Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) z67


z67
őstag

Az imént rendeltünk egy ismerősömnek MOL flottát a neten kresztül, lehúzás nélkül. Majd írok, ha megérkezik a csomag.

(#8202) Zeki válasza z67 (#8201) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy ahogy anno? :)

(#8203) z67 válasza Zeki (#8202) üzenetére


z67
őstag

Jaja :)

(#8204) Zeki válasza z67 (#8203) üzenetére


Zeki
nagyúr

:C :K

(#8206) Zeki válasza desire1 (#8205) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gondolom ők is mennyiért kapják a csomagot, attól függ mennyiért adják tovább.
Viszonteladó viszonteladói?
Ilyen a netegyesulet.hu is.

(#8207) Gizmo94 válasza Zeki (#8206) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem, a royal közvetlen kapcsolat, nem a viszonteladó viszonteladója. Ez biztos, annak a menetéből, ahogy az igazolást kaptam.

(#8208) dish17


dish17
csendes tag

Sziasztok!

Átfutottam nagyjából az utolsó párszáz hszt- meg nézegettem ezeket a pdf tarifákat, a mol vagy royal flottáról amit sokan emlegettek nemigazán találtam semmit, ezekhez tud valaki linket, pdf-et akármit küldeni?

Azok alapján viszont amit találtam nekem ez a mobilflotta.net elég jónak tűnik, bruttó 2400ért csoporton belül ingyen, meg 12 és 16 ftos percdíj, 50 sms és még jó áron van mellé mobilnet is, ez sztem korrekt. Jelenleg DPI-m van úgyis kérdezte valaki a díjait, ugyanezek a számok így néznek ki: 2794 előfizetés persze csoporton belül itt is ingyen lehet beszélni, hálón belül 15/20 kívül 20/25 ft, igaz rengeteg ismerős van flottán belül még, de már fogynak.. Tud esetleg bárki valamilyen hátulütőjét ennek a mobilflotta.net-nek? Mivel jobb a royal vagy a mol, esetleg más?

Illetve azt tudjátok, hogy hogyan működik ezeknél a szolgáltatóválasztás? Az összes tarifa megvan az összes szolgáltatónál? Már csak amiatt, hogy nem mindegy ki számít hálózaton belülinek. Illetve azt tudjátok, hogy készülékvásárlás ilyenkor hogyan működik, melyik csomag milyen kategóriába esik az egyes szolgáltatónál?

(#8209) Zeki válasza dish17 (#8208) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vannak több szolgáltatónál is flották, de a percdíjak, feltételek, mindnél mások.
Az az olcsó, az valszeg vodás, ahogy a sokat emlegetett mol is,

(#8210) dish17 válasza Zeki (#8209) üzenetére


dish17
csendes tag

Köszi, igazából az lenne a legkevésbé jó, mert nincs túl sok vodás ismerős, max olyan csomaggal jó ahol nincs különbség hálón belül/kívül. Esetleg a royalról valami infot hol találhatok?

(#8211) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy saját számomat megtarthatom, ha egy flottába lépek, vagy az elveszik?
Lehet, hogy már írta valaki, de nem olvastam eddig. :F
Vodás vagyok, és én is keresgélni szeretnék egy megfelelő flottát, mert így "feltöltő kártyásként" nagyon sok a percdíjam.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8212) Zeki válasza Ice-ozsé (#8211) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megtarthatod.
Már ha a flottás előfizu is a nevedre szól.

[ Szerkesztve ]

(#8213) Zeki válasza dish17 (#8210) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kicsit olvass visszább, emailben tájékoztatnak.
Ugyanis hivatalosan egyik ilyen flotta sem publikus, tehát nem láthatja akárki a kondíciókat. Ahhoz vagy regisztrált tagnak kell lenned, vagy emailben kapod meg, ha kéred.
Én is linkeltem egy weboldalt, ahol szintén regisztrálnod kel, de akkor elég sok flotta kondícióit láthatod pdf-ben.

(#8214) Zeki válasza Zeki (#8213) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már nincs meg a linkelés.

(#8215) MontyWeb válasza z67 (#8201) üzenetére


MontyWeb
csendes tag

Ebbe a mol flottába hogyan kell belépni?

(#8216) Deller2010 válasza dish17 (#8208) üzenetére


Deller2010
tag

Ezt töltsd le: 17 különböző flotta ajánlata van benne, a kapcsolódó dokumentációval.
LINK
rar pass: nincs_csucsido!

| regular IT guy |

(#8217) amarillis


amarillis
csendes tag

Akinek magas a számlája, sokat telefonál, annak biztos tetszik.

