindig nem sikerül neteznie...

Illetve tudja-e valaki ezek a cégek minek számítanak? Azaz ki a felügyeleti szervük.(nmhh?) Ugyanis túl vagyunk a viccelődős időszakon.
(eht szerint amennyiben a szerződés létrejötte után 15napon belül nem aktiválják a szolgáltatást 8x-os kötbér jár)

(#30009) MPeter87 válasza tomazin (#30008) üzenetére


MPeter87
őstag

Be kell menni személyesen és csapkodni az asztalt.
Vagy írni a telenornak, hogy b.sznak aktiválni 2 hónapja a kártyát és meg tudják-e ők csinálni.

(#30010) TeeJay


TeeJay
félisten

nagyon fasza lett ez a dolgozói flotta amiben vagyok
500MB-os dolgozói netet fizetek 990-ért, 6GB szabad forgalom van mytelenor-on
és hétvégén egy vagon live-ot toltam facen meg egy csomó HD videót töltöttem fel
a számláló meg se mozdult, pedig vagy 3-4GB-ot tuti lőttem

kíváncsi vagyok a viber és messenger is korlátlan-e mert akkor kvázi ingyen hívás van bármikor bárhol
:R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30011) Dexar007 válasza Dexar007 (#29999) üzenetére


Dexar007
veterán

Most akkor ez komoly ,hogy a nagy roamingeltorles utan,ugyanugy fizetni kell erte?!

Give me your cum,bull!

(#30012) nimfas válasza tomazin (#30008) üzenetére


nimfas
addikt

Én még csak 8 napnál járok... elvileg 15 napjuk van rá, de igyekeznek tartani a 72 órát. Kiderül.....
Ez a kötbér dolog le is van írva valahova??? Link esetleg hozzá? ;]

(#30013) tomchy válasza TeeJay (#30010) üzenetére


tomchy
tag

Másnak is tudsz ilyet intézni vagy csak neked jár a "dolgozói flotta"?

Mert ha utóbbi, akkor mi értelme a hozzászólásaidnak? :U

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#30014) tomazin válasza nimfas (#30012) üzenetére


tomazin
veterán

2/2015ös nmhh rendelet

7. § (1) Az 5. § (1) bekezdés a) pontjában foglaltak esetén a szolgáltató az előfizetői szerződés megkötésétől számított 15 napon belül, vagy a felek előfizetői szerződésben foglalt megállapodása szerinti későbbi időpontban, de legfeljebb az előfizetői szerződés megkötésétől számított 90 napon belül köteles a szolgáltatás nyújtását megkezdeni.

(#30015) TeeJay válasza tomchy (#30013) üzenetére


TeeJay
félisten

Én egyházi flottából kerültem át ide és sok tízezren mások is, meg maguk a Telenor dolgozók is ezt kapják úgy tudom

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30016) edk- válasza Dexar007 (#30011) üzenetére


edk-
őstag

Nekem ma azt mondták az EQ-nál, hogy a korlátlan adatkártyával havi 10.5GB forgalmazható EU-ban többletdíj nélkül, de először engedélyeztetni kell velük a roamingot.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30017) robag93


robag93
tag

Át akartunk menni családostúl' EQ-hoz, hívtuk a mostani flottánkat, hogy eltávoznánk, azonnal kapcsolták a flottavezetőt, aki azt mondta, hogy küldjük el az ajánlatot, amit kaptunk, és megadják ők is :)) . Érdekesek ezek a flották...

(#30018) tomazin válasza robag93 (#30017) üzenetére


tomazin
veterán

Hát az eqhoz csak akkor ha vannak jó féle kötélidegek. Olvass kicsit fentebb.

