Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8952) cekkk válasza #74160128 (#8951) üzenetére


cekkk
veterán

Ó ne már!

Eddig róluk azt hittem normálisak, de te is spam rag vagy? :O

(#8954) Zeki válasza #74160128 (#8953) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bullshit az egész.
Már bocsesz.

(#8955) cekkk válasza Zeki (#8954) üzenetére


cekkk
veterán

Hamarosan törlik őt is.

Úgy nézki, hogy most mindenki ügyfelet akar szerezni magának ebbe a felbolydulásban, és jönnek a kamu regek. :(((

(#8956) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Most beszéltem a vodaval, nagyon erőltetik ezt a közös megegyezéses dolgot, meg hogy akkor kötbért kéne fizetni.
Elvileg felajánlottak csomagonként 2 évi havi +100 belföldi ingyenes percet, ez ennyire számít jó ajánlatnak?
Van egy közepes (3200 ft körüli) és legkisebb (1700ft körüli) milos csomagom.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8957) MontyWeb


MontyWeb
csendes tag

Valami még nekem nem tiszta ezzel kapcsolatban. Én kedvezményesen vettem készüléket a szerződés megkötésekor lakossági díjcsomagban, 2 év hűséggel. Akkor október 1.-től nekem is csak hálózaton belül lesz lebeszélhető a havidíjam, vagy majd csak a 2 év hűség lejárta után fog rám ez vonatkozni?

(#8958) club1 válasza MontyWeb (#8957) üzenetére


club1
veterán

Miből gondolod, hogy a számlázórendszerrel megoldható hogy mindenkinek más időponttól számlázzon máshogyan? Miből gondolod, hogy rád nem vonatkoznak az időközben bevezetett új adók miatti áthárítások?

(#8959) NorbiG2


NorbiG2
tag

Magnusék beintettek, ott marad minden a régiben. :C

(#8960) mezzanine81


mezzanine81
csendes tag

Ma egymás mellé tettem a július elején kötött szerződésemet és a most szerdán aláírtat és alaposabban megpróbáltam összehasonlítani.
Azt vettem észre, hogy az új szerződésben már két táblázat van, egyik a szeptember 30-ig érvényes díjakat tartalmazza, másik meg az október 1-től érvényeset. Tehát így már erre a telefonszámomra nem fogok tudni reklamálni szeptember végén, hiszen aláiratták velem sunyin, hogy október 1-től változnak a kondíciók. (Ügyfélszolgálatos persze egy szót se szólt erről.)
A másik, ami viszont durvábbnak tűnik, hogy az új szerződésben már van egy olyan rész, ami a "Flotta Alap Tarifacsomag Szolgáltatási díjai" nevet viseli. Hogy mi is ez? Azt írják, hogy a flottával rendelkező előfizetőknek ez az alap tarifacsomag és a kedvezményt ehhez viszonyítják majd, ha kötbért kellene számolni. Ráadásul ebbe kerülsz bele, ha a a flottás tarifád megszűnik!! Megszűnés lehet az, ha a lezárásra kerül a tarifa vagy a flottás együttműködési megállapodást felmondja a flottakezelő. Mondanom se kell, hogy ennek az alap tarifacsomagnak az előfizetési díja 6350 forint, amiből semmi nem beszélhető le, és 25 forintos percdíjat kapsz mellé... Ez azért elég durva átverésnek tűnik nekem! Ezek alapján októberben még jogalapom se lesz reklamálni és ha elmennék akkor fizethetem a kötbért ez alapján a lehúzó tarifacsomag alapján, de ha akár a htfsz mondja fel a flottaszerződést, akkor is ebbe a csomagba kerülök a szerződés szerint. Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy ha a határozott idejű szerződésed lejár, akkor is 15 nappal utána automatikusan ebbe a csomagba tesznek át! Ez azért így összességében elég aljas, g_ci húzás, nem? Köszi Voda! Lehet, hogy hétvégén bemegyek és leállítom még a számhordozást, mert így nagyon nem éri már meg!

(#8961) Zeki válasza mezzanine81 (#8960) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hehe, meg sem lepődök!

A Vitamaxosokat is szopatja...
A Feltöltőkártyás (előre fizető) hang alaptarifa az Előre Fizetett (feltöltőkártyás) szolgáltatással rendelkező Előfizetők alap tarifacsomagja, amely a feltöltőkártyás tarifák megszűnése esetén kerül alkalmazásra."

120 Ft/perc és 120 Ft/SMS.

Tehát ha megszűnik a Vitamax csomagod, beraknak ebbe az új csomagba, ahol minden 120Ft.

(#8962) Zirowe válasza Zeki (#8961) üzenetére


Zirowe
nagyúr

100ft feletti perc és sms vitamaxban kb voda indulásakor volt, de akkor legalább még mp alapú volt minden.

Amúgy kis számolás után az jött le nekem, hogy max a kis csomagomban éri meg a havi +100 perc ingyen, a magához legalább 200 kéne, annyit meg biztos nem adnak.
Szóval megpróbálok majd 175re alkudni, vagy azt, hogy rakja a nagyobbat is a kisebbe és +100perc.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8963) Zeki válasza Zirowe (#8962) üzenetére


Zeki
nagyúr

ÁSZF 2.1.6

tudom mit beszélek.

(#8964) Zirowe válasza Zeki (#8963) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem veled van bajom, hanem vodával, aki ilyen "régi" percdíjakhoz folyamodik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8965) mezzanine81 válasza Zeki (#8963) üzenetére


mezzanine81
csendes tag

Wow, tényleg.
Amit én írtam, az meg nagyjából itt van. (Bár a szerződésemben nem teljesen szó szerint így van benne.)

http://www.vodafone.hu/egyeni/common/segithetunk/ugyfelszolgalat/letoltes/aszf/2013_10_01/aszf_13_10_01_2.pdf

2.1.2

(#8966) karesz790


karesz790
csendes tag

Sziasztok! A bejegyzések alapján talán ti tudtok segíteni. Egy ismerősömtől hallottam, hogy léteznek flották. Azt mondta csatlakozzak oda, ahol ő van. Vmi kecskeméti továbbszámlázós T flotta. Mit jelent az, hogy továbbszámlázós? Tudjátok melyik lehet ez? Azt mondták, hogy lehet a számomat hordozni. Nekem az egyik legfontosabb, hogy a számom mindenképpen megmaradjon, mert nagyon rég óta használom.

Köszönöm az esetleges segítséget

(#8967) Zeki válasza karesz790 (#8966) üzenetére


Zeki
nagyúr

A továbbszámlázós nem jó, mert nem te leszel a szerződő fél, és onnantól ha kilépsz a flottából, a számodnak bambi.

(#8968) Zeki válasza Zirowe (#8964) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oké.
Nagyon résen kell lenni, mert most mindenki mindenkit lehúz ahol csak tud.

(#8969) karesz790 válasza Zeki (#8967) üzenetére


karesz790
csendes tag

Ha nem én vagyok az előfizető akkor hogy kapok tőlük telefonszámlát? Ez azt jelenti, hogy átveszik tőlem a sim-et, de én kapom a számlát a T től?
A flottáknál számít, hogy cégként vagy magánszemélyként lépek be. Árakban, lehetőségekben van különbség

(#8970) Gizmo94 válasza karesz790 (#8966) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor ha fontos a számod, bárhová mehetsz, csak pont továbbszámlázós flottába nem, mert ott a tulajdonjogod a belépéssel megszűnik a számodra. Az övék lesz a szám, ők szerződnek vele a szolgáltatóhoz, te csak használod a számot. Bármi vitás dolog történik, megszűnik a flotta, vagy kirúgnak valamiért, a számodat végleg buktad. Senkinek nem szoktuk javasolni a továbbszámlázós flottákat pont ezért.

CineDOG1 Nem véletlenül írtam le délután amit belső vodás embertől hallottam. Az sem véletlen, hogy leállították a korlátlan flották külső csatlakozását. És nem csak a vodára vonatkozik, hogy nagyon figyelni kell és nekem legalábbis az a véleményem, hogy amíg nincsenek konkrétumok, most nem érdemes hűséggel szerződni sehová..

[ Szerkesztve ]

(#8971) Zeki válasza karesz790 (#8969) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nem te vagy az előfizető, akkor a flotta kezelője kap egy számlát a szolgáltatótól, ő meg beszedi a zsetont a flottatagoktól. Ha akarsz valamit, akkor a flottakezelőhöz kell fordulnod.

Az a jobb, ha te szerződsz a mobilszolgáltatóval, a flottától kapott igazolással.

(#8972) NorbiG2 válasza karesz790 (#8969) üzenetére


NorbiG2
tag

Ez olyan, mintha az autód, vagy a lakásod rám íratnád és én megengedem, hogy használd egy bizonyos "közvetítői díj"-ért.
És ha valami bajod van vele, csak akkor csinálhatod meg, ha én adok rá engedélyt.
Kb ilyen. :K

[ Szerkesztve ]

(#8973) Zeki válasza Gizmo94 (#8970) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most jön az, hogy mindenki mindent vastagon áthárít a vevőre/ügyfélre.

(#8974) karesz790 válasza Gizmo94 (#8970) üzenetére


karesz790
csendes tag

ezt értem. Így egymagam is tudok flottához csatlakozni? Hol tudom felvenni a kapcsolatot az általatok írt "nem továbbszámlázós" flottákkal?

(#8975) karesz790 válasza Zeki (#8971) üzenetére


karesz790
csendes tag

A flottától hol illetve hogyan lehet igazolást kapni? Azóta a mobilflotta google kereséssel látom, hogy van kínálat, nem is gondoltam volna

(#8976) Zeki válasza karesz790 (#8975) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pl topiknyitó hozzászólásban van egy halom flotta, vagy Deller valamelyik utolsó hozzászólásában egy letölthető fájlban.

(#8977) Gizmo94 válasza Zeki (#8973) üzenetére


Gizmo94
veterán

De át ám.. Jó nagy szívások lesznek itt, attól tartok...

(#8978) karesz790 válasza Zeki (#8976) üzenetére


karesz790
csendes tag

És itt az összes ajánlott nem továbbszámlázós? Köszi a segítséget

(#8979) Gizmo94 válasza karesz790 (#8978) üzenetére


Gizmo94
veterán

Azért mikor sikerült kinézned a számodra legkedvezőbbeket, érdeklődj konkrétan, mert van közöttük az is, habár nem túlzottan sok. Nehogy pont belenyúlj.. :)

(#8980) Dave79 válasza Gizmo94 (#8979) üzenetére


Dave79
tag

NOE eszámlán nincs info az új számlázási egységről és a lebeszélhetőségről.

(#8981) pazo77


pazo77
tag

Hoppá! Itt a SIM-csere ideje

Én ugyan kiszállok :DD

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#8982) Gizmo94 válasza pazo77 (#8981) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mekkora kár, hogy Westel jópár éve nincs. Jó utat! :R

(#8983) Dave1984


Dave1984
őstag

Akkor elmondom az esetem,kérlek segítsetek nekem mit tegyek,mit tehetek.Van 3db KSZDESZ flotta előfizetés a nevemen,pénteken kaptam mega csekket,és az Október 1t-úl érvényes ASZF-t.Ezt én így ebben a formában nem akarom elfogadni.Szerencsére készüléket nem vásároltam egyik előfizetéshez sem.Arra gondoltam-Mindhárom előfizetésre még hűség van,viszont kötbér nélkül felakarom mondani.Van rá esélyem jogilag?Arra gondoltam átrakom feltöltőkártyásra(lehetséges?)és áthordozom szépen,ha találok valami értelmeset!Szóval kérdésem.1270 felhív,pontosan mit mondjak,mire hivatkozzak,hogy ne tudjanak lerázni?
Segítségetek előre is köszönöm!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8984) Zeki válasza pazo77 (#8981) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez volt anno az ÜBER vodafone reklám

Ez meg a leghülyébb Pannonos. :)

Ennek volt egy vodás ellenreklámja is anno, de azt nem találom.

(#8985) Zeki válasza Dave1984 (#8983) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olvass vissza, le lett írva minden.

(#8986) Dave1984 válasza Zeki (#8985) üzenetére


Dave1984
őstag

Visszaolvastam,de eléggé zavaros!Valaki azt írja csak kötbér megfizetésével mondható fel,még más szerint nem kell kötbért fizetni!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8987) Zeki válasza Dave1984 (#8986) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nincs készülékhűséged, akkor felmondhatod. Hívd fel a 1270-et.
De azt is írták, hogy csak a hűségidő lejárta után lépnek életbe a változások.

(#8988) w.miki válasza Zeki (#8987) üzenetére


w.miki
veterán

én még azt se értem, hogy akkor hova lehet menni, mi marad? :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8989) Zeki válasza w.miki (#8988) üzenetére


Zeki
nagyúr

Be volt idézve, akinek lejár a hűsége, azt berakják egy speckó csomagba, és az jó drága csomag.

(#8990) Dave1984 válasza Zeki (#8987) üzenetére


Dave1984
őstag

Ezen már túl vagyok!Szerdán beszéltem velük,amikor megemlítettem,h.ugye kötbért nem kell fizetnem,annyit mondott a hölgy,hvisszahívnak!Azóta semmi!
Egyébként nem marad változatlan a hűségidő lejártáig sem,mivel csak voda hálózatba lehet lebeszélni a havidíj lebeszélhető részét!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8991) kisbogyai


kisbogyai
csendes tag

nekem annyit mondott a vodás,hogy október 1.-ig nem lesz változás,utána meg mindenki amit ki tud alkudni vagy egyezkedni magának,de nem lesznek ilyen dolgok mint most.

(#8992) Dave1984 válasza kisbogyai (#8991) üzenetére


Dave1984
őstag

Még egy kérdés.Meddig lehet felmondani a szerződést?Szept.15,vagy számlát megkaptam onnan 8nap?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8993) w.miki válasza Zeki (#8989) üzenetére


w.miki
veterán

úgy értem, hova lehetne átmenni, ami marad mp alapú jó csomag...?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8994) kisbogyai válasza w.miki (#8993) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

én ha jól értettem akkor nem lesz olyan hogy mp alapú számlázás,csak perc alapú legyen az egyéni vagy céges - flottás előfizetés.
viszont olyat halottam hogy elvileg ha nagy lenne a lázadás,a vodánál van egy " b " terv,de erről semmit sem lehet tudni.

(#8995) w.miki válasza kisbogyai (#8994) üzenetére


w.miki
veterán

tehát tök mind1, ha kilépnénk, akkor sem lenne hova átmenni... :x

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8996) SárkánySzív válasza kisbogyai (#8994) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

... a b terv legyen az hogy békén hagynak bennünket, mert Én is 7 db sim-t hozok el tőlük, de a céget

/ http://www.auditandcredit.hu/HUN~/cikkmegjelenites.html:betoltes=583d,megnevezes=Fooldal /

azt nem hagynám ott, mert jogilag is ott állnak mögöttünk.
Legalább a szerződés lejártáig hagyjanak, egyébként sem ezt írtam alá, ez benne sem szerepel a szerződésben, és különben is ez nem kétoldali kommunikáció, hanem egyoldali szerződésmódosítás ahol is nálunk a labda, és a passz.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8997) The Manager


The Manager
csendes tag

Trénél és Telenyomornál marad a mp....

(#8998) odihari


odihari
csendes tag

Én is azt tapasztaltam, hogy a Vodánál sincsen mindenki tisztában a dolgokkal. Üszis kolléga állította,hogy aki hűséges annak a hűség végig nem lesz változás, fel is olvasott valami szöveget erre. Személyesen pedig arra olvastak fel szöveget, hogy igen is mindenkinél lesz változás, de ha nem fogadom el és mi lesz akkor arra senki sem tudta a választ. Személyesen azt mondták,hogy napról napra változik minden nagy a káosz, maguk sem tudják mi lesz. Nem tudom mi lesz.... szerintem nem sokan fognak nagyon felháborodni (talán ha közösségi portálon elterjed akkor igen) de tenni véleményem szerint semmit nem lehet majd,mert ez a Telekom. adó törvényben van. Nem tudom, hova fejlődik az ország.

(#8999) kisbogyai válasza The Manager (#8997) üzenetére


kisbogyai
csendes tag

én azért nem innák előre a medve bőrére
telenyomor még ki sem jött a változásokkal,a tré-nél meg már mondták hogy mi lesz a helyzet,csak nem tudni kinek mennyivel emelnek,de sajna biztos fognak,de én annak örülnék ha nem nekem lenne igazam,mint sokan mások

(#9000) The Manager válasza kisbogyai (#8999) üzenetére


The Manager
csendes tag

Trénél NEM fog megszűnni a mp alapú számlázás!!!!
Telenyomor meg majdnem 100%, h. megtartja a mp alapút!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.