Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) cekkk válasza xcsabo (#8699) üzenetére


cekkk
veterán

Hova sikerült bekerülni? Esetleg nem osztod meg velünk?

(#8702) Deller2010 válasza xcsabo (#8699) üzenetére


Deller2010
tag

Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni.
De azért van közte olyan, akinél nincs se belépési díj, se éves tagdíj és még a számlát is a saját nevedre kapod a szolgáltatótól.

| regular IT guy |

(#8704) gboszi


gboszi
senior tag

Tudom, hogy van nyito oldal, de
Melyik most a legjobb flotta, HA az a lényeg, hogy az alapdíj, ergo a minden hónapban kötelezően kifizetendő összeg a legolcsóbb legyen?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#8705) khorvat válasza gboszi (#8704) üzenetére


khorvat
senior tag

Feltöltős kártya a legjobb választás, azokkal a feltételekkel, amiket kérdezel!

Amúgy szerintem aki maga nem tudja eldönteni a flottás listák alapján, hogy neki mi a legjobb, ne menjen a piacra mert kurv@ra át fogják b@szni!

(#8706) gboszi válasza khorvat (#8705) üzenetére


gboszi
senior tag

Köszönöm, de előfizut keresek. El tudom dönteni, csak nem akartam átnyálazni 50 flottát, hogy melyiknek mennyi az előfizuja.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#8707) Deller2010 válasza gboszi (#8704) üzenetére


Deller2010
tag

Szerintem kettőt nézz meg:
i-mobile "B" (2.649 Ft+ÁFA/hó, mp alapon) és a Royal "6" (1.386 Ft+ÁFA/hó, perc alapon).
Ennél jobbat hirtelen nem tudok mondani.

| regular IT guy |

(#8708) A4Red válasza gboszi (#8706) üzenetére


A4Red
csendes tag

1590/hó bruttó, másodperces, Magnus közvetíti.
Tapasztalata valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#8709) Zeki válasza gboszi (#8704) üzenetére


Zeki
nagyúr

A legolcsóbb buli, ha 2 havonta cserélgeted a T-mobil akciós 3G netjét a Dominó kártyádon, esetleg otthonra beszerzel egy wifi routert, és voip telefonálsz 3Ft/perc és ingyen vezetékes.
Ja, és okostelefon szükséges.
Vagy ha nem akarsz netre sem előfizetni, akkor ott a Tescomobile havi 10 mega ingyen netje a callbackre.
Ekkor mondjuk 6Ft a percdíj, meg van 12Ft kapcsolási díj is.
Vagy asszem a bluemobilnál is van ingyen 15mega net havonta, de az csak talán fél évig.
Ennél olcsóbb mobilozás nincs.

(#8710) Deller2010 válasza ottoyes (#8678) üzenetére


Deller2010
tag

ottoyes: "mindenkinek van Voucher ID-je nem kell igényelni,meg minden...és nem kell "zsidesz"tagnak lenni..mivel nálam enélkül is működik..."

Nem pont engem érdekel a kérdés, csak segítenék valakinek: s DPI tagok hol találják meg az ID-jüket?

| regular IT guy |

(#8711) ottoyes válasza Deller2010 (#8710) üzenetére


ottoyes
senior tag

Telenor Online/Szolgáltatások megrendelése/módosítása/aktív szolgáltatások/DPI/Voucher id....nekem ez egy 14 karakterből álló számsor.

Ottoyes

(#8712) Deller2010 válasza ottoyes (#8711) üzenetére


Deller2010
tag

Kösz! :R

| regular IT guy |

(#8716) Gizmo94 válasza Emirabdul (#8715) üzenetére


Gizmo94
veterán

A nettó 8500, azaz bruttó 10.790 Ft.-os a Royalnál egészen biztos, hogy az, mert abban vagyok már április óta, tehát tesztelve.

[ Szerkesztve ]

(#8717) tothpisti71 válasza Emirabdul (#8715) üzenetére


tothpisti71
csendes tag

majdnem korlátlan 1500perc van benne e föltött 5ft mp alapon. (Most csekkoltam az ajánlatot)
1500 perc sztem bőven elég havonta , az 25 óra beszélgetés.
Én soha nem használnám ki.

(#8719) cekkk válasza tothpisti71 (#8718) üzenetére


cekkk
veterán

Ajánlom neked a fórumszabályzat elolvasását és annak betartását valamint a szerkesztés gomb használatát!

Vagy netán te is royal kém vagy és hsz gyűjtést folytatsz? :K

[ Szerkesztve ]

(#8720) walex válasza ottoyes (#8678) üzenetére


walex
csendes tag

"mindenkinek van Voucher ID-je nem kell igényelni"

Ezt honnan veszed? Hol lehet ezt megtalálni? Tudtommal igényelni kell a helyi párt irodában.

(#8721) club1 válasza cekkk (#8719) üzenetére


club1
veterán

Annyira kedvezőek a royal belépési díjai, hogy még a belépési és vagy tagsági díjjal nem bíró flottákhoz képest is olcsóbbak...
Egyébként én már teljesen hozzászoktam, hogy a royalnál ilyen nyomulós emberkék vannak. Mindenkinek meg kell élnie valamiből. Csak azt nem értem, miért hangoztatják folyton hogy ők csak ügyfelek?

(#8722) cekkk válasza club1 (#8721) üzenetére


cekkk
veterán

Mert így talán hitelesebbnek tűnnek. Csak ez minősíti is őket.

(#8723) badsaint válasza club1 (#8721) üzenetére


badsaint
csendes tag

"Mindenkinek meg kell élnie valamiből. Csak azt nem értem, miért hangoztatják folyton hogy ők csak ügyfelek?"
- mert pl a voda tiltja, hogy jutalékot fizessen x flotta cég az embereinek mások behozásáért. Az hogy a flotta kezelő mégis ad jutalékot az embereinek, az már egy más kérdés. Ezek olyan kérdések, hogy ezeket nem kell feszegetni. Örülni kell a lehetőségnek és átnézni ezen a dolgon. Ez egyébként nem csak a királyi flotta tulajdonsága, hanem az összesé ami vodás. ;-) Így lehet megoldani és kész. Ez ugyanaz, hogy miért ugyanaz az 5-6 ember dumálgat a fórumon 95%ban, aki már ezer éve flottatag valahol és amúgy persze nem közvetítő. ;-) Ha józan ésszel belegondolsz, a fene se követné a fórumot, ha már találtál magadnak flottát ami mondjuk 2 év hűségidős. E helyett minden oldalon olvashatod ugyanazon embereknek a hozzászólását, hogy: nekem ez a "x flotta" van és nagyon meg vagyok vele elégedve. De ezt minden oldalon??? hagyjuk már :-D

(#8724) Gizmo94 válasza badsaint (#8723) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én pl egy megbasznivaló fillért sem kaptam érte, sőt fizettem 12 ezret, mikor beléptem a flottába, mégis elégedett vagyok, mert ezerszer jobb, mint ami volt előtte nekem normál havidíjasom a telenornál, ezért javaslom másoknak is akik korlátlan flottát keresnek. Találtam flottát, két év hűségidős, mégis követem a fórumot, ha írnak privátot, segíteni próbálok másoknak is, mivel nekem is ezen a fórumon segítettek. Nem mindenkit csak az önérdek vezet, mint a gondolkodásodból kiderül, hogy nekem legyen, ha már van, mindenki más le van szarva. Na erre varrjál gombot.

[ Szerkesztve ]

(#8725) Deller2010 válasza badsaint (#8723) üzenetére


Deller2010
tag

A segítség nyújtásért senki nem kap senki egy fillért sem.
Annak, aki a 27 flottát összeszedte, szintén nem fizetett senki. Önszántából, szabadidejében gyűjtögetett, regisztrált, kért ajánlatot, hogy másnak ne kelljen, s ne csak Ő maga, hanem más is olcsóbban telefonálhasson.
És lehet véleménye, dícsérheti, szidhatja bármelyik flotát, mert anyagi ellentételezést sem egyik, sem másik álláspont hangoztatásáért nem kapott és nem is kap most sem.

Vannak "ingyenes" flották is (pl. IKEA, i-mobile), ezek is választhatóak bárki számára. Ha a belépési díj/éves tagdíj valakinek nem tetszik, építsen magának flottát, vagy vegyen feltöltőkártyát, illetve saját névre szóló publikus előfizut.

De a flotta kezelő mondhatja azt is, hogy nem kell több/új ügyfél, jó így nekem... nekik már jó, mert megvan az olcsóbb havidíjas, kedvezőbb percdíjas beszélgetési lehetőségük.

| regular IT guy |

(#8726) SárkánySzív válasza Gizmo94 (#8724) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:C :R Ámen!
... és szintén zenész!

Szintén egy qurva fillér nem jár nekem azért mert itt hirdetem a mobilflották.hu oldalt, csak egy megelégedett ügyfél vagyok. Nem is várok el tőlük semmit, és szívesen segítek mindenkinek, mert ez egy jó fórum, igaz Én magamtól találtam rá ahol most vagyok.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#8729) tome.jr válasza desire1 (#8728) üzenetére


tome.jr
addikt

Amit a kolléga írt és te is hivatkozol rá az nem korlátlan, hanem 1500 perc van az előfizetésben. Kérlek ne tájékoztassátok félre az embereket.

(#8730) cekkk válasza tome.jr (#8729) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig már figyelmeztetve lett.

Szóval nagy valószínűséggel ős is reklám célból van itt, nem véletlen megy a fals duma. Ezek után kössetek ezekkel szerződést(ez nem neked szól) :Y

(#8731) Deller2010 válasza cekkk (#8730) üzenetére


Deller2010
tag

Ne dramatizáld el ennyire... Nincs semm baj a Royal tarifacsomagjaival. Aki meg ész nélkül aláír bármit, leszerződik fórumon olvasottak alapján, majd utána nyavajog "Én azt hittem, hogy ....", na az meg is érdemli!
A rendesebbje elolvassa a feltételeket, számol, összehasonlít, majd azt választja, ami neki a legjobb.

| regular IT guy |

(#8732) cekkk válasza Deller2010 (#8731) üzenetére


cekkk
veterán

Nincs itt semmi túl dramatizálva kérlek, itt próbálnak ügyfelet szerezni és még félre is vezetnek...
Az ilyeneket messziről kerülni kell és a fórumról kitiltani. ;)
Semelyik másik közvetítővel nincs bajom, de amit itt csinálnak az szánalmas, és engedd meg, hogy leírjam a véleményemet az ilyenekről.

Szerk:

Sokan nem számolnak sajnos, és megbíznak a fórumosokban. ezért veszélyes ez a játék, és ezért kell az ilyen mocskokat eltüntetni innen.

Szerk2.

A másik, ha valakit figyelmezettnek, hogy ne írjon ide a flottájáról, és mégis megteszi akkor annak nagyon is üzleti érdekei vannak és nem a segítő készség vezérli. Lásd fentebb, hogy megint félre akarták vezetni kérdezőket. :W

[ Szerkesztve ]

(#8736) cekkk


cekkk
veterán

Azért kezd átmenni ez egész royal flotta szánalmasba.
Kiderült, hogy tothpisti71 megint egy másodreg, még pedig desire1-é volt.
Most is neki ajánlgatta a royal flottát. Ez volt a második ilyen akciója.
Ki tesz ilyet ha nem az olyan ember akinek üzleti érdeke fűződik hozzá? :U
Ezek után szerintem kerüljétek el messzire ezt a hazug bagázst, mert még ma azt írta semmi köze hozzá és megint kiderült, hogy hazudott.
Szerintem az ilyen flottát és az ilyen emberek elérhetőségeit ne adjuk meg itt, ne gazdagítsuk őket, amikor ők meg hülyének néznek minket.

(#8739) táp


táp
csendes tag

Tudja esetleg valaki, hogy a magnus féle p flottát másik flottaszolgálatón keresztül el lehet-e érni? Nekem teljesen jó lenne ez a csomi, de a beugrójuk brutális :Y Gondolom ők is továbbértékesítik a flottát, nem pedig kezelők.
A humán c-je jó lenne, de az perc alapú.

(#8740) Gizmo94 válasza cekkk (#8736) üzenetére


Gizmo94
veterán

Most akkor ha pl.én a tiltási javaslat ellenére ajánlani fogom, csak mert velem korrektek voltak, akkor én is anyagilag érdekelt leszek, vagy kém? Vagy esetleg ilyen jutalékért lihegő akárki? Esetleg szánalmas? Tehát az egy elítélendő dolog lett itt ebben a "határtalanul komoly" fórumban, ha valaki a royalnál csatlakozott flottához , elégedett mindennel és ajánlja?

(#8741) cekkk válasza Gizmo94 (#8740) üzenetére


cekkk
veterán

Ez már a te dolgod, hogy egy ilyen inkorrekt és mocsok bandát ajánlsz itt. ;)
Mellesleg a legjobb ajánlatuk a korlátlan csomaghoz máshol ingyen belehet lépni és nem kell érte fizetni szóval szinte oka fogyottá vált ennek a bandának még a nevének az emlegetése.

[ Szerkesztve ]

(#8742) Dave79 válasza táp (#8739) üzenetére


Dave79
tag

kis NOE?

(#8743) Gizmo94 válasza cekkk (#8741) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nekem ez az egész csak egyedül azért nem tetszett, mert soha nem szoktam tűrni, hogy mások mondják meg, hogy mit tegyek, különösen nem önjelölt mindentudók, de mondjuk tény, hogy könnyebb nekem szarni az egészre, mint ajánlani bárkinek, bármit is, ami nekem csak fáradság esetleg.
Egyébként totálisan hülyeséget írsz, mert nem lehet belépni máshol sem ebbe a flottába ingyen, mert a korlátlan flották nem egyek véletlenül sem.. Ez is tisztázódott már. Ez amiben én is vagyok, a mobilflottak.hu-nál van és a royalnál.. Az amire céloztál, korlátlan flotta ugyan, de másik,.
Mindenesetre anélkül, hogy neked bármilyen tapasztalatod lenne a royallal, akár a legapróbb is, az általad itt alkalmazott jelzők kimerítik a becsületsértés és hitelrontás fogalmát.
De látod, már ebből is biztos lehetsz benne, hogy az égvilágon semmi közöm a royalhoz, mert ha lenne, az tuti, hogy a fenti kommentjeid után hamarosan az ügyvédemmel társalognál és az záros határidőn belül nem egyszeri hatezerbe kerülne neked... :DDD

(#8744) lamazonia válasza táp (#8739) üzenetére


lamazonia
tag

ott mennyi az annyi?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#8748) táp válasza lamazonia (#8744) üzenetére


táp
csendes tag

Melyikre gondolsz? A p: előfizu:1600, 16,5Ft /perc 69 perc lebeszélhető, 50mb net, 40 sms (bruttó árak), másodperc alapon. A csatlakozás: 25.400 kemény pénz, de 5 sim. Azért némi fentartással kezelendő a perdíj szóban nincs megerősítve, de gondolom túl nagy eltérés nem valószínű. MIntha a letölthető cuccban egy kicsit más van, de lehet hogy rosszúl emlékszem.

Humán: 1700 az előfizu, ebben 200 mb net+953 huf lebeszélhető, hálón kívűl 19,05FT/perc, belül 16,05Ft/perc+40 db sms hálón belül.(bruttó árak), perc alapú a csati évenként 1875 huf

Remélem érhető...

A noe nem rossz, talán a perc díj egy kicsit magasabb. Megnézem.
Köszi az ötletet!

(#8749) cekkk válasza táp (#8748) üzenetére


cekkk
veterán

Én ezt is megnézném a helyetekben valamint a NOE-t amit megtalálsz a első hszban. Ezek is alacsony havidíjú flották és nem 25 ezer a belépés. :K

(#8750) lamazonia válasza táp (#8748) üzenetére


lamazonia
tag

köszi.
a 25400ra voltam kiváncsi.
annyit nem biztos hogy behoz nekem 1 év alatt, 1 év után , meg vagy beszopodom, és kivágnak(lásd katolikus), vagy nem.

humán jól hangzik nagyon.
noékat kellene még átnéznem, de oda se tudom mekkora fájdalom bejutni.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.