(#30019) robag93 válasza tomazin (#30018) üzenetére


robag93
tag

Köszi, de nem ez volt a mondanivalóm lényege :D

(#30020) tomazin válasza robag93 (#30019) üzenetére


tomazin
veterán

azt remélem tudod, hogy bárkinél megjátszod ez fog történni ha már nem ilyen csomagban vagy...(feltéve ha éppen nem lusta a delikvens, vagy tudottan az a legolcsóbb ár a szolgáltatók között)

(#30021) robag93 válasza tomazin (#30020) üzenetére


robag93
tag

mostmár igen :D

(#30022) 8 válasza robag93 (#30017) üzenetére


8
senior tag

Kellett hűséget vállalni?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#30023) robag93 válasza 8 (#30022) üzenetére


robag93
tag

Eddig kellett, mondtuk, hogy de náluk nincs hűség, válasz: nem baj itt se lesz akkor. Egyelőre várjuk mivel rukkolnak elő :D

(#30024) charlie_hu válasza taki01 (#30004) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

múlt hét kedden rendeltem meg (akkora lett elküldve minden adat, igazolványok, stb), ma írták, hogy feladták.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#30025) Komi28 válasza robag93 (#30023) üzenetére


Komi28
senior tag

Milyen flotta ez ha nem titok és mennyiért, mit ad? jöhet privátba is ha nem publikus :)

(#30026) djfantom


djfantom
tag

sziasztok.valaki tudna segíteni?elérhetőségete megadni az EQ,IQpro flottárol?előre is köszi a segítséget.

(#30027) LámaZ válasza robag93 (#30019) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, látod ezt kellene veled is végigjátszani, amikor el akarod adni a lakásod vagy ki akarod adni bérbe. Mert ott szemtelenül/abnormálisan elszálltak az árak.

Legyen minden jó!

(#30028) 8 válasza djfantom (#30026) üzenetére


8
senior tag

Topik összefoglaló?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#30029) djfantom válasza easoft (#24369) üzenetére


djfantom
tag

Szevasz.az Iqpro rol tudtok több infot mondani?

[ Szerkesztve ]

(#30030) MADcat válasza djfantom (#30029) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Törölt felhasználó! :K Ő az euroquatro flottát képviselte. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30031) nimfas válasza djfantom (#30029) üzenetére


nimfas
addikt

Kuldtem email címet. Írsz nekik egy érdeklődő levelet és elküldik a részleteket. Személyi és lakcim kártyát kell lefényképezni/scannelni és elküldeni nekik általában. Számlát csak utalással lehet fizetni, CSEKKEN NEM!

(#30032) mhmpista válasza nimfas (#30031) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Szia!

Én is kérném az email címet ha lehetséges! Köszönöm. :R

Viszont van pár poszt az utolsó pár oldalon ami arról szól hogy nem azért vannak problémák.
Megbízható a flotta? A szám az én tulajdonom marad?

(#30033) nimfas válasza mhmpista (#30032) üzenetére


nimfas
addikt

IQpro-nál a szamlázással szokott gond lenni, későn jön, szólni kell nekik.
Neveden marad a szám? Korlátlan adat sim-ről volt szó, nem tök mindegy kinek a néven van a szám? :C :W
iqprokft kukac gmail.com

(#30034) Hoorus válasza nimfas (#30033) üzenetére


Hoorus
őstag

Iqpro-nál még azt figyelembe kell venni, hogy max. 150 mbps sebesség érhető el, tehát 4G+ nem támogatott. Eddig 120 volt a max, amit mértem, de csak kültéren. Házon belül 40-60 mbps körül megy általában.

(#30035) nimfas válasza Hoorus (#30034) üzenetére


nimfas
addikt

Hidd el az Adsl 10/0.5 MBit után felüdülés a 60/40Mbit. ;]

(#30036) kokii


kokii
tag

EQ-nál a belépési díj tényleges kaució (tehát lemondáskor jár vissza) vagy az első számlákból levonják? (mint pl olcsopercdijnál)

(#30037) charlie_hu válasza Hoorus (#30034) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Dehogynem, van 4G, nekem is azon megy. (más nincs is itt, csak B20-as LTE)

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#30038) meszi3 válasza nimfas (#30031) üzenetére


meszi3
tag

Szia!

