Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) w.miki válasza mezzanine81 (#8598) üzenetére


w.miki
veterán

:0
most nem tök mindegy nekik?
több tagdíj jön be egy évben, és nő a tagság is

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8602) Deller2010 válasza w.miki (#8601) üzenetére


Deller2010
tag

w.miki: ők egy szakszervezet, másképp gondolkodnak, mint az átlag ember polgár.
Most ha jól tudom, 6000 Ft/év a pártolótagság?! Ezt akarják legalább a háromszorosára emelni. Begyűjtöttek sok-sok embert, akik aláírták a 2 év hűséget, ők a második évtől fizethetik ~20.000 Ft-os tagságot, mert lelépni nem tudnak.
Ügyes húzás lenne.

Gizmo94: nem akartam ennyire lehúzni, mert aki ott lakik és mások az igényei egy előfizetéssel/szolgáltatással szemben, mint nekem, annak lehet, hogy jó.

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#8603) cekkk válasza Deller2010 (#8602) üzenetére


cekkk
veterán

De letudnak lépni, mert nem fizetem be és kiraknak a tagságból. :DDD

(#8604) Dave79 válasza mezzanine81 (#8598) üzenetére


Dave79
tag

Ennek nem sok értelme van szerintem, pont ezért találtál ki a pártoló tagságot...

(#8605) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Melyik most amúgy a "legjobb" ár érték arányú Vodafone flotta? Ahol nincs nagy belépési díj és korrekt a percdíj is?

Esetleg hol lehet a legjobb áron készüléket kihozni? Létezik egyáltalán ilyen, ahol meg is éri telefont venni?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8606) w.miki válasza N-vidi-A (#8605) üzenetére


w.miki
veterán

Kínából

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8607) ottoyes válasza w.miki (#8601) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nő a tagság??..azért vannak férfiak is..különben női flottának hívnák.. :)

Ottoyes

(#8608) Zeki válasza N-vidi-A (#8605) üzenetére


Zeki
nagyúr

hehe... mindenkinek más a korrekt, mert mások az igényei.
Érted.
- én csak picit telefonálok, net nem is kell, jó lenne kb 2000Ft havidíj
- én aránylag sokat telefonálok, kellene vagy 100-200-500 mega net is, jó lenne ha megállna havi 5-ből
- én baromi sokat dumálok, korlátlan flotta kellene, havi 10 körül.

és még ki tudja milyen egyéb igények vannak, pl legyen 50-100 sms egy hónapban, vagy akármi.

A flották meg az alacsony percdíj miatt nem igazán élveznek készülékkedvezményeket.
Kínából egy Huawei vagy ZTE jobban megéri, és az megy voda 900mHz 3G-n is. Vagy egyéb kínai telók, amik mennek voda 900Mhz 3G-n is, ha az kell. Mert többnyire 2100MHz 3G-n mennek.

[ Szerkesztve ]

(#8609) N-vidi-A válasza Zeki (#8608) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Értem, akkor úgy mondom, hogy egy alap netes, kb 500MB elég, bár a net csomagok választhatóak, illetve a legolcsóbb korlátlan is érdekelhet Vodaból, ha jól tudom ez 11e körül van.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8610) Zeki válasza N-vidi-A (#8609) üzenetére


Zeki
nagyúr

Asszem netto? 8500Ft-ért tudodt valaki korlátlan vodást.

(#8611) N-vidi-A válasza Zeki (#8610) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Igen, nekem is rémlik, visszapörgetem mindjárt.
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8612) The Manager


The Manager
csendes tag

Engem is érdekelne Vodás flotta. Max. 3500 ft nettel ami 100mb-os elég. A lényeg, hogy a havidíj természetesen adó nélkül lebeszélhető legyen. NE legyen éves tagsági díj, max. belépési lehet.
Az elő-, és szla fizető én legyek.
Percdíj bruttó max. 17 lehet.
Az i-mobile nem jó. Kevés a lebeszélhető más mobilba.