10.000 forintért korlátlan telefonálás ( 0 Ft percdíj)

- havi fix bruttó 10.000
- nincs hűségnyilatkozat
- kedvezményes internet kiegészítő csomag választható
- magánszemélyként és cégként is
- számhordozás

(#8218) z67


z67
őstag

Megjött a MOL csomag.

[ Szerkesztve ]

(#8219) Dracula72 válasza amarillis (#8217) üzenetére


Dracula72
senior tag

Hali!
Ügyintézés menete? Egyéb díj van e?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8220) Ludovicus válasza z67 (#8218) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Üdv! Változott valami a legutóbbi publikus állapot óta?

(#8221) Ice-ozsé válasza Zeki (#8212) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Köszi CineDOG1 :R mert ez lenne a legfontosabb, hogy megtartsam, mert így is a pannontól vittem át a vodához.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8222) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Elvileg kaptam egy ajánlatot egy vodás flottás csomagra, azon rágódom most, de eddig ez a legjobb ajánlat ami érkezett.
Sokáig úgy sem várok, mert nagyon drága a jelen pillanatban lévő alap feltöltő kártyás szolgáltatásom.

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8223) z67 válasza Ludovicus (#8220) üzenetére


z67
őstag

A középső csomag 300-zal drágább, 255 perc helyett nem egész 100 perc, percdíj 11 helyett 16!!!

Szégyenteljes.

[ Szerkesztve ]

(#8224) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Nekem két éves húségre ezeket a paramétereket ajánlották, ami eddig a legjobb, mert nem igazán beszélek nagyon sokat....
- havidíj: 1700 Ft / hó + Áfa
- havidíjból lebeszélhető: 1300 Ft + Áfa
- percdíj: 12,35 Ft / perc + Áfa
- Cégek esetén sok (20 feletti) egy előfizető alatti előfizetés esetén még kedvezményesebb, akár 9,69 Ft / perc + Áfa

Természetesen kedvezményes mobilnet is van.
- 100 Mb=1000 Ft
- 500 Mb=1600 Ft
- 2 Gb=2400 Ft (ezek bruttó árak!)

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8225) Dracula72 válasza Ice-ozsé (#8224) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ez nem az i-mobile véletlen?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8226) weinmaker válasza Dracula72 (#8225) üzenetére


weinmaker
őstag

De az. Alap esetben ennél szerintem nincs is jobb. Elég jól körbejártam a témát, de még mi sem léptünk.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8227) cekkk válasza weinmaker (#8226) üzenetére


cekkk
veterán

Ha nem cégnek kell akkor a HTFSZ ennél jobb.

Az itt lévő netes árak viszont bárki számára elérhetőek aki a vodánál aláír 2 év hűséget, mert akkor kap 20% kedvezményt a teljes árból.

(#8228) Dracula72 válasza weinmaker (#8226) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ez nem teljesen jó ár.
Telefonadó?
Lebeszélhetőség osztása?
Korrekt pontos árak!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8229) Ice-ozsé válasza Dracula72 (#8225) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"Ez nem az i-mobile véletlen?"
De igen az. :C
Aki ennyire ismeri, akkor annak ez nem mondott újat.
Nekem saját részre kell, így szerintem kár tovább keresgélnem.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8230) Dracula72 válasza Ice-ozsé (#8229) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ismerek pár flottát újoncka.
Csak ne vezess félre senkit, olyat böfögj ide ami valós.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#8231) z67 válasza Dracula72 (#8230) üzenetére


z67
őstag

Ez nem túl kedves.

(#8232) Ice-ozsé válasza Dracula72 (#8230) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"Ismerek pár flottát újoncka.
Csak ne vezess félre senkit, olyat böfögj ide ami valós."

Ez most nekem szólt?
Mert ha igen, akkor csak közölném, hogy van rendes nevem is. :)
De gondolom nem nekem, mert én nem vezettem félre senkit.... :)

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8233) weinmaker válasza cekkk (#8227) üzenetére


weinmaker
őstag

Ezt a 20%-ot magyarázd el nekem légyszi, hogy mire vonatkozik, mert ez nekem új.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8234) cekkk válasza weinmaker (#8233) üzenetére


cekkk
veterán

(#8235) Ice-ozsé válasza cekkk (#8227) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"Ha nem cégnek kell akkor a HTFSZ ennél jobb."
Tehát mint magánszemély, tudnál nekem az általam bemásoltnál jobbat is?

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8236) cekkk válasza Ice-ozsé (#8235) üzenetére


cekkk
veterán

Első HSZben ott van a HTFSZ ajánlata.
Mondjuk ha csak neked kell akkor egy főre nem biztos, hogy megéri, kettőnél már igen, mert évi 6000 ezer a pártolótagság, ha többen vagytok akkor meg még jobban megéri, mert 1 ember 5 simet birtokolhat. Benne van az adó plusz 50 mega internet valamin 10 sms és a BRUTTÓ 12,7 forintért beszélsz.

De ott van, számold ki, hogy melyik éri meg neked a jobban.

(#8237) weinmaker válasza cekkk (#8236) üzenetére


weinmaker
őstag

Ez eddig el is kerülte a figyelmemet, ez jobb mint a i-mobile így.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#8238) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

És ez a HTFSZ-es tarifa ami ott írva van 2013-as friss adatott tartalmaz?
A másik, hogy ez egy olyan flotta, amit bár ki az utcáról bemegy a vodához és megköt?
Tehát ha egy sima egyszerű ember bemegy a Vodafone-hoz és azt mondja szeretne előfizetést kötni, akkor ezt a "csomagot" is elé teszik, mint választható lehetőséget?
Sok mindent nem értek, de ezekért majd nem kéne lehúrogni.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8239) Dave79 válasza Ice-ozsé (#8238) üzenetére


Dave79
tag

Nem hurrogunk le, de elég logikus hogy nem publikus, ha az lenne és mindenki elé tennék ezt a csomagot is akkor nyilván mindenki ezt kötné nem a sokkal drágább egyéb publikusan elérhető csomagokat.

[ Szerkesztve ]

(#8240) cekkk válasza Ice-ozsé (#8238) üzenetére


cekkk
veterán

Itt pártolótagnak kell lenned, évi 6 ezer forint és akkor jogosult vagy ezt kötni. Ezért írtam azt, hogy számold ki, hogy így melyik éri meg neked.
Ebbe léptem bele, szóval ez a legfrissebb infó erről a csomagról.

(#8237) weinmaker
attól függ, ha egy simre van szüksége az embernek akkor nm biztos, de ha már 2-3-4-5 akkor mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#8241) Ice-ozsé válasza cekkk (#8240) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Amit bemásoltam ma i-mobile árakat (feljebb) egy személyben 1700 forint, de abból 1300 forint lebeszélhető, és a percdíj 12,35 forint (mindez persze + Áfa) 2 év hűséggel egybekötve.
Tehát így lehet, hogy olcsóbb mint HTFSZ de csak egy személyben.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8242) Dave79 válasza Ice-ozsé (#8241) üzenetére


Dave79
tag

de az 1300Ft nem mindehova....

(#8243) cekkk válasza Ice-ozsé (#8241) üzenetére


cekkk
veterán

Nézd át azt az 1300 forintot, hogy hogyan tevődik össze, valamint ha 50 mega net elég akkor az már benne van ott a díjba, míg itt 1000 forintért kapsz 100 és azt pengetni kell minden hónapban. Számolgassál és gondolkozzál, hogy miből menyit hova hogyan telefonálsz netezel stb. Te szokásaid te tudod mire van szükséged.

(#8244) Kata89 válasza z67 (#8201) üzenetére


Kata89
csendes tag

Szia! Tudnál nekem írni erről a MOL flottáról bővebben? Vagy hol tudok utánanézni, mert neten nem találok semmit. Ez melyik szolgáltató egyébként? Köszi.

(#8245) Zeki válasza Kata89 (#8244) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vodafone, és publikus infó sehol sincs róla. Sőt, mivel anno sokan vadultak rá az online felületre, így azt levették a vodások. Már csak a belépés lehetősége adott akinek megvan a flottakód, de a díjakról már semmi infó.
Legalábbis nekem.

(#8246) Ice-ozsé válasza Dave79 (#8242) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"de az 1300Ft nem mindehova...."
nem minden irányban, most kaptam a választ privátba. :(

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#8247) Kata89


Kata89
csendes tag

És milyen telenoros flottákat tudnátok ajánlani? Nem nagyon vagyok jártas ebben, de most váltanunk kell. Köszönöm a segítséget.

(#8248) amarillis válasza Dracula72 (#8219) üzenetére


amarillis
csendes tag

2 havi kaució mely a szerződés megszűnésekor visszajár. Ha átlépsz a Dominó csomagba, más költség nincs.

(#8249) amarillis válasza amarillis (#8248) üzenetére


amarillis
csendes tag

a

[ Szerkesztve ]

(#8250) amarillis válasza Dracula72 (#8219) üzenetére


amarillis
csendes tag

Ügyintézés on-line, posta vagy személyesen. Akinek tetszik, vegye fel velem a kapcsolatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.