Látom Te képben vagy:)

Olvasgattam a fórumot, és láttam, hogy iqpro-nál 4300-ért van korlátlan net, ez nettó vagy bruttó? Arra gondoltam, hogy lecserélem a jelenlegi vezetékes netemet mobilnetre, a Telenor új Hello Data-ja fasza lenne, ha nem kéne havi egy hívást kezdeményezni:) Ez nem ilyen, ha kérek egy csakadat sim kártyát akkor itt nincs ilyen, ugye?

(#30039) MADcat válasza kokii (#30036) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem kapsz vissza semmit. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30040) mhmpista válasza nimfas (#30033) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Ja ez csak adat sim? Ez nem világos. Nem lehet vele telefonálni?
Szám tulajdon joga meg persze fontos. Miért ne lenne?
A flották nagy része átveszi a tulajdonjogot a szám felett. Ez érdekelne itt hogy van.

(#30041) kokii válasza MADcat (#30039) üzenetére


kokii
tag

A 3. opció :DD
De azért belépésenként értendő, ugye? (tehát ha kérek 5 számot a családnak akkor nem 5x-ös pénz :DDD )

(#30042) MADcat válasza mhmpista (#30040) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

"Szám tulajdon joga meg persze fontos. Miért ne lenne?"

adatkártyánál teljesen mindegy :K

(#30041) kokii

na látod ezt nem tudom :B

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30043) arnyekxxx válasza mhmpista (#30040) üzenetére


arnyekxxx
veterán

van duma+netes meg csak adatkártyájuk is (amiről szintén lehet hívást inditani csak alapból nincs a havidíjban beszéd/sms forgalom). Nyilván egy beszélős kártyánál szempont lehet a tulajdonjog, egy adatkártyánál amit úgyse hív senki az kb lényegtelen.

(#30044) Hoorus válasza charlie_hu (#30037) üzenetére


Hoorus
őstag

4G+ nincs, sima 4G van. Olvasd el újra, amit írtam :)

(#30045) robag93 válasza kokii (#30041) üzenetére


robag93
tag

Nem, ez számonként értendő. 50% kedvezmény van most 18 év felett diákkal, valamint elengedik minden 5. belépési díjat, le kell verni rajtuk :)

(#30046) arnyekxxx válasza meszi3 (#30038) üzenetére


arnyekxxx
veterán

bruttó 4362Ft a korlátlan mobilnet havidíja és nemhogy nem kell róla havonta hívást indítani hanem büntetés* jár érte.

*aktiválódik a beszédforgalom és kiszámláznak 400+400 vagy 800+800 lebeszélhető Ft-ot, hogy melyiket, az nekem úgy tűnik a topik alapján, hogy véletlenszerű

Szóval routerben nagyon jól érzi magát az iq korlátlan adatsim.

(#30047) meszi3 válasza arnyekxxx (#30046) üzenetére


meszi3
tag

Tökéletes! :C

Próbált itt már valaki olyat, hogy kombinált két előfizetést a routerében? Akkor elméleti sebesség 300/100 lehetne, kérdés, hogy a bázisállomás bírja-e a tempót. :F

Ja még valami, ha szerződést kötök velük, akkor lesz erről valami pdf, vagy postán kiküldött papír?

[ Szerkesztve ]

(#30048) LámaZ válasza meszi3 (#30047) üzenetére


LámaZ
addikt

Lesz.

Legyen minden jó!

(#30049) arnyekxxx válasza meszi3 (#30047) üzenetére


arnyekxxx
veterán

jön postán a simmel kétpéldányos kártyabitrokosi megállapodás, az egyik példányt aláirva vissza kell küldeni és kb ennyi az adminisztráció

(#30050) meszi3 válasza arnyekxxx (#30049) üzenetére


meszi3
tag

Ok köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.