(#8613) Zeki válasza The Manager (#8612) üzenetére


Zeki
nagyúr

az előző oldalon van pár feltöltés, amiken a flották vannak egybegyűjtve. mind ugyanaz mondjuk, már a feltöltések.

(#8614) Gizmo94 válasza The Manager (#8612) üzenetére


Gizmo94
veterán

Engem is annyi minden érdekelne..... De ez nem az étterem, így nem itt rendelek.... :U

(#8615) Deller2010 válasza The Manager (#8612) üzenetére


Deller2010
tag

Van egy gyűjtemény belinkelve. Töltsd le és abban találsz egy ROYAL flottát, azt nézd át.

| regular IT guy |

(#8616) Dave79 válasza The Manager (#8612) üzenetére


Dave79
tag

1 HSZben van elég sok flotta azt nézd át.

(#8617) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Sziasztok!
Kis segítség kéne. Kicsit kínai még nekem ez a dolog.
Minél alacsonyabb havidíjú flottát keresek (T vagy voda). Eddig amit találtam az a Humán Gazdaságszervező KFT. flottája. Itt ha jól értelmezem, akkor bruttó 952,5Ft a havidíj, amiből 750Ft lebeszélhető. Na most erre jön még rá valami + költség? Mi kell ahhoz, hogy belépjek ide?
Köszönöm!

Mmm'kay?

(#8618) Zeki válasza KurtCobain (#8617) üzenetére


Zeki
nagyúr

A telefonadó tuti rámegy.

(#8619) NorbiG2 válasza andrás47 (#8584) üzenetére


NorbiG2
tag

Magnus nekem nagyon bejön. Van nagy net, átlagos percdíj és mp-s. És olcsó. Nálam mindent ver.
Saját néven megy, szóval szerintem jó.

(#8620) Zsozsóbá


Zsozsóbá
csendes tag

A FixTel.hu már nem csak Telekomos ajánlattal szolgál, hanem mindhárom szolgáltatótól van ajánlata.

(#8621) Deller2010 válasza KurtCobain (#8617) üzenetére


Deller2010
tag

KurtCobain: 2 féle havidíj van: kötelező igénybe vételes és opciós.
A Humán-nál van egy Internet opció (ami kötelezően igénybe veendő). A tarifacsomagtól függően ez 200MB, vagy 500 MB netet tartalmaz, díjak pedig: nettó 614 Ft/hó és nettó 1.024 Ft/hó.
Az állami sarcról bekezdést nem találtam, de én a helyedben azzal is (+490 Ft/hó/előfizu) számolnék.
Illetve kérdéses, hogy magának a flotta tagságnak van-e bármilyen belépési- vagy éves díja?

Zsózsóbá: ha van konkrétabb infod is (pl. éves tagdíj, csatlakozás menete, időtartama, tarifatáblák) jöhet nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#8622) KurtCobain válasza Deller2010 (#8621) üzenetére


KurtCobain
őstag

Köszi!

Olvasgattam kicsit a honlapjukon, elvileg 1800Ft-ért kell venni tagsági kártyát, ez 1 évig érvényes. Na most ha jól gondolom, ezt évente meg is kéne újítani, ha tovább is használni szeretném a flottát.

Mmm'kay?

(#8623) w.miki válasza NorbiG2 (#8619) üzenetére


w.miki
veterán

az mi is pontosan?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8624) Atti0925 válasza Deller2010 (#8621) üzenetére


Atti0925
tag

Igen,a humánnál számolni kell a telkomadó-val is,és belépési díj is van,meg kell vásárolni a tagsági kártyájukat,v mit,1800 FT.A kisebbik csomag 2200-ra jön ki,bruttó,de perc alapú,a másik meg azt hiszem 3300 FT körülre jön ki,de az már mp alapú.A kisebbikhez 200,a nagyobbikhoz 500 mega net jár.

Realme Narzo 30 5G

(#8625) Deller2010 válasza w.miki (#8623) üzenetére


Deller2010
tag

EZT töltsd le, ebben megtalálod, amit keresel.
jelszó: nincs_csucsido!

[ Szerkesztve ]

| regular IT guy |

(#8626) cozmo válasza cekkk (#8468) üzenetére


cozmo
őstag

és Deller2010: Az történt hogy vettem kuponosan mobilflotta belépést tehát kifizettem közel 5000 pénzt.
aztán kitöltöttem minden szükséges papírt amit kértek. Meg is kaptak mindent.
Telefonon +36-70-363-4015 már nem is lehet őket elérni, pedig eleinte nagyon segítőkész volt a faxi.
Tehát a labda náluk van és már több hónapja meg kellett volna kapnom a sim kártyát és semmi!
Tehát a Syngular Mobile Mocskos csaló! VIGYÁZZATOK!
Keresem a károsultakat egy "csinos" perhez, privátban!

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8627) cekkk válasza cozmo (#8626) üzenetére


cekkk
veterán

Ahogy látom nem csak te jártál így sajnos :(

(#8628) lamazonia


lamazonia
tag

mangus p flottájába hogyan tudnék csatlakozni?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#8629) cozmo válasza cekkk (#8627) üzenetére


cozmo
őstag

-Syngular Mobile 4400 Ft
-394db átbaszott ügyfél
-394*4400=1 733 600Ft
-weboldaluk már nem elérhető
-telefonon sem elérhetők már

Mit mondhatnék még? Beszéljen a kép...


[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8630) cekkk válasza cozmo (#8629) üzenetére


cekkk
veterán

Pont most néztem éppen ezt én is.

Az a kuponos oldal nem ad ki semmi információt? Őket nem próbáltad elérni?

(#8631) cozmo válasza cekkk (#8630) üzenetére


cozmo
őstag

Őket sem lehet elérni!

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8632) cekkk válasza cozmo (#8631) üzenetére


cekkk
veterán

Érdemes lenne akkor ő nekik is írni, hogy hát ők felületet biztosítottak a csaláshoz és érdekük, hogy ne keveredjenek bele, ha erre sem reagálnak akkor viszont őket is érdemes lehet feljelenteni, mert akkor összejátszottak.

Nem veszik fel az ügyfélszolgálati számot? :U

[ Szerkesztve ]

(#8633) cozmo válasza cekkk (#8632) üzenetére


cozmo
őstag

Igen de ez akkor lenne hatásos ha sokan lennénk, akik igényt támasztunk erre!

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#8634) cekkk válasza cozmo (#8633) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor csinálj egy blogot amit a google megtalál és ott kérd fel őket, hogy írjanak neked, vagy esetleg homaron vagy valahol ahol elég olvasott, vagy a kuponos oldal faszbukos oldalán is érdeklődnék a helyedben.

(#8635) KurtCobain válasza KurtCobain (#8622) üzenetére


KurtCobain
őstag

Inkább maradok a bluemobile-nál...

Mmm'kay?

(#8636) Deller2010 válasza cozmo (#8629) üzenetére


Deller2010
tag

cozmo: húú, b+!!! :Y Ez komoly!! :W
Cekkk tanácsát érdemes lenne megfogadni, ezzel egyidőben bejelenteni a NFH-nál!
(ha igazán genyó akarsz lenni, akkor regisztrálod a blog-hoz pl. a syngularmed.eu, vagy syngularmed.tk domain-eket - csak hogy a Google még inkább szeressen téged :) )

Szerintem minél több fronton indítasz támadást, annál jobb eredményt érhetsz el rövid idő alatt.
Drukkolok, hogy sikerüljön.

| regular IT guy |

(#8637) Zeki válasza cekkk (#8630) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kuponos oldalak szart sem érnek, hamis Arielhez is szépen asszisztálnak, csak vegye-vigye.

(#8638) cekkk válasza Zeki (#8637) üzenetére


cekkk
veterán

Nem élek a kuponos oldalak ajánlataival így ilyen jellegű tapasztalatom nincs. :DDD

(#8639) tothpisti71


tothpisti71
csendes tag

Régóta olvasgatom ezt a fórumot de jobb lenne egy kis segítség.
nemsokára lejár a hűségem és valami kedvező flottát keresek.
Tud valaki valami jót ajánlani aki gyors, korrekt és megbízható?
Köszönöm

(#8640) cekkk válasza tothpisti71 (#8639) üzenetére


cekkk
veterán

Hát én tudok neked egy jó ajánlatot, ez jó lesz? :P

Azért nem ártana pontosítani, hogy a te elképzeléseid szerint mi a jó ajánlat, mennyit szánnál rá stb. De ma is linkelve volt egy rar amit letöltesz kicsomagolsz átböngészed és ami kell megrendeled.

(#8641) vashal


vashal
tag

sziasztok

nézegettem ezeket a flottás csomagokat.tök jól hangzik mindegyik aztán kis utánajárással kiderül hogy bukta szinte mind.vagy belépési díj van vagy nem kevés éves tagdíj.egyenlőre nem jók a kilátások,de kiváncsi lennék más véleményére vagy ajánlására.néztem az IKEA family csomagot ami egész jó csak nem enged számot vinni,vagy csak én nem tudom a megoldást.
thx.

(#8642) w.miki válasza Deller2010 (#8625) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, ezt ismerem, nagy :R annak, aki összegyűjtötte
egy bajom van vele, az nincs benne, hogyan lehet bekerülni az adott szervezetebe, és mik a feltételeik

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8643) Orgi válasza vashal (#8641) üzenetére


Orgi
őstag

Tudtommal pl se a kalandlövészben, sem az i-mobile-nál nincs semmi ilyesmi... lehet nem a legtutibbak a percdíjak, de nincsen maszatolás se.

(#8644) vashal válasza Orgi (#8643) üzenetére


vashal
tag

megnézem őket,és köszönöm a tanácsot

(#8645) SárkánySzív válasza vashal (#8641) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nézd meg őket, illetve kérj ajánlatot!
Igaz van belépési díj, de mindhárom szolgáltatótól kínálnak csomagokat nem is keveset. Éves tagsági díj az nincs, és a cég nem bukta, mert igencsak stabil. Itt nem kell attól félni, hogy jól lenyúlnak. A belépési díjról meg csak annyit, hogy valamit valamiért.
http://mobilflottak.hu/a-mobilflottakrol/

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8646) #35104512 válasza SárkánySzív (#8645) üzenetére


#35104512
törölt tag

A belépési díjról meg csak annyit, hogy valamit valamiért.

Azért nem egy flotta van, ahol semmit kérnek a belépésért, így ez szerintem nem teljes mértékben igaz :)

(#8647) SárkánySzív válasza #35104512 (#8646) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Én teljesen megvoltam azzal az összeggel békélve amennyit kértek tőlünk, persze ma már az több lenne, de lehet egyezkedni is szerintem.
Nem biztos, hogy a belépési díj nélküli flotta van olyan jó percdíjas mint az ami a miénk.
Egyébként nem téma ez, Mi megvagyunk elégedve, és ez a cég nem megy a süllyesztőbe mint a fentebb írt. Ezt viszont nem lehet megfizetni eléggé, mármint hogy nem qurnak át.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8648) LEGIOX válasza cozmo (#8629) üzenetére


LEGIOX
tag

Feltétlenül jelezd a NAV felé hogy mi történt, mert az egy dolog hogy leveszik a honlapot az ilyen kóklerek, de az utalások valószínűleg egy beazonosítható számlaszámra történtek a becsapottak részéről. Bár fel sem tételezem róluk hogy nem fizettek ÁFA-t :D Ha pedig semmilyen flotta sem volt mögöttük, csak szedték a pénzt, akkor az szimpla csalás.

(#8649) Deller2010 válasza w.miki (#8642) üzenetére


Deller2010
tag

Konkrétan melyik flotta érdekelne?
Gyakorlatilag az összes flottának van weboldala, azon pedig ott a kapcsolattartó elérhetősége.

| regular IT guy |

(#8650) NorbiG2


NorbiG2
tag

Átnéztem és a Magnus dettó ugyanaz, mint a Humán. A Humánnál van éves díj, emitt meg egyszeri belépő díj. De minél több kártyát viszel be, annál kevesebb